מוצרים חדשים באודיו פידליטי באוגוסט !!!

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
על חברת NORDOST כבר פרסמתי כבר, משלוח ראשון עם כ - 20 דגמים שונים מגיע לישראל בתחילת אוגוסט.

אבל, זה לא הכל.

באוגוסט גם יגיע משלוח ראשון מחברת - על הנחשבת מובילה בתחומה.

מדובר במוצרים יקרים, אבל מהטובים שיש.

אני בקשר עם החברה ונציגיה כבר מעל ל - 5 שנים, ובביקור האחרון שלי במינכן בתערוכת 2014 הגענו לסיכום רשמי על התחלת הייבוא לישראל.

מדובר במשהוא מיוחד באמת. אני צופה מהפכה של ממש בשוק האודיו הישראלי .... אנא חכו בסבלנות.

:):):)

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ישר כח איל שאתה מיצג כל כך הרבה חברות ופועל כל הזמן להגדיל את שוק האפשרויות באודיו רק חבל שאתה לא מייצג חברות כמו ACCUPHASE ,ESOTERIC ועוד חברות שנמצאות בידיים של יבואנים שלא מוכנים להביא דגמים של החברות להדגמה הם מחזיקים בזיכיון כאילו החזיקו מקל בשני צידיוו ןלא מוכן להביא את המכשירים כמה חבל
ישר כח אייל

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תודה יניב.

אני בהחלט משתדל להביא כמה שיותר מוצרים ולהחזיק מהם כמה שיותר דגמים במלאי.

אבל קשה להאשים יבואן שלא עושה כך - העלויות גבוהות מאוד ולא תמיד נפח המכירות מצדיק דגמים רבים בהדגמה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בלתי אפשרי להתעסק עם שתי החברות הללו ,מצידי שיחנקו !

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
מדובר על כבלים או אלקטרוניקה?

יהיה ממיר/CD ?
על חברת NORDOST כבר פרסמתי כבר, משלוח ראשון עם כ - 20 דגמים שונים מגיע לישראל בתחילת אוגוסט.

אבל, זה לא הכל.

באוגוסט גם יגיע משלוח ראשון מחברת - על הנחשבת מובילה בתחומה.

מדובר במוצרים יקרים, אבל מהטובים שיש.

אני בקשר עם החברה ונציגיה כבר מעל ל - 5 שנים, ובביקור האחרון שלי במינכן בתערוכת 2014 הגענו לסיכום רשמי על התחלת הייבוא לישראל.

מדובר במשהוא מיוחד באמת. אני צופה מהפכה של ממש בשוק האודיו הישראלי .... אנא חכו בסבלנות.

:):):)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
NORDOST כבר כאן ....

החברה הנוספת אמורה להיות פה בשבוע הבא .....

יש למה לחכות.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
האם מדובר ברמקולים?
בהצלחה (ורד)

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אייל יקירי למה אתה לא אומר את שם החברה מה הקשר בין הגעתם של המוצרים למהי שם החברה וזה שלא נדבר שזה מ-אמצע יולי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור