תערוכת 2008 high end society במינכן...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...תערוכת ההי אנד של מינכן, שהיא השניה בגודלה בעולם, תתקיים השנה בסוף אפריל. אני ממליץ בחום לבקר בה ולהנות מ- 4 ימים קסומים של האזנה לציוד משובח, מקנייה של דיסקים/תקליטים איכותיים ומהאוירה הנהדרת של מינכן, בעלות של כ- 6000 ש"ח (כרטיס צ'רטר לשבוע $400, חדר במלון או בפנסיון 50- 70 יורו ללילה). לפני שנתיים הופיעו סנטנה והנשרים בשבוע של התערוכה, רן לוי הלך ל- 2 ההופעות.
אם מתארגנים 3-4 אודיופילים להשכרה משותפת של רכב (300 יורו לשבוע לרכב טוב+), אפשר לנסוע ממינכן לזלצבורג, למעבר הגרוסגלוקנר באלפים האוסטרים, לטירה בנויסווינסטיין, לקן הנשרים של היטלר, לעיירה הציורית האלשטט ולמקומות מדהימים נוספים באזור. קישור לתערוכה:
http://www.highendsociety.de/english/home/index.php

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תומר, אתה מבקר בתערוכה הזו מזה מספר שנים, האם חלו בה שינויים במבנה / גודל וכו' מאז ביקרת לראשונה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה מה 24 עד ה 28?
וואלה יש מצב...

בטירה כבר הייתי וגם בעיירה, פעם כשהייתי ילד...
אבל כמה עולה כניסה לתערוכה?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תערוכה

אני לא חושב בדיוק כמו נמר בנושא מוצרים גרמניים. אמנם הייתי מעדיף לקנות תוצרת אחרת, אבל אם יש מוצר גרמני שמתאים לי בדיוק, אשקול אותו ברצינות.

יחד עם זאת, לטייל בגרמניה או להסתובב שם בתערוכה, זה דבר שעבורי, אישית, גורם בחילה.

להסתובב בגרמניה זה אומר, בוודאות, לפגוש פנים אל פנים אנשים שבזמן השואה היו בהיטלר יוגנד או אפילו ב - SS. לי אישית זה עושה תחושת בחילה חזקה.

אין כאן עניין של עסקים, של דור שני או שלישי שלא אשם במעשה אבותיו וכ"ו. יש כאן עניין של התחככות בנאצים: חיות אדם ששרפו, הרגו בגאז, עינו, עשו נסיונות "רפואיים" , קטעו אברים, רוצצו ראשי ילדים (בעדיפות מול ההורים) והרשימה ארוכה.

יש בעולם מספיק תערוכות. לכו אליהן ולא לגרמניה (ובמיוחד לא לעיר כמו מינכן עם העבר הספציפי שלה).

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יש כאן עניין של התחככות בנאצים: חיות אדם ששרפו, הרגו בגאז, עינו, עשו נסיונות "רפואיים" , קטעו אברים, רוצצו ראשי ילדים (בעדיפות מול ההורים) והרשימה ארוכה.

יש לנו בבית שני כלבים, 4 חתולים, ארנבות, שרקנים, תוכים ודגים....למען כבודן של כל החיות עלי אדמות, לא הייתי משווה אותן לנאצים. חיות לא הורגות מתוך אידאולוגיה ולא מתוך שעשועים סאדיסטיים פסיכוטיים. הן נקיות וטהורות מכל אלה. החיות הרבה יותר נאורות ומתקדמות מהנאצים.

(ואני לא מחווה דעה או מטיף כאן לגבי ביקורים בגרמניה. מן הסתם עניין של השקפה ותחושה אישית של כל אחד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אויש...

אין לכם דברים מעניינים יותר?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
צר לי

אנחנו כנראה סתם משעממים .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני חושב שמדינת ישראל החליטה מזמן כבר מה הגישה שלה לגרמניה (שילומים / רכש / שיתוף פעולה צבאי ועוד).

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
זה בכלל לא קשור למדיניות ממשלתית.

לך תסביר לבן של ניצולי שואה ש"המדינה החליטה". אז מה?
זה הפך עם השנים לסוגייה אישית, רגשית.
אני מניח שלו חלילה היינו שם לפני 65 שנים והיינו ברי מזל לצאת מזה, כולנו היינו היום באותה עמדה ואף אחד לא היה מעלה על דעתו להתקרב בכלל לארץ הדמים. הזמן כנראה עושה את שלו, ועדיין, אני מאוד מכבד את מי שנמנע מלהגיע לשם או לרכוש תוצרת משם.
לי אגב, אין בעיה לרכוש תוצרת גרמנית. אבל כשאני שומע את השפה יש לי צמרמורת.

מזכיר את מה שאפרים קישון כתב בשנות ה - 50. כנראה שזה עדיין תקף.

הודעה מס' 107

http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=1229&page=11

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
אייל פור,

טקטיקה של שיווק מצוינת יש לך. מוריד את הכובע.

גרמניה היום לא כמו בעבר כולם יודעים זאת והם מכים על חטא.
דרך אגב, האנטישמיות בעולם עודנה קיימת ותאמין לי הרבה אומות בעולם היו רוצות למחוק אותנו מהמפה.
מה לעשות, הרבה אנשים בעולם לא אוהבים אותנו היהודים.
אם כבר מדברים על גרמיה, אז מה בקשר לספרד????
אולי גם לשם לא נלך? הרי אתה יודע את היסטוריית גירוש היהודים מספרד!
ומה בקשר לאיטליה??? הרי גם שם קיבלנו כמה מכות טובות (הרומאים).
נפסול אותה גם??
להמשיך????

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
טקטיקת שיווק ?

אדון ORAC הנכבד:

האם אתה במקצוע של שווק חבילות טיסה לגרמניה?

במיוחד כדי לא להכנס לפינה הזו, וכדי לא להראות כמי שמנסה למתוח בקורת עליך או על יבואנים אחרים שעושים עסקים עם חברות גרמניות כתבתי שאם יש מוצר גרמני שמתאים לי אקנה אותו.

אי לכך, אודה לך אם תערוך את הודעתך (אלא כמובן יש לך סוכנות נסיעות המתמחה בטיולים לשם).

ואגב, להשוות את גירוש ספרד לנאציזם ??? בחייך.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
... החיות הרבה יותר נאורות ומתקדמות מהנאצים.
מצד שני ...
כמה חיות ראית שמיצרים אוודי ... MBL ... ועוד ...

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
אייל,
בעיניי גירוש ספרד או הריסת בית המיקדש או דברים אחרים שנעשו בזדון ליהודים הם לא זניחים.

בכל מקרה, המשך ערב נעים לך.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
להחרים מוצרים סינים

Free Tibet

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יש לנו בבית שני כלבים, 4 חתולים, ארנבות, שרקנים, תוכים ודגים....למען כבודן של כל החיות עלי אדמות, לא הייתי משווה אותן לנאצים. חיות לא הורגות מתוך אידאולוגיה ולא מתוך שעשועים סאדיסטיים פסיכוטיים. הן נקיות וטהורות מכל אלה. החיות הרבה יותר נאורות ומתקדמות מהנאצים.
מה זה גן החיות הזה?:D ג'וקים מסוממים בבקבוק יש בסביבה?

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כמה שטויות נכתבו פה הערב, טוב שחלק מכם לא פה לידי לקבל כאפות.
ממתי מערבבים היסטוריה יהודית עם פורום אודיו של חובבים?
אין תחליף מבחינה מקצועית, כמותית ואיכותית לתערוכת מינכן.

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור