חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

חברת Focal עם רמקולים אודיופיליים חדשים העונים לשם Chora | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

חברת Focal עם רמקולים אודיופיליים חדשים העונים לשם Chora

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Chora Chora

חברת Focal הצרפתית מחליפה את סדרת Chorus ברמקולים אודיופיליים חדשים העונים לשם Chora 'במחירים סבירים'

ההגדרה ''במחיר סביר'' במונחי היי-פי עשויה להשתנות מיצרן ליצרן, אך במקרה של חברת פוקאל הצרפתית, זה אומר שהמחיר החל מ-599 אירו.

זה המחיר של רמקולים המדפים החדשים של פוקאל 806, Chora חלק ממגוון של שלושה רמקולים המחליפים את דגמי Chorus בסדרת הרמקולים של החברה. אליהם מצטרפים רמקולים ריצפתים 2.5 יציאות עם באס רפלקס, Chora 816 שעולים לזוג 1,199 אירו. כמו כן, רמקולים ריצפתים 3 יציאות עם באס רפלקס, Chora 826, שעולים לזוג 1,399 אירו. מעמדים אופציונאליים עבור 806S עולים לזוג 199 אירו.

 

 

נתוני יחידת המידרינג' והבס ברמקולים עשויים מחומר חרוט חדש לגמרי, שתוכנן ויוצר על ידי פוקאל בצרפת. היא משלבת פולימרים תרמופלסטיים עם סיבי פחמן ממוחזרים, שאינם ארוגים המשיגים "דעיכה, נוקשות וקלילות עוד יותר", טוענת החברה. תדרי הטרבל מטופלים על ידי טוויטר אלומיניום/מגנזיום TNF להשגת צליל מתוק.

Chora

הרמקולים של צ'ורה זמינים בגימור עץ שחור, בהיר ועץ כהה. בחברה תתחיל להיות משווקת החל מחודש זה, דגמים נוספים של קולנוע ביתי יתווספו בשנת 2020.


אתר היצרן

 

 


  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (6 תגובות פורסמו):

avatar
gds 1970-01-01 02:00:00
כאשר שקלתי את ה926 היקרים והלא מתאימים לחדר קטן ממש לפני שבועיים היבואן שכמעט בטוח ידע על ה826 הזולים והמתאימים יותר שכח להזכיר אותם רק כדי להיפטר ממלאי. בכלל סדרת ה Aria בנויה מחומרים כל כך זולים והממברנות מהחומר החדש שנמצאות גם בקורה הן פושטיות לחלוטין ופוקאל לפי דעתי הבינו שאי אפשר לדרוש מחירים מטורפים על רמקולים כל כך פשוטים מסדרת 'אריה' ולכן הם מכנים את הסדרה החדשה והדומה affordable.
avatar
ayal30 1970-01-01 02:00:00
כאשר שקלתי את ה926 היקרים והלא מתאימים לחדר קטן ממש לפני שבועיים היבואן שכמעט בטוח ידע על ה826 הזולים והמתאימים יותר שכח להזכיר אותם רק כדי להיפטר ממלאי. בכלל סדרת ה Aria בנויה מחומרים כל כך זולים והממברנות מהחומר החדש שנמצאות גם בקורה הן פושטיות לחלוטין ופוקאל לפי דעתי הבינו שאי אפשר לדרוש מחירים מטורפים על רמקולים כל כך פשוטים מסדרת 'אריה' ולכן הם מכנים את הסדרה החדשה והדומה affordable. מעניין מאוד מה שרשמת אגב היו לי תוכניות גם לקחת פוקל אבל ירדתי מיזה וטוב שככך :בעד:
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
לא יודע על איזה גימור וחומרים זולים אתה מתכוון, הרמקול עם חזית ו חלק תחתון בציפוי עור סטייל סונוס, הגריל מגנטי, חלק עליון זכוכית מושחמת, התיבה מקומרת, צבע וגימור סוף בטח ובטח בדרגת המחיר שלו, כנ"ל האלמנטים שבו, וקח בחשבון שדגם מעל זה סידרת ה 10XX שהמרווח בכסף זה כ פי 3 ( כפלוס, מעל עשירייה בכסף). ולפי דעתי יש פה תמורה לכל שקל, המחירים ריאליים, עם ציוד טוב (פרה/פאוורים)אפשר להגיע איתם לתוצאות מדהימות. סידרה 7/9 , יש לי 7 וגם 9 בן השאר, היה לי 1027, בפוקל דווקא הסדרות הנמוכות אלו המפתיעות, ובגדול. פוקל מעולים, והסידרה החדשה הזאת ממשיכה באותו קו (אני מקווה), אני אהבתי.
avatar
Anton 1970-01-01 02:00:00
גם אני חושב שפוקאל מעולים ברמקולים בסדרות הביניים והכניסה. כבעלים של ה-936, אני חושב שרמת הגימור שלו מצויינת. לטעמי סדרת אריה נותנת תמורה טובה מאוד למחיר, ואני מאוד מרוצה מאיך שהרמקולים האלה נשמעים. יצא לי לשמוע בחנות מעט את סדרת הצ'ורוס היוצאת ומצאתי אותה רגועה, מוזקלית ומאוד נעימה לאוזן, כמובן שהגימור שם פשוט יותר. הסדרה החדשה נראית הרבה יותר טוב, מקווה שהתמחור שלה יהיה דומה לסדרת הצ'ורוס.
avatar
gds 1970-01-01 02:00:00
לא יודע על איזה גימור וחומרים זולים אתה מתכוון, הרמקול עם חזית ו חלק תחתון בציפוי עור סטייל סונוס, הגריל מגנטי, חלק עליון זכוכית מושחמת, התיבה מקומרת, צבע וגימור סוף בטח ובטח בדרגת המחיר שלו, כנ"ל האלמנטים שבו, וקח בחשבון שדגם מעל זה סידרת ה 10XX שהמרווח בכסף זה כ פי 3 ( כפלוס, מעל עשירייה בכסף). ולפי דעתי יש פה תמורה לכל שקל, המחירים ריאליים, עם ציוד טוב (פרה/פאוורים)אפשר להגיע איתם לתוצאות מדהימות. סידרה 7/9 , יש לי 7 וגם 9 בן השאר, היה לי 1027, בפוקל דווקא הסדרות הנמוכות אלו המפתיעות, ובגדול. פוקל מעולים, והסידרה החדשה הזאת ממשיכה באותו קו (אני מקווה), אני אהבתי. ציפוי עור חלק עליון זכוכית חחח, שכחת לציין תיבת עץ דקה משבבי עץ סיבית מצופה בטפט דמוי עץ, רגלית פלסטיק פשוטה ביותר, כיפות פלסטיק פשוטות בממברנות וכל העסק זועק מזולות, שום סיבה שה 926 יעלה 11,500 ש"ח שנראה שלייצר אותו עולה אולי רבע, אם הייתי רוצה רהיט עם "עור וזכוכית" שבנוי זול ושנותן יותר באותו מחיר הייתי הולך על 'אופרה גרנד מצה' שם לפחות יש קצת בשר לצליל ולא התחכמות של צליל רזה שעושה עאלק שקיפות ופתיחות.
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
ציפוי עור חלק עליון זכוכית חחח, שכחת לציין תיבת עץ דקה משבבי עץ סיבית מצופה בטפט דמוי עץ, רגלית פלסטיק פשוטה ביותר, כיפות פלסטיק פשוטות בממברנות וכל העסק זועק מזולות, שום סיבה שה 926 יעלה 11,500 ש"ח שנראה שלייצר אותו עולה אולי רבע, אם הייתי רוצה רהיט עם "עור וזכוכית" שבנוי זול ושנותן יותר באותו מחיר הייתי הולך על 'אופרה גרנד מצה' שם לפחות יש קצת בשר לצליל ולא התחכמות של צליל רזה שעושה עאלק שקיפות ופתיחות. כמה שטויות מעניין, בעצם מה איכפת לי מה אני סוכן של פוקל, לך תקנה סונוס אקסטרימה.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: