חיבור לממיר HD של הוט

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי
היום חיברו אותי לממיר HD של הוט.
מה שמוזר זה שהטכנאי חיבר אותי קומפוננט לקומפוננט.
אין לממיר יציאת HDMI אלא רק DVI ואם אני מחבר DVI ל HDMI אני לא מקבל סאונד....
ואיך בכלל יכול להיות שרואים שידורי HD דרך קומפוננט
ושלא תטעו - רואים מדהים !!!!
???
תודה
אוריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קומפוננט הוא חיבור אנלוגי שמסוגל להעביר אות 1080i שזו למעשה איכות המקסימום של שידור הוט.
DVI הוא חיבור דיגיטלי, בתאוריה אמור להיות יותר איכותי מקומפוננט - בפועל הם כמעט זהים.
DVI לא מעביר אודיו, כשהוט ישיקו את הדור הבא של ממירי HD, הוא יכלול יציאת HDMI שמעבירה גם אודיו.

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה !
אז איך ניתן בעצם לקבל גם סאונד ?
תמונה אני רואה דרך DVI ל HDMI
אבל האם ניתן לשלב אודיו או שכרגע להישאר בקומפוננט וזהו ?
תודה !

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש יציאת אודיו אנלוגית בממיר (אדום+לבן) לחיבור לכניסה המתאימה בטלוויזיה (אמורה להיות כניסת אודיו אנלוגית עבור HDMI).
אם יש לך רסיבר קולנוע ביתי, אתה יכול לחבר אליו דרך יציאה דיגיטלית קואקסיאלית או אופטית.

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אבל אז אצטרך כל פעם לפתוח גם את הרסיבר.....
ומה לגבי איכות הסאונד ? שהרי בשידרו HD זה אמור להיות דולבי דיגיטל , לא?
ולשמוע דרך טלויזיה אני לא אקבל שיפור משמעותי בסאונד , נכון ?
אז לחבר למגבר זו האופציה הכי טובה לקבל סאונד אבל אז צריך כל פעם לפתוח גם אותו....
ודרך אגב , כבל אופטי מעניק אכות סאונד טובה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש כאלו שמחלישים לגמרי את ווליום הטלוויזיה ושומעים רק דרך הרסיבר ורמקולי המערכת (הרבה יותר איכותי מהטלוויזיה), אין שום בעיה בלהפעיל את הרסיבר לאורך כל היום.

דולבי דיגיטל תקבל רק דרך החיבורים הדיגיטלים.
כבל אופטי או קואקסיאלי (RCA) מעניקים בגדול איכות סאונד זהה, אופטי רגיש פחות להפרעות חשמליות / מגנטיות (לסביבה מרובת מכשירים חשמליים וכבלים צפופים) אבל יש לו מגבלת אורך.

אוריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חיבורים דיגיטליים לקבלת דולבי דיגיטל זה בעצם רק דרך HDMI וזה יקרה רק בממיר החדש.....
ודרך אגב כשאני מחבר כבר DVI ל HDMI אני מקבל תמונה לא טובה.נראה לי שיש בעיה בחיבור של הפלזמה וזה למרות שהיא רק בת חודש......
תודה רבה לך !
לילה טוב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חיבור אודיו דיגיטלי הוא גם החיבור הקואקסיאלי והאופטי (קיימים בממיר), אין צורך להשתמש לשם זה ב-HDMI.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור