סמסונג U28D590D – מסך מחשב 4K במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סמסונג U28D590D – מסך מחשב 4K במבחן

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
סקירה מעניינת מאוד , כל כרטיס מסך יודע להוציא 4K ? אני לא מדבר על משחקים אלא רק תמונה של שולחן העבודה .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ממש לא, הרוב הגדול של כרטיסי המסך עד 2 דורות אחורה, לא מסוגל להוציא תמונת 4K. אתה צריך לבדוק במפרט הכרטיס מהי רזולוציית המקסימום שהוא מוציא ביציאה הדיגיטלית. לדוגמה, בכרטיס מוגבל, זה היה רשום כך: Maximum Digital Resolution: 2560x1600.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
סקירה מעניינת מאוד :בעד:

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
מוצר מיותר לדעתי (וסקירה מעולה כרגיל :בעד:).
ראשית, אני לא מבין איך בימינו יצרנית רצינית עוד מיצרת מסכי TN לכל יישום שאיננו מיחשוב משרדי / שוק ה - Low end.
שנית, אין הרבה מה לעשות איתו למי שאין ברשותו כרטיס גרפי יקר מאוד (או שניים כאלה), ועורכים גרפיים וכדומה שצריכים הרבה שטח בדסקטופ להפעלת יישומים במקביל, בטח לא יקנו מסך TN. וכמובן, כל מה שיוצג עליו שלא ברזולוציית Native (שזה הרוב המוחלט של התכנים) יאלץ לעבור Upscale אגרסיבי ויראה הרבה פחות טוב מעל מסך FHD רגיל (זה נכון כיום גם אם הפנל היה איכותי יותר).

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
גיימרים יעדיפו מסך TN בגלל המהירות תגובה הכי טובה וגם להם יהיה כרטיס גרפי יקר .

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
והרבה גיימרים יעדיפו מסך IPS כמו של DELL (אני ביניהם). זמני התגובה של המסכים האלו הם די והותר, והם נראים מעולה.
נחכה קצת ואין לי ספק שיצאו עם הזמן גם מסכי 4K במחיר סביר ופנל יותר איכותי.

נערך לאחרונה ב:

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
ברור שלא צריך למהר אם אתה לא חייב את זה , בינתיים הפערים במחירים ענקיים בין TN 4K ו IPS .

Mamuta

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
התאמת כרטיס למסך

ממש לא, הרוב הגדול של כרטיסי המסך עד 2 דורות אחורה, לא מסוגל להוציא תמונת 4K. אתה צריך לבדוק במפרט הכרטיס מהי רזולוציית המקסימום שהוא מוציא ביציאה הדיגיטלית. לדוגמה, בכרטיס מוגבל, זה היה רשום כך: Maximum Digital Resolution: 2560x1600.
האם REDEON 5800 מתאים למסך הזה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור