חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

אירוע מיוחד לחברי האתר - Stillpoints - הסיכום | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

אירוע מיוחד לחברי האתר - Stillpoints - הסיכום

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Stillpoints Stillpoints

80 חובבי אודיו התכנסו ב״אודיו אקסטרים״ בשיתוף עם היבואן ״סבו אודיו״ באירוע מעניין, מלא בתוכן ואיכותי של מכשירי השיכוך לאודיו Stillpoints

האירוע הזה בחסות ״סבו אודיו״ שהתקיים בחנות האודיו ״אודיו אקסטרים״ היה אולי אחד מהאירועים האלה, שאיפשרו לחובב המתחיל להבין מה המשמעות של שיכוך הרכיבים שלנו. לצערינו לא הצלחנו להדגים סטנד מלא בעקבות תקלות מכס,

אך כן היה ניתן להתנסות בשלל רכיבים מבית Stillpoints שהמחישו את חשיבות השיכוך. 

Stillpoints

 

Stillpoints

זה הקטן גדול יהיה

האירוע תוכנן ל-40 אורחים אך מפאת הביקוש לא היתה ברירה אלה לאשר ל-80 חברים להגיע ולהינות מתוכן אודיופילי טהור. תורת השיכוך מפי ״ברוס ג׳ייקובס״ המייסד והמתכנן של מוצרי Stillpoints האמריקאית.

Stillpoints

הדסון אמריקה - רמת אביב ישראל

Stillpoints הינה יצרנית ציוד שיכוך אמריקאית מהמוכרות בענף. המתכנן והמהנדס Bruce Jacobs כיבד אותנו בנכחותו כשהוא לבוש בחולצה שהכיתוב עליה ממחיש לי היטב כמה שווה היה לפגוש אותו ולפרגן לעשייתו.


Stillpoints


באירוע שמעו האורחים המכובדים הרצאה מעניינת על הפילוסופיה של החברה, היכולות של המוצרים בהיבט התיאורתי וכמובן, איך אפשר בלי, מבחן מעשי מדורג של סוגי השיכוך ובחזרה למצב בו אין שיכוך כלל.

ההבדלים לטענת רובם המוחלט של החברים היו דרמטים לכאן לכאן למעט בודדים (שניים) שטענו כי לא מצאו הבדלים. אי לכך, חוכמת ההמונים הבלתי משוחדת טוענת בקול גדול - שמענו הבדלים.

 

Stillpoints

 

Stillpoints

שיחקתם אותה

ומכאן תודתינו הגדולה יבואן רן שביט מ״סבו אודיו״ ולדני בכור מ״אודיו אקסטרים״, לכתיבנו היקר ״גיא אזרואל״ ולצלם הבית שלנו ומנהל תחום הצילום באתר ״אלי כרמי״. וכמובן לכל מי שעזר, תרם והזיע.

Stillpoints

והחשוב מכל. תודה לאורחים המקסימים ששיתפו פעולה גם כשביקשנו אותם לצאת החוצה לחום העז על מנת לקיים את ההרצאה למרות שבסופו של דבר הצלחנו לדחוס את כולם פנימה (תקדים באודיו אקסטרים).

Stillpoints

 

תמונות להנאתכם.

 

Stillpoints

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints

 

Stillpoints


 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (10 תגובות פורסמו):

avatar
DavidGil 2018-05-08 12:10:07
תודה רבה לרן שביט היבואן של סטילפוינטס ולדני בכור המארח, על האירוע של אתמול. ההרצאה של ברוס היתה מאירת עיניים ומלמדת וההדגמה היתה בעיני חד משמעית, בעיקר שלב א' שלה שיושם על האינטגרייטד של אקיופייז. כל הכבוד.
avatar
panter 2018-05-08 15:27:15
תודה לצוות המארגנים על האירוע(ורד)
avatar
zariel 2018-05-08 17:34:55
הנאה צרופה מערב מקסים, הוכיח שוב,שהשילוב בין רן שביט ודני בכור, נותן תמורה מושכלת, לפריטים שרובנו (האודיופילים) טרם התנסו בהם באופן מלא, הרצאתו של מר ברוס "היהודי", פתחה צוהר על המוצרים, אותם הוא משווק והאירה את ענינו ואוזננו, אני באופן אישי מאוד נהניתי, מהמפגש המסקרן,הכיבוד, וטפיחות השכם של חברי הפורום, תודתי לכל מי שיזם,תיכנן והוציא לפועל את המפגש הנפלא, כן ירבו.
avatar
itay123 2018-05-08 17:54:48
לצערי לא קבלתי "פס" במוצ"ש (חופש גדול, שגעון גדול). ערב אצל דני, תמיד כיף ומשכיל. בשילוב של רן ו Accuphase, מה טוב.;) ביטלתי והזזתי ופניתי ו"חפרתי" על יום חמישי, שם קבלתי "פס" מיוחל ואז ההודעה בבוקר שהערב זז. לא נורא היה ערב מגניב לאללה עד הבוקר עם חברים מהתחביב.:אצבע מורמת אינשאללה next time. ח'ח' למארגנים כן ירבו :שתוי:
avatar
dtown 2018-05-08 23:53:06
avatar
נמר 2018-05-08 23:59:31
ומכאן גם נאחל טונה של מזל טוב לדני בכור האדיר שחגג באותו יום יומולדת 23 וחצי. הוא לא גילה בשביל למנוע פדיחות מיותרות (והוא צודק). צוות האתר וחברי הפורום מאחלים לך מזל טוב, עד 120 שנות מוסיקה ועשייה. אתה בהחלט ראוי לאיחולים הללו. :לב:(ורד):שתוי:
avatar
איציק ירקוני 2018-06-08 00:28:22
תודה לרן שביט, ולדני בכור על הארוע המשכיל:בעד:
avatar
Sol 2018-06-08 06:13:25
תודה למארגנים על המפגש. טוב להשכיל ולפגוש חברים ישנים,חדשים :בעד:
avatar
go_go 2018-06-08 11:21:24
היה אחלה. כיף לפגוש את כל החברים באירוע מושקע ומעניין :-) ותודה למארגנים, נהנתי
avatar
exupgh12 2018-06-08 15:10:09
תודה למארגני האירוע שטרחו ועמלו, ולמרצה על הערב המשכיל.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: