קניית רמקולים ומגבר באינטרנט

avis77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל אציין שזו הפעם הראשונה שאני מתעתד לקנות רמקולים רצפתיים ומגבר.
הרמקולים והמגבר אמורים להיות בסלון להתחבר לטלוויזיה חכמה של LG ולהוט ובמקביל גם לנגן מוזיקה.
החלטתי משיקולי תקציב בעיקר כרגע לקנות רמקולים רצפתיים ומגבר ובמידה וארצה בהמשך לצרף אליהם סאב סנטר ורמקולים אחוריים, האם השיקול הזה נכון?
שוטטתי קצת באינטרנט והמבחר דיי מבלבל אבל בסוף החלטתי על רמקולים של canton GLE 496 ומגבר של Onkyo TXNR626. האם הבחירה נכונה? האם הרמקולים יתאימו למגבר הזה?
מבדיקה ברשת הרמקולים עולים בארץ 7000 שח והמגבר 4000 שח ולעומת זאת אם אני מזמין את הרמקולים מחול ומשלח אותם לארץ ומשלם מיסים אני משלם על הרמקולים סדר גודל של 3500-4000 ועל המגבר 2500-3000. מעולם לא קניתי רמקולים ומגבר מחול (קניתי רק מחשבים וסלולר) האם יש משהו שאני אמור לדעת לגבי תאימות?
מצרף קישור לדף המוצר ולקניה באינטרנט.
http://www.ebay.com/itm/Onkyo-7-2-C...26441?pt=Receivers_Tuners&hash=item5d4ed4c8e9
http://www.ebay.com/itm/CANTON-GLE-...1847?pt=Casse_e_diffusori&hash=item3cdc7a2ba7
אשמח להערות על הבחירה והדרך, תודה.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
שמעת את הרמקולים לפני שאתה קונה,

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
קודם כל אציין שזו הפעם הראשונה שאני מתעתד לקנות רמקולים רצפתיים ומגבר.
הרמקולים והמגבר אמורים להיות בסלון להתחבר לטלוויזיה חכמה של LG ולהוט ובמקביל גם לנגן מוזיקה.
החלטתי משיקולי תקציב בעיקר כרגע לקנות רמקולים רצפתיים ומגבר ובמידה וארצה בהמשך לצרף אליהם סאב סנטר ורמקולים אחוריים, האם השיקול הזה נכון?
שוטטתי קצת באינטרנט והמבחר דיי מבלבל אבל בסוף החלטתי על רמקולים של canton GLE 496 ומגבר של Onkyo TXNR626. האם הבחירה נכונה? האם הרמקולים יתאימו למגבר הזה?
מבדיקה ברשת הרמקולים עולים בארץ 7000 שח והמגבר 4000 שח ולעומת זאת אם אני מזמין את הרמקולים מחול ומשלח אותם לארץ ומשלם מיסים אני משלם על הרמקולים סדר גודל של 3500-4000 ועל המגבר 2500-3000. מעולם לא קניתי רמקולים ומגבר מחול (קניתי רק מחשבים וסלולר) האם יש משהו שאני אמור לדעת לגבי תאימות?
מצרף קישור לדף המוצר ולקניה באינטרנט.
http://www.ebay.com/itm/Onkyo-7-2-C...26441?pt=Receivers_Tuners&hash=item5d4ed4c8e9
http://www.ebay.com/itm/CANTON-GLE-...1847?pt=Casse_e_diffusori&hash=item3cdc7a2ba7
אשמח להערות על הבחירה והדרך, תודה.

1. דרך הפעולה שלך היא נבונה ונכונה. (קודם שני קדמיים עם רסיבר ואח"כ להשלים אחוריים וסאב אם צריך)

2. אחת הבעיות בייבוא אישי, מעבר לסיכון הכרוך במשלוח, חוסר האחריות וחסרונות נוספים, היא שלא תמיד יודעים לחשב בדיוק את העלות הסופית. מספיק שיהיו כמה בלתמ"ים וכל הטרחה הזאת לשוא.
לפי המספרים שאתה נותן, עושה רושם שאין בכלל טעם להתעסק עם הרסיבר. אולי רק עם הרמקולים.

לגבי הרמקולים, אתה מתעסק עם יבואנים שמתמחרים רמקולים בצורה גרועה כי יש להם הוצאות תיפעול גבוהות.
בתקציב של 7000 לזוג קדמיים ואפילו פחות מזה, יש לך את כל היבואנים הקטנים שמייבאים חברות מעניינות לא פחות אם לא יותר, ומתמחרים בצורה הגונה בהרבה. ממליץ לך לנסות שם קודם.
זה יחסוך לך את הכאב ראש שבייבוא אישי.

avis77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה על התשובות.
רציתי לדעת האם במידה ואני קונה מאירופה (גרמניה, אנגליה) אני אצטרך לקנות שנאי או שמתאם לשקע יספיק?
לגבי המחירים האם בעיניך חיסכון של 1500 שח על המגבר לא שווה התעסקות ומדוע?
על איזה יבואנים קטנים וחברות מעניינות לא פחות אתה מדבר? אשמח להמלצות.
עם החיפוש והשוטטות התוודעתי ל-Onkyo TX-NR636 ורציתי לדעת האם ההבדל בינו לבין ה-Onkyo TX-NR626 משמעותי ואיזה מבין הדגמים עדיף?
כמו כן ראיתי את הדגם canton gle 490.2 וממה שהבנתי ההבדל בינו ל496 הוא שהרמקולים ב496 עשויים מאלומיניום, האם הבנתי נכון? האם ההבדל ביניהם הוא משמעותי?
כמו כן אשמח לעוד הערות ממישהו עם נסיון ואפילו המלצות לחברות ודגמים אחרים, תודה רבה.
אני מנסה לבדוק אפשרות שמישהו שגר בגרמניה יקנה בשבילי את המוצרים וישלח לי אותם לארץ דבר שעוד יצמצם את מחיר העלות.

avis77

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר ביקור בSG ושמיעה של הרמקולים התקבלה החלטה, רמקולים Canto gle 496.
שמעתי את הרמקולים עם מגבר Yamaha Rx A830, וכעת אלו ארבעת האופציות שלי וביניהן אני מתלבט-
YANAHA RX A830- YAMAHA RX V677- ONKYO TX-NR626- ONKYO TX-NR636
אשמח לקבל עזרה והמלצה מבעלי ניסיון, תודה.

audio6

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאחר ביקור בSG ושמיעה של הרמקולים התקבלה החלטה, רמקולים Canto gle 496.
שמעתי את הרמקולים עם מגבר Yamaha Rx A830, וכעת אלו ארבעת האופציות שלי וביניהן אני מתלבט-
YANAHA RX A830- YAMAHA RX V677- ONKYO TX-NR626- ONKYO TX-NR636
אשמח לקבל עזרה והמלצה מבעלי ניסיון, תודה.
המערכת טובה לפי דעתי השילוב של הימאהה טוב יותר מהאונקיו ,
ממליץ לך לבדוק בחנות ולא אצל היבואן היבואן נותן מחיר צרכן מלא ,
גש לחנות מתמחה אני בטוח שתצליח להשיג מחיר זול יותר משמעותי .
ממליץ לך על אודיו קלאב ת"א בהצלחה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור