מתלבט: Samsung d5000 או Philips 6606?

דניאל והשאר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי, אני רגע לפני קנייה, מתלבט מה לקנות. מה דעתכם?

שימושים:
בעיקר YES (גם SD וגם HD).

מה חשוב לי?
תמונה איכותית גם ב- SD וגם ב-HD. הרבה מהתכנים שאני אראה יהיו ב- SD.
רמקולים טובים, מאחר ואני לא מחבר אותם לרמקולים חיצוניים.

תודה :בעד:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
הפליפיס מציגה תמונה יותר פלסטקית וקרה לעומת איכות תמונה חמה יותר וטבעית של D5000
איכות השחורים טובה יותר עצל D5000 החדות בשנהים כמעת אותו דבר העומק בתמונה העדפתי את D5000
בבהירות שנהם מציגים כמעת אותו עוצמת הארה אני ממליץ שתראה אותם אחד ליד השני ותחליט
בהצלחה

דניאל והשאר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי מתן, תודה על התגובה המושקעת! :)
גם לי היה נראה שה- D5000 טובה יותר. מה שכן, בדפדוף קצר בדפי הפורום ראיתי שהרבה אוהבים את ה-LG 5500. אם נציב אותן אחת מול השניה - מי לדעתך לוקחת?
אגב, אם יש לך המלצות לטלוויזיה 37" LED בטווח מחירים של עד 5K אשמח לשמוע (אתה נשמע מבין בתחום).
תודה רבה!

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני ישמח לעזור לך עד הקניה עצמה LG LE5500 מציע איכות תמונה בהירה חדה צבעים פלסטקים ולא טבעים לעומת צבעים טבעים של D5000 יש לLG אנטרנט מובנה טניור דגיטלי עם זה אמור להשפיע על החלטה שלך בענין השחור הLG LE5500
סובל משחור לא אכותי שמלא בכתמי אור ועננות מוגזמת כוויול נכון עוזר ומוריד כמעת לגמרי תופעות הלא נעימות האלו לעומת זאות D5000 מציע שחור אכותי ועמוק צבעים טבעים אבל לLG LE5500 יש מנגנון 100 הרץ מוצלח מאוד יש לו איכות טובה בSD
ואיכות מציוניות בHD שוב אני לא יכול לומר לך מי יותר טוב זה ענין אישי של טעם אישי אני העדפתי את LG LE5500
אבל גם D5000 מעולה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור