טרנזיסטור vs שפופרות - כל אחד והחן שלו !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מכיוון שלמערכת שלי יש שני סוגי הגברה ושני סוגי קדם מגבר ,יצא לי להנות משני הסוגים , בחלק מהזמן זה ובחלק השני האחר ,
פעם הייתי איש שפופרות מכור , מגבר טרנזיסטורי היה בשבילי משהו על גבול הטומאה , והנה אני מחובר כבר כמעט חודשיים אך ורק באמצעות המגבר הטרנזיסטורי שלי ,וממש אין לי כוונות לעבור בזמן הקרוב לשפופרתי ,
לא שאני לא אוהב את הצליל המנורתי , נהפוך הוא , אני ממש אוהב את העושר הצלילי של המגברים הענקיים שלי, את היכולת של הציוד הזה להרעיד את הממברנה במיד בס כמו שום דבר אחר , את הניצוצות בגבוהים שמצטלצלים ניפלא ,
אבל אז מגיע המגבר הטרנזיסטורי ומראה לנו מה המשמעות של אחיזה ביד ברזל , את הצליל השקוף ללא פייטים וקישוטים , את המהירות העצומה בתגובה , בקיצור לא פחות נכון אבל פחות מפואר ומרשים , והנה להפתעתי אני דווקא עכשיו אוהב את זה מאוד ,
כן אני יודע שאצלכם השפופרות שקופות להפליא ,אבל בכל זאת רציתי לומר שבאמת כל סוג והחן שלו ,ואין באמת מנצח אמיתי , שניהם נישמעים נהדר אם כל המערכת כזו , ושהם לא יצליחו לתקן לבד מערכת לא טובה ,
אתמול ביקר אצלי חבר מוכר על כולנו,שמכיר הייטב את המערכת השפופרתית שלי , ואני ציפיתי לביקורת נוקבת על הגועל נפש של שילוב טרנזיסטור עם מחשב , והנה להפתעתי החבר שיבח ביותר את התוצאה , ומצא אותה הומגנית ונכונה יותר מאשר השפופרתית ,
ולחשוב שאני פעם הייתי שומע "רעש של סיליקון " בטרנזיסטורים, או שזקנתי , או שהסתיידה לי האוזן , אבל אני פתאום אוהב מאוד טרנזיסטור טוב , רק חבל שאין הרבה כאלו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ואני עדיין מעדיף את התוצאה הקודמת שלך, או שכשהגעתי אלייך הייתי כבר עייף אחרי יום מאוד מתיש, האמת היא שגם לא ממש התרכזתי ולא ממש "ניתחתי" את התוצאה.

בכל מקרה, כייף לשמוע שאתה מרוצה וכייף עוד יותר שיש את שתי האופציות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, זה מפתיע אותי

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ואני חשבתי שמתבגרים מחפשים יותר מנורות/רומנטיקה...
העיקר שאתה מרוצה ממה שאתה שומע.:כל-הכבוד:

אני יכול לומר שהתוצאה הטובה ביותר ששמעתי אצלי הייתה דרך מגבר
של KR- החדר התמלא בצלילים ועושר מרשים,אבל היה חסר לו רזרבות בכוח. (צריך את הגדולים יותר קרונזילה למשל עם השופופרות הגדולות, אבל המחיר...) לעומת זאת הרוג' אודיו היה שונה למרות שגם הוא מבוסס מנורות.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
עוד חובב שפופרות נפל....
בסוף נהיה פה מיעוט

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כן, אלדר, אין ספק שברמות הגבוהות אפשר למצוא קסם בטרנזיסטורי ובשפופרתי,
אבל הקסם הכי גדול הוא גם זה וגם זה - בדיוק כמו אצלך עכשיו - ולהחליף ביניהם פעם בכמה זמן, לפי מצב הרוח.
הרי לאיזה אודיופיל שמחזיק שפופרות לא מגרד לפעמים לחבר איזה מפלץ טרנזיסטורי משובח לרמקולים שלו -
ולהפך?

Walther PPK

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
לעבור משפופרת לטרינזיסטור זה כמו להחליף בת זוג בפרוצה. רואים שאתם לא מבינים יותר מדי במוזיקה, אלקטרוניקה, ואהבה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לעבור משפופרת לטרינזיסטור זה כמו להחליף בת זוג בפרוצה. רואים שאתם לא מבינים יותר מדי במוזיקה, אלקטרוניקה, ואהבה.
התועיל לומר לנו באיזו הגברה טרנזיסטורית יצא לך להתנסות ולא אהבת?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מזלנו שהגעת.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
גם אני נהנה משני העולמות -אין שום רע בזה.
מדי פעם מאזין לקארי אך בתקופה האחרונה צמוד לסיירוס 2 ששידרגתי-מןזיקלי בטירוף.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
א. לא חייבים לוותר - אפשר לשלב. פרה מנורות עם פאואר SS. זה שילוב די מקובל - גם אצל הנמר אם אינני טועה ?
ב. יש אגדה על "צליל מנורות" מול "צליל SS". היום אנחנו יודעים שיש הגברת מנורות שנשמעת (כמעט?) כמו SS. ויש מתכנני SS שטוענים שהסאונד שלהם הוא "מנורתי" - במיוחד על ידי שימוש במוספטים בדרגת היציאה.
ג. למי שיכול להרשות לעצמו - הכי טוב שיש גם וגם ! למה לא ? לא נותר לי אלא לקנא בכם. הייתי שמח להחליף כל פעם לפי המצברוח או ההתאמה למוסיקה מסויימת.
ד. באותו הקשר, אם מרחיבים את האנלוגיה - אולי אפשר להחזיק גם בלונדינית וגם שחורה, ולהחליף ביניהן מתי שמתחשק ?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
א. לא חייבים לוותר - אפשר לשלב. פרה מנורות עם פאואר SS. זה שילוב די מקובל - גם אצל הנמר אם אינני טועה ?
ב. יש אגדה על "צליל מנורות" מול "צליל SS". היום אנחנו יודעים שיש הגברת מנורות שנשמעת (כמעט?) כמו SS. ויש מתכנני SS שטוענים שהסאונד שלהם הוא "מנורתי" - במיוחד על ידי שימוש במוספטים בדרגת היציאה.
ג. למי שיכול להרשות לעצמו - הכי טוב שיש גם וגם ! למה לא ? לא נותר לי אלא לקנא בכם. הייתי שמח להחליף כל פעם לפי המצברוח או ההתאמה למוסיקה מסויימת.
ד. באותו הקשר, אם מרחיבים את האנלוגיה - אולי אפשר להחזיק גם בלונדינית וגם שחורה, ולהחליף ביניהן מתי שמתחשק ?

למה להחליף ביניהן, אחי תשלב, תתפנק במילק שייק שוקו וניל!!!!
מה לא ככה...?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מכיוון שלמערכת שלי יש שני סוגי הגברה ושני סוגי קדם מגבר ,יצא לי להנות משני הסוגים , בחלק מהזמן זה ובחלק השני האחר ,
פעם הייתי איש שפופרות מכור , מגבר טרנזיסטורי היה בשבילי משהו על גבול הטומאה , והנה אני מחובר כבר כמעט חודשיים אך ורק באמצעות המגבר הטרנזיסטורי שלי ,וממש אין לי כוונות לעבור בזמן הקרוב לשפופרתי ,
לא שאני לא אוהב את הצליל המנורתי , נהפוך הוא , אני ממש אוהב את העושר הצלילי של המגברים הענקיים שלי, את היכולת של הציוד הזה להרעיד את הממברנה במיד בס כמו שום דבר אחר , את הניצוצות בגבוהים שמצטלצלים ניפלא ,
אבל אז מגיע המגבר הטרנזיסטורי ומראה לנו מה המשמעות של אחיזה ביד ברזל , את הצליל השקוף ללא פייטים וקישוטים , את המהירות העצומה בתגובה , בקיצור לא פחות נכון אבל פחות מפואר ומרשים , והנה להפתעתי אני דווקא עכשיו אוהב את זה מאוד ,
כן אני יודע שאצלכם השפופרות שקופות להפליא ,אבל בכל זאת רציתי לומר שבאמת כל סוג והחן שלו ,ואין באמת מנצח אמיתי , שניהם נישמעים נהדר אם כל המערכת כזו , ושהם לא יצליחו לתקן לבד מערכת לא טובה ,
אתמול ביקר אצלי חבר מוכר על כולנו,שמכיר הייטב את המערכת השפופרתית שלי , ואני ציפיתי לביקורת נוקבת על הגועל נפש של שילוב טרנזיסטור עם מחשב , והנה להפתעתי החבר שיבח ביותר את התוצאה , ומצא אותה הומגנית ונכונה יותר מאשר השפופרתית ,
ולחשוב שאני פעם הייתי שומע "רעש של סיליקון " בטרנזיסטורים, או שזקנתי , או שהסתיידה לי האוזן , אבל אני פתאום אוהב מאוד טרנזיסטור טוב , רק חבל שאין הרבה כאלו.

ממש "הומוגנית ונכונה יותר מאשר שפרופרות"

לכשתחזור לשני החתולים ניראה לי שקביעה כמו הנ"ל
(לפחות ממה שאני שמעתי)לא תחזיק במציאות שתיווצר.

גם לדוגמנית מסלול ומרימת מישקולות יש זוג שדיים.:O

בעינין הכיף שבלהחליף אין לי ספק שזה כיף,

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48

דווקא הכי כיף זה בת זוג שהיא "פרוצה" במיטה...:אוהב-מאוד:( אתה חייב לנסות)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש לי חבר טוב ואהוב עם מערכת איכותית למדי: פטיפון מישל אורב, פרה-פאוור מגניבים של KR (קרונזילה) ורמקולים של LIVING VOICE. בקיצור - חדר הדגמה של ערן. :)

אני תמיד אוהב להשוות את המערכת שלו לשלי, כי למרות שהן בתקציב דומה - הן לא יכולות שונות יותר:

מגבר מנורות מועט וואטים עם רמקולים קלים להנעה, מול מפלצות צורכות הזרם שלי, ותחנת הכוח שמניעה אותן.

בסופו של דבר, השליטה ביד רמה על גבול ה- BDSM עושה לי את זה יותר מאשר מתקתקות מנורתית ונכונות "טונאלית" לכאורה שהמנורות מציעות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי חבר טוב ואהוב עם מערכת איכותית למדי: פטיפון מישל אורב, פרה-פאוור מגניבים של KR (קרונזילה) ורמקולים של LIVING VOICE. בקיצור - חדר הדגמה של ערן. :)

אני תמיד אוהב להשוות את המערכת שלו לשלי, כי למרות שהן בתקציב דומה - הן לא יכולות שונות יותר:

מגבר מנורות מועט וואטים עם רמקולים קלים להנעה, מול מפלצות צורכות הזרם שלי, ותחנת הכוח שמניעה אותן.

בסופו של דבר, השליטה ביד רמה על גבול ה- BDSM עושה לי את זה יותר מאשר מתקתקות מנורתית ונכונות "טונאלית" לכאורה שהמנורות מציעות.
סליחה על הבורות,מה זה BDSM ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שניצל היקר,
שלחתי לך קישור ל- BDSM סטראו:
http://en.wikipedia.org/wiki/Glossary_of_BDSM

Walther PPK

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא הכי כיף זה בת זוג שהיא "פרוצה" במיטה...:אוהב-מאוד:( אתה חייב לנסות)

יפה, החברה עם הטרנזיסטורים כבר בקטע של סדו מזו. עכשיו ברור מה כל המשיכה לטרנסיס. האמת שכל אחד ומה שמגרה אותו. העיקר שתיהנו. אני נישאר עם האשה, גם אם לוקח לה קצת יותר זמן להתחמם. אומרים שבסוף זה שווה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור