חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

הייסנס לייזר TV בגודל 100" בישראל | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

הייסנס לייזר TV בגודל 100" בישראל

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Hisense Laser TV Hisense Laser TV

ה- Laser TV של הייסנס בגודל 100 אינץ' הושקה בישראל, עם רזולוציית 4K, עוצמת הארה חזקה והתקנה פשוטה יחסית.

טלוויזית הלייזר של הייסנס משלב פיתרון שמציע גודל תמונה של מקרן (100") עם תמונה בעוצמת הארה שמזכירה יותר טלוויזיה וסובלת פחות מחולשות של מקרן רגיל. גם ההתקנה בסלון אינה דורשת תליית המקרן על התקרה אלא הצבה על המזנון במרחק של כ-20 ס"מ בלבד מהקיר עליו מקרינים. טלוויזית הלייזר כוללת יחידת הקרנה, מסך מיוחד אותו מתקינים על הקיר וסאב וופר אלחוטי (שמצטרף ל-14 רמקולים של JBL הנמצאים במכשיר עצמו).

הייסנס לייזר טיוי

גיא אדרי - מנכ"ל הייסנס ישראל סיפר כי החברה מכרה כבר כמה עשרות יחידות ללקוחות בארץ, כאשר בסין חברת הייסנס שולטת עם ה-"לייזר TV" במכירות של מסכים בגודל של מעל 80".

גיא אדרי - הייסנס אקזיט

המטרה היא שבעתיד לא תהיה מגבלת פאנל אלא התמונה תוקרן בכל גודל רצוי במתחם הביתי על כל סוג משטח. זהו מקרן מבוסס DLP כאשר מקור האור הוא לייזר בשני צבעים - כחול ואדום, היצרן מדבר על אורך חיי מנגנון תאורה של 25,000 שעות שזה בחישוב גס כ-10 שנות צפייה של 5 שעות ביום. הבהירות המקסימלית היא 3000 לומנס ומאפשרת לצפות גם כשיש אור בחדר, להבדיל ממקרן רגיל. הרזולוצייה עומדת על 3840x2160 פיקסלים (4K UHD).

Hisense Laser TV

נכון לעכשיו, הדגם עם תמונה בגודל 100 אינץ' עולה קצת פחות מ- 60,000 ש"ח. מסך ה-200" שיגיע כנראה בשנה הבאה יעלה לא הרבה יותר באופן יחסי (כנראה סביב תוספת של עוד 20,000 ש"ח). דגם השנה הבאה יגיע עם לייזר RGB שיפיק את שלושת צבעי היסוד. לטענת הייסנס, עד היום אושרו 119 פטנטים של הייסנס הנוגעים למנגנון הלייזר.

Hisense Laser TV

במכשיר ישנה מערכת הפעלה חכמה של הייסנס, עם לחצני קיצור בשלט לנטפליקס ויוטיוב, כמו גם מקלט DVBT פנימי לשידורי עידן פלוס.


Hisense Laser TV

ה- Laser TV מגיעה עם 3 שנות אחריות.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (2 תגובות פורסמו):

avatar
zariel 2018-06-09 21:33:46
מאוד מענין ומאתגר, לראות את איכות הצבעים , והאם היא נותנת "פייט" לטלוויזיות המובילות של סמסונג,סוני,פנאסוניק/lg פוסט עם מבט אל העתיד .
avatar
איציק ירקוני 2018-06-09 22:30:35
מאוד מענין ומאתגר, לראות את איכות הצבעים , והאם היא נותנת "פייט" לטלוויזיות המובילות של סמסונג,סוני,פנאסוניק/lg פוסט עם מבט אל העתיד . בתנאים חשוכים היא מציגה תמונה איכותית. בתנאי צפייה מוארים היא מציגה תמונה טובה .... מה שמרבית המקרנים לא עושים.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: