חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מפגש השלישי ואחרון. סדרת 600 החדשה של Bowers & Wilkins | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

מפגש השלישי ואחרון. סדרת 600 החדשה של Bowers & Wilkins

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Bowers & Wilkins 600 Bowers & Wilkins 600

המפגש השלישי והאחרון בניצוחו של חברינו בצפון אפי סדובניק. הדיווח המלא מהאירוע המוצלח

הערב נערך המפגש השלישי והאחרון שאורגן בשיתוף האתר DTOWN וחברת טופ אודיו. במפגש הוצגו לראשונה הרמקולים מסדרה 600 החדשה של Bowers & Wilkins. הפעם נפגשנו בחנות סטריאו-שופ הממוקמת במפרץ חיפה.
לאחר התכנסות, כיבוד קל ומספר מילות פתיחה של נציג טופ אודיו רפי ואנוכי, מנכ"ל החברה יוסי פתח במצגת על חברת Bowers & Wilkins.

bowers & wilkins 600 series

הוא ערך סקירה על תולדות החברה מימיה הראשונים ועד היום, העקרונות שהובילו את מקימיה ליצר את סדרות הרמקולים השונות מהרמקול הראשון שיצרו – 1P ועד לסדרות הגבוהות שמאופיינות באיכות ורמת גימור גבוהה במיוחד.
בסדרות אלו נעשה כיום שימוש בחומר חדש המיוצר על ידם במקום החומר הישן (קוולאר) שהשתמשו בדרייברים הישנים בתחום המיד. 


bowers & wilkins 600 series

בסדרה החדשה 600 שהוצגו בה רמקול מדפי מדגם 606 ורצפתי מדגם 603 מאופיינת בשימוש באותו חומר חדש. לטענתם החברה מנסה להעלות את איכות הרמקולים בתחום המחירים הנגיש יותר ע"י שימוש בחומרים מהסדרות הגבוהות.
הסדרה החדשה מאופיינת בקווים ישרים (תיבה מלבנית), גימור לבן או שחור מבריק עם רמת גימור גבוהה מאוד ועושה שימוש בטוויטר אלומיניום.
לדעתי האישית ולפי תגובות הקהל הם נראים מדהים במיוחד בהתחשב ברמת המחיר.


bowers & wilkins 600 series

עברנו להאזנה ושמענו מספר קטעים מתחומי מוסיקה שונים.  תוך כדי השמעה עברנו בין המדפיים לבין הריצפתיים לסירוגין. ניתן היה להבחין די בקלות בקטעים העמוסים בכלים וכאשר היה באס חזק בין הדגמים. הריצפתי סיפק במה גדולה ורחבה עם באס עוצמתי. לעומת זאת, כאשר הושמעו קטעים המבוססים על קולות שני הרמקולים הצטיינו בתחום המיד.


bowers & wilkins 600 series
 

החברה לא התאפקו וביקשו להאזין לרמקולים מדגם 803 שעמדו בפינה והמתינו לנו בשקט.
לאחר התקנה קצרה קיבלנו טעימה מהאיכות המדהימה שניתן לקבל מהחברה הנפלאה הזו, מיד מדהים ונקי ובאס מדוייק. כל זאת למרות שהרמקולים שודכו להגברה שאינה האולטימטיבית עבורם.

 bowers & wilkins 600 series
בסיום הערב נערכה הגרלה לאוזניות נפלאות מדגם Bowers & Wilkins PX. מי ששלף את הפתק הזוכה הוא דביר מסטריאו-שופ וכפי שניתן לראות בתמונה אי אפשר למחוק את החיוך מגבי, הזוכה המאושר.

bowers & wilkins 600 series

bowers & wilkins 600 series

היה ערב מהנה, אנו מודים לחברת טופ אודיו על ההדגמה וכמובן למארחים מסטריאו-שופ.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (3 תגובות פורסמו):

avatar
Jay 1970-01-01 02:00:00
כיף לשמוע שנהניתם! איזו הגברה היתה שלא התאימה ל803? מה היתה ההגברה לסדרה 6?
avatar
efi1965 1970-01-01 02:00:00
הבקשה לשמוע את ה 803 הייתה מסקרנות של האורחים ולא מתוכננת, לא שמנו דגש על ההגברה אבל היה מגבר קולנוע ביתי שלא הביא את הרמקול אפילו לחלק מיכולותיו.
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
יפה. סה"כ 600 החדש עושה רושם טוב נראה לא רע, אלמנטים/בניה ובמחיר הגיוני. סוג של "חבילה מנצחת". מצאתי ברשת השוואות מול דגמים יקרים שלהם והרצפתי 603 יצא בעדיפות על הדגמים היקרים. לא מבין על מה המהומה 803 עם רסיבר, בכלל להתמודד עם הגברה ל 803 זה סרט רע. לרוב זה לא נגמר בטוב. אבל שזה טוב, זה חלום כן. נו שווין.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: