מתלבט בין 2 מצלמות קומפקטיות - נא עיזרו

Felix Blyakher

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מחפש מצלמה קומפקטית להורים שלי ומוכן להשקיע כ-1000 ש"ח (יחד עם תיק וכרטיס זיכרון).
מתלבט בין 2 דגמים:
CANON PowerShot SX270
FujiFilm F660 EXR
הבנתי שהפוגיפילם איכותית יותר ב- White Balance רק שמייצב התמונה שלה הוא בחיישן ולא בעדשה (שזה עדיף); היא גם יחסית מהירה ומצלמת טוב בתנאי תאורה לא טובים.
האם יש המלצות?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
FUJI היא חברה שעושה הרבה רעש במצלמות הללא מראה שלה, עם חיישן מאוד מוצלח - אבל לדעתי במצלמות קומפקטיות קנון עדיפה, עם ממשק משתמש מוצלח, יכולת WB טובה, מייצב מוצלח, אני ממליץ לעלות קצת במחיר ולרכוש את קנון SX280

אישית הייתי לוקח את קנון S110 עם טווח זום קטן יותר, אבל עם עדשה נהדרת וחיישן גדול יותר שמספקים איכות תמונה טובה יותר.
http://www.dtown.co.il/articles/2697.html

לדעתי רבים מחפשים במלמה דברים פחות חשובים כמו טווח זום גדול וכמות MP, אני אישית מעדיף מצלמה שמספקת איכות תמונה טובה יותר, מהירות צילום גובהה יותר, תפעול נוח ועד נקודות שלדעתי חשובות באמת לצילום

כמובן שאשמח לענות על עוד שאלות ולתת עוד מידע

Felix Blyakher

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם זום אופטי X5 וטווח זום 24-120 , מספיקים לצלם בסיסי/חובבן (בהשוואה לשני הדגמים שרשמתי; להם טווח זום וזום אופטי, יותר גבוהים)?
ובנוסף, לא הייתי רוצה מסך מגע בגלל שזה יכול להקשות על הוריי (בגלל חוסר זהירות ולחיצות מיותרות במסך)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני משתמש במצלמת DSLR ויש לי עדשות שמספקות טווח של 27-88 ועוד אחת של 160 ולי זה מספיק
אני יודע שלצילום ציפורים או מקמות בהם נדרש טווח זום קצת יותר גדול זה חסר לחלק מהאנשים

להורים שלי רכשתי את הקנון S110 ולהם מה מספיקה מעל הראש ומסך מגע עושה את החיים קלים יותר לשימוש.

אם יש לך חשש שטווח הזום לא יספיק אז ה SX280 מספקת לדעתי טווח זום שמספיק מעל ועבר ומה שצריך ממצלמה קומפקטית לצילום ללא חצובה וללא ניסיון (לצלם בזום גדול ולקבל תמונות חדות מצריך ידע ולפעמים גם חצובה).
מצד שני ה SX280 קצת פחות טובה בגלל חיישן קצת יותר קטן ועדשה פחות מוצלחת - אבל תמיד צריך פשרה, אין מצלמה מושלמת :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חג שמח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור