חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מבחן ניקוי ראש - מי הכי טוב? | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

מבחן ניקוי ראש - מי הכי טוב?

גודל אות: Decrease font Enlarge font
FLUX HIFI FLUX HIFI

המחט של המערכת האנלוגית שלכם היא החלק העדין ביותר במערכת ועם זאת, שמירה על הנקיון שלה הוא הכרח. לקחנו את המוצרים המוכרים ביותר בשוק ובחרנו את הטוב ביותר.

נתחיל בכיצד לא לנקות את המחט! 

-לעולם אל תנשפו על המחט. במהלך הנשיפה אתם עלולים לשלוח יחד עם האוויר לחות גבוהה ורוק. רוק, לחות ומחט לא חברים - בדוק.

-אל תנסו לנקות את הראש עם מנקה התקליטים השעיר. הוא מיועד לתקליט בלבד ולא יצליח לנקות את הליכלוך המיקרוני שבקצה המחט.

-אל תשתמשו/תרקחו חומרים לניקוי המחט. חומרים שאינם מבוקרים ונבדקו היטב עלולים לפגוע בדבק המצמיד את היהלום הזעיר למחט עצמה. משם, נזק בלתי הפיך למחר.

-אל תדפקו על הראש עד שיפול הליכלוך. זה משום שיחד עם הליכלוך שיפול הוא גם יהרס.

-אל תקנו תכשירים לניקוי הראש מחברות לא מוכרות. מחט היא רכיב יקר וחשוב מידי בשביל להסתכן.


בשוק מספר מוצרים שלכל אחד מהם טכניקה משלו לניקוי המחט היקרה שברשותכם. כאלה עם דבק, אחרים עם ג׳ל, יש גם מברשת טבולה בחומר ניקוי ואפילו ניקוי ״יבש״ במברשת. לכל אלה תוסיפו מוצר אחד חשמלי שעולה על כולם. והוא, וברור לי שתלכו ישר לשם, גם היקר ביותר.

 

מברשות ניקוי למחט

המוצר הראשון הוא הנפוץ ביותר. זה גם המוצר היחיד שאני יכול להגיד שהוא פשוט לא עושה כלום מעבר להוצאה של פלומת אבק מהקצה של המחט. זו ה״מברשת ניקוי״. על מנת שהיא תעשה משהו יש להשתמש באיזה חומר אלכוהולי משום שאחרת היא לא תצליח לבדה להוציא את השומן והטינופת שמצטברת על המחט. לכן, אם יש לכם רק מברשת ניקוי מחט, ואתם חושבים ש״וויש״ אחד וזה נקי, תשכחו מזה.

 

stylus brush vinyl

stylus brush vinyl

 


 Audio Technica Stylus Cleaner AT607

האודיו טכניקה הוא חומר ניקוי משולב מברשת ניקוי. היישום פשוט. תבריג סגירת מיכל חומר הניקוי משולב מברשת ניקוי.

Audio Technica Stylus Cleaner AT607

יש לפתוח את המכסה ולנקות את המחט במשיכה החוצה לכיוונכם בעדינות. לאחר הניקוי יש לתת לחומר להתייבש ורק אז להניח על התקליט. אני לא ממש אוהב לספוג את המחט בחומרים אך בכל זאת הוא עושה עבודה מעולה.

  

מחיר באמזון: 23.5 $

Onzow zerodust stylus cleaner

עשה עליה לישראל לפני כמה שנים ובהחלט היה הדבר הבא בניקוי מחט. מדובר בכרית ג׳ל שעליה מניחים את המחט ומרימים. הג׳ל מצמיד אליו את כל המרעין בישין והמחט עולה בחזרה נקיה ומוכנה לניגון. בנוסף, למוצר זכוכית מגדלת (לא ממש איכותית) המאפשרת לראות פחות או יותר כמה יעיל הניקוי. איכות הניב מעולה ביחס למחיר, והשימוש הרב פעמי שאפשר להגיד ״אין סופי״ הופך את המוצר הזה לתמורה מעולה לכסף. עם זאת, תמיד רצוי לנקות קודם עם מברשת לניקוי מחטים ללא חומרים מיוחדים.

 Onzow zerodust stylus cleaner

ברגע שהכרית מלוכלכת מידי, ואין שטח פנוי לניקוי, ניתן לשטוף אותה בעדינות עם מים פושרים. אחרי שטיפה, תקבלו כרית ניקוי חדשה.

מחיר: 150 ש״ח
יבואן: אודיוזיפ

 

DS AUDIO ST-50

בדיוק כמו קודמו אך בהחלט מרגיש מוצר פרימיום אמיתי. כמו קודמו, המוצר הזה עובד באותה שיטה בדיוק. ג׳ל שעליו מניחים את המחט, ומקבלים אותה מבריקה. להבדיל מהאונזו, המוצר הזה עולה 
יותר מכפול מקודמו ולא חשתי שיכולת הניקוי שלו עדיפה. מבחינתי, לפחות ממה שבדקתי, איכות הניקוי בניהם זהה. גם המוצר הזה, כמו קודמו, הוא רב פעמי ברמה של נצח.

DS AUDIO ST-50

כשנגמר שטח הניקוי, מנקים עם מים פושרים וזהו. אבל כאן יש מילכוד. בגלל הצבע הכהה של אריזת המוצר עליה ממוקמת כרית הג׳ל, קשה לראות כמה הוא באמת מלוכלך. הדבר הנכון הוא לעשות לעצמכם מנהג בו פעם בחודש (תלוי בהרגלי ההאזנה שלכם) אתם מנקים אותו.

מחיר: 360 ש״ח
יבואן: byrdioFidelix SaSuPa

זהו אחד המוצרים הטובים ביותר למחירם בשוק ניקוי הראשים. הוא משלב טכניקה דומה לזה של ה-אונזו וה-די,אס. ההבדל בניהם הוא שהוא משלב גם מברשת קטיפה עדינה מאוד בנוסף לכרית הג׳ל. איכות הניקוי ברמה של שני הקודמים בפחות ממחצית המחיר. עם זאת, המוצר הזה לא סתם זול. איכות הבניה שלו היא זולה גם כן. הוא לא מוצר ״פרימיום״ וכך גם המחיר. אבל ברמת היעילות ביחס למחיר, מדובר במוצר פנומינלי.

 Fidelix SaSuPa

מחיר: 110 ש״ח
יבואן: אודיוזיפ

 


FLUX HIFI

המכשיר הטוב ביותר מבחינתי! מכשיר חובה בכל מערכת אנלוגית שמכבדת את עצמה. איכות הצליל לפני ואחרי השימוש בו היא כזו שמשאירה את המאזין בשוק. פעולת הניקוי פשוטה מאוד, תוך 15 שניות יש לכם מחט חדשה לחלוטין.

 FLUX_HIFI

הניקוי מתבצע בשני שלבים. השלב הראשון הוא טיפטוף שתי טיפות חומר ניקוי על הפד העגול ועליו מורידים את המחט. כשהמחט מונחת במרכזו לוחצים על כפתור ההפעלה ומשם הוא מרעיד את הראש עד אשר כל הליכלוך פשוט יורד ממנו בעוד החומר ממיס את השומנים שנדבקו לקצה המחט. אם הייתי יכול לצלם לכם דרך הזכוכית מגדלה הייתם מבינים שההבדל בין מחט חדשה למחט מלוכלכת אחרי ניקוי הוא כמעט בלתי מובחן. המחט יוצאת פשוט חדשה. זה ניכר בצליל באופן ברור.

 

 

מחיר: 750 ש״ח

יבואן:musics-design


סיכום

אחרי מעל לחודש שאני משחק עם המוצרים הללו המסקנות ברורות. אם יש ברשותכם רק מברשת יבשה זה פשוט לא מספיק. זה מנקה את פני השטח אבל לא באמת מצליח להסיר שומנים שנצמדים ליהלום עצמו. אי לכך, היעילות של המברשת לבדה היא זניחה. ה-DS AUDIO ST-50 וה-Onzow zerodust stylus cleaner מבחינתי זו אותה גברת בשינוי אדרת ומחיר. אין שום סיבה מוצדקת לשלם יותר מכפול על אותו מוצר אלה אם כן המראה חשוב לכם. לכן, שלושת האופציות הראשונות הן או לא יעילות מספיק או יקרות. והנה מתחילים עם המוצרים המומלצים מבחינתי. נתחיל בחומר הניקוי + מברשת מובנת ה-Audio Technica Stylus Cleaner AT607 שמהווה פיתרון מעולה למי שמחפש מוצר יעיל וזול. מאידך, הוא, להבדיל מהאחרים, מנקה מעולה אבל מה לעשות, הנוזל הזה יגמר לכם ותצטרכו לרכוש חדש. עם זאת, המחיר הזול יאפשר לכם לרכוש אחד כזה רזרבי ואז, תלוי בהרגלי ההאזנה שלכם, קיבלתם כמה שנים של שקט. רמת הניקוי שלו מבחינתי היא ברמה דומה לשני המוצרים היקרים המכילים כרית ג׳ל לניקוי. אם אתם רוצים לרכוש מוצר טוב יותר, שאינו זקוק להחלפה, אל תחשבו פעמיים ותרכשו את ה-Fidelix SaSuPa. זהו מוצר מנצח המכיל שני מוצרים באחד. גם מברשת לניקוי פני השטח וגם ג׳ל לניקוי עמוק יותר. הוא קטן יותר, נוח לשימוש וזול בהחלט. זהו מוצר אדיר לחובב שרוצה כרית ג׳ל זולה, טובה, סופר פרקטית בשילוב מברשת ניקוי. מומלץ בחום!


FLUX_HIFI

 

עכשיו ניגע במוצר המושלם. הטוב ביותר בקנה מידה מהאחרים לניקוי הראש. הוא גם היקר ביותר לצערי. אבל איכות עולה כסף. אז אם אתם רוצים לנקות את המחט שלכם על אמת, בלי שום סיכוי לשרידי ליכלוך או שומן, ה-FLUX HIFI הוא המוצר הנכון, המיקצועי והיעיל ביותר שחובב אנלוגי יכול לבקש. הוא גם היחיד ששימוש בו הפיק את התוצאה הטובה ביותר שאפשר להעלות על הדעת. ומכאן הוא גם המוצר שאמליץ עליו לכל חובב אנלוג.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (41 תגובות פורסמו):

avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
כתבה נהדרת, מניסיון אישי שלי flux hifi באמת עושה עבדה מדהימה, לקחתי ראש יחסית נקי (טוב אני שומר על הראש שלי) ולאחר ניקוי עם פלוקס, ממש אפשר היה לראות שהוא הרבה יותר מבריק ונקי (עד כמה שזכוכית מגדלת נותנצ לראות). אבל את השוק קיבלתי ששמעתי את אותה קטע לאחר הניקוי, לא האמתי עד כמה ההבדל בפרוט ובשקט בסאונד היה גדול. אני כבר תקופת זמן ממליץ לכל החברים שלי על המוצר.
avatar
EREZ100 1970-01-01 02:00:00
תודה נמר על הכתבה עם הדגשים וההבדלים . את מרבית הפריטים המצוינים בכתבה רכשתי בזמנים שונים. אכן המוצר הטוב ביותר הוא זה המיובא ע"י הארי ממיוזיק אנד דייזין .- ההבדל בהחלט מורגש ! תכלס כבר השקעתי למעלה מ 1000 שקלים בשביל לנקות את הצופציקון הזה..:) מועדים לשמחה ארז
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
אין ספק שמבחינת ניקוי מכשיר הרטט הוא הטוב ביותר... יש לי את הישן יותר [url=https://www.vinylengine.com/library/audio-technica/at-637.shtml][url]https://www.vinylengine.com/library/audio-technica/at-637.shtml אבל מפחיד אותי שיום אחד או שלאחר שימושים רצופים המחט פשוט תזוז ממקומה. ג.נ בכל מה שקשור למע' אני פחדן אובססיבי אז אולי זו סתם הרגשה שלי אישית.
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
תודה רבה על הסקירה נמר היתרון העיקרי של ה DS על ה ONZOW הוא שמבנה הראשון "דק מאוד" ומאפשר להניח אותו על הפלטה ולהוריד את המחט עליו לעומת השני ולהפחית אפשרות של פגיעה במחט למי שחושש מזה בפעולה ידנית... אין ספק שמבחינת ניקוי מכשיר הרטט הוא הטוב ביותר... יש לי את הישן יותר [url=https://www.vinylengine.com/library/audio-technica/at-637.shtml][url]https://www.vinylengine.com/library/audio-technica/at-637.shtml אבל מפחיד אותי שיום אחד או שלאחר שימושים רצופים המחט פשוט תזוז ממקומה. ג.נ בכל מה שקשור למע' אני פחדן אובססיבי אז אולי זו סתם הרגשה שלי אישית. לא רק אתה שלמה... מבנה הראשים הוא מאוד עדין, במיוחד ה CANTILEVER וה STYLUS שמחוברים \ מודבקים אחד לשני כל עיניין ה"נוזלי ניקיון" ומכשירי ה"רטט" למניהם מפחידים אותי (למרות שהמון אנשים משתמשים) אני מעדיף "להרטיב" ו"להרטיט" טוב את התקליטים ולשמור אותם כמה שיותר נקיים + ניקיון "יבש" של המחט עם מברשת וג'ל ניקיון
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
תודה רבה על הסקירה נמר היתרון העיקרי של ה DS על ה ONZOW הוא שמבנה הראשון "דק מאוד" ומאפשר להניח אותו על הפלטה ולהוריד את המחט עליו לעומת השני ולהפחית אפשרות של פגיעה במחט למי שחושש מזה בפעולה ידנית... לא רק אתה שלמה... מבנה הראשים הוא מאוד עדין, במיוחד ה CANTILEVER וה STYLUS שמחוברים \ מודבקים אחד לשני כל עיניין ה"נוזלי ניקיון" ומכשירי ה"רטט" למניהם מפחידים אותי (למרות שהמון אנשים משתמשים) אני מעדיף "להרטיב" ו"להרטיט" טוב את התקליטים ולשמור אותם כמה שיותר נקיים + ניקיון "יבש" של המחט עם מברשת וג'ל ניקיון אז אתה לא ממש מנקה את הראש ?
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
תגדיר מנקה... בלי נוזלים ובלי וויברציות, סתם פחדן על תופעות לוואי כל התקליטים יד2 אצלי עוברים ניקוי עם מכונה פעמיים פעם עם נוזל אנזימטי ופעם עם נוזל אלכוהולי החדשים לפי הצורך לפעמים מכונה כמובן שכל תקליט מנוקה עם מברשת לפני הניגון את הראש מנקה עם מברשת + ג׳ל כל יום שמפעיל את הפטיפון בפעם האחרונה שבדקתי עם מיקרוסקופ הכל היה פיקס :אצבע מורמת
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
בוא נגיד שמנקה אבל לא ״חופף״ :D
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
בבית הורי קראו לזה מקלחת צרפתית :)
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
הינה, לא מוכשר כמוך אבל צילום מעכשיו [ATTACH=full]40392[/ATTACH]
avatar
arye.gur 1970-01-01 02:00:00
כתבה מצויינת ומלמדת. אריה
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
יופי של סקירה, משתמש ב ONZO מהיום הראשון של מערכת האנלוג - שימוש קל, נוח ויעיל.
avatar
arix 1970-01-01 02:00:00
תודה נמר על הכתבה, לאחר קריאת החומר אכן ג'לי ניקוי יתאים לי, (גם מפחד מרטט) אקפוץ בקרוב לקנות...
avatar
Audiofreak 1970-01-01 02:00:00
מצטער, יש דרכים הרבה יותר טובות לנקות את הראש...
avatar
ARIMAR 1970-01-01 02:00:00
יופי של סקירה, משתמש ב ONZO מהיום הראשון של מערכת האנלוג - שימוש קל, נוח ויעיל. גיא , אקפוץ אליך איזה יום עם ה - Flux HiFi , ואז תבין / תשמע מה זאת באמת מחט נקיה .....
avatar
ARIMAR 1970-01-01 02:00:00
WEB , התמונה שאעלת זה לפני או אחרי הניקוי ?
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
גיא , אקפוץ אליך איזה יום עם ה - Flux HiFi , ואז תבין / תשמע מה זאת באמת מחט נקיה ..... בלי איומים, תגיע :D
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
WEB , התמונה שאעלת זה לפני או אחרי הניקוי ? אחרי, למה המחט לא מספיק נקיה? אולי עכשיו הפוקוס טוב יותר? נראה לי די נקי [ATTACH=full]40421[/ATTACH] יש לך צילום לאחר הניקוי עם המכונה שלך?
avatar
ARIMAR 1970-01-01 02:00:00
אחרי ניקוי אמור להיות ממש שקוף - כמו יהלום בתכשיט ...... אנסה להעלות צילום או שאבקש ממישהו שיצלם עבורי
avatar
vitalyi 1970-01-01 02:00:00
אחרי כל צד התקליט מנקה ב-ONZOW, ואחריו ב- Clearaudio Diamond Cleaner. מכשירים כמו FLUX מפחידים אותי - הם מסירים לכלוך שנדבק ליהלום. באותה ההצלחה הם יכולים לפורר דבק בו היהלום מודבק לקנטיליוור...
avatar
ARIMAR 1970-01-01 02:00:00
היי ויטלי המכשיר הזה , פעולתו מאד עדינה. הגעתי אליו דרך פורומים של אודיופילים בגרמניה , שמשתמשים בו כבר שנים ומאד מומלץ על ידם. גם בארץ יש מספר אנשים שמשתמשים בו כבר שנים ולא קרה כלום למחט. אני מוכר את המכשיר כבר כמעט שנתיים , מכרתי כמה עשרות ממנו , וברוך השם אין תלונות - רק תשבוחות.
avatar
eldo 1970-01-01 02:00:00
ניקוי ראש הכי טוב זה זה.
avatar
ARIMAR 1970-01-01 02:00:00
מסכים ... במצב הנוכחי - ניקוי הראש הוא הכרחי :-)
avatar
vitalyi 1970-01-01 02:00:00
אחרי, למה המחט לא מספיק נקיה? אולי עכשיו הפוקוס טוב יותר? נראה לי די נקי [ATTACH=full]40421[/ATTACH] מדהים! במה צילמת?
avatar
web 2018-01-10 10:19:53
avatar
vitalyi 2018-01-10 10:23:47
תודה, כנראה שהיה לך מזל. יש לי כזה, x1000 על הנייר - בפועל x20 בקושי. לא מתקרב אפילו לתמונות שאתה מקבל :(.
avatar
web 2018-01-10 10:35:46
צריך לפרק את הפלסטיק הקידמי ולשחק עם עוצמת התאורה כדי לקרב את האובייקט למצלמה לקח לי זמן אבל בסוף זה הצליח
avatar
vitalyi 2018-01-10 10:37:44
אני יודע, פירקתי.
avatar
ARIMAR 2018-09-10 11:43:48
היי אין לי מיקרוסקופ .... אבל בעזרת חבר , צלם מוכשר , שצילם במצלמה "רגילה" ניתן לראות את השקיפות של היהלום לאחר הניקוי ב Flux HiFi [ATTACH=full]40557[/ATTACH] [ATTACH=full]40558[/ATTACH] מניסיון , אי אפשר להגיע לכזאת רמת ניקיון בשום דרך אחרת.... המשך יום נפלא ארי
avatar
nivim 2018-10-10 17:10:34
בקיצור,תעברו לשמוע מוזיקה ממחשב/סטרימר/שרת מוזיקה ;) אפשר לשמוע שעות על גבי שעות של מוזיקה בלי צורך לקום מהספה ולעשות ניקיונות,החלפות ושאר ירקות . PRICELESS ...
avatar
zs 2018-10-10 19:40:41
בקיצור,תעברו לשמוע מוזיקה ממחשב/סטרימר/שרת מוזיקה ;) אפשר לשמוע שעות על גבי שעות של מוזיקה בלי צורך לקום מהספה ולעשות ניקיונות,החלפות ושאר ירקות . PRICELESS ... אל תתבלבל נשמה.אנחנו חלקנו שומעים עם סטרימר/שרת...המע מתחממת ואז עוברים לדבר האמיתי....:שתוי: סתם סתם לא צריך להתיחס..:)
avatar
zs 2018-11-10 23:39:07
https://hometheaterreview.com/remind-a-hipster-that-vinyl-still-sucks/ כתבה מעניינת . אל תאמין לו, תשמע פעם מערכת אנלוגית טובה ותקרא שוב.כמו בית משפט כזה אתה תהיה השופט.
avatar
נמר 2018-12-10 01:22:56
https://hometheaterreview.com/remind-a-hipster-that-vinyl-still-sucks/ כתבה מעניינת . אתה מוזמן לשמוע אצלי. יש סיכוי שתגיב אחר כך לכותב הכתבה הזו.
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
אתה מוזמן לשמוע אצלי. יש סיכוי שתגיב אחר כך לכותב הכתבה הזו. אני שומע אנלוגי ואוהב אנלוגי אבל בוא, אני חושב שבהשוואה אמיתית כשמושקע בסט אפ דיגיטלי אותו סכום כמו באנלוגי (נניח סכום ממוצע שמשקיעים רוב האנשים בעולם המערבי) אין בכלל ספק מה יישמע יותר טוב וזה לא האנלוגי.. סט אפ אנלוגי של חצי מליון שקל ? הוא לא ממש כלי השוואה רלוונטי כשרוצים לטעון טענה כללית. אחרת אפשר גם לטעון שיונדאי הוא רכב טוב יותר מלמבורגיני על סמך רכב ייחודי שיונדאי ייצרו בהשקעה חד פעמית לתערוכה ב 20 מליון דולר. או בקיצור כדי לעבור את הרמה של ממיר דיגיטלי טוב שעולה נניח 15,000 שח ומדורג בסטראופייל קלאס A נצטרך להוציא על סט אפ אנלוגי (פטיפון, פונו סטייג׳, מכונת ניקוי, ראשים, זרועות וכו) כמה מאות אלפי שח לא כולל מבחר תקליטים בעוד לפחות כמה עשרות אלפים מינימום ורצוי יותר חתימת הצליל האנלוגי תהיה גם בסט אנלוגי של 10,000 שח ברור, אבל פירוט דינמיות הפרדה, במה ובלה בלה כל אלו לא יתקרבו אפילו לממיר טוב בסכום הזה.
avatar
moshe625 1970-01-01 02:00:00
כנראה(בטוח) לא שמעת סט אנלוגי טוב וכמובן לא צריך להשקיע מאות אלפי שח כדי לעבור את הדיגיטל, הן בפירוט, הן בהפרדה וכמובן חיות.
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
סט אנלוגי טוב זה לא סט אנלוגי יקר. סט אנלוגי יקר וטוב זו בחירה וזה בכלל לא עניין להשואות.
avatar
nivim 1970-01-01 02:00:00
אתה מוזמן לשמוע אצלי. יש סיכוי שתגיב אחר כך לכותב הכתבה הזו. אבקר אותך בשמחה , מוזמן לפנות אלי בפרטי לתאם זמן הגעה .
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
כנראה(בטוח) לא שמעת סט אנלוגי טוב וכמובן לא צריך להשקיע מאות אלפי שח כדי לעבור את הדיגיטל, הן בפירוט, הן בהפרדה וכמובן חיות. מה אתה אומר משה ? אתה לא יכול להתמודד עם הטענה אז אתה מבטל את יכולת השיפוט שלי כי לא שמעתי, כמה נוח. טיעון מאוד מרשים.
avatar
moshe625 1970-01-01 02:00:00
מה אתה אומר משה ? אתה לא יכול להתמודד עם הטענה אז אתה מבטל את יכולת השיפוט שלי כי לא שמעתי, כמה נוח. טיעון מאוד מרשים. הטענה שלך היא לא לעניין , לכן אין לי מה להרחיב בנושא.
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
עוד פעם הופכים שירשור ל"מה יותר טוב?" לא נמאס לכם כבר? :מבולבל: תלכו לנקות את הראש, כל אחד איך שהוא רואה לנכון ואת הראש שהוא רואה לנכון...:cool:
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
עוד פעם הופכים שירשור ל"מה יותר טוב?" לא נמאס לכם כבר? :מבולבל: תלכו לנקות את הראש, כל אחד איך שהוא רואה לנכון ואת הראש שהוא רואה לנכון...:cool: אכן לא מעניין מה יותר טוב כי אין אפשרות להכריע, שניהם יכולים להיות מעולים או גרועים או סתם נחמדים תלוי במכשירים. אבל מאוד מאוד מעניין יחס עלות\תועלת בין האנלוגי לדיגיטלי, לפחות אמור להיות מעניין עבור מי שיש לו עניין בציוד אודיו ועובד פחות או יותר קשה עבור הכסף שלו. זה אמור לעניין כל מי ששוקל לקנות ממיר או פטיפון או לשדרג או שיש לו איזו מחשבה על כניסה לתחום האנלוגי או יציאה ממנו וזה מכסה יותר מ 50% מאיתנו אני מניח. אז נתראה בדו-ערוצי..
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: