חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

Klipsch KL-650-THX רמקולים לקולנוע במבחן | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

Klipsch KL-650-THX רמקולים לקולנוע במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Klipsch KL-650-THX Klipsch KL-650-THX

איציק ירקוני לוקח את הרמקול לקולנוע של חברת האודיו האמריקאית קליפטש. הוא בחן אותם בסרטים, הופעות ויחד עם זאת במיקומים שונים. הכנסו לקרוא את מסקנותיו

בעשור האחרון תחום הקולנוע הביתי ממשיך לצמוח ומתרחב בתחומים שונים מדי שנה. הוא מביא עימו מבחר רב של רמקולים בכל מיני סגנונות שבסופו של דבר מביאים עימם פיתרונות שונים המותאמים למגוון חללי האזנה וצרכים. זה אומר שחלקם מעוצבים, מותאמים לפינות מחשב, סלונים ביתיים, וחדרי שמע ייעודיים. בתוך זה תמצאו סטליטים, מוניטורים, מקרני קול, סאבים, שקועי קיר, נסתרים, תלויים על קיר בעיצוב תמונה ועוד. את התעשייה הזאת מניעים אין ספור חברות אודיו, ביניהם חברות אודיו ותיקות וחדשות שמדי שנה מציגים מגוון רחב יותר של רמקולים בכל צורה אפשרית שיתאימו לכל דרישת משתמש. אך כמו בכל תחום ישנן חברות בעלות התמחות רבה יותר בתחום מסוים עם מגוון רב יותר של דגמים המותאמים לכל דרישה. חברת קליפש מביאה עימה נסיון רב שנים בתחום האודיו ובמיוחד בתחום הקולנוע הביתי. היא עתירת סדרות בתחום הקולנוע, ובתוכם נמצאת גם סדרת הרמקולים THX Ultera2  . ובהם דגםUltra2-   KL-650THx   שעומד למבחן.

Klipsch KL-650-THX

קצת על Klipsch

Klipsch היא חברת רמקולים אמריקאית שהוקמה בשנת 1946 על ידי פול קליפש. מראשיתה מקדמת החברה את השימוש ברמקולי הורן (קרן), מכיוון שהיא מאמינה כי הנצילות (רגישות) של רמקולים אלה גבוהה יותר וכך ניתן להשתמש ברמקולים עם הספק נמוך יותר, העיוות   (Distortion)   בהם נמוך ביותר וזה נושא שפול קליפש ייחס לו חשיבות רבה.   טווח דינמי (Dynamic Range  ) רחב מייצר קשת של צלילים מחזקים ועד חלשים. פול קליפש הלך לעולמו בשנת 2002 בגיל 98. במהלך חייו רשם 23 פטנטים, רובם בתחום האודיו. החברה חרטה על דגלה להמשיך בדרכו של המייסד פול קליפש.

בשנת 2011 נרכשה החברה על ידי תאגיד Audiovox. כיום החברה מייצרת מגון רחב של רמקולים לכל תחום, החל מרמקולים מרמקולי מחשב, סאטאליטים, שקועים, מדפים, ריצפתים גדולים, סאבוופרים, רמקולי גינה ועוד שלל מוצרים. לחברה מגוון רחב של סדרות לתחום הקולנוע הביתי, ובסטריאו, דגמיה הישנים משנות ה-70-80 אהובים מאוד ע"י אודיופילים. פסי ייצור אלה עדין ממשכים בפעילות סדירה. בנוסף, לחברה קו מוצרים מיקצועי המתמחה בייצור רמקולים והגברה לאולפנים, לחדרי קולנוע ייעודיים (לפי התאמה אישית), לאולמות קולנוע, ובמות בידור ענקיות.

Klipsch KL-650-THX

חתן השמחה

רמקול קליפש דגם KL-650THX ULTERA2 מיוצר בארה"ב משקלו 17.7 ק"ג הוא רמקול מדפי גדול ובנוי מרשים. כשמסירים את הגריל, נגלים לנגד עינינו זוג וופרים בקוטר 6.5 אינצ'. היחידות עשויות מאלומיניום בציפוי Cerametallic. לצידם ממוקם שופר גדול מימדים 10X6 אינצ', בטכנולוגית Tractrix Horn rectangular 90°x 60 פרי פיתוח החברה אשר בתוכו ממוקמת יחידת המיד טוויטר. מיקום היחידות ברמקול אינו זהה לכל רמקול, לכן ברכישת זוג רמקולים חובה לרכוש אותם כיחידות בודדות כרמקול ימיני ושמאל (L/R). יחידת הפורט המלבנית ממוקמת בחזית הרמקול מתחת ליחידת השופר. אחורי הרמקול חושף 4 טרמינלים אפשרות (ל- BIWIRE). וארבע תבריגים המיועדים למתקן תליה צמוד קיר. ה-KL-650 מסוג הרמקולים שנבנו ותוכננו בקפידה לשמש כרמקול מקצועי לקולנוע ביתי, הם ניתנים לשימוש כרמקולים קדמיים, כסנטר, אחורי, וצידי. ה-650 תוכנן להציב אותו בכל נקודה שהיא בחלל האזנה מבלי לפגוע באיכותם, גם כאשר הם מותקנים מאחורי מסך מקרן. למשפחת ה-THX ULTRA2 ישנם עוד מספר רכיבים איכותיים בסדרה, כגון. זוג סאבוופרים פאסיביים, בתוספת מגבר מקצועי ייעודי תוצרת קליפש, רמקולי סראונד בי פולארים, ורמקולים שקועים.

 

להלן התנותים הטכנים מאתר החברה.

Klipsch KL-650-THX

מבחן רב ערוצי

רמקולי הקליפש-650 יבחנו ראשית כבמה קדמית, L.R.C לאחר מכן כרמקולי סראונד, וגם כסראונד אחורי. כהרגלי אתחיל בקטע הפתיחה של "קוונטום של נחמה", הסרט ה-22 בסדרת ג׳יימס בונד, מדגים לנו מצבור של אלמנטים מאתגרים, כמו מנועים של מכוניות עצבניות, יריות, התנגשויות, חריקת צמיגים – כאשר ברקע מתנגנת מוזיקה היוצרת אווירת ״מלחמה״. הפסקול שואב מהרסיבר את כל משאבי הכוח שלו, אך כדי שנוכל לקבל את פס הקול בצורה מיטבית אנחנו זקוקים לרמקולים שיכלו להכיל את פס הקול במלאו, במיוחד עם רזולוציות אודיו מאתגרות, ה-650 הם רמקולים שנולדו לאתגרים הללו, הם חזקים, מהירים, דינאמיים ואנרגטיים במיוחד. לאורך כל הקטע הנבחן הרמקולים הצליחו ליצור במה גדולה עמוקה ומרשימה במיוחד. יכולת המיקוד, הפירוט והדיוק שלהם מדהימה. הרמקול מצליח לחשוף פרטים ומיקרו פרטים ברזולוציות גבוהות ביותר שיש כיום בפורמטי השמע הרב ערוצי המתקדמים כגון: dolby atmos dts-x. יחד עם זאת, הוא מיצר במת סאונד עם עומק מרשים, ויכולות באס מעולות וזאת למרות שמדובר ברמקול מדפי.

נמשיך וננדוד לקטע הפתיחה בסרט ב״אחוות הטבעת״, הסרט הראשון בטרילוגיית ״שר הטבעות״ ה-650 הצליח ליצור קולות אנושיים עם עומק ונפח מרשימים במיוחד, הוא מצליח למלא את חלל האזנה שלי בקלות, וזאת למרות שהוא ממוקם רק 17 ס"מ מהרצפה וזה רבותי מראה לנו שה-650 מסוג הרמקולים שיכול להניב תוצאות מרשימות במיוחד בכל מקום ומיקום בחלל האזנה שברשותנו.


קטע הירי בסרט BOOK OF ELI, נשמע מעולה, ירי הקליעים נשמע חד מהיר ומדויק עם נפח מרשים. ב-MAX PAYNE המעולה בסצנת הירי במרתף הרמקול מצליח ליצור אווירה קולנועית מרשימה במיוחד, נפח פירוט דיוק ופיזור צליל משובח במיוחד. זהו קטע מאתגר המשלב בתוכו אין ספור מרכיבים. החל מירי קליעים מהיר מזוג תתי מקלעים העפים לכל עבר, שחלקם פוגעים ברכבים ומפלחים מתכת ומנפצים זגוגיות, עם תרמילי קליעים הפוגעים ברצפת החניון. ה-650 מצליח לייצר במה קדמית גדולה במיוחד, עם רוחב עומק נפח ופירוט מרשימים. לאורך כל הקטעים הוא הצליח ליצור אווירה קולנועית דרמטית ומשובחת במיוחד.

נמשיך לסרט ״ספר הג׳ונגל (2016) וגם כאן הסראונד איכותי ומאתגר. ה-650 עברו מיקום ומתפקדים כעת כרמקולי סראונד. הם מצליחים ליצור נפח, פירוט, ודיוק מרשמים במיוחד קולה של הנחשה ״קה״ נשמע צלול, ברור ואף מפחיד.

עולים כיתה לדולבי אטמוס, בסרט HACKSAW RIDGE בקטע הקרב הדרמטי העקוב מדם. זהו אחד הקטעים הקשים ביותר לצפייה, אך יחד עם זאת הוא קטע אקשן מדהים המשלב אלמנטים המחייבים מהירות ודינאמיות. הוא מציג קרב אכזרי עם מגוון כלי נשק שכולם יורים על כולם, ירי הקליעים והפיצוצים די מהירים ה-650 מסוג הרמקולים שמסוגל להכיל רזולוציות אודיו גבוהות במיוחד, הוא הרשים אותי מאוד ביכולותיו, בכך שהוא הצליח להציג במה קרובה רחבה עמוקה עם נפח דיוק, פירוט, ועוצמה.

הופעות בסאונד רב-ערוצי

הרכב: ב-7.2 ערוצים

כהרגלי התמקדתי בכותר הבלו-ריי המעולה של "Hit Man Returns: David Foster & Friends" זוהי הופעה שצפיתי בה עשרות פעמים, אני מרשה לעצמי לתת לה מקום של כבוד בחמישייה הפותחת. כהרגלי התמקדתי בקטע המשולב של דונה סאמר ו-סיל.

ANTHEM MRX-1120

קולה של סאמר נשמע ברור, עם נפח מצוין, בעת שסיל שהצטרף בהמשך נשמע גם הוא היטב, הרמקול נותן תחושת נפח טובה הוא מציג מצוין את ההפרדה בין הצמד, ובין הכלים סביבם שנשמעים מצוין לכל אורכה. אותה תחושה נשמרה גם בבלו ריי מהופעת האיחוד של פוליס בבואנוס איירס. קולו של סטינג נשמע צלול וברור בשילוב עם הכלים המתנגנים סביבו. בהופעה החיה של אדל באולם ״רויאל אלברט הול״ בלונדון, קולה שטרם אבד לה, נשמע צלול, וברור, שהיו רגעים שחשתי היא יושבת אצלי בסלון, התזמורת נשמעה מצוין, ומחיאות הכפיים של הקהל גרמו לי לתחושה שאני מוקף באלפים.

 Klipsch KL-650-THX

סיכום

ה-Klipsch KL-650-THX הם מסוג הרמקולים שנועדו ליצור אווירה קולנועית משובחת במיוחד וזה בזכות אופי ואופן תכנונם המיוחד. ה-Klipsch KL-650-THX הוא מסוג הרמקולים שיתפקד מצוין בכל מקום ומיקום שידרש, גם לאילו שירצו למקמם מאחורי מסך מקרן. הוא בנוי מצוין, עם כוח אדיר. חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע ועל כך הם עמדו איתן בכל עוצמה ותוכן שאתגרתי אותם. הם הצליחו להרשים אותי בכל עשרות הקטעים שבחנתי, גם בסרטים וגם בהופעות.

ציון סופי 9.5

מחיר 6900 שקלים ליחידה.

יבואן ט.ר אלקטרוניקה

 

רשימת ציוד

רסיבר פיוניר - SC-LX901

נגן בלו ריי אופו - 105D 

רמקולי חזית - Klipsch KL-650THX Ultra2.

רמקול סנטר - Klipsch KL-650THX Ultra2

רמקולי סראונד - Klipsch RP-250S 

רמקולי סראונד אחורי - Klipsch RP-160M

4 רמקולי אטמוס - Klipsch RP140SA

2 יחידות סאבוופר - Klipsch  R-115SW

אמצעי תצוגה - מסך פיוניר קורו 6090H

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (34 תגובות פורסמו):

avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
איציק, תודה על הסקירה, אומנם חלפו הימים בהם חיפשתי רמקולים שיעודם המרכזי ק"ב אבל טוב לראות שלמרות שהבון טון באתר הוא סטריאו תחום הק"ב ממשיך להפיק סקירות מעניינות.
avatar
דהן 1970-01-01 02:00:00
איציק, תודה על הסקירה, מעניין אך מקמת אותם, שים כמה תמונות של ה setup, לפי רשימת הציוד בסוף הסקירה, אני מבין שגם מגיע לך תתחדש? אגב אך הכל משתלב בחזית הקדמית עם הרמקולים של tannoy?, תודה.
avatar
partner11 1970-01-01 02:00:00
איציק, תודה על הסקירה מסקרן אותי איך הם בסטריאו, האם יצא לך לבדוק?
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
נהנתי מאוד לקרוא את הסקירה....בטוחני שאם הנטיה שלי היתה יותר לכיוון הזה הייתי שואף לחוויה האמיתית. כייף לשמוע ולראות שישנם חברה שמשקיעים בסוג החוויה הזו.
avatar
goe1951 1970-01-01 02:00:00
איציק , תודה על הכתבה. כרגיל , כתבה קולחת ומהנה.
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה, נהנתי לקרא. רק משפט 1 קצת מפריע (ונתעלם רגע מהמחיר שלהם): אתה כתבת: "חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע" ... . אני מנסה להכיל את המשפט הזה (זה כאילו כל התורה על משפט אחד) ו וואלה לא מצליח ... אתה בטוח במה שכתבת ?
avatar
Sol 1970-01-01 02:00:00
איציק כמו תמיד, סקירה יפה. קולנוע בייתי זו תורה אחרת שהיום דיי רחוקה ממני. אך תמיד מסקרנת אותי ההתקדמות המטורפת של הענף הזה.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה, נהנתי לקרא. רק משפט 1 קצת מפריע (ונתעלם רגע מהמחיר שלהם): אתה כתבת: "חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע" ... . אני מנסה להכיל את המשפט הזה (זה כאילו כל התורה על משפט אחד) ו וואלה לא מצליח ... אתה בטוח במה שכתבת ? מה זאת אומרת ״להכיל״? מה יש בו שצריך להיכנס למצב ״הכלה״?
avatar
יעקב ח 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה ומעינינת של מוצר מעניין. ממה שהבנתי הרמקולים האלו די גדולים האם הם יתאימו לכל חלל סלון ממוצע או שהם מיועדים לחדרי הקרנה יעודיים?
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
מה זאת אומרת ״להכיל״? מה יש בו שצריך להיכנס למצב ״הכלה״? הייתי עונה לך אבל אתה תחסום אותי אז אני מעדיף לא להמשיך עם זה. הכל טוב.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק, תודה על הסקירה מסקרן אותי איך הם בסטריאו, האם יצא לך לבדוק? ה-650 אינו מסוג הרמקולים שנועד לשימוש כרמקול סטריאו.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה ומעינינת של מוצר מעניין. ממה שהבנתי הרמקולים האלו די גדולים האם הם יתאימו לכל חלל סלון ממוצע או שהם מיועדים לחדרי הקרנה יעודיים? יעקב הם אינם גדולים במיוחד, ה-650 משמש אצלי כרמקול סנטר כבר שנים, הוא ממוקם בתחתית המזנון די קרוב לרצפה. 1. הם אינם מיועדים אך ורק לחדרי שמע ייעודי. 2. במידה והמפתח ביניהם לא גדול ניתן לעבוד איתם גם ללא רמקול סנטר. 3. שים לב ..שניתן למקם אותם בכול מקום מבלי שהם מאבדים מאיכותם. 4. כרמקולי סראונד, מומלץ להתקין אותם בחללים גדולים. [ATTACH=full]38330[/ATTACH]
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה, נהנתי לקרא. רק משפט 1 קצת מפריע (ונתעלם רגע מהמחיר שלהם): אתה כתבת: "חזקים מדויקים מאוזנים ואנרגטיים במיוחד, יכולות פיזור צליל רחבה ומדויקת. הרמקול הזה הוא מסוג הרמקולים שמסוגלים להכיל אתגרים משמעותיים במיוחד מבלי להכנע" ... . אני מנסה להכיל את המשפט הזה (זה כאילו כל התורה על משפט אחד) ו וואלה לא מצליח ... אתה בטוח במה שכתבת ? 1. למה להתעלם מהמחיר, מחירם באמזון 1500$ גם בארץ ניתן יהיה להשיג אותם במחיר לא רחוק. 2. במשך למעלה מ-30 שנים בחנתי עשרות רמקולים שחלקם הגדול יועד לשמע רב ערוצי, לא כל רמקול יכול לעמוד במישמות הללו, ה-650 תוכנן בקפידה לשמש כרמקול לשמע רב ערוצי, חוזק, עמידות, אנרגטיות, עם פיזור צליל רחב ודיוק.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
נהנתי מאוד לקרוא את הסקירה....בטוחני שאם הנטיה שלי היתה יותר לכיוון הזה הייתי שואף לחוויה האמיתית. כייף לשמוע ולראות שישנם חברה שמשקיעים בסוג החוויה הזו. שלמה אני בטוח שהיית מכוון לא רק לרמקול הנבחן, לכל הסדרה.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק, תודה על הסקירה, מעניין אך מקמת אותם, שים כמה תמונות של ה setup, לפי רשימת הציוד בסוף הסקירה, אני מבין שגם מגיע לך תתחדש? אגב אך הכל משתלב בחזית הקדמית עם הרמקולים של tannoy?, תודה. לגבי המיקומים. כסנטר הוא ממוקם אצלי כבר שנים במזנון, זוג נוסף הוצב ע"ג המזנון. כפי שציניתי בכתבה הם שימשו כרמקולי סראונד, וסראונד אחורי. לגבי רמקולי טאנוי DC-10TI הם נרכשו למטרת מוסיקה, יחד עם זאת הם יותר שובבים מרמקול טאנוי מסורתי, ולמה אני מכוון. תחום היענות התדרים בחלק העליון נושק ל-35Khz, ובחלקם התחתון לאזור ה-30Hz כך שהם משתלבים די טוב בשמע רב ערוצי. [ATTACH=full]38331[/ATTACH] [ATTACH=full]38332[/ATTACH] [ATTACH=full]38332[/ATTACH] [ATTACH=full]38331[/ATTACH] [ATTACH=full]38332[/ATTACH]
avatar
דהן 1970-01-01 02:00:00
איציק תודה על ההתייחסות, המיקום של הקדמיים לא קרוב מידי? כמה יש שם בינהם, הסנטר נראה נמוך מאוד במיוחד ביחס לקדמיים... איציק אני מנסה לדמיין את "הבמה" אצלך/איזו "במה" אתה מצליח תכלס לקבל בסידור הזה?אשמח להסבר משכנע, גם ה TANNOY ניראה שהם ממש בפינה (אני עם מדפיים של sonus faber venere 2 ומתרחק מהקיר משמעותית) כאשר בינהם עומדת שידה כל כך גדולה, אני לא מבין כל כך אך אתה מנצל את כל הציוד הזה, אשמח לתובענות בנושא
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק תודה על ההתייחסות, המיקום של הקדמיים לא קרוב מידי? כמה יש שם בינהם, הסנטר נראה נמוך מאוד במיוחד ביחס לקדמיים... איציק אני מנסה לדמיין את "הבמה" אצלך/איזו "במה" אתה מצליח תכלס לקבל בסידור הזה?אשמח להסבר משכנע, גם ה TANNOY ניראה שהם ממש בפינה (אני עם מדפיים של sonus faber venere 2 ומתרחק מהקיר משמעותית) כאשר בינהם עומדת שידה כל כך גדולה, אני לא מבין כל כך אך אתה מנצל את כל הציוד הזה, אשמח לתובענות בנושא לא מבין בדיוק לאיזה ציוד אתה מכוון. הקלפיש 650 הגיעו לסקירה. הם אינם בבעלותי. יחידת הסנטר כן בבעלותי. מקווה מאוד שקראת את הסקירה? צינתי שה-650 מניבים תוצאות מצוינות בכל מקום ובכל מיקום. מסוג הרמקולים שאני בטוח שאין לך התנסות עימם. נכון הטאנוי השמאלי ממוקם די קרוב לקיר, נכון עדיף היה להרחיק אותו מהקיר, אך עדין זה אינו מונע ממנו לתפקד בצורה איכותית.
avatar
דהן 1970-01-01 02:00:00
1) נתחיל מלפני הסוף, אתה יכול להיות בטוח במה שעולה בדעתך, הכול בכיף. 2) מהסקירה לא מצוין, אם ניסית אותו בכמה מקומות בחזית הקדמית, לפי התמונות שצירפת, ניראה שהמיקום דיי בעייתי (לפחות ככה זה ניראה) ביחס לסנטר וביחס אחד לשני, קבלת "במה עמוקה" לדברייך – בסדר, מניסיון שלי מרגיש אחרת ממך. 3) מרשימת הציוד בסוף הסקירה כך הסקתי, אתה אומר שלא, בסדר, אז לא. 4) לגבי ה TANNOY, אני דיי בספק שאתה מקבל תוצאה סבירה, אתה אומר שכן, מעולה, כאמור אני אבחר להשאר עם הספקות שלי.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
2) מהסקירה לא מצוין, אם ניסית אותו בכמה מקומות בחזית הקדמית, לפי התמונות שצירפת, ניראה שהמיקום דיי בעייתי (לפחות ככה זה ניראה) ביחס לסנטר וביחס אחד לשני, קבלת "במה עמוקה" לדברייך – בסדר, מניסיון שלי מרגיש אחרת ממך. השאלה שלך, אם כבר אתה ניכנס לעניין הבמה, צריכה להיות מהו מרחק הישיבה שלך. על פי הסטנדרט של איציק יש לו אפשרות לקרב ולהרחיק את הסויטספוט על מנת שיווצר לו מרחק שמהווה משולש שווה צלעות. ולכן, מיקום הרמקולים אינו חשוב כפי שמרחק הישיבה מהם הוא הדבר החשוב. עם זאת, רמקולים במבנה שופרי עושים במה גדולה באופן טבעי. כך אוונגרד, אקפלה וזינגלי. הם יספקו במה מרשימה כל עוד יושבים בניהם. קטע כזה של הורנים. 4) לגבי ה TANNOY, אני דיי בספק שאתה מקבל תוצאה סבירה, אתה אומר שכן, מעולה, כאמור אני אבחר להשאר עם הספקות שלי. אני בספק אם מה שאתה אומר הוא דבר שאתה מאמין בו. לפעמים אומרים בשביל להגיד, וזה אחלה. הטנוי שברשותו הם רמקולים יותר ממצוינים עם יכולות מרשימות ביותר. השידה עלולה לפגוע באימג׳ ובבמה אם הרמקולים לא מלפניה. בלעדיה יהיה טוב יותר מן הסתם. אבל מזנון לא יכול להרוס תוצאה. הוא כן יכול להביא את המערכת למצב בו היא אינה מנוצלת עד הסוף. בלי קשר. איציק משתמש במגבר משולב מדהים של מקינטוש. בשילוב עם הטנוי הוא הגיע לתוצאה פנומינלית. גם החלל שלו, שהוא גדול מאוד, מאפשר לו לשבת במרחק משמעותי מהקיר האחורי. במילים אחרות, לא משנה איזו מערכת יש לך, כמה היא איכותית ומושקעת, ברגע שיש קיר צמוד לראש מאחוריך, הסיכוי להוציא סאונד סטייג׳ כמו שצריך מקביל לסיכוי שסדאם חוסיין יעשה סידור פרחים בבר מצווה בכותל.
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
היי איציק. כמות המלל בשרשור מטורפות. יש מצב להבין כמה עולה כל מערכת הרמקולים בלבד שסקרת? תודה. אורי.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
היי איציק. כמות המלל בשרשור מטורפות. יש מצב להבין כמה עולה כל מערכת הרמקולים בלבד שסקרת? תודה. אורי. כל יחידה 1500$ באמזון ארה"ב. [url=https://www.amazon.com/Klipsch-KL-650-THX-R-Right-Speaker-Each/dp/B004R1FIUA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1522008417&sr=8-2&keywords=klipsch+kl650thx][url]https://www.amazon.com/Klipsch-KL-650-THX-R-Right-Speaker-Each/dp/B004R1FIUA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1522008417&sr=8-2&keywords=klipsch+kl650thx
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק, טוב לראות שלמרות שהבון טון באתר הוא סטריאו תחום הק"ב ממשיך להפיק סקירות מעניינות. גיא. הבון טון אצלי הוא רב ערוצי ואני שמח להעשיר את dtown כמה שיותר בפריטים הקשורים לאודיו רב ערוצי:בעד:
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
איציק, לא הצלחתי להבין את כל הסטאפ כי היו שם עוד רמקולים חוץ מהזוג הזה. תוכל לפרט? עם תמחור? תודה.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק, לא הצלחתי להבין את כל הסטאפ כי היו שם עוד רמקולים חוץ מהזוג הזה. תוכל לפרט? עם תמחור? תודה. אורי. אתה מתכוון לסט שיש ברשותי? או לסט Klipsch Thx ULTERA2
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
כל מה שקיבלת לסקור במסגרת הכתבה.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
כל מה שקיבלת לסקור במסגרת הכתבה. לכתבה קיבלתי לסקור רק את רמקולי KL-650. כל יחידה 6900 שקלים. הם שולבו עם שאר הסטאפ שברשותי.
avatar
Fire 1970-01-01 02:00:00
איציק תודה על סקירה מעניינת ועוד על קליפש הערות מעניין שעדיין משתמשים ברמקול תקן THX כאשר התקן הזה הולך ונזנח לפחות על-ידי פיוניר כדוגמת הליין של 701 901 במקרה שלך שבו קיים רק תקן AIR STUDIO לכיול ואילו THX נזנח לחלוטין אולי נוגע לעלויות או להתבגרות החברה ללא צורך בתקנים חיצוניים THX ULTRA מצביע על אפשרות עמידה בחללים גדולים מה שלא קיים ברוב סלוני הקולנוע הביתי בארץ הממוצעים כך שגם פה משלמים על תקן לא בהכרח רלוונטי אני מבין שזה סט שבא כחבילה וחבל שיש מגבלה כזו למי שרוצה הפרדה בין סוגי הרמקולים כך שיש פה מגבלה לעניין הTHX לגבי תמחור כרגיל גבוה אני מעדיף שני קדמיים טובים TOWER MODEL של קליפש במחיר הזה ולבנות באופן עצמאי השאר אחר כך איך אומרים לאוהבי נישת סט עצמאי שחייב לקחת כALL IN ONE PAKAGEללא אפשרות בחירה
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק תודה על סקירה מעניינת ועוד על קליפש הערות מעניין שעדיין משתמשים ברמקול תקן THX כאשר התקן הזה הולך ונזנח לפחות על-ידי פיוניר כדוגמת הליין של 701 901 במקרה שלך שבו קיים רק תקן AIR STUDIO לכיול ואילו THX נזנח לחלוטין אולי נוגע לעלויות או להתבגרות החברה ללא צורך בתקנים חיצוניים THX ULTRA מצביע על אפשרות עמידה בחללים גדולים מה שלא קיים ברוב סלוני הקולנוע הביתי בארץ הממוצעים כך שגם פה משלמים על תקן לא בהכרח רלוונטי אני מבין שזה סט שבא כחבילה וחבל שיש מגבלה כזו למי שרוצה הפרדה בין סוגי הרמקולים כך שיש פה מגבלה לעניין הTHX לגבי תמחור כרגיל גבוה אני מעדיף שני קדמיים טובים TOWER MODEL של קליפש במחיר הזה ולבנות באופן עצמאי השאר אחר כך איך אומרים לאוהבי נישת סט עצמאי שחייב לקחת כALL IN ONE PAKAGEללא אפשרות בחירה שלומי מספר רב של חברות שילמו הון על תקן THX לג'ורג לוקאס. נכון שעל גבי הרמקול עדין מופיע הלוגו של THX ולדעתי מייקר אותו. לגבי הסט עצמו. היא אינו מגיע כחבילה. ניתן לרכוש פריטים בנפרד כך עושים מרבית הרוכשים. הרמקול הנסקר בכתבה הוא הפריט המבוקש ביותר משאר מרכיבי הסט. נכון שניתן לרכוש זוג רמקולי רצפה איכותים ברמת התמחור של ה650 מאידך הרמקול ניחן בתכונות ייחודיות .לדוגמה.... ניתן למקמם מאחורי מסך מקרן ובכך נפתחת לנו האופציה להתקין מסך גדול יותר משמעותית, ולבמה קדמית מוסתרת.
avatar
Fire 1970-01-01 02:00:00
אגב איציק איפוא כל המדבקות שעל פאנל הריסיוור אצלך הורדת אותם או שככה ה901
avatar
Yasmart 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה! זהו רמקול מדהים לקולנוע ביתי!
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
אגב איציק איפוא כל המדבקות שעל פאנל הריסיוור אצלך הורדת אותם או שככה ה901 הורדתי ברגע שרכשתי.
avatar
Fire 1970-01-01 02:00:00
וואוו מדהים כמה אתה שונא מדבקות ולא בפעם הראשונה ...:מבולבל:
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
וואוו מדהים כמה אתה שונא מדבקות ולא בפעם הראשונה ...:מבולבל: לא מרגיש שום צורך להשאיר מדבקה בחזית הרסיבר, רק מכער את המכשיר.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
זהו רמקול מדהים לקולנוע ביתי! מדויק ביותר!
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: