מה נכון לכתוב ACCUSTIC או ACOUSTIC , את האמת מזה משנה ................

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מה כבר הבאתי לארץ !!!!!

עוד חברה מכובדת ומוכרת ובעלת מוניטין מאוד מרשים בשוק העולמי בתחום האודיו , עם שלל מוצרים מהזול ליקר. סוקרים , אודיופילים שחוו את החוויה המוזיקאלית המתקבלת ממוצריה טוענים ובצדק שיש תמורה גבוה בעד האגרה כמו שאומרים ידידנו האנגלים HIGH VFM .

ACCUSTIC ARTS , הרי היא החברה , מאוד התרשמנו ממוצריה במינכן 2014 וחברים יעידו על כך שהחדר הזה היה מאוד מוזיקאלי וברמת היי אנד אמיתי ללא מחירי היי אנד מופקעים ומאכזבים לעומת חדרים שונים .

קצת הסטוריה על החברה :
ACCUSTIC ARTS הינה חברת בת לקונסרן SCHUNK AUDIO ENGINEERING GmbH & Co. KG , התחילה את פעולותיה בשנת 1998 כיצרנית לציוד למערכות שמע ביתיות , לאחר נסיון רב בתחום ההקלטות המקצועיות שעסקו 10 שנים קודם לכן .
החברה הוקמה ע"י משפחה אחת האבא ושני בניו כדי להגשים חלום מואד מאוד ישן ובסופו של דבר הם הצליחו לעשות זאת ובגדול .
החברה מחדשת ומתחדשת וייצרה מוצרים חדשים ושדרגה מוצרים קיימים בתקופת פעולותיה תוך הדגשה מאוד משמעותית על דרישותיו של הלקוח .ובכל פעם היא מצליחה לגשר בין הפערים שלה מול הלקוח המרוצה .
STEVEN הוא האיש הנחמד שאחראי על השיווק והתמיכה , לאחר הדברות מאוד רצינית איתו הבנתי שהחברה הזו מאוד רצינית ואפשר לסמוך עליהם ועל מוצריהם , לכן החלטתי לייבא עוד חברה מצויינת לארצנו הקטנטנה .

מה יש לACCUATIC ARTS להציע לקהל היעד :

יש לה שלושה קווי יצור כמובן מתחיל מזול ועד הסדרה היקרה , ניתן להרכיב מכל סדרה סט שלם שיענה על דרישות הלקוח וגם שיתאים לו מבחינה כספית . הסדרה הזולה הינה ה EVOLUTION , שמהסתכלות על המוצרים אפשר להבין שניתן להרכיב מערכת שמע ברמת היי אנד מאוד בסיסית הכולל סידי , משולב , סטריימר בלי לשבור את חשבון הבנק .

החלטתי לייבא את המשולב POWER ES מהסדרה הזו

המגבר בנוי בטופולוגית קלאס AB עם ארבעיה טרנזיסטורים MOS FET , המספק 90 WATT ב 8 אום , החברה מצהירה על DAMPING FACTOR יחסית גבוה המקנה שליטה מאוד מרשימה מול רמקולים בעלי עכבה/נצילות קשה יחסית . האופי של הסאונד נוטה לחמימות בלי לאבד שום פרט ורזולוציה , מצליח ליצר סאונד גדול , במה גדולה , הפרדה מצויינית בין הכלים , מצליח לגרום לקרמיקה שברשותי להישמע חמה ומעודנת תוך שליטה מצויינת על תחום התחתון . ניתן להוסיף למשלוב יחידת פונו מאוד איכותית גם .

מה יש לנו במגבר הקטן הזה :
הפרדה , רולוציה , במה גדולה , שליטה , חמימות והכל במחיר מצויין לחבילה קטנה ומרשימה

מחיר מחירון למשלוב (צבע כסף) 18200ש"ח .
מחיר מחירון למשלוב כולל פונו (צבע כסף) 21900 ש"ח .

power_es.jpg

המשולב האח הגדול POWER 1 מסדרת ה TOP

המגבר לא שונה מבחינת טכנולוגית לאחיו הקטן או למוצרי הדגל של החברה , עובד בקלאס AB , המגבר נחשב לכבד וגדול יחסית , שוקל כמעט 22 קילו בזכות השנאי הגדול שהושתל בתוכו , כפל טרנזסטורים והספק יותר גדול 135 WATT ב 8 אום , המגבר יורד ל 2 אום בלי שום מאמץ ויודע להתמודע עם רמקול קשים ולשלוט בהם , האופי שלו לא משתנה מאחיו הקטן ולפי סקירות עליו טוענים שהוא מאוד אנלוגי , עם מיד מאוד מעודן ובאס מאוד מרשים . המגבר מגיע בשתי גרסאות , עם וללא פונו סטייג' איכותי .

מה הבדל בינו לבין אחיו הקטן אז :
יותר שליטה על רמקולים קשים יותר .
פרדה ובמה משופרת .
מגבר משולב שרשה למצוא לו מתחרים בשוק אולי הקאראן המשולב .

מחיר מחירון למשלוב (צבע כסף) 34190 ש"ח .
מחיר מחירון למשלוב כולל פונו (צבע כסף) 38200 ש"ח.

power_i.jpg

TUBE DAC II מסדרת הרפרנס

זהו הדאק היחידי שהחברה מייצרת בינתיים , הוא ברמת רפרנס לעומת מתחרים אחרים בעולם הדיגיטל , בנוי ממיטב הרכיבים ללא פשרה . הדאק הברידי מה שנקרא ע"י החברה “Tube-Hybrid” concept , המשלב את היתרונותיו של הטרנזיסטור עם יתרונותיה של מנורה . התוצאה דאק מדוייק ומאוד מוזיקלי ( ניתן לקרוא באתר של ACCUSTIC אין הכל נעשה כדי לקבל חוייה מוזיקאלית מאוד מרשימה מהחבילה הזו . http://www.accusticarts.de/pages/en_tube-dac_ii.html

אז מה מיוחד בדאק של ACCUSTIC ARTS :
הוא דאק היברדי , הרבה יתרונות בזכות השילוב הנכון בין הסיליקון למנורות , אפשר להרגיש לאחר כמה שניות של האזנה למוצר הזה , הוא מאוד אנלוגי , יש לו צבע מדהים , מאוד נכון ומדוייק , רזולוציות לא חסרות עם במה ענקית העוברת את תחום הרמקול , באס נמוך מאוד ומרשים ומאוד מוזיקאלי .

יש לנו כבר חוויה מוזיקאלית על מערכת מאוד מעניינת של מתנוש

http://www.dtown.co.il/forum/37143-מה-היא-אהבה-ומה-היא-אהבה-אודיופילית.html

זהו אחד הדאקים הטובים בארץ וחובה לשמוע .

מחיר מחירון 47000 ש"ח .

tube-dac_ii.jpg

הקדם מגבר מסדרת הרפרנס TUBE PREAMP II

זהו קדם שהושקעה בו הרבה עבודה והרבה שעות האזנה כדי לייצר קדם ברמת רפרנס , הוא דומה לדאק , הוא היברדי , המשלב את אותה טכנולוגיה בין הטרנזיסטור והמנורה כדי להשלים את החוויה המוזיקלאית . הדאק מצוייד יציאות שונות אחת מהן היא DC COUPLING והשניה AC COUPLING , לאחר הרבה בקשות מלקוחות הוחלט ליישם את האפשריותו בתוך הדאק וניתן לחבר את ההגברה בשתי הטכנולוגיות וכמובן לפי ההעדפה של המאין והתאמה של המגבר מול הקדם הזה . החברה טוענת מנסיון שלה שהחיבור ב AC COUPLING נותן סאונד יותר אנלוגי עם נקיון של רעשים בתחום העליון של השמע ומתקבלת סאונד רגוע עם גבוהים מעודנים , לעומת ה DC COUPLING שהוא יותר אנליטי . אבל זה לא חוק ואין חוק והכל תלוי במגבר הספק שמחובר לקדם ואופי הטכנולויגיה שלו . ניתן לקרוא על כל הטכנולוגיה באופן מפורט באתר של החברה http://www.accusticarts.de/pages/en_tube-preamp_ii.html .

אז מה יש לנו בקדם של ACCUSTIC :

טכנולוגיה יחודית של החברה AC / DC COUPLING המעניקה עוד אופציה חיונית למאזין כדי לחבר את מגברי ההספק לפי טעמו והעדפותיו , הקדם היברדי המעניק למאזין חוויה מוזיקלאית מאוד אנלוגית עם במה גדולה , צבע מיוחד , רולוציה מדהימה שלא מבייש מוצר כה להיות אחד הטובים בארץ .
השילוב שלו עם הדאק מוצלח והסינרגיה בינהם יוצרת משהו מיוחד ששווה לשמוע כדי להאמין .

מחיר מחירון 48750 ש"ח .

tube-preamp_ii.jpg

הדאק והקדם הברידיים וניתן לכבות את המנורות בלחיצת כפתור בכל פעם שמסיימים האזנה ארוכה ומהנה בלחיצת כפתור ,
וכמובן להפעיל אותן תוך זמן חימום של 2-3 דקות ובכך איתן לשמור על המנורות מזמן מבוזבז .

המוצרים נמצאים כרגע בתצוגה לאחר הרצה ארוכה כדי לחמם אותם , משתלבים מאוד טוב עם המוצרים של KARAN , VALVET , ARTOS . ניתן לבוא ולהתרשם מתצוגה מרשימה עם מוצרי היי אנד ברמה מאוד גבוהה .

מחיר השקה למוצרי ACCUSTIC ARTS , נינתן הנחה של 20% למזמינים עד סוף החודש הבא .

מישל .

תמונות מצורפות

• power_es.jpg
    power_es.jpg
    KB 12.3 · צפיות: 502
  • power_es.jpg
    power_es.jpg
    KB 13.9 · צפיות: 490
  • power_i.jpg
    power_i.jpg
    KB 14.2 · צפיות: 471
  • tube-dac_ii.jpg
    tube-dac_ii.jpg
    KB 13.8 · צפיות: 475
  • tube-preamp_ii.jpg
    tube-preamp_ii.jpg
    KB 14.1 · צפיות: 455
נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
השוויתי את ה- DAC שלהם ל- WEISS DAC202 והוא, כצפוי, פירק אותו לחתיכות. חסר היה לו שלא, הוא בכל זאת עולה כפול. אבל מדובר בממיר משובח ביותר.

טוב לראות שהבאת מוצרים קצת יותר "עממיים" שלהם (אם אפשר לקרוא לזה כך). גם המגברים המשולבים שלהם מסקרנים מאד.

מתי יש סדנת ראש בראש מול המשולב של KARAN?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מה עם הנגן? לא מגיע?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
השוויתי את ה- DAC שלהם ל- WEISS DAC202 והוא, כצפוי, פירק אותו לחתיכות.

נא, פרט..

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113

האמת שעזוב, לא משנה
אני הרי בעצמי לא קניתי אותו, אבל הביטוי "פירק אותו לחתיכות" קצת מקומם אותי, לא אוהב סגנון דיבור כזה. זה גם חסר משמעות

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
האמת שעזוב, לא משנה
אני הרי בעצמי לא קניתי אותו, אבל הביטוי "פירק אותו לחתיכות" קצת מקומם אותי, לא אוהב סגנון דיבור כזה. זה גם חסר משמעות
מיכאל, אנא הבא בחשבון את כל הגורמים הרלוונטים:
1. אתה בחור עדין, מופנם, רגיש ומשכיל.
2. אני איש גס רוח, בהמתי ובעל השכלה מוגבלת.
3. אל לך להתקומם על ביטויים כאלה, שנאמרים על ידי לעיתים רחוקות. אם השתמשתי בהם אז - על אף גסותי - ככל הנראה יש דברים בגו'. המשמעות היא שהיה ניצחון בנוק אאוט. זה הכל.

רוצה לאמר: ה- WEISS לא עשה שום דבר טוב יותר מה- ACOUSTIC ARTS. הוא עדין מכשיר נפלא ואני אוהב אותו, אבל הגרמני (AA) היה הרבה יותר מענין: ירד נמוך יותר, צליל עשיר ובשרני יותר, טונאליות נכונה יותר. כל אלה לא באים על חשבון של מהירות ופירוט.
בקיצור, המנצח היה ללא ספק ה- AA. האם זה אומר שאני לא יכול לחיות יותר עם ה- WEISS ואצטרך לחתוך את הורידים באמבטיה אם לא יהיה לי AA עד סוף השנה? למזלי לא. ה- WEISS עדין נותן תוצאה מהנה וסינרגסטית עם שאר המערכת. ולכן, למרות האישיות האובססיבית, אוכל להשאר עם ה- WEISS עוד כמה חודשים / שנים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113

:) לא נראה לי

רוצה לאמר: ה- WEISS לא עשה שום דבר טוב יותר מה- ACOUSTIC ARTS. הוא עדין מכשיר נפלא ואני אוהב אותו, אבל הגרמני (AA) היה הרבה יותר מענין: ירד נמוך יותר, צליל עשיר ובשרני יותר, טונאליות נכונה יותר. כל אלה לא באים על חשבון של מהירות ופירוט.

יפה. תודה על הפידבק :אצבע מורמת

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
מה לא נראה לך מיכאל,
מתן בכלל אוכל על הרצפה ומכסה צניעותו עם חצי עלה גפן.
אני אומר לך, גס הבנאדם!
פעם אמרתי לו 'תודה' הוא נעלב. (lol)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
האמת, אנשים בזירת האינטרנט מפתחים להם אישיות נוספת.. :)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
האמת, אנשים בזירת האינטרנט מפתחים להם אישיות נוספת.. :)

נו ברור!!
ברשת אני בכלל ראש קרטל קולומביאני.
במציאות אני אני מנפח צמיגים ברכבת.

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
מיכאל, אנא הבא בחשבון את כל הגורמים הרלוונטים:
1. אתה בחור עדין, מופנם, רגיש ומשכיל.
3. אל לך להתקומם על ביטויים כאלה, שנאמרים על ידי לעיתים רחוקות. אם השתמשתי בהם אז - על אף גסותי - ככל הנראה יש דברים בגו'. המשמעות היא שהיה ניצחון בנוק אאוט. זה הכל.

בקיצור, המנצח היה ללא ספק ה- AA. האם זה אומר שאני לא יכול לחיות יותר עם ה- WEISS ואצטרך לחתוך את הורידים באמבטיה אם לא יהיה לי AA עד סוף השנה? למזלי לא. ה- WEISS עדין נותן תוצאה מהנה וסינרגסטית עם שאר המערכת. ולכן, למרות האישיות האובססיבית, אוכל להשאר עם ה- WEISS עוד כמה חודשים / שנים.
וואלה אחי טוב שאתה מודה בזה שאתה גס רוח בהמתי והשכלה מוגבלת . נכון שזה יום הכיפורים בפתח . אבל jadis אין בעזה יש אצלי בבית ואני מרוצה עד השמיים לש-ון

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
וואלה אחי טוב שאתה מודה בזה שאתה גס רוח בהמתי והשכלה מוגבלת . נכון שזה יום הכיפורים בפתח . אבל jadis אין בעזה יש אצלי בבית ואני מרוצה עד השמיים לש-ון
אתה יכול להסביר לי מה הקשר בין המשפט הראשון לשני? ומה הקשר של השני לשרשור?

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
.בוקר טוב ב"ה שכל יש לך . פשוט הגבת לי באתר השחור לא לעניין אז אני ניפגעתי.גמר חתימה טובה. "

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
מתנוש ! למה לחתוך ורידים באמבטיה ,לאיזה וריד התכוונת?
אבל כרופא תרשה לי להמליץ לך על העורקים ולא על הורידים,

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מתנוש ! למה לחתוך ורידים באמבטיה ,לאיזה וריד התכוונת?
אבל כרופא תרשה לי להמליץ לך על העורקים ולא על הורידים,
זאת היתה דרכי הפרובוקטבית לאמר ששני עקרונות מגניבים עבדו באותו ערב מרתק של השוואה בין שני הממירים:

1. אויבו של הטוב מאד הוא המצוין.
2. גם עם מצוין אפשר להנות.

לפיכך, לא הייתי צריך לחתוך ורידים (עורקים, בסדר) ולמכור את גופי ברחוב העצמאות כדי להשכיב את הממיר של AA באותו רגע; (בניגוד לאפיזודת ההגברה שהתחילה להתגלגל לאחר שרציתי להחליף את הפליניוס היאטו ונגמרה בהגברה שעולה כמעט פי 4 כי לא יכולתי לעצור)
במקרה של הממירים, יכולתי להסתפק ב- WEISS. מאידך גיסא, ברם אולם, ה- AA זה חלום של ממיר ונותן חוויה מוסיקלית מענגת כפי שלא הרגשתי הרבה זמן. מכשיר עם הרבה אישיות.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
השוויתי את ה- DAC שלהם ל- WEISS DAC202 והוא, כצפוי, פירק אותו לחתיכות. חסר היה לו שלא, הוא בכל זאת עולה כפול. אבל מדובר בממיר משובח ביותר.

טוב לראות שהבאת מוצרים קצת יותר "עממיים" שלהם (אם אפשר לקרוא לזה כך). גם המגברים המשולבים שלהם מסקרנים מאד.

מתי יש סדנת ראש בראש מול המשולב של KARAN?

בקרוב מתן , סדנה ראש בראש לשולשה משולבים , אני כבר יודע מי יקח :) (סתםםםם) .

מישל .

נערך לאחרונה ב:

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
הזדמנות לשמוע את האחת החברות המעניינות שיובאו לארץ עם הרבה מידע , מוניטין , ביקורות על מוצריה .

מחירי השקה מצויינים כדי לרכוש מוצר היי אנד מצויין .

חג שמח .

מישל .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור