RAIDHO בישראל

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
כמה הבהרות לאור דברים שהעלו חברים בשרשור על רידהו.

(1)
רידהו חוזרת לישראל. האמנם?
רידהו לא ״חוזרת לישראל״. היא מיוצגת כאן מזה שנתיים וחצי באופן רציף: תצוגה, הדגמות ומכירות.
מכאן שהצגת הדברים כאילו היא חוזרת מאן שהוא היא חסרת כל בסיס ולעגנית.

(2)
הרשימה של נמר.
מאסטרו אודיו מעולם לא ״לקחה״ נציגות מיבואן אחר ולא תעשה זאת בעתיד.
זה לא באתיקה שלי ואני לא נוהג להיבנות על גבי עבודה של מישהו אחר.
הגיע הזמן לשים קץ לסיפורי המעשיות שמתרוצצים כאן.
לבן (LEBEN) ואקסוטיק ריבייב פנו אלי ביזמתם לאחר שנים ללא מכירות וללא נציגות פעילה בארץ.
הדברים החלו להתחמם לאחר שנכנסה הזמנה ראשונה להגברה של לבן מלקוח ותיק של אודיו
פידליטי. מרגע שבוצעה ההזמנה היו מי שעסקו באובסיסיביות בהפצת השמועה השקרית כאילו הנציגות
״נלקחה״ מאודיו פידליטי. זו ההזדמנות להבהיר - לא היו דברים מעולם. אין כאן דבר פרט לצרות עין
ונקמנות. קראו טוב, לקוחותיו הנאמנים של אייל פור שמגיבים כאן: אין לכם מושג על מה אתם
מדברים. לבן ואקוסטיק ריבייב לא ״נלקחו״ ולא עברו אלי מאודיו פידליטי.
לגבי פרימה לונה - גם כאן אין לדברים שחר. הנציגות עברה אלי בידיעה ובהסכמה של היבואן הקודם
אודיונוט שאף הזמין דרכי מכשירים ושירות ללקוחותיו לאחר מכן.
נמר יודע היטב את העובדות. שירבוב שמי לרשימה הזאת הוא בלשון המעטה מקומם.

(3)
כפי שהיה במקרה הקודם, אם כך ישארו הדברים מאסטרו אודיו תדע למצוא מוצרים טובים יותר
ותדאג שלקוחותיה יצאו נשכרים.

שבוע טוב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עופר, אתה מוזמן להציץ שוב בהודעה של נמר, ברשימה לא כתוב בשום מקום המונח "לקח". הוא השתמש במושג "נציגות עברה" לגבי כל היבואנים, בלי יוצא מן הכלל. זה מונח עובדתי ואובייקטיבי ללא הבעת דעה.
אם זה הולך להתחיל מלחמות יבואנים כאן בפורום, אנחנו ננהג כפי שנהגנו במקרים קודמים, עם יבואנים שונים ונמחק את כל המלחמות. הפורום הוא לא שדה קרב.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
עופר, אתה מוזמן להציץ שוב בהודעה של נמר, ברשימה לא כתוב בשום מקום המונח "לקח". הוא השתמש במושג "נציגות עברה" לגבי כל היבואנים, בלי יוצא מן הכלל. זה מונח עובדתי ואובייקטיבי ללא הבעת דעה.
אם זה הולך להתחיל מלחמות יבואנים כאן בפורום, אנחנו ננהג כפי שנהגנו במקרים קודמים, עם יבואנים שונים ונמחק את כל המלחמות. הפורום הוא לא שדה קרב.

סליחה ליאור אבל תקרא טוב את מה שכתבתי. הנציגויות של לבן ואקוסטיק ריבייב לא עברו אלי מאף אחד.
זו לא עובדה אלא הטעייה.
אני לא אסכים ששמי ישורבב לרשימות של יבואנים שלוקחים או סוחרים בנציגויות.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שיעור בלשון? עובדתית, הנציגות עוברת... אם היא היתה בעבר אצל יבואן אחד ואח"כ אצל אחר. זה לא בא להצביע על שום נסיבות כאלו או אחרות. זה רלוונטי לכל תחום ולא רק באודיו.
להבדיל ממקרה בו מתחילים לייבא את המותג בראשונה לישראל.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אמרנו:
מלחמת דיאדוכים :עצוב:

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
שיעור בלשון? עובדתית, הנציגות עוברת... אם היא היתה בעבר אצל יבואן אחד ואח"כ אצל אחר. זה לא בא להצביע על שום נסיבות כאלו או אחרות. זה רלוונטי לכל תחום ולא רק באודיו.
להבדיל ממקרה בו מתחילים לייבא את המותג בראשונה לישראל.

ליאור, אתה מסיט את הדיון מהעיקר, מנסה לייפות את הדברים או להתעסק בקוסמטיקה.
אם אתם באמת אובייקטיבים - אל תתערבו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אף אחד לא מתערב ואנו לא מסיתים את הדיון.
טענת שטענתי טענה. מה שטענת לגבי מה שטענתי לא נכון. לא טענתי שמישהו לקח אם כי שהנציגות עברה. יש הבדל.
לא התערבנו ואנחנו לא מתכוננים להתערב בשום מצב בו נציגות עוברת מיבואן ליבואן. מקסימום, אם יש מידע מוקדם לכך, אנו מדווחים.

אנא קרא את התגובות של ליאור שוב. נראה לי שפשוט לא הבנת שהוא ענה לך על הטעות שלך בעיוות דברי ולא על מהות מעבר הנציגות מיבואן ליבואן.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אף אחד לא מתערב ואנו לא מסיתים את הדיון.
טענת שטענתי טענה. מה שטענת לגבי מה שטענתי לא נכון. לא טענתי שמישהו לקח אם כי שהנציגות עברה. יש הבדל.
לא התערבנו ואנחנו לא מתכוננים להתערב בשום מצב בו נציגות עוברת מיבואן ליבואן. מקסימום, אם יש מידע מוקדם לכך, אנו מדווחים.

אנא קרא את התגובות של ליאור שוב. נראה לי שפשוט לא הבנת שהוא ענה לך על הטעות שלך בעיוות דברי ולא על מהות מעבר הנציגות מיבואן ליבואן.

נמר, אתם יכולים להמשיך להתפלסף על סמנטיקה עד מחר. זה לא מעניין.
מה שכתבת אתה ברור לכל הדיוט והדברים שלי מדויקים וברורים.
אתם לא אובייקטיביים ועצם הנסיון שלכם להסיט את הדיון למקומות אחרים מוכיח את זה.
תפסיקו להתערב.

אולי במקום זה, אם אתה במקרה יודע, ספר לנו מי מפיץ את השמועות האלה.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר.

מעולה. אם מה שכתבתי לגבי נציגויות שעוברות מצד לצד (כמו לא מעט דוגמאות שנתתי) ברור לכל הדיוט אז אני רגוע.
העניין הוא שאתה היחיד שלא מבין את מה שכתבתי.

ולגבי ההתערבות שלנו. הסיבה שרשמתי את מה שרשמתי שם היא להראות לגולשים שזה קורה כל הזמן. המטרה היא להכניס לפרופורציה ולמנוע התלהמות עתידית. אין למה שכתבתי רמז על המקרה הספציפי הזה אם כי באופן כללי על התנודות בשוק. ומה לעשות, ככה זה וכנראה זה יקרה עוד הרבה פעמים עם יבואנים שונים על ידי נציגויות שונות.

ברגע שהמטרה שלי היא להרגיע את הרוחות, ולהשתמש בדוגמאות נוספות שהגולשים אפילו לא יחסו להן חשיבות. זה בשביל לא לגרום למצב להגרר להתלהמות שתוביל לחסימות גולשים.

אין לי ולא היה לי שום עניין ואנרגיה להתערב בעניין עצמו.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
הלוואי שהיו ככה נלחמים על חברות כמו ACCUPHASE וESOTERIC

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור