הגיע ה ״ allegri"

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
image.jpg

image.jpg

תמונות מצורפות

• image.jpg
    image.jpg
    KB 157.6 · צפיות: 491
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 164.2 · צפיות: 529
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 160.3 · צפיות: 513
  • image.jpg
    image.jpg
    KB 164.1 · צפיות: 504
נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יצאו הפוכות שתי התמונות הראשונות , כן היה שווה מאוד ! מתחרה בקלות בכל מה שיש לי , בכסף קטן יחסית , שקיפות בטוח יש לו יותר ,בשאר אני לא בטוח , אבל זה בטוח היי אנד בגרושים ,מתחבר עם הל קסמן נהדר למרות שזה שיאיר הביא לי נשמע אחרי ברייק קצת יותר טוב .
כבר פוחד להתלהב בגלל חלק קטן מהקוראים כאן , אז קחו את זה כמבזק התחדשתי קצר , הצטרפתי לשורת המקהלה !

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תתחדש,
בסוף זה אכן היה 7-9 ימים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתחדש !!,תתלהב למה לא....?
אתה קניתה לעצמך, תהנה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מתלהב בפרהסיה יותר ! אני מעכשיו "צנון בערוגת צנוניות" ,או דג מקרל ראש זנב בקופסת מתכת ,
תשאל אותי "איך הקדם ? " - מעכשיו תשובות - בסדר ,נחמד ,חביב ,סבבה ,
זה מה שמתאים כאן בפורום ,אחרת אתה מטומטם ,פוחז ללא תקנה ,ללא אמות מידה ,ואפילו חרש לפעמים ,
אבל החברים שלנו ממילא ניפגש ,ואז אפשר לפצוח בריקוד אינדיאני סוער ,
לא חייבים להביא את האור למחשכים,עליזות לעצובים , אודיו זה תחביב רציני המחייב כובד ראש ,רצינות תהומית ,כמעט על גבול פרויקט חיים ,או שליחות קיומית ,
ואין כאן מקום לזיגזגים שובבים ,
והנה בהודעה הבאה איך פעם הייתי כותב

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מדובר בקדם היסטרי לחלוטין ,כמה קטן ככה קוטל ענקים ,הפסיבי היחידי בעולם עם דינמיקה גדולה יותר ממכשירים בעשרות אלפי זלוטי ,שקיפות יפנית ,מיד עצום ורך יותר מקדם שפופרתי מושקע ,ובסים שמתאימים ליחידה לריסוק אבני כליות ופתיחת סתימות בעורקי הלב, נכון הוא פצפון ,הוא לא ממש יקר ,אבל יש בתוכו את האאוטוטרספורמר בין הטובים בעולם ,מה שצריך בשבילו הוא רגישות כניסה של 1 V או פחות במגבר ,ומקור עם צליל טוב ומעל 2V ,לא משהו נדיר ,ואז מגיע ההתאמה המטורפת הזו שטורפת את כל הקלפים גם לקדמים אקזוטים ,
סתם לא הצלחתי להתאפק ,אז הבאתי הקולולו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הבית שלי יותר יפה בצילום ,ראיתם איזה פרחים דפקה אישתי לחג ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אגב ,כתבתי עליו הרבה באתר השכן כשהייתי מושעה ,אז האנרגיות נמצאות שם!

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא מתלהב בפרהסיה יותר ! אני מעכשיו "צנון בערוגת צנוניות" ,או דג מקרל ראש זנב בקופסת מתכת ,
תשאל אותי "איך הקדם ? " - מעכשיו תשובות - בסדר ,נחמד ,חביב ,סבבה ,
זה מה שמתאים כאן בפורום ,אחרת אתה מטומטם ,פוחז ללא תקנה ,ללא אמות מידה ,ואפילו חרש לפעמים ,
אבל החברים שלנו ממילא ניפגש ,ואז אפשר לפצוח בריקוד אינדיאני סוער ,
לא חייבים להביא את האור למחשכים,עליזות לעצובים , אודיו זה תחביב רציני המחייב כובד ראש ,רצינות תהומית ,כמעט על גבול פרויקט חיים ,או שליחות קיומית ,
ואין כאן מקום לזיגזגים שובבים ,
והנה בהודעה הבאה איך פעם הייתי כותב

אתה סתם מותח את החבל.
תחליף איזה בורג בקדם החדש, זה ירגיע אותך לכמה שעות.
תמשיך ככה, ותלמד שגם אני יודע לכתוב ברמה שלך.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אתה סתם מותח את החבל.

:נגד::נגד::נגד:

חאלאס רוזי! צא מזה. מה אוכל אותך? הוא זה הוא ואתה זה אתה, ומזל שכ"א אחר, אחרת היה משעמם פחד.
הבנאדם מתלהב ממה שהוא מתלהב, ואתה מתלהב ממה שאתה מתלהב .מי קבע שהוא צריך לחשוב כמוך?
אני יש לי מחלוקות ולפעמים כעסים על שניצל, אבל הוא אולי האיש הכי מעניין, ובטח הכי מצחיק ומשעשע בסביבה. אז למה לדכא כזו התלהבות? בחייאת, אל תהייה לנו פולניה. לא מתאים לך וחוץ מזה יש לכולנו מספיק כאלה בעבודה או בבית, אז גם כאן?

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אתה סתם מותח את החבל.

על ראש הגנב בוער הכובע? הזכירו אותך באופן ספציפי או שמא אתה חושד בכשרים , למרות המשקעים ביניכם?

כמה רוע לב וארס מהולים בסרקסטיות בכמה שורות בודדות אפשר לדחוס ? למה להשבית שמחות? לא זוכר מתי אתה שיתפת בפעם האחרונה חוויה של התנסות או התחדשות משלך. לא יודע בדיוק מה עבר ביניכם ומה הרקע שקדם לכך , לא משנה גם למען האמת , האיש הוא אולי בין היחידים שמרים את הפורום הזה בזמן האחרון ובכלל ואתה בא ומוציא את הרוח מהמפרשים עם תגובה כזו שמוכיחה ומצדיקה את מה שכתב לפניך והקפיץ אותך.

שניצל - התמונות מוצלחות! תיהנה , עד השדרוג הבא, אפילו אם זה בורג.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לשני הצדקנים מלמעלה, אתם יכולים להינות משניצל כמה שאתם רוצים,
אבל כל עוד אני חבר פה, והוא ממשיך לכתוב באופן ישיר עלי, או באופן עקיף ( ולמי שלא מבחין בזה הבעיה היא שלו).
אז אני אענה בדרכי.
ד״א אני שיתפתי פה די הרבה, יותר מהרוב פה, וזה כשהיה לי משהו מהותי לשתף, ולא על כל החלפת בורג או שטויות אחרות שמובילות
חובבים להאמין בדברים לא נכונים.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
צדקנות , מתוך ויקיפדיה:

"התנהגות, תחושה או מצב נפשי שבו אדם חש כי הוא צודק, וכי תחושה זו מקנה לו עליונות מוסרית."

אה. זו רק תחושה שלי , שתגובתך שלילית , בלשון המעטה. ואנו גם יודעים להבחין ולקרוא בין השורות אך לא אוזכרת ספציפית , וזה בניגוד לפנייה הישירה שלך . ואם שילוב של קדם פסיבי משול בעיניך להחלפת בורג , אז באמת אפשר להפסיק לכתוב פה. ומי הסמיך אותך לקבוע שבורג לא משנה ? ואולי כן ואתה לא יכול להבחין ובכלל אם זה עושה טוב לבעל המערכת אז מה אכפת לך? ואולי גם תבוא ותאמר שהחלפת כבלים היא "שטויות" על אותו משקל , ונתחיל את החגיגה מחדש.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איך זה שאתם כאילו אויבים אחד מול השני.אני מכיר את שניכם אין מצב שיש בכם רוע לב .אז איך לעזאזל מגיעים לכסח מילולי.
יכול להיות שהמקום בו אנו חיים לא נותן לנו קצת סובלנות והקשבה אחד לשני למרות דעות שונות לחלוטין.
כניראה שאנחנו לא מסוגלים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מסוגלים. בטח מסוגלים.
צריך רק קצת רצון טוב.
ופחות אגו.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
״חלאסתו איל סיפור״
איציק כל אחד ושיגיונותיו.
יפה שכל אחד מתלהב ממה שהוא אחר.
אפילו מהאחסתפס,ומביע את מסקנותיו,רשמיו, צעקתו כאן.
לגבי פרה פאסיבי,מאוד מסקרן כל העניין הזה.
הדבר היחידי שמבאס,שאין שלט.
שניץ תתחדש :בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
האמת שרוזי הפעם צודק !!!! למרות שלא התכוונתי להרע , סליחה !

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כל הכבוד לך.
חבל שיש אנשים שתמיד מסתובבים עם פחית דלק.
יום טוב וברייק אין מוצלח

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ובא לציון גואל :אצבע מורמת
(לא גואל רצון)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור