BIG BAD AND UGLY-פטיפון EMT 950-שבעים וחמישה קילו

raanan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כולל פונוסטייג' MM וליינסטייג'.יציאות XLR. יש גם רמקול פנימי איכותי ומגבר למצב מוניטורינג.השוואות עם הקליראודיו שעולה 100000$ הסתיימו לטובת ה950. מראה תעשייתי,מיועד לאלו שמעדיפים צליל על מראה.מוכר בלי ראש. תשימו ראש MM עם קומפלייאנס מ15 ומטה,עדיף ראש כבד. משקל אפקטיבי של הזרוע(EMT929) הוא 34 גרם!!! עלה לי קרוב ל4000 יורו להביא-כולל משלוח על 100 ק"ג מצרפת,עמילות מכס ומסים,ובדיקת סמים של מכס ישראל בנתב"ג,לאחר שנחשדתי שאני מבריח סמים בתוך הפטיפון, כי לא הצליחו המוכסים להבין למה הפטיפון כ"כ כבד. את מחיר הבדיקה בעזרת כלבי גישוש-אני שלמתי.מוכר ב18000 ש"ח,כולל HEADSHELL של DUSCH שעולה 150 יורו,שמקבל מגוון יותר רחב של ראשים מאשר שלה של EMT.

כאשר שמעתי בפעם הראשונה EMT 950 אצל חבר,הבנתי שכל הפטיפונים שהיו לי לפני כן היו צעצועים בהשוואה. היו לי:לין LP12,תורנס TD124 עם צלחות נוספות במשקל כולל של 18 ק"ג,מנוע בחוץ,SME 3012,SOTA COSMOS SME V,GOLDMUND STUDIO SME V,שום דבר לא התחיל להתקרב לEMT 950.תוך שבוע לאחר ששמעתי אצל חבר, היה אחד בדרך אלי מצרפת.הייתי בחובות במשך שנה וחצי,אבל היה שווה.עכשיו תורכם!

https://www.youtube.com/watch?v=vQmQHHLqlNE

025617094

נערך לאחרונה ב:

raanan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עדכון מחיר-17500 ש"ח.עלה יותר מחפושית חדשה.
יש אפשרות לקבל עם כרטיס פונו של פבריציוס שעלה לי 1000$(עם שנאי MC מקוריים של EMT) ועם ראש דנון 103, ב20500 ש"ח.פטיפון אידיאלי לארכיביסט שמעביר תקליטים לדיגיטל ברמה הכי גבוהה.נחשב לפטיפון DIRECT DRIVE הכי טוב.

נערך לאחרונה ב:

raanan

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
up

ע"מ להמחיש עד כמה הפטיפון הזה הוא טוב, באופן חד משמעי,לקראת מעבר למקום חדש כבר חפשתי במה לשמוע את התקליטים שיעברו אתי, ובחרתי לקנות-EMT 950 שמצאתי במרחק כ8 שעות נסיעה ממקום מגורי החדש. מבצע ההעברה לא יהיה פשוט, אך אחרי שמתרגלים ל950,לצליל ולהפעלה,לא רציתי משהו אחר. זה כנראה אומר משהו.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור