POWER MODULES בהדגמה

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
המוצרים של DAVID BELLES מודגמים כבר כשבוע.

השילוב של SOLOIST 3 (קדם מגבר) ו - SOLOIST 5 (מגבר הספק) אזל מהמלאי, מכשירים חדשים הוזמנו ויגיעו בקרוב.

השילוב של BELLES 22A (קדם מגבר מנורות) ו - BELLES 150A (מגבר הספק טרנזיסטורי) נמצא במלאי ולהדגמה - סט ההדגמה בתמונה שלמטה.

הצליל של מכשירים אלה והכוון אליו הלך המתכנן מהוים את התמהיל הנכון בין מנורות וטרנזיסטורים.
הצליל הוא נקי מאוד, שקוף, עם שליטה מצוינת בבאס ופירוט נהדר. התחום הגבוה צלול, ומהיר, אך ללא שום בהירות "טרנזיסטורית". ההגברה של DAVID BELLES חסרת קולורציה באופן ברור, אבל ללא "ליכלוך" או חיספוס המאפיינים בדרך כלל מגברים שמנסים ללכת בכיוון צלילי זה.

מומלץ מאוד לשמוע למי שמחפש הגברה מעולה בתקציב סביר.

תמונות מצורפות

• DSCN2865.jpg
    DSCN2865.jpg
    KB 148.5 · צפיות: 342

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מחירים?
מה ההספק של מגבר ההספק?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מחירים

קדם מגבר מנורות BELLES 22A מחיר 10500 ש"ח

מגבר הספק BELLES 150A REFERENCE VER.2 הספק 150 וואט בסטריאו, 500 וואט במצב מונו, מחיר 9800 ש"ח..

המחירים משתנים עם שער הדולר.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
OCM

דרך אגב, מישהוא בדיוק הזכיר לי ש- DAVID BELLES תכנן בזמנו את המגברים של OCM. זאת בין שאר המגברים שהוא תכנן לכל מיני חברות.

למי שלא יודע, OCM היתה חברת המגברים של MAGNUM DYNALAB, והמגברים שלה נחשבו מאוד מאוד בשנות התשעים המאוחרות ועד היום מדברים עליהם בהרבה כבוד.
אני הספקתי לשמוע אותם באמצע שנות התשעים, וכל כך התרשמתי, שהתחלתי לייבא את הרמקולים שהיו במערכת - חברה צרפתית בשם PEL שמגנום תכננו להפיץ בארה"ב. DAVID BELLES עזב קצת אחר כך את החברה, שכמובן נסגרה, ולכן לא היתה לי אפשרות לשקול את ייבוא המגברים.

זכור לי היטב הצליל המפורט והברור, המאוד מוזיקלי שיצא מהמערכת ששמעתי אז, אכן, ממש אותו כיוון של מה שעושים המגברים הנוכחיים של DAVIV BELLES.

מוזר אבל גם נחמד לחשוב ששום דבר לא הולך לאיבוד.

למי שמתעניין ... קישור:

http://www.magnumdynalab.com/x_ocm800.htm

ותמונות:

ocm500_face.jpg

image.php

Belles_OCM-500_2.jpg

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
שוב בתצוגה , מצטער על המחסור הזמני - "חטפו" לי את כל המלאי ולקח זמן זמן להגעת יחידות חדשות.

REVIEW_2457-1.jpg

REVIEW_2457-0.jpg

Belles%2022A.jpg

belles_350a_reference.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור