עזרה הצעה למצלמה

rami566

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן חברה! אני מחפש מצלמה דמוי slr אבל אני די מתחיל בזה...
אני מחפש מצלמה טובה שמצלמת נקי וחלק, 10 מגה פיקסל זה מספיק.
אני צריך מצלמה שיש לה זום אופטי רחב שמצלם נקי גם בהגדלה בכי גבוה. ושהוידאו יצלם סבבה.
התקציב שלי הוא עד 1500 שקל.
אני צריך מצלמה בעיקר לצילום המשפחה בחוץ ובבית. אבל קורה מקרים בעיקר בטיולים שאני רוצה לצלם משהו מעניין וזה פשוט נורא רחוק שהתמונה יוצאת לא טובה בהגדלה.
מה אתם אומרים על המצלמה הזאת? panasonic lumix dmc-fz70
הציעו לי לקנות אותה בגלל הזום הענק שלה פי-60 אבל אני לא יודע עליה הרבה אז אני אשמח לחוות דעת ולהמלצות :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם אתה מחפש תמונה טובה, חדה ונקייה, אז המצלמה חייבת להיות עם עדשה מוצלחת וכאן אתה מכניס מצלמה עם עדשת זום ענק שכל (כל) עדשות הזום העמק לא מוצלחות מספקו לך איכות תמונה לא מוצלחת

אז אתה חייב להחליט האם אני רוצה להיות גבר עם מצלמה עם זום ענק או לקחת מצלמה עם איכות תמונה טובה וזום קטן
כמו פנסוניק TZ40 או יותר טוב קנון S110 עם זום קטן ואיכות תמונה עוד יותר טובה - בגלל חיישן יחסית גדול ועדשה מוצלחת.

צריך להחליט מה חשוב לך ועל מה אתה מוכן להתפשר

rami566

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה מחפש תמונה טובה, חדה ונקייה, אז המצלמה חייבת להיות עם עדשה מוצלחת וכאן אתה מכניס מצלמה עם עדשת זום ענק שכל (כל) עדשות הזום העמק לא מוצלחות מספקו לך איכות תמונה לא מוצלחת

אז אתה חייב להחליט האם אני רוצה להיות גבר עם מצלמה עם זום ענק או לקחת מצלמה עם איכות תמונה טובה וזום קטן
כמו פנסוניק TZ40 או יותר טוב קנון S110 עם זום קטן ואיכות תמונה עוד יותר טובה - בגלל חיישן יחסית גדול ועדשה מוצלחת.

צריך להחליט מה חשוב לך ועל מה אתה מוכן להתפשר
תודה גבר אחרי מחשבה קטנה באמת הבנתי שעדיף מצלמה עם זום קטן ואיכות טובה יותר.
אבל יש לי בעיה שאבא שלי נעול על מצלמה דמוי slr תוכל להמליץ לי על משהו כזה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא יכול להמליץ לך על מצלמת דמוית SLR, לדעתי הן מצלמות עם חיישן קטן עדשה גדולה ולא אכותית בגוף גדול במחיר לא משתלם - כך שאני לא יכול להמליץ על הכיוון הזה

אני יכול להמליץ לבדוק קנון כמו G15 או G16, אבל S110 תספק את אותה יכולות בגוף יותר קטן ובפחות כסף
http://www.dtown.co.il/articles/2697.html

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בתקציב קצת יותר גבוהה אני יכול להמליץ על מצלמות אחרות - כמו סוני RX100 מהסדרה הראשונה בכ 2200 ש"ח
אבל אין לזה סוף

rami566

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בתקציב קצת יותר גבוהה אני יכול להמליץ על מצלמות אחרות - כמו סוני RX100 מהסדרה הראשונה בכ 2200 ש"ח
אבל אין לזה סוף
אוקי... הבנתי אותך, אני מתלבט בין שתי המצלמות הבאות:
Panasonic Lumix DMC-ZS30
Nikon Coolpix S9500
איזו מהם יותר משתלמת לדעתך? תודה גבר אתה עוזר לי מאוד :בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי מצלמות מוצלחות הפנסוניק טובה יותר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור