איפה diz1 ? , חסר לי בנוף..

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
diz it!

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
כותב לפעמים בפורום האחר תחת השם "יורי".

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חסר לך? לי מה זה לא.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אנטיטזה כזאת למיינסטרים

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
כן חסר מאוד, מעטים פה האנשים עם ידע כמו שלו, גם בפאן האישי, כששלחתי לו הודעה פרטית הוא היה לי לעזר, ככה שיש כאן אחלה שילוב של אדם עם ידע מסויים שלא לך ולא לי יש אותו והוא גם מוכן לחלוק אותו על גבי הפורום ולסייע באופן פרטי. זה הניסיון שלי בכל זאת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
דוקא נשמע מצוין תחת השם "יורי " באתר השכן ,יש לו מערכת מיוחדת ,ועכשיו קנה זוג מונובלוקים יפנים נפלאים ,אין ספק שהבחור מבין עניין ,רק שכאן בזמנו היה כולו קוצים ,אבל כנראה מתמתנים עם הזמן ,הרמקולים שלו נקראים ORIS ,שהם התגשמות חלום אודיופילי ,לא זכיתי לשמוע לצערי כי אני והוא כמו שני קטבים הפוכים ,אבל אין ספק ,אודיופיל רציני .
אבל אני דווקא מתגעגע לכתיבתו של פלרמן ,דווקא ממנו יכול ללמוד !

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דוקא נשמע מצוין תחת השם "יורי " באתר השכן ,יש לו מערכת מיוחדת ,ועכשיו קנה זוג מונובלוקים יפנים נפלאים ,אין ספק שהבחור מבין עניין ,רק שכאן בזמנו היה כולו קוצים ,אבל כנראה מתמתנים עם הזמן ,הרמקולים שלו נקראים ORIS ,שהם התגשמות חלום אודיופילי ,לא זכיתי לשמוע לצערי כי אני והוא כמו שני קטבים הפוכים ,אבל אין ספק ,אודיופיל רציני .
אבל אני דווקא מתגעגע לכתיבתו של פלרמן ,דווקא ממנו יכול ללמוד !

פלרמן ללא ספק. ידען אמיתי ואיש מענין. וזאת מהיכרות פורומית בלבד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור