חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

LG וחברת LUMI משתפות פעולה בתחום מערכת ביתית חכמה | מסכים | ראשי

LG וחברת LUMI משתפות פעולה בתחום מערכת ביתית חכמה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
LG&LUMI LG&LUMI

קידום "הבית המחובר" על-ידי המכשירים החכמים של LG בשיתוף עם טכנולוגיית IoT של LUMI מצביע על עתיד מרגש בתערוכת IFA 2019

 

חברת LG Electronics וחברת LUMI United Technology, ספקית פתרונות אינטרנט של הדברים (IoT) ובית חכם, חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה לטובת פיתוח פתרון טוב יותר עבור ניהול בסיסי של מכשירים ביתיים, באמצעות IoT. השותפות תתמקד בפיתוח חידושים באמצעות AI וחיישנים מתקדמים שיכולים לאתר שינויים בסביבה פנימית כמו רמת לחות, טמפרטורה ותנועת הדלתות.

מוצרי LG בהם מוטמעת טכנולוגיית חיישני Aqara המתקדמת של LUMI יחסכו אנרגיה, יגדילו את הנוחות וישפרו את הבטיחות בבית. חיישן Aqara בבית שנקבע לטמפרטורה מועדפת יאפשר למזגן LG לפעול באופן אוטומטי. באמצעות החיישן המחובר של Aqara המוצמד לחלון, המשתמש יקבל התראה כשהחלון נפתח בזמן שהמכשיר של LG בפעולה.  

Aqara sensor

 

ניתן להתרשם משיתוף הפעולה בין LG ל-LUMI בתערוכת IFA 2019 בברלין בחודש הבא. בביתן LG בתערוכה יוצג קולט הלחות של LG העושה שימוש בטכנולוגיית LUMI כשהוא שומר על בגדים במצב אופטימלי על ידי ויסות אוטומטי של רמת הלחות. בנוסף יוצג בתערוכה הרמקול החכם LG WK7 המחובר לנורת הלד החכמה Aqara המשנה את התאורה בחדר כאשר נאמר המשפט "מצב קולנוע". 

"אנו שמחים מאוד לשתף פעולה עם LUMI ולחשוף למבקרי IFA 2019 את הפתרונות החכמים החדשים שלנו לבית" אמר ריו היי-ג'ונג, מנכ"ל מחלקת מכשירי החשמל ופתרונות אוורור בחברת LG. "באמצעות שותפות אסטרטגית זו, LG תפתח את המערכת האקולוגית המחוברת בדרכים החשובות לצרכנים, ותרחיב את פתרונות הבית החכם שלנו כך שיכללו בניינים חכמים כמו גם ערים חכמות". 

החזון של LG ו- LUMI לגבי הבית המחובר של העתיד יוצג בתערוכת IFA 2019 בין התאריכים 6-11 בספטמבר באולם 18, מסה ברלין. 

 

 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
LG, LUMI
הרשם לעדכוני האתר
Email: