צריך עזרה בחיבור כרטיס טלוויזיה לממיר YES

portance

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום, חבר טוב שלי קנה מחשב אתמול והוא קנה מחשב כולל מסך וגם כרטיס טלוויזיה בחיבור PCI. בימים הקרובים אני אלך אליו במטרה לחבר את הכרטיס טלוויזיה לממיר של YES. המסך שהוא קנה זה מסך LG 22 אינצ' דגם L226WTQ שמחובר בחיבור DVI לכרטיס מסך 8500GT
הכרטיס טלוויזיה הוא AVerMedia Super 007 FM. יש לציין שאין לו טלוויזיה והוא קנה את הכרטיס טלוויזיה והמסך מחשב שישמש לו בתור טלוויזיה ומסך מחשב. השאלה שלי היא איך אני מחבר לו את הכרטיס טלוויזיה לממיר של YES?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מהממיר של יס צריך להוציא כבל סקארט ל- S-VIDEO אותו יש לחבר לכניסה של כרטיס הטלוויזיה.
ניתן להשתמש גם בכניסה של קומפוזיט, אך איכותה של זו פחותה יותר.

portance

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה רבה על התגובה.
ומה לגבי חיבור האודיו של הכרטיס טלוויזיה? ומה גם עם חיבור האנטנה של הכרטיס?
ולמה לא פשוט לקנות כבל SVIDEO לSVIDEO
דרך אגב הנה הנתונים של הכרטיס http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=22 ורק שתדע הוא לא קיבל מתאם לקומפוזיט.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם לדגם הממיר זה ישנה יציאת S-VIDEO? אם כן, אז ניתן להשתמש בכבל SVIDEO ל- SVIDEO.
את יציאת האודיו של הממיר יש לחבר לכניסת האודיו בכרטיס.
חיבור האנטנה של הכרטיס אינו רלוונטי למקרה זה.

portance

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע אם לדגם הממיר יש חיבור svideo כי הממיר עוד לא הגיע אליו. צריך להגיע אליו טכנאי של YES ביום ראשון או שני כדי להתקין לו ממיר. אז חשבתי שיגיד כבר לטכנאי של YES שהממיר צריך להתחבר לכרטיס טלוויזיה במחשב ואז שכבר הטכנאי יתן לו את הכבלים הדרושים ואז הוא יחסוך כסף על הכבלים. מה אתה חושב על זה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בממירים הרגילים, אין יציאת S-VIDEO ייעודית.
האות יוצא דרך מחבר הסקארט, זו הסיבה שצריך לחבר סקארט ל- S-VIDEO.

portance

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב ביום שני הקרוב צריך להגיע אליו טכנאי של YES. אני מניח שהטכנאי של YES כבר יחבר לו את הממיר לכרטיס טלוויזיה נכון?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אמור לדעת לחבר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור