וואו...איזה ציון קיבל הגלקסי אס. 5 באתר האינטרנט the verge?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כתבתי את דעתי באשכול אחר, אבל כאן המקום לתגובתי:
דווקא בתכונות החיוביות היו דברים טובים, בתכונות הלא טובות המצלמה לא ממש טובה בתנאי תאורה נמוכים, זה אנו יודעים , אז מה ?
לא מכיר את האתר ולא ממש מעניין אותי מה מגדיר אתר אנונימי (בשבילי) זה או אחר, זה לא GSMARENA או אתר ברמה שלו (לפי דעתי) , יש ברשת אלפי אתרים, ומתוכם 90% סקירות לא נקיות, אני יאמין למישהו שאני מכיר שמבין והתנסה או שאני אתנסה, ומעל הכל יש מפרט טכני.
לגבי S5 לא מכיר, לא התנסתי , לפי מה שראיתי מכשיר לא רע בכלל חוץ מה"נוקס" של סאמסונג שבגללו לא אקנה
לעולם שוב סאמסונג אלא אם מפתחים ב XDA ימצאו דרך לעקוף את זה בצורה טובה...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
arix,

המגזין הטכנולוגי האמריקאי The Verge הוא אחד המוכרים והידועים בתוחם, הוא נוהג לתת ביקורות מכסחות. הוא לא פחות מ- GSMARENA, מי שבתחום מכיר אותו מצוין.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כתבתי את דעתי באשכול אחר, אבל כאן המקום לתגובתי:
דווקא בתכונות החיוביות היו דברים טובים, בתכונות הלא טובות המצלמה לא ממש טובה בתנאי תאורה נמוכים, זה אנו יודעים , אז מה ?
לא מכיר את האתר ולא ממש מעניין אותי מה מגדיר אתר אנונימי (בשבילי) זה או אחר, זה לא GSMARENA או אתר ברמה שלו (לפי דעתי) , יש ברשת אלפי אתרים, ומתוכם 90% סקירות לא נקיות, אני יאמין למישהו שאני מכיר שמבין והתנסה או שאני אתנסה, ומעל הכל יש מפרט טכני.
לגבי S5 לא מכיר, לא התנסתי , לפי מה שראיתי מכשיר לא רע בכלל חוץ מה"נוקס" של סאמסונג שבגללו לא אקנה
לעולם שוב סאמסונג אלא אם מפתחים ב XDA ימצאו דרך לעקוף את זה בצורה טובה...

אני ידוע שלגלקסי S4 יש רום של גוגל בטח יהיה גם ל S5

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
arix,

המגזין הטכנולוגי האמריקאי The Verge הוא אחד המוכרים והידועים בתוחם, הוא נוהג לתת ביקורות מכסחות. הוא לא פחות מ- GSMARENA, מי שבתחום מכיר אותו מצוין.

תומר
לפי מה שראיתי האתר עוסק גם בעסקים ,בספורט,וגם בפוליטיקה,
אז זה כאילו שתגיד שאתר YNET דירג מכשיר, נו באמת.. האתר הנ"ל לא מתמחה בסלולרים ודעתו לא נחשבת (לא מוזכרת אפילו) בקהילות המיקצועיות לסלולרים ( אתר XDA) ...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני ידוע שלגלקסי S4 יש רום של גוגל בטח יהיה גם ל S5
שגלקסי 4 יצא לא הייתה נעילה אזורית ומערכת הגנה נגד טילים "נוקס" :)
אם בא לי להביא מכשיר מחו"ל (לא שאני מביא, אבל הרעיון) אז למה אני צריך לפרוץ אותו ?
(או שאני חייב לדבר 5 דקות עם סים מקומי על מנת לשחרר את המכשיר...)
יבואנים מקבילים יאלצו לפרוץ את המכשיר, ואז עולה "דגל" , כולה בשביל להוציא שיחות,
זה מסריח, לסאמסונג עלה השתן לראש...

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
arix,

מאיפה התמונה הזו נלקחה (תסתכל למטה)???

18544d1397674052-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-lg-g3-lg-g3-2_3.jpg

בד"כ, אני מעדיף אותם על GSMARENA, שכותבים ביקרות ארוכות, אבל, כותבים לא חלבי ולא בשרי.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד כאן?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לפי מה שראיתי האתר עוסק גם בעסקים ,בספורט,וגם בפוליטיקה,
אז זה כאילו שתגיד שאתר YNET דירג מכשיר, נו באמת.. האתר הנ"ל לא מתמחה בסלולרים ודעתו לא נחשבת (לא מוזכרת אפילו) בקהילות המיקצועיות לסלולרים ( אתר XDA) ...

התשובה הייתה ל-ARIX.

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני מעדיף ביקורת לא בשרית ולא חלבית (אני אחליט אם זה בשר או חלב לפי הביקורת והמפרט הטכני),
מביקורת לא "נקייה" של אחד שמקבל טובות הנאה מגוף זה או אחר (למשל מישהו שמקבל מתנה מכשיר של LG וכותב ביקורת על S5 ).

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תמיד יש כתב זה או אחר מאתר א או מאתר ב שנותנים "ציון"
השורה התחתונה שזה לא אומר כלום, לעולם לא תדע איזה "טובות" קיבל הכתב,
מה הרקע של אותו כתב, מה הוא בדק, בדרך כלל כתבים נותנים ציון לאחר היתנסות מספר ימים, זה לעולם לא יהיה כמו התנסות שלך או שלי במכשיר מסויים לאחר חודשים של שימוש...
לכתוב מה טוב ומה לא טוב במכשיר סויים זה בסדר, לתת ציון זה לא בסדר, למה מי הוא , אלן דילון? :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
טוב :).

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור