"אני יכול לשחק עם הצעצוע החדש?"

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני: "אני יכול לשחק עם הצעצוע החדש?"

המכשפה הרעה: "לא, אתה תעיר את הילדה".

אני: "אבל...אבל..."

המכשפה הרעה: "בלי אבל, אמרתי לא, וזהו. תשחק מחר".

אני: "אבל מחר אני עובד!"

המכשפה הרעה: "מחר שמחת תורה, לא עובדים."

זהו, שכן. אוף. נחכה לשישי. כבר כמה חודשים שאני כוסס ציפורניים בהמתנה, אז נמתין עוד יומיים. אבל זה לא פייר.

Audio Research LS3B, עם שלט רחוק (הגנבים באודיו ריסרץ' לוקחים על התוספת של השלט 500$ בלי בושה). הצלחתי אשכרה לגנוב את זה מתחת לראדאר של כל העולם ואחותו הצולעת במחיר בדיחה.

הדבר הזה בנוי סולידי לתלפיות. הכפתורים עושים "קליק" כל כך חיובי שבא לסובב אותם חזרה.

מתי כבר מחרתיים?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש חומוס!
עכשיו תן תשובות על כל מה שאתה חושב שבא לי לשאול :)
או בפשטות: למה,כמה,איפה, איך וכו

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אהה...טוב...אז ככה:
1. 701$
2. לא, הוא לא עושה קפה.
3. עוד לא חיברתי אותו לכלום אז אין לי מושג. אומרים שהוא חסר רחמים לחומר מקור בינוני ומטה, אבל מאוד נדיב לחומר מקור טוב ומעלה.
4. לא, אין לו פונו סטייג' אבל לפחות בשלב הזה אני גם לא מתכונן לחבר אליו את הפטיפון של טאנוי שהגיע איתו באותה טיסה :p.
5. יחובר בשלב זה להגברה של Aragon 4004 (ראיתי שלאדון ד'גוסטינו יש מיזם חדש), איקולייזר של ADC Sound Shaper 3, ועדיין אני לא יודע לאיזה רמקולים. נעשה רוטציה בבית ונראה.
6. בחדר העבודה.
7. לא, הוא לא עושה פאנלים ולא עושה כלים, אלא אם הם מוזיקליים.
8. זה לא הייתי אני. זה היה בהסכמה. היא אמרה לי שהיא בת 18.
9. איביי ארה"ב, כי אני יכול:).

מה עוד?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בת 18 ב701$ ? תזמין לי. ;)

איך אומרים, נראה אולד סקול לגבות ידידי :cool:.
דווח ממצאיך הסוניים.
כמה יצא משלוח לארץ?

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
ממצאים סוניים ראשוניים צפויים בסופ"ש אם יתאפשר. לא עלה מישלוח כלום - הוא הגיע באריזה המקורית (!) ואת זה ארזתי במזוודה שחזרה איתי מחו"ל.

בתיק היד סחבתי את המגבר של סוני (ה TA-N86B ראה בשרשור אחר) על יד ימין ואת יורשת העצר על יד שמאל. נתפס לי הגב.

אם מוכרים לך בת 18 ב $701, תבדוק טוב טוב בתעודת הלידה. כבר שודכו סבתאות בדרך הזו, אכן תמונות קשות.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
D:
חומוס, למה דווקא המכשיר הזה, או שפשוט "נפל" טוב ?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
היה לי אודיו ריסרץ' מנורות, ה SP-12 עד לפני בערך שלוש שנים, מכרתי אותו, ובראיה לאחור הייתי צריך לשמור אותו. היום כשהאוזן שלי קצת יותר מנוסה, אני שומע דברים אחרת.

בינתיים שמרתי פינה חמה לאודיו ריסרץ' והמשכתי לעקוב אחרי מציאות באיביי. כשמדובר במקינטוש, אודיו ריסרץ' ושאר היצרנים האמריקאים הוותיקים בהיי אנד, כמעט ואין מציאות ואכן לקח קצת יותר משנה (כמעט שנתיים) עד שזה הופיע ואכן נפל טוב כמו שהגדרת. אם לא אוהב תמיד אוכל למכור ב $702 :D.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אל תחשוב שלא שמתי לב שהשארת את הבת 18 מחוץ למכירה ועוד גבית עוד דולר.
עדכן כשיחובר ;)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש ותהנה (ורד) נראה בון בון.
ומה לגבי חשמל (120V)?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
תתחדש, אין ספק שעלית כיתה...כמה הערות:
1. אפשר ורצוי לשנות את המתח ל-230, במקרים מסויימים זה מצריך החלפת השנאי הפנימי. למרבה השמחה החברה עדיין מחזיקה שנאים מקוריים במלאי.
2. אני אישית מעדיף את ה-LS2 שיצא שנה לפני, שכולל גם מנורה בודדת ביציאה שלו. ה-LS3 הוא טרנזיסטורי טהור.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יאיר, חוץ מהמנורה ביציאה, יש לו עוד יתרונות?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יש לי מנורה בסלון.

יאיר - רוב הציוד שלי עובד על 110V - מה היתרון בלהחליף שנאי?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
הנסיון שלי עם ציוד של ARC, גם קדמים וגם מגברי הספק, הוא שיפור אדיר בסאונד כאשר מחברים אותם ישירות מ-230V ללא שנאי בדרך. אלא אם אתה עובד עם שנאי מבדל אימתני, מהסוג שראינו בתערוכה אצל כמה יבואנים, כל שנאי שתשים בדרך הוא צואר בקבוק.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
הנסיון שלי עם ציוד של ARC, גם קדמים וגם מגברי הספק, הוא שיפור אדיר בסאונד כאשר מחברים אותם ישירות מ-230V ללא שנאי בדרך. אלא אם אתה עובד עם שנאי מבדל אימתני, מהסוג שראינו בתערוכה אצל כמה יבואנים, כל שנאי שתשים בדרך הוא צואר בקבוק.

תודה יאיר. ומן הסתם אפשר להחליף חזרה ל 110V אם ביום מן הימים ארצה לעשות את זה?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
חיובי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

בלי ניסיון בזה אני תומך ב100% , נשמע לי הגיוני וחכם יותר.
ככה אפשר גם להשקיע בשנאי כמה שיותר איכותי . ואפשר גם לשים אולי משהו קצת יותר חזק מה שיתן למגבר תמיד את האפשרות לעבוד כמו שצריך. נגיד, אם הוא זקוק ל600VA אפשר לשים לו 800 :D

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
עד כאן.‏ הגישה שלי היא לדבוק בתכנון המקורי.‏ יש מספיק מקומות אחרים שאפשר לשפר.‏ שנאי אני תמיד מעדיף מקורי מהחברה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שיהיה מקורי, אבל למה לא להשקיע בזה?
כלומר, קח מקורי, אבל אם כבר קנית ויטנאג' במחיר בדיחה (וזה מחיר בדיחה למכשיר הזה) למה לא לתת לו אפשרות טובה יותר לנשום?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
במקרים רבים השנאי מתוכנן במיוחד למכשיר עם מס' רב של יציאות ואין דרך זולה להחליף אותו אלא באחד מקורי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור