סטרימר חיבור אקסטרימר עם כבל רשת

tomersp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
במסגרת שיפות בכוונתי לחבר את האקסטרימר למחשב עם כבל רשת ולפני זה יש לי כמה שאלות -
כניסת הרשת של המחשב תפוסה בחיבור לראוטר, אז אני מניח שכבל הרשת אמור להכנס לאחת היציאות החופשיות בראוטר הלא כן?
שאלה שניה - האם לאחר חיבור הכבל אני למעשה אוכל להגיש באמצעות המכשיר לכל התיקיות במחשב? או שאני טועה???
תודה רבה מראש!!!!!

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תומר דבר ראשון תתחדש,
בדבר שאלותייך
1) חיבור בין האקסטרימר למחשב יתבצע בחיבור כבל רשת מוצלב והגדרת תקשורת פנימית ביניהם דבר שמקנה לך שיתוף בלבד בין המחשב לסטרימר בלי אינטרנט.
2) חיבור האקסטרימר לנתב אליו מחוברים המחשבים יקנה לך בהגדרת שיתוף בסיסית (בהתנייה שיש לך רשת תקינה) גישה לכל התיקיות ברשת באמצעות האקסטרימר קרי סרטים, תמונות, שירים ששיתפת.
* חיבור תקין ונכון יהיה לחבר לנתב כמו שמצויין בחוברת שלך וללכת לפי ההוראות פעולה של 2 דקות בלחץ.

tomersp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תומר דבר ראשון תתחדש,
בדבר שאלותייך
1) חיבור בין האקסטרימר למחשב יתבצע בחיבור כבל רשת מוצלב והגדרת תקשורת פנימית ביניהם דבר שמקנה לך שיתוף בלבד בין המחשב לסטרימר בלי אינטרנט.
2) חיבור האקסטרימר לנתב אליו מחוברים המחשבים יקנה לך בהגדרת שיתוף בסיסית (בהתנייה שיש לך רשת תקינה) גישה לכל התיקיות ברשת באמצעות האקסטרימר קרי סרטים, תמונות, שירים ששיתפת.
* חיבור תקין ונכון יהיה לחבר לנתב כמו שמצויין בחוברת שלך וללכת לפי ההוראות פעולה של 2 דקות בלחץ.

תודה רבה!!!
איך בדיוק מגדירים את השיתוף?? איפה יש הוראות מסודרות לזה?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

tomersp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בבקשה,
אם יש לך ווינדוס 7/ויסטה אז תוכל להעזר במדריך הבא:
http://www.dtown.co.il/forum/12998-[מדריך]-הגדרת-שיתוף-של-אקסטרימר-מול-ווינדוס-7-a.html

שמע,
יותר מזה אי אפשר לבקש.
מחר - שהשיפוץ יסתיים ננסה את זה.
יש איזו חשיבות לגרסה של האקסטרימר? כי לפי דעתי בחיבור כבל רשת זה לא אמור לשנות...

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה עם השיפוץ :)
בקשר לעידכון תמיד מומלץ לעדכן במידת האפשר, במילים אחרות תעדכן.
יותר יציבות, יותר מהירות, יותר פיצ'רים והיוטיוב חזר לעבוד, יותר מזה?
תתחדש.

tomersp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יאללה מחברים...
אני מבין שבהגדרות רשת צריך ללכת על הקצאת ip אוטומטי נכון?
ושאלה קטנה נוספת - באם הכונן שאותו אני בוחר לשתף הוא כונן חיצוני, האם בכל פעם אחרי שאנתק אותו אני אצטרך להגדיר מחדש את השיתוף?
ושוב - המון תודה. כל תשובה מגיעה מהר, בהירה ופשוטה. יישר כוח!

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בקשר לשאלה ראשונה, כן אתה מגדיר אייפי אוטומטי
בקשר לשאלה שנייה, לא ההגדרות אמורות להשמר גם אם תנתק את הרכיב מהמחשב.

tomersp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שיחקת אותה!!!
זה עובד שיגעון.
אמנם בפעם הראשונה משום מה התמונה בטלויזיה זזה ימינה ורבע מסך היה חשוך, אבל אחרי הפעלה מחדש זה רץ נפלא (וזה עוד טרם עדכון הגרסא).
שאלה קטנה - האם כל הפרוצדורה הזו שעשינו אומרת שהרשת שלי עכשיו לא בטוחה וכל שכן יכול להתחבר אלי?

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמח לשמוע שהנגן עובד לך יפה :)
תעדכן גירסה מומלץ בחום בכדי לשפר ולתקן.
בקשר לשאלתך הנוספת, ברשת קווית אין בעיית אבטחה ואין סיכוי שמישהו יוכל להכנס לך לרשת.
רק אם יש לך מוצרים אחרים בלי קשר לסטרימר שמחוברים אלחוטית לנתב יש סיכוי שיוכלו לגשת לך לרשת במידה ולא הגדרת שיטת אבטחה עם סיסמה והכל... ושוב בדגש אם הרשת האלחוטית פעילה ואתה עובד עם מחשבים באלחוטי, בלי קשר לסטרימר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אני הייתי מעדיף ללכת על IP קבוע , זה מונע בעיות של התחברות והתנתקות בכל חיבור לרשת. אצלי כל המכשיירם ברשת ( המדפסת , נגן הבלו ריי , הסטרימר ) מחוברים עם IP קבוע זה מונע בעיות בכל פעם שאתה מדליק מחדש את המכשיר והרשת מקצה לך IP חדש , לפעמים יש התנגשויות . כשה IP קבוע זה מהיר יותר ואין בעיות ( במיוחד ברשת אלחוטית ) . מניסיון .

lior_lev

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לפני חצי שנה רכשתי סטרימר של MInix neo X7 ומאז הייתי מחובר לרשת האלחוטית של הבית (בזק )
לפני שבועיים החלפתי ראוטר עקב שינוי תוכנית ל-40 מגה ומאז אני נתקל בבעיות גלישה בסטרימר , סיגנל נמוך מאוד
אני מנסה בימים האחרונים להתחבר לרשת דרך כבל רשת שהעברתי בבית אבל הסטרימר לא מצליח לקבל את כתובת ה-IP של הרשת.
אני מיואש והקטנה שלי לא מפסיקה לבכות כי היא לא מצליחה לראות את התוכניות שלה.

אשמח לקבל את עזרתכם המקצועית.

תודה
ליאור

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור