נגן רחוב קיבל הפתעה לא צפויה...ג'מי סאמרוויל בכבודו ובעצמו...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
[video=youtube;Y_DWWE3cjgg]http://www.youtube.com/watch?v=Y_DWWE3cjgg[/video]

למי מהזקנים שעוד זוכר אותו...ואו, גדול.

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הנה המקור:

[video=youtube;U7-q1WRaKNg]http://www.youtube.com/watch?v=U7-q1WRaKNg[/video]

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כל פעם שאני רואה את אני מזיל דמעה...זה ג'ימי סאמרוויל...וואו.

תומר

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
קונטרה טנור ענק,שפנה דווקא לפופ ולא לקלאסי.
עד היום משב רוח מרענן. :אצבע מורמת

zariel

חבר משקיען
מעורבות
717
נקודות
113
מהמם ויפה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
זה כנראה המפגש המקרי הכי מגניב שאפשר לדמיין: זמר רחוב בברלין עמד לו באחת מפינות הרחוב ושר להנאתו את השיר Smalltown Boy של ברונסקי ביט, שהיה להיט גדול בשנות ה-80. לפתע, הצטרף אליו לשירה בחור נמוך וקרח שעבר במקום עם הכלב שלו. הקאץ': הבחור הנמוך הוא ג'ימי סאמרוויל, סולן "ברונסקי ביט" והזמר המקורי של השיר, שעבר שם באופן מקרי לגמרי והחליט להצטרף לגירסת הכיסוי. הביצוע המשותף לסוף השיר, בו הזמר המקורי מצטרף בטונים הגבוהים, גרם לי קצת לקוות לגירסה מוקלטת של הדואט. אבל מה שבאמת מרגש הוא הרגע, אחרי סיום השיר, בו זמר הרחוב מבין מי זה הבחור שהצטרף אליו. "זה להיט!", אמר הזמר המקורי. "זה אתה?", שאל אותו זמר הרחוב בהפתעה. "זה אני", ענה ברונסקי ביט. "אלוהים אדירים", אמר זמר הרחוב - כנראה התגובה הלגיטימית היחידה במקרה כזה. אז נכון - יש סיכוי, כמו בכל סרטון כזה ברשת, שמדובר בקטע מבויים ולא בצירוף מקרים. אולי ברונסקי ביט שמע על זמר הרחוב שמנגן את השיר שלו והציב שם מראש מצלמה כדי להצטרף אליו באופן "ספונטני", או אולי הכול היה שיתוף פעולה של שני המוזיקאים מהתחלה. זה לא משנה: זה עדיין מקסים, ויופי של דרך להתניע את השבוע...

תומר

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
כל פעם שאני רואה את אני מזיל דמעה...זה ג'ימי סאמרוויל...וואו.

תומר

:בעד:
:בעד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני כל כך אוהב את הקול הגבוה שלו, הזמנתי מאמזון את דיסק האוסף.

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור