אחרי 20 שנה: "אלבום חדש לפינק פלויד ייצא באוקטובר"

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
[video=youtube;j8HI9feduYY]https://www.youtube.com/watch?v=j8HI9feduYY[/video]

http://www.mako.co.il/music-news/world/Article-05f916f137b0741006.htm

תומר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ברכות למרות שזה לא ממש חדש.

עבורי פינק פלויד מייצגת את כל מה שאפיין אותי בגיל צעיר ומתבגר יותר.

עדיין אני מאזין לפינק לויד מדי פעם -אבל זה לא יהיה לעולם כמו בשנות השבעים/שמונים.
שום אלבום חדש לא ישנה את זה. אולי גם התבגרות מוזיקאלית "שזרקה" אותי לסגנונות שונים ממה שהורגלתי.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עופר,

המוזיקה של לפני 20 שנים, רק הוספו קולות רקע.

תומר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
זה ברור לי.(קראתי לפני שהגבתי)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מוסיקה טובה - אנשים דוחים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
או...פרט, נמק והסבר (חוץ מרוג'ר ווטרס)?

תומר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
דווקא אנשים נפלאים יש שם חוץ מרוג'ר ווטרס.

לא סתם הוא מחוץ ללהקה. כישרון נדיר,אישיות קטנה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נכון, רק ווטרס ץ
ווטרס הוא מסוג הגאונים הבלתי מובנים.
הוא משוגע על כל הראש, שתלטן , וחושב שהוא היחיד שיודע הכל.
אגב, סיפור דוגמא לזה , כאשר ערכו את THE WALL, היה בינו ובין גילמור ריב היסטרי על זה שהוא לא רוצה את comfortably numb באלבום.
רק אחרי מהומה לא קטנה זה הוכנס וגם זה ללא הסכמתו של ווטרס בעצם.

roibargil

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
לא סתם המוזיקה נשמעת כאילו נשארה 20 שנים ויותר לאחור - בכל המובנים הטובים של העניין. עכשיו הבנתי למה. מרגש, כיף ואפילו מעביר בי צמרמורת. וזה בהחלט בונוס שהאפס, מר ווטרס, לא חלק מזה. גורם לי לשלווה פנימית. :)

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
פינק פלויד ללא רוג'ר ווטרס היא כמו ELO ללא ג'ף לין, או קינג קרימזון ללא רוברט פריפ. המוזיקה שלהם בעידן הפוסט-ווטרס ברובה משעממת וחסרת השראה ולכן אני לא מצפה להרבה מהאלבום החדש. ככל הנראה זה יהיה מעין Division Bell Revisited, ואותו אלבום היה גרוע גם בפעם הראשונה. אפשר לזעום כמה שרוצים על התבטאויותיו, עמדותיו ומעשיו של ווטרס בעשור האחרון בנושא ישראל, וגם אני שותף לכך, אבל יש למתוח קו מפריד בין עמדות אישיות לבין יצירה אמנותית, מאחר שהאיש גאון לירי, מוזיקלי ויצירתי ללא עוררין. וזה שאתה מגדיר אותו 'אפס' לא מוסיף לך כבוד.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מאחר שהאיש גאון לירי, מוזיקלי ויצירתי ללא עוררין. וזה שאתה מגדיר אותו 'אפס' לא מוסיף לך כבוד.

הוא בהחלט לא עונה להגדרה של גאון מוסיקלי, יוצר אהוב מוכשר ומוערך - כן (אם כי לא לטעמו של כל אחד) אבל גאון מוסיקלי ???:(

נערך לאחרונה ב:

roibargil

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
פינק פלויד ללא רוג'ר ווטרס היא כמו ELO ללא ג'ף לין, או קינג קרימזון ללא רוברט פריפ. המוזיקה שלהם בעידן הפוסט-ווטרס ברובה משעממת וחסרת השראה ולכן אני לא מצפה להרבה מהאלבום החדש. ככל הנראה זה יהיה מעין Division Bell Revisited, ואותו אלבום היה גרוע גם בפעם הראשונה. אפשר לזעום כמה שרוצים על התבטאויותיו, עמדותיו ומעשיו של ווטרס בעשור האחרון בנושא ישראל, וגם אני שותף לכך, אבל יש למתוח קו מפריד בין עמדות אישיות לבין יצירה אמנותית, מאחר שהאיש גאון לירי, מוזיקלי ויצירתי ללא עוררין. וזה שאתה מגדיר אותו 'אפס' לא מוסיף לך כבוד.

זה שאני קורא לו אפס, בכלל לא קשור ליכולות המוזיקליות שלו (עליהן אפשר בהחלט להתווכח, ואתה יכול לראות את זה קורה אפילו בדיון הקצר שכאן). אני קורא לו אפס משום שמבחינה פרסונלית, האיש אפס. יודע מה? אפס מאופס. אדם שמפזר סיסמאות לאוויר בלי אחריות, מסיט המונים לחשוב עקום בלי להכיר את המציאות כאן ומשתלח בישראל מתוך עיוורון, הוא אפס מאופס וגם דביל גדול. על המוזיקה שלו אין חולק - הוא אכן ענק מוזיקלי. ועדיין לי יותר נוח היו םלעכל את פינק פלויד בלעדיו. מצטער. הוא הביא את זה על עצמו.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
אכן יש מעט מיחזור מהחומרים שלהם מהעבר,
לא שמעתי את כל האלבום,כך שלא ניתן להעביר
ביקורת ממשית על אופי המוסיקה,
אבל חברים , הלהקה עברה מזמן את וותק הארבעים שנה,
בכל זאת לא לזלזל בהם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בשבוע הבא זה קורה, האלבום החדש של פינק פלויד יוצא, הוא מוצא למכירה מוקדמת באמזון: http://www.amazon.com/dp/B00NQKWA6S...pf_rd_t=301&pf_rd_i=pink floyd&qid=1415094914

61CkrvbFPHL__SL1500_.jpg

מי קונה ומספר לנו איך הוא נשמע?

תומר

תמונות מצורפות

• 61CkrvbFPHL__SL1500_.jpg
    61CkrvbFPHL__SL1500_.jpg
    KB 157.5 · צפיות: 428

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
מהסקירה של כתב העיתון ישראל היום (בועז גולדברג)
האלבום מוקדש לקלידן הלהקה,ריק רייט,שהלך לעולמו
ב-2008, בכל 18 רצועות האלבום רייט מנגן ו-12 מהקטעים
גם נכתבו על ידיו,
"הנהר האינסופי" הוא שם האלבום,
הוא אירוע ,מומנט מוסיקלי שלא היה ולא יהיה
כמותו,מי בכלל זוכר מתי חיכו מיליוני אנשים מסביב
לעולם לאלבום מוסיקלי שעומד לצאת?
חבקו את זה ,כי כאן אין מקום לציניות,
פשוט תהנו.
סוף ציטוט,
ואני מוסיף , חובה בכל בית,
מי יודע אולי האלבום האחרון שלהם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יצא ב-10/11 מישהו הזמין?

תומר

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18

והרי הנה מוזיקה ,עניין של טעם והעדפה אישית . Division bell לדעת לא מעט חובבי מוזיקה ,הוא האלבום המושלם ביותר של פינק פלויד , דרך אגב חלקם מתפלאים שיש עוד שחושבים כמותם ,מישום שרוב החובביים של אלבום זה לא מתלהמים. ולבטל את כישרון המגע של גילמור אם הגיטרה והמוזיקה בכלל לך לא מוסיפה כבוד .

לגבי ווטרס מוזיקאי גדול ,אישיות מיניטורית שאונס את החשיפה ,שזכה לה בזכות המוזיקה ולא מעט ברובקציות בדרך ,לטובת פיזור שקרים ועיוות המציאות .

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
תומר אני רכשתי את האלבום.
אהה.......אין לי הרבה מילים מה לומר עליו.
האמת סיקרן אותי, האזנתי ב-YOUTUBE והבנתי שהאלבום בכללי לא גדול! שנטי בנטי.
רכשתי אותו כי התעניינתי מבחינת סאונד עם הוא באמת טוב.
אוכל להגיד שהאלבום מוקלט ונשמעת לא רע בכלל. אם מערכת איכותית (או לא) אפשר להנות מהסאונד.

בקשר לשירים ולנגינה: זה נשמע כמו מוסיקת רוגע, לשים את הראש לעצום את העיניים ולא יותר מזה!
על תצפה לביצועי גיטרה נדירים (נראה כאילו האצבעות של גילמור לא מתפקדות על הגיטרה כמו פעם), כנראה ענין של גיל.
כמו כן לא למוסיקה שיוציא אותך מהחושים.

אז זהו. בכללי בעת שהאישה עושה לך מסז' בגב, להאזין לאלבום זה לא רע בכלל.

חחחחח. (נראה לי קטלתי קצת, לא?)

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
ו Division bell לדעת לא מעט חובבי מוזיקה ,הוא האלבום המושלם ביותר של פינק פלויד , דרך אגב חלקם מתפלאים שיש עוד שחושבים כמותם ,מישום שרוב החובביים של אלבום זה לא מתלהמים. ולבטל את כישרון המגע של גילמור אם הגיטרה והמוזיקה בכלל לך לא מוסיפה כבוד .
.
בסדר, אז הבנו שאתה חושב ש-Division Bell הוא האלבום הכי טוב של פינק פלויד, אתה לא חייב לגייס לעזרתך "לא מעט חובבי מוזיקה" שלא היו ולא נבראו...:משתומם: העיקר שאתה לא מתלהם. מעבר לכך, זה שאתה מייחס לי דבר שלא כתבתי אפילו ברמז לא מוסיף לך כבוד (ביטלתי את כשרונו של גילמור?? אתה מדמיין), וכך גם המספר העצום של שגיאות הכתיב, התחביר והפיסוק ש"הצלחת" להכניס בהודעה קצרה אחת. אגב, האלבום החדש אכן גרוע ומשעמם מבחינה מוזיקלית כפי שהערכתי מראש. יש בו איכות מסוימת במובנים כמו צליל והפקה, וגם לחנים סבירים פה ושם (בעיקר אלה המאזכרים קטעים ותיקים של הלהקה), אבל הוא ממש לא אלבום שמתחשק להאזין לו שוב ושוב או לנסות לרדת לעומקו, כי אין לו כזה. סתם אלבום מוזיקת רקע שלא ראוי לשאת את שם הלהקה המפוארת המתנוסס עליו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא מבין איך אתם מתדרדרים לזה.
מוזיקה היא דבר סובייקטיבי.

האלבומים של שנות ה 60-70 של פ.פ. נעו בין רוק פסיכדלי לרוק פרוגרסיבי.
בעוד שבשנות ה80-90 האלבומים נעו לכיוון הפופ-רוק + אינסטרומנטלי.

יש לזה הבדל גדול מכיוון שבאלבומים הראשונים וואטרס הניע את הלהקה והזמרים נעו בין סיד בארט - וואטרס - גילמור- רייט.
בDEVISION רק גילמור שר בערך. זה משנה את כל הכתיבה המוזיקלית שתתאים לקול שלו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור