האם יש דרך לשחזר תוכניות שנמחקו מ- YES MAX והוקלטו מ- VOD

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ברור שאין את התוכניות הללו ב- VOD , גם תמורת תשלום...

ושאלה שניה (כבר על הדרך) האם יש דרך להוריד החומר מהממיר למחשב ?
(באיזה פורמט זה נשמר בכלל?)

תודה וחג שמח

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההקלטות על הממיר מוצפנות ע"י מנגנון מתקדם של NDS. הדרך היחידה היא לפרק את הדיסק מהמכשיר, לחבר למחשב ולהתעסק עם פריצות וכו', לא ממש מומלץ.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה ליאור על תשובתך.
אני מבין שלא ממש מומלץ להתעסק עם זה, מצד שני לא ממש מומלץ להתעסק עם הבת שלי שהיא כועסת..

האם יש איזה שרות שמאפשר לשחזר ?
אם יש משהו ששיחזר בעבר או אולי טכנאי של YES שיודע משהו.. שיצור איתי בבקשה קשר בפרטי.

תודה

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תיצור קשר עם התמיכה של יס

תודה ליאור על תשובתך.
אני מבין שלא ממש מומלץ להתעסק עם זה, מצד שני לא ממש מומלץ להתעסק עם הבת שלי שהיא כועסת..

האם יש איזה שרות שמאפשר לשחזר ?
אם יש משהו ששיחזר בעבר או אולי טכנאי של YES שיודע משהו.. שיצור איתי בבקשה קשר בפרטי.

תודה

הם יודעים מתי ובמה צפיתם(מנסיון).
בהצלחה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שוחחתי עם התמיכה של YES. (אולי לא עם המחלקה הנכונה(?))
אמרו שכל החומר נשמר בממיר שאצלי ולא בכל מקום אחר. להם אין גישה לחומר שמוקלט/נמחק.

אפרופו - מה שנמחק הוקלט לפני כשנה..

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ההקלטות על הממיר מוצפנות ע"י מנגנון מתקדם של NDS. הדרך היחידה היא לפרק את הדיסק מהמכשיר, לחבר למחשב ולהתעסק עם פריצות וכו', לא ממש מומלץ.

לא כזה מתקדם, פרצו את המתקדם הזה מספר פעמים.
חברי מקליט ישירות למחשב כבר איזה 5 שנים

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה מאוד בשבילו, רק שזה לא חוקי ואנחנו לא ממליצים על דברים כאלו.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

יש בפורם הזה מישהו (לא זוכר את שמו) שזאת העבודה שלו, הצפנות, מומחה גדול לקפה משובח,עזרתי לו בעבר בקשר לפונו.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
סליחה שאני תופס טרמפ על השרשור אבל אשמח לדעת אם מה שנאמר כאן לגבי yes נכון גם ל hot . והאם זה אומר שאין אפשרות פשוטה וחוקית לשמור אתהקלטות אם עוזבים את חברת הכבלים ? האם להקליט את התכנים שנשמרו בממיר המקליט ישירות מהטלויזיה, באמצעות וידאו או dvd מקליט, לא אפשרי ?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
עם וידאו VHS ברור שאין בעיה, אבל עם DVD מקליט בחלק מהמקרים זה עבד ובחלק אחר ההקלטה הופסקה באמצע עם הודעה שהתוכן מוגן מפני העתקות או משהו כזה. כנראה שלחלק מהתכניות/סרטים יש הגנה ולחלק לא. כך זה מניסיוני בכל אופן. עם מחשב לא ניסיתי, אבל אני מניח שיש אפשרות רק שהיא מסובכת יותר. ייתכן שאפשר גם לעשות משהו עם DOK למשל דרך חיבור הממיר לאיזה סטרימר USB.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור