חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

רסיברים חדשים של Marantz | טלויזיות & וידאו | כתבות | ראשי

רסיברים חדשים של Marantz

גודל אות: Decrease font Enlarge font
רסיברים חדשים של מרנץ רסיברים חדשים של מרנץ

סדרת הרסיברים לקולנוע ביתי של מרנץ מגיעה לארץ עם תמיכה בפורמטי אודיו HD, דגם העל AV8300 כולל תכונות סטרימר לקבצי אודיו וגם וידאו HD.


לאחר התמהמהות במעבר לדור האודיו החדש ולאחר מספר שנים שקטות למדי בתחום רסיברי קולנוע ביתי, מצטרפת גם מרנץ אל קו החזית ומשיקה קו רסיברים חדש המותאם אל עידן ה- Blu-ray.

הדגמים החדשים מגיעים עם מפענחי אודיו HD לפורמטים העדכניים.

Marantz SR-5003 מגיע עם הגברה של 7X90Watt ומפענחי אודיו של הפורמטים החדשים TrueHD ו- DTS HD Master Audio, הוא כולל שלוש כניסות HDMI 1.3a ומעבד וידאו מתוצרת I – Chips המבצע Upscale מכניסות הוידאו האנלוגיות אל 1080p ביציאת ה- HDMI.

לרסיבר מערכת כיול אקוסטי של Audyssey MULTEQ ומצב Pure Direct להאזנה למוסיקה.
מחיר המחירון: 5,695 ש"ח


דגם Marantz SR-6003 מוסיף עשרה וואט לכל ערוץ, תמיכה בפענוח SACD Multichannel רב ערוצי, כניסת USB קדמית לניגון קבצי אודיו מסוג MP3, AAC, WMA.
מלבד שלוש כניסות HDMI, כולל דגם זה שתי יציאות מסוג זה ובנוסף למעבד ה- Upscale של I- Chips הוכנסה יכולת ביצוע Deinterlacing עבור אותות וידאו אנלוגיים שיוצאים דרך HDMI.
מחיר המחירון: 8,742 ש"ח
פרוססור + מגבר קולנוע ביתי AM-8300

גולת הכותרת בסדרה החדשה היא שילוב פרה פרוססור ומגבר מדגמי 8003


פרה פרוססור Marantz AV-8003, כולל ארבעה כניסות HDMI 1.3a ושתי יציאות, מעבד וידאו (סקיילר) של Anchor Bay שמבצע Upscale ל- 1080p מכל כניסות הוידאו אנלוגיות ודיגיטליות.
המכשיר תומך בתקן THX Ultra2 והתכונה המעניינת ביותר היא יכולתו לשמש כסטרימר (מזרים מדיה) של קבצי אודיו וגם וידאו HD דרך הרשת והמחשב ובנוסף, להציג את התכנים במקומות שונים בבית.

ה- AV8003 כולל מנגנון אשר אמור לשפר איכותם של קבצי אודיו בפורמטים MP3, WMA, AAC
שמונה יציאות האודיו אל המגבר התואם הינן מאוזנות (Balanced) ובנמצא גם שתי כניסות אודיו מאוזנות ממקורות חיצוניים (כגון CDP).
עם המכשיר מגיע שלט חכם הכולל צג LCD ושלט שני.

מחיר מחירון: 23,809 ש"ח


דגם Marantz MM-8003 הינו המגבר התואם, נתוני ההגברה עומדים על 140 וואט לשמונה ערוצים בעזרת שנאי טורודיאלי (לרמקולים עם עכבה של עד 4Ohm).
הכניסות הינן Balanced.

מחיר מחירון: 13,809 ש"ח


צפי הגעת הדגמים לארץ: במהלך השבועיים הקרובים.  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הצבע לכתבה
5.00
הרשם לעדכוני האתר
Email: