חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

רף חדש בשוק האוזניות - RHA MA750 Wireless | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

רף חדש בשוק האוזניות - RHA MA750 Wireless

גודל אות: Decrease font Enlarge font
RHA MA750 Wireless RHA MA750 Wireless

ה- RHA MA750 Wireless הן אוזניות כאלה שמצליחות לתת לכם את השילוב המוחלט בין עיצוב מהמם, נוחות שימוש קלה ופשוטה והחשוב מכל, היא זו שתגדיר לכם את הרף החדש מלמעלה.

אוזניות בלוטות׳ in ear. כמה כאלה באמת אפשר לתחוב לאוזן ולהרגיש שמדובר במוצר היי אנד? מעט מאוד. רובן טובות, אפילו מעולות, אבל מעט מאוד אפשר להכניס לקטגוריה של אודיופיליה. נסיוני עם אוזניות כאלה הוא רב. ראשית אני משתמש ״כבד״ של אוזניות בכלל. אם כאלה שזקוקות למגבר יעודי ואם כאלה שמתחברות לנייד או למחשב. אוזניות in ear הן הפתרון המושלם להאזנה למוסיקה במהלך הפעילות במכון הכושר, בזמן הליכה או סתם, כשאני יושב במיטה בלילה ושומע מוסיקה מבלי שאפריע לאישתי שתחיה.

 אבל כמה מהן באמת מענגות ברמה האודיופילית זו שאלה שאני מתחבט בה לא מעט זמן. עד שהחליטה יצרנית האוזניות rha לפתור את הבעיה ויצא עם הסדרה החדשה של אוזניות הבלוטות׳ שלהן. והן, החדשות הללו, אמורות להיות הפתרון לכך. האמנם?


RHA MA750 Wireless

 

משה שוצברג (סמנכ״ל הסחר באיידיגיטל) אמר לי ששמע, והוא בהחלט יסודי בכל הנוגע להאזנה, והוסיף שאני מוכרח לשמוע אותן גם כן. ואיך אני יכול שלא לשתף פעולה עם בקשה כזו. הרי זה בדיוק מה שאני מחפש כבר שנים. בלוטות׳, in ear שתעשה את מה שאני מחפש מאוזניות היי אנד שיעשו. אז משה שלח, ואני כאן בשביל לאשר/לא לאשר את מה שדווח לי.

 
מדובר באוזניות בלוטות׳ in ear צוואריות (קשת צוואר) החולקות את אותן יחידות של ה-ma750i המוצלחות של RHA. החשש הגדול שלי היה שאם יקחו את היחידות המעולות הללו ויהפכו אותן למוגברות שמושכות מוסיקה בבלוטות׳ משהו שם יפגע. והנה עשו את זה, והצהירו שלא רק שלא נפגע, במובנים מסוימים השתפר משום שהם בחרו להן את ההגברה הנכונה ביותר לדבריהם.

RHA MA750 Wireless במבחן!

פשוט פשוט פשוט

לאוזניה הזו אין אפליקציה יעודית, היא לא ״חפיץ״ למרות שיש לה אפשרות לענות לשיחות. אבל כאן זה נגמר. הקפסולה (הרמקול) מיוצר על ידי החברה, והכל בעצם נבנה ומתוכנן במפעל בהולנד. איכות החומרים, כיאה לחברת RHA, מהמעלה הראשונה. אם איכות חומרי הקשת הצווארית, הכבל עצמו וכמובן, איכות הקפסולה עצמה שכמו שציינתי, נלקחה מה-750 המדהימה.

 
האוזניה יודעת להתממשק כמובן עם כל מכשיר נייד כמובן, היא יודעת לנגן מוסיקה ושיחות טלפון למשך 12 שעות. זה אומר שטכנית, אדם מן הישוב יכניס אותן לטעינה פעם ביומיים. משך הטעינה המוצהר גבוה ממשך הפעולה בפועל תוך רבע שעה של טעינה בעזרת כבל usb-c ויש לכם אותה למספיק זמן בשביל להישתמש בה יום שלם. עם זאת, בחבילה עצמה תקבלו סוגים וגדלים שונים של ספוגים שיאפשרו לכם להתאים את המבנה הנכון ביותר עבור האוזן שלכם. והחשוב יותר, כל סוג של ספוג (טיפ) משפיע ישירות על הצליל. אי לכך, יש לבדוק את כולם ולקבל את האיזון הנכון ביותר בין צליל לנוחות.

RHA MA750 Wireless

האוזניה עשויה מפלדת אל חלד, החיווט מעולה, מרגיש איכותי ביותר ועמיד במיוחד, הקשת הצווארית הגמישה תביא אתכם למצב בו תפסיקו לחוש בקיומה. יחד עם זאת, בזמן צילצול, במידה והנייד על מצב שקט, האוזניה תפעיל רטט חזק כך שאין מצב שתתעלמו משיחה.

נוחות שימוש

עם האוזניה הזו אני חי קרוב לחודש שלם. לא חושב שיש סגנון מוסיקה או פעילות מאתגרת שלא ביצעתי כשהאוזניות הללו על צווארי. ולמרות שהיא על הצוואר, ריצה/הליכה/דילוג זה משהו שלא ממש יגרום לה להפריע לכם. וזה אגב, הדבר הראשון שניסיתי פרט לדילוג (זה לא הקטע שלי וגם לא נראה טוב). לעומת זאת, במכון כושר על מיטת הדחיקה או כל תרגיל שהוא בשכיבה, יגרום לאוזניה להחליק מהצוואר ובהחלט להציק. בגדול, זו לא ממש האוזניה האולטימטיבית לחדר כושר שתרגילי כוח מעורבים בהם. מאידך, יש סיכוי יותר מסביר שעדיין תרצו אותה אתכם למרות החסרון הזה. וכל כך למה? בגלל החלק הבא - החשוב מכל - סאונד.

שמעתי הרבה ושמעתי את זו

את איכות הצליל של האוזניה הזו אפשר בקלות להכניס לקטגוריית ״היי אנד״. במהלך התקופה חלשתי על כל סגנון מוסיקה שאפשר להעלות על הדעת. ממוסיקת דאנס והאוס במכון כושר ובהליכות, ג׳אז וקלאסי כשאני נהנה מהבריזה במרפסת ועד לדיבורים ברדיו. האוזניה הזו ״אוכלת״ הכל. אבל הקטע הגדול הוא שהיא פשוט מצליחה להציג יכולות של אוזניות כאלה שמקיפות את האוזן. זה אומר שהצליל לא ״מוזרק״ למוח אם כי ממוקם כמה ס״מ מהאוזן. זה מאפשר לאוזניה צייצר במה מרשימה מאוד שמאפשרת למקם כלים במרחב.

האוזניה הזו היא מהמאוזנות והעשירות ששמעתי בקטגוריה הזו. אחת האוזניות שעשו זאת גם כן, והיא אינה מוגברת, היא האוזניה של קרדאס שבחנתי בעבר. האוזניה הזו, העומדת למבחן, טובה ממנה בכל פרמטר. וזה רבותי, מדהים בעיני. לקחתי את האוזניה למקומות המאתגרים של המוסיקה הקלאסית. מהרקוויאם של ברליוז ולאחר מכן מוסיקה קאמרית כמו 4 עונות. בדרך התמקדתי ביכולת של האוזניה להפיק צליל פסנתר משכנע. מסקנותי הן ברורות. מבחינת דינמיקה ויכולת הפרדה האוזניה הזו מסוגלת לנגן כל יצירה קלאסית שרק תרצו לשמוע. הרקוויאם של ברליוז הוא אתגר אמיתי עבור אוזניות קטנות מהסוג הזה. זה מלמד אותי שהמגבר הטמון בפנים עובד בסינרגיה מוחטת עם האוזניה עצמה שכן לא חשתי איזה כניעה או משהו שאפילו מרמז על כך. אני מוצא יותר מזה, אני מוצא שרמת ההפרדה והפרופורציות בין הכלים היא פוט מעולה. עם זאת, האוזניה מצליחה להעביר צליל פסנתר סופר משכנע. גדול, מפורט, מלא ועשיר מאוד.

יורקת מוסיקה

במוסיקת רוק אני לא מותע מהיכולות. אחרי הכל היא עברה את הרקוויאם המאתגר של ברליוז, מה כבר יכול להפחיד אותה יותר מזה? אז זהו, הטענה שלי היא שאם מוצר מצליח לשחזר מוסיקה סימפונית מורכבת הוא יצליח לשחזר כמעט כל דבר. במוסיקת רוק לקחתי את האוזניה למסע בין פנתרה לסגול כהה. קל מאוד להבין שהאוזניה הזו היא אוזניה שקופה, עם יכולת מרשימה לחשוף את איכות ההקלטה. וההבדל בין ההקלטה ההיא של פעם שהקליטו סגול כהה מול ההקלטה המודרנית יותר של פנתרה הוא מוחשי. פנתרה נשמעו יותר ״מהונדסים״ בהקלטה בעוד סגול כהה נשמעו יותר טבעי. ושוב, הקטע הזה של ״היי אנד״ שישקף לנו את איכות ההקלטה הוא אחד מהיתרונות והחסרונות של האוזניה הזו. זה אומר שמה שלא הוקלט היטב, יחשף על ידה בקלות - ממש מוניטורים.

RHA MA750 Wireless

שירי לי

בקולות אדם מגלים לא מעט ניואנסים חשובים. כשאני מקשיב לצליל אני מחפש בדיוק את ה״קטנות״ האלה שישכנעו אותי שמדובר בדבר האמיתי. אפילו כשאני מאזין לתוכניות אקטואליה ברדיו, אני מקשיב לניואנסים שמאפיינים קול אנושי טבעי. אם בנשימה שלוקחים פנימה, או אוויר שנושפים החוצה. באיזה מהמקרים אין ״פופר״ על המקרופון והאם שומעים את כל הפרטים שמאפיינים קולות אדם. זה בדיוק הפער בין האזנה לתוכנית רדיו למשהו יותר קרוב, יותר אמיתי שגורם לי להרגיש חלק מהשיחה ולא כאחד שמקשיב להקלטה. האוזניה הזו, מצליחה להעביר את הניואנסים הללו בדיוק.


הערה: זה מדהים כמה שהן לא נשמעות in ear. היו פעמים שהתחושה היתה שמדובר באוזניה גדולה, מהסוג הזה שמקיף את האוזן, בזכות היכולת שלה להפיק צליל כזה שלא ניכנס לתוך המוח אם כי מרגיש ממש כאילו הוא נמצא ס״מ בודדים מהאוזן. המדהים הוא שהיא ממש מייצרת במה גדולה. במה כזו שאפשר למקם כלים במרחב - היי אנד אמיתי רבותי.

 RHA MA750 Wireless

סיכום

בסופו של דבר מדובר באוזניה פשוט מהממת ביכולות שלה. זה אומר שאפשר להכריז רישמית שהם הצליחו לעשות את זה. זו אוזניית בלוטות׳ in ear לאודיופילים. היכולת שלה להציג צליל מדויק, מאוזן, טבעי ומפורט להפליא היא יכולת פנומינלית שאני לא מכיר באוזניות in ear בלוטות׳ ואם נלך עוד צעד קדימה, מעט מאוד כאלה שאינן מוגברות יכולות לה. בכלל, החברה הזו מצליחה לעשות משהו בשוק שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. היא מצליחה לקחת את ה״לייף סטייל״ ולהכניס אותו ל״היי אנד״ העמוק. זה אומר שמורגש שיש כאן תשומת לב לאיכות הצליל הרבה מעבר לכמות הפיצ׳רים שאפשר לדחוף לתוך המוצר הקטן הזה. בלי אפליקציות, בלי לסבך את העניינים - חבר ושגר. ממש ככה. והשיגור, השיגור הזה של צליל איכותי כל כך שפוגש את האוזן שלנו, הוא זה שהופך את היצרנית הזו, לפחות מבחינתי, לטובה ביותר בקטגוריה הזו.

מחיר: 699 ש״ח

אחריות ושירות: איידיגיטל

משך האחריות: 3 שנים

 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (11 תגובות פורסמו):

avatar
menahem 1970-01-01 02:00:00
RHA הוא אחד היצרנים שמי שחובב האזנה אישית באמצעות אוזניות חייב לשים את החברה הזו והמוצרים שלו תחת הראדר שלו. התקנה: RHS מספקים עם האוזנייה סט "ספוגים" מסילקון וצריך לברור מהסט אלה שהכי מתאימים לאוזן שלכם.. וכן יש ביניהם הבדלים גדולים מאוד. הכי חשוב,בסט הנבחר,לשם את שתי האוזניות כך שבימת הסאונד לא תתעוות ולכן צריך לברר מיהו הסט המתאים עם יצירה שאתם מכירים היטב. לי לקח יותר משעה לברור את הסט המתאים ולאזן את בימת האודיו..אחת ולתמיד. ברייק אין: RHS לא מזכירים מילה על זה אבל מניסיון גם עם זו,ממש לא מזמן יצאה מהקופסא, וגם עם האחות הבחירה ה T20i צריך איזה 30 שעות עד שהכל מתיישב כמו שצריך ומתאזן. קצת ברברת: ל RHS יש וויסינג מאוד יחודי משלה. אפשר לאהוב אותו ואפשר שלא.בכל מקרה הן נשמעות כמו...:RHS. חבל שאידיגטל לא מיבאים את ה CL1 של RHA זו אוזנייה,עטורת שבחים,שבנויה עם דרייברים קרמיים וכמדומני RHA הוא יצרן האוזניות היחיד שהעיז לפתח ולהטמיע דרייבר קרמי באוזניות שלו. סיבוב האזנה: למעט ה CL1 הקרמיים של RHA כל שאר הדגמים,כולל זו המדוברת,מיועדות למתחם ההאזנה דרך הטלפון הנייד. וה"איך נשמעות" מטלפון סיפר כבר...נמר. לקחתי את ה MA750 לסביבה הרבה יותר סטרילית מהמתחם הנייד - חיברתי אותן לשרת האודיו שלי (טיזר: עליו עוד יסופר בהמשך.....). את בחירת ה"ספוג" והאיזון שלו באוזן עשיתי עם הנייד שלי ואחר כך חיברתי אותן לתחנת חלונות שמחוברת,בתורה,לשרת האודיו ויאללה לדרך.... במה: ענקית,מפורטת דינאמית מאו וחורגת מעבר לתעלת השמע יותר לכיוון אוזניות בטיפולוגיה של על האוזן. איזון טונאלי.....: לכשעצמה ה MA750 מאוזנת מאוד ומשקפת את המקור אבל: כשמאזינים לה מול האחות הבחירה יותר ה- T20i ה MA750 קצת נוטה לצרוח באוזן כאשר במקור יש משהו באזור ה 4000-8000 הרץ,צעקה או אם תרצו חדות שלא קיימת בכלל באחות הבכירה ה T20i. אגב בסביבה הניידת התופעה הזו פחות מורגשת ושמתי לב אליה רק אחרי שהחלפתי בין השתיים בסביבה הסטרילית. ה MA750 טיפה יותר מבליטה קולות אדם מהאחות הבכירה יותר וגם פה:התופעה הזו פחות מורגשת בחיבור לטלפון הנייד אבל מורגשת בסביבה הסטרילית של שרת האודיו. ביקורת עצמית: זה לא הוגן להשוות את ה MA750 עם ה T20i. הטיפולוגיה בהן שונה,מבנה האוזניה (הקפסולה) שונה וגם הדריברים שונים...וגם האחות הבחירה יקרה פי שתיים. אבל: הוויסינג של RHA נוכח בשתיהן,הבמה הענקית,הדינמיקה,השקט השחור והחריגה מתחומי תעלת השמע כדי אשליה שמודבר באוזנייה סביב לאוזן נמצאים בשתיהן. בשורה התחתונה: כספינת הדגל של RHA בתחום ה BT ה MA750 היא בהחלט מלאכת מחשבת של העברת המקור לאוזן ואותן סופרלטיבים ארעיף של RHA שגם באוזנייה אל-חוטית שלהם שמרו על הוויסינג במיוחד והמאוד אודיופילי שלהם. בהאזנה ארוכה בין ה MA750 ל T20i כשהמקור הוא מגבר האוזניות של הנייד ההבדלים ביניהן זניחים ובעיקר זניחים בהתחשב שהאחות הבחירה יקרה פי שתיים מזו המדוברת. כאשר חורגים מהסביבה הניידת לסביבה יותר סטרילית,יותר מכוונת היי-פי נחשפות החולשות של ה MA50 מול האחות הבחירה המפורטת יותר,המאוזנת,טונאלית יותר ועם מיקרו דינאמקה עדיפה. האם ה T20i עדיפה על ה ma750 בסביבה הניידת? בעלות תועלת:לא. ההבדלים ביניהן במתחם הנייד זניחים ולא בטוח שיצדיקו תוספת של 700 ש"ח. אם חורגים מהמתחם הנייד,ומוכנים להיפרד מעוד 700 ש"ח ומהנוחות של העדר ה"חוט".אז ה T20i היא עולם אחר לגמרי. ובנימה אישית: אני שמח לצרף את ה ma750 לאוסף האוזניות שלי. כאוזנייה בטיפולוגיה BT היא נותנת פייט רציני מאוד לסוני ולפלנטרוניקס שסקרתי פה בעבר..וכן:קשה להוריד אותן מהראש. מנחם.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אין עלייך מנחם! כתבת מדהים!
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
איזה כיף, קיבלתי שתי סקירות במחיר של אחת :)
avatar
arix 1970-01-01 02:00:00
מציעה לא להתקרב לאוזניות שנכנסות לאוזן מכל סוג... אלא אם אתם אוהבים ג'יפה ...:)
avatar
רועי51 1970-01-01 02:00:00
RHA הוא אחד היצרנים שמי שחובב האזנה אישית באמצעות אוזניות חייב לשים את החברה הזו והמוצרים שלו תחת הראדר שלו. התקנה: RHS מספקים עם האוזנייה סט "ספוגים" מסילקון וצריך לברור מהסט אלה שהכי מתאימים לאוזן שלכם.. וכן יש ביניהם הבדלים גדולים מאוד. הכי חשוב,בסט הנבחר,לשם את שתי האוזניות כך שבימת הסאונד לא תתעוות ולכן צריך לברר מיהו הסט המתאים עם יצירה שאתם מכירים היטב. לי לקח יותר משעה לברור את הסט המתאים ולאזן את בימת האודיו..אחת ולתמיד. ברייק אין: RHS לא מזכירים מילה על זה אבל מניסיון גם עם זו,ממש לא מזמן יצאה מהקופסא, וגם עם האחות הבחירה ה T20i צריך איזה 30 שעות עד שהכל מתיישב כמו שצריך ומתאזן. קצת ברברת: ל RHS יש וויסינג מאוד יחודי משלה. אפשר לאהוב אותו ואפשר שלא.בכל מקרה הן נשמעות כמו...:RHS. חבל שאידיגטל לא מיבאים את ה CL1 של RHA זו אוזנייה,עטורת שבחים,שבנויה עם דרייברים קרמיים וכמדומני RHA הוא יצרן האוזניות היחיד שהעיז לפתח ולהטמיע דרייבר קרמי באוזניות שלו. סיבוב האזנה: למעט ה CL1 הקרמיים של RHA כל שאר הדגמים,כולל זו המדוברת,מיועדות למתחם ההאזנה דרך הטלפון הנייד. וה"איך נשמעות" מטלפון סיפר כבר...נמר. לקחתי את ה MA750 לסביבה הרבה יותר סטרילית מהמתחם הנייד - חיברתי אותן לשרת האודיו שלי (טיזר: עליו עוד יסופר בהמשך.....). את בחירת ה"ספוג" והאיזון שלו באוזן עשיתי עם הנייד שלי ואחר כך חיברתי אותן לתחנת חלונות שמחוברת,בתורה,לשרת האודיו ויאללה לדרך.... במה: ענקית,מפורטת דינאמית מאו וחורגת מעבר לתעלת השמע יותר לכיוון אוזניות בטיפולוגיה של על האוזן. איזון טונאלי.....: לכשעצמה ה MA750 מאוזנת מאוד ומשקפת את המקור אבל: כשמאזינים לה מול האחות הבחירה יותר ה- T20i ה MA750 קצת נוטה לצרוח באוזן כאשר במקור יש משהו באזור ה 4000-8000 הרץ,צעקה או אם תרצו חדות שלא קיימת בכלל באחות הבכירה ה T20i. אגב בסביבה הניידת התופעה הזו פחות מורגשת ושמתי לב אליה רק אחרי שהחלפתי בין השתיים בסביבה הסטרילית. ה MA750 טיפה יותר מבליטה קולות אדם מהאחות הבכירה יותר וגם פה:התופעה הזו פחות מורגשת בחיבור לטלפון הנייד אבל מורגשת בסביבה הסטרילית של שרת האודיו. ביקורת עצמית: זה לא הוגן להשוות את ה MA750 עם ה T20i. הטיפולוגיה בהן שונה,מבנה האוזניה (הקפסולה) שונה וגם הדריברים שונים...וגם האחות הבחירה יקרה פי שתיים. אבל: הוויסינג של RHA נוכח בשתיהן,הבמה הענקית,הדינמיקה,השקט השחור והחריגה מתחומי תעלת השמע כדי אשליה שמודבר באוזנייה סביב לאוזן נמצאים בשתיהן. בשורה התחתונה: כספינת הדגל של RHA בתחום ה BT ה MA750 היא בהחלט מלאכת מחשבת של העברת המקור לאוזן ואותן סופרלטיבים ארעיף של RHA שגם באוזנייה אל-חוטית שלהם שמרו על הוויסינג במיוחד והמאוד אודיופילי שלהם. בהאזנה ארוכה בין ה MA750 ל T20i כשהמקור הוא מגבר האוזניות של הנייד ההבדלים ביניהן זניחים ובעיקר זניחים בהתחשב שהאחות הבחירה יקרה פי שתיים מזו המדוברת. כאשר חורגים מהסביבה הניידת לסביבה יותר סטרילית,יותר מכוונת היי-פי נחשפות החולשות של ה MA50 מול האחות הבחירה המפורטת יותר,המאוזנת,טונאלית יותר ועם מיקרו דינאמקה עדיפה. האם ה T20i עדיפה על ה ma750 בסביבה הניידת? בעלות תועלת:לא. ההבדלים ביניהן במתחם הנייד זניחים ולא בטוח שיצדיקו תוספת של 700 ש"ח. אם חורגים מהמתחם הנייד,ומוכנים להיפרד מעוד 700 ש"ח ומהנוחות של העדר ה"חוט".אז ה T20i היא עולם אחר לגמרי. ובנימה אישית: אני שמח לצרף את ה ma750 לאוסף האוזניות שלי. כאוזנייה בטיפולוגיה BT היא נותנת פייט רציני מאוד לסוני ולפלנטרוניקס שסקרתי פה בעבר..וכן:קשה להוריד אותן מהראש. מנחם.אם שואלים את האוזן שלי האוזניה הכי טובה של החברה הזו היא בכלל ה T10i. זהה לחלוטין במראה ל T20i אבל צליל שונה לחלוטין, במה טובה יותר, איזון נכון יותר וגם אם הצליל מעט כהה באופיו ומתרכז קצת יותר למטה, כך אני אוהב את זה. עוצמת הקול של ה 10 חלשה מדי וזה לגנותה כמובן.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
חולק עלייך רועי. יש לי את שתיהן. היכולות של ה-20 הן אחרות לגמרי. למשל בקטעי מוסיקה מורכבים ה-20 מתמודדת טוב יותר משמעותית. גם בתחום הבס, ה-20 יותר מגובשת.
avatar
menahem 1970-01-01 02:00:00
מציעה לא להתקרב לאוזניות שנכנסות לאוזן מכל סוג... אלא אם אתם אוהבים ג'יפה ...:) לא ה"ג'יפה" היא הבעיה עם אוזניות תוך תעלת האוזן אלא העובדה שחוץ מהזרקת רעש ישר לעור התוף/למוח הן מעלות את הלחץ בתוך תעלת השמע,ולאורך זמן,העלאת הלחץ,גורמת ל"התרגלות" של האוזן לרעש ואז...מגבירים...ומפה המדרון חלקלק וחסר אופציה לעצור:להתחרשות. מה לעשות ה ma750 ועוד יותר ה T20i פשוט מיוחדות מאוד בהאזנה דרכן ולכן אני כן משתמש בהן כשהחלתי על עצמי,וממליץ לכל מי שמשתמש בטיפולוגיה הזו,כללי ברזל: מאזין להן למקסימום שבמקסימום 4 שעות רציפות ואחר כך הן "נחות" בארון האוזניות לפחות ל 48 השעות הקרובות. וגם:מגביל את עוצמת הרעש שהן מפיקות,ואוזניה טובה לא צריכה הרבה רעש כדי להיות נעימה להאזנה. נמר: תודה. ואתה,בנתיים,היחידי שיודע על איזה טיזר אני מדבר ....:בעד:. אם שואלים את האוזן שלי האוזניה הכי טובה של החברה הזו היא בכלל ה T10i. עם משפט כזה אין לי אלא להסכים (ורד). כל האוזניות המדוברות מיועדות,על ידי היצרן,להיות מחוברות למגבר האוזניות בטלפון הנייד - שם:אין עוצמת רעש שאנחנו "רגילים" מהדו ערוצי בבית או מאוזניות אחרות לשימוש בחיבור למערכת הסטריאו. גם ה MA750 וגם העשרים לא ממש מחוררות את עור התוף כשהן מחוברות למגבר האוזניות בנייד. אגב: הגבלת העוצמה בנייד נובעת גם מהעובדה שהוא נייד ומונע בבטריה וגם צריך לעשות עוד כמה דברים חוץ מלנגן אודיו,וגם ממגבלה עצמית ששמו על עצמם יצרני הטלפונים. לגבי ה-20: יצא לי לחבר אותן למגברי אוזניות שמסוגלים,בשקט ובקלות,להעיף את הדרייברים שלהן ישר לשמש (ומשם אין חזרה) אבל...:ה20 לא צריכות הרבה רעש כדי להיות נעימות להאזנה ולהציג את מרכולתן - וזו מרכולת מהמיטב. מנחם
avatar
arix 1970-01-01 02:00:00
עליית הלחץ כנראה גם גורמת לאוזן להפריש בצורה מוגברת .. :) פעם הייתי משתמש באוזנית תוך תעלת האוזן, עד שהבחנתי בירידה באיכות באחת מהאוזניות, חשבתי שהלכו האוזניות, אבל במיקרה ראיתי שבתוך ה"חור" יש לכלוך מצטבר שהתקשה במשך הזמן.... וזה לא היה אבק :) מי שבכל זאת אוהב אוזניות תוך תעלת האוזן חייב לנקות את החור לאחר כל שימוש, אפילו שהוא מקפיד לנקות את אוזניו מידי יום...
avatar
רועי51 1970-01-01 02:00:00
חולק עלייך רועי. יש לי את שתיהן. היכולות של ה-20 הן אחרות לגמרי. למשל בקטעי מוסיקה מורכבים ה-20 מתמודדת טוב יותר משמעותית. גם בתחום הבס, ה-20 יותר מגובשת. גם לי בעוונותי יש את השתיים, מגרעתה העיקרית של ה 10 היא עוצמת קול נמוכה, לטעמי היא עדיפה בכל הנוגע לאיזון צלילי נכון יותר, גם אם היא מפורטת פחות ומבחינה זו אתה צודק, אבל זה אני וזו האוזן שלי.
avatar
menahem 1970-01-01 02:00:00
גם לי בעוונותי יש את השתיים, מגרעתה העיקרית של ה 10 היא עוצמת קול נמוכה, לטעמי היא עדיפה בכל הנוגע לאיזון צלילי נכון יותר, גם אם היא מפורטת פחות ומבחינה זו אתה צודק, אבל זה אני וזו האוזן שלי. (ורד)
avatar
menahem 1970-01-01 02:00:00
חייב לנקות את החור לאחר כל שימוש נכון...תרתי משמע :מנצח::שתוי:;);););)
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: