חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מגבר אוזניות xindak-H1 במבחן | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

מגבר אוזניות xindak-H1 במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
xindak-H1 xindak-H1

סין כבר מזמן נמצאת במקום בו ניתן למצוא ציוד אודיו איכותי במיוחד. שנות ה-90 בהן היתה סין לילד הסורר שמעתיק מהמערב הפכה להיות זו שמצליחה לשחרר את התמורה הטובה ביותר לכסף.

שינדאק. או כפי שחלק מבטאים ״קסינדאק״ בסופו של דבר זה xindak.


את היצרן הזה גיליתי אי שם בשנת 2005 שהביא אותם היבואן ״אייל פור״ זכרונו לברכה. היצרן הזה הוא זה שפתח לי את הדלת לעולם האודיו היי אנד. מאז עברו הרבה מים באוקיינוס הזה שנקרא אודיופיליה. אבל למותג הזה יש לי סנטימנטים של ממש. זה מתחיל בכך שאחד ממוצרי החברה היה מגבר ההיי אנד הראשון שלי וכך גם הקדמגבר.

 xindak-H1

במרוצת השנים, נפטר חברינו ויקירנו ״אייל פור״ ממחלה קשה והמותג נותר ללא בית חם שייקח אותו אליו. משום מקום מודיע לי זיו מ״אודיוזיפ״ שהוא מחדש את היבוא של המוצרים שלהם ולארץ יגיעו גם מגבר ההספק והקדמגבר שהיו לי בעבר. האמת היא שהתרגשתי. כמעט כל מוצר שעבר דרכי היה לכזה שמספר לי על תקופה בתחום. כל רמקול, כל מגבר, כל פטיפון וראש הם עולם ומלואו שרק ממבט עליהם בתמונה ברשת אני יכול להיזכר באותה תחושה שחשתי כשחיברתי אותם למערכת שלי.

כשהאזנתי לסט הזה אצל זיו נזכרתי בדיוק מדוע כל כך אהבתי את המוצרים שלהם. זה למרות שבסטנדרטים שלי היום, אני כנראה לא ממש אתלהב לחיות איתם. אבל את זה נשאיר לביקורת ספציפית על סט ההגברה של החברה.

 xindak-H1

טרם נתחיל לדבר על מוצר שעומד היום למבחן נספר לכם קצת על החברה.

שינדאק היא חברה סינית מהתחלה עד הסוף. היא גם כזו שלא מסתירה את מוצאה (כבר אין סיבה מוצדקת להסתיר). היא נוסדה בשנת 1988 בסין. בתחילת דרכה פיתחה מוצרי אודיו בעבור חברות סיניות שונות בתחום האודיו. באותה שנה החלה לפעול בשמה המוכר היום. מאותה שנה ועד היום פועלת החברה בסין והיא יצרנית האודיו הסינית הגדולה ביותר. לשינדאק אסופת מוצרים מהמרשימות שנתקלתי בהן. בניהם מגברים, קדמגברים, נגנים וממירים. יחד עם זאת מייצרת החברה כבלים לאודיו ואביזרי חשמל. אחד המאפיינים של החברה הוא המחיר השפוי ביחס לאיכות בניה גבוהה ביותר ואיכות סונית מרשימה מאוד ביחס למחיר.

למרות הסטיגמה, מדובר ביצרן שלא ממהר לשחרר מוצרים לשוק. חלק נכבד מהמוצרים של החברה צועדים כבר מעל לעשור ונמכרים עד היום לאודיופילים מתחילים. בהאזנה האחרונה שלי למגבר ההספק 8550 בשילוב הקדמגבר 3200 סימן 2 (עבר עדכון) גיליתי שהשנים לא דיווחו על נפילה ביכולות. להיפך, הבנתי שמה שבנו לפני מעל עשור, במחיר שפוי, לא היה צריך עדכון משמעותי (אם בכלל) בשביל להתחרות עם המוצרים המודרנים שמתוכננים בזמנים המודרנים הללו.

 xindak-H1

מגבר אוזניות xindak-H1 Headphone Amplifier

חשיבותו של מגבר האוזניות היא מכרעת. במיוחד כשמדובר באוזניות בעלות נצילות נמוכה. אבל מה לעשות, גם אוזניות בעלות נצילות גבוהה מאוד (32db) יהנו מאוד ממגבר אוזניות איכותי שכן יצליח לסחוט מהן את המקסימום. מאידך, מגבר האוזניות של ה-macים מעולה פלוס. עם זאת, גם אם יש לכם כזה, מגבר אוזניות איכותי עדיין ישים את איכות הצליל של האוזניות שלכם במקום אחר לגמרי. הנסיון שלי עם מגברי אוזניות שונים, בטווח מחיר רחב מאוד, תמיד לימד אותי שאין מה לעשות, מגבר אוזניות יעודי ישמע תמיד טוב יותר מאשר מגבר האוזניות השתול במחשב או בטאבלט שלכם. ולא, לא משנה כמעט איזה מחשב זה ואיזה סלולרי/טאבלט יש לכם.

 xindak-H1

מגבר אוזניות + ממיר דיגיטלי לאנלוגי

מדובר במגבר אוזניות בגודל בינוני שיודע לעבוד גם כמגבר אוזניות יעודי וגם כקדמגבר אנלוגי. למגבר כניסת USB ברזולוציה 24/192, למגבר שתי יציאות לשתי אוזניות בחיבור 6.5 מ״מ. יחידת ההגברה היא טרנזיסטורית בטופולוגיית Class A. למרות שיודע להפעיל שתי אוזניות בעת ובעונה אחת השליטה בעוצמה היא אחת לשניהם. זה אומר שאם אתם מקשיבים למוסיקה ביחד, לא תהיה לכל אחד מכם שליטה על העוצמה. אי לכך כדאי שתסכימו על העוצמה או לחלופין ״שהחזק ביותר ינצח״.

 xindak-H1

נתונים טכנים (למי שזה חשוב לו).

 xindak-H1

מקשיבים

עם מגבר האוזניות הזה אני חי כבר שבוע שלישי. בכל ערב, כשאני ניגש ל״מלכת הגלישה ברשת״. אחד מהמאפיינים הבולטים של שימוש במגבר יעודי ביחס למגבר המצוי במחשב/טלפון/טאבלט הוא בתחום הנמוך טברזולוציה בכלל. וכאן, כמו עם כל מגבר יעודי שהוא מן הסתם חזק ומושקע יותר מזה המצוי במחשב, מציג יתרונות בולטים בתחום הזה. אז מכיוון שזה מבחינתי דבר שאמור להתרחש כדרישת בסיס אני ניכנס יותר לעומק.

בקטעי מוסיקה מורכבים כמו תזמורת סימפונית, רוק כבד ואלקטרוני אני מגלה שהיכולות הללו נשמרות בכל עוצמה שדרשתי ממנו. עם זאת, נרשמה גם שמירה על האיזון הטונאלי וכמו כן על העושר הטונאלי. כלומר, המגבר הזה מפיק צליל מלא וטבעי. זה מתרחש גם כשמחברים שתי אוזניות במקביל עם התנגדויות שונות. כלומר, הצליל אינו מושפע מאוזניה נוספת שכביכול ״מושכת״ מאותו מקור. רמת ההפרדה טובה מאוד, הבמה מרשימה במיוחד ואין ספק שהתוצאה הכללית מעולה. אבל זה מתרחש בתנאי אחד, התנאי הוא שהממיר ניכנס לפעולה. כלומר, בחיבור usb ולא בחיבור אנלוגי שהתוצאה, מן הסתם, פחות טובה.

הערה: יש משהו ממכר בהאזנה לאוזניה טובה. משהו שביד אחת מנתק אותך מהסביבה ומכניס אותך לעולם של מוסיקה נטו. התחושה הזו שמורה רק לסוג ההאזנה הזו. יש כאלה שאוהבים, יש שפחות. אני למשל אוהב גם את התחושה של רמקולים הנעלמים בחלל וגם את התחושה שאני נעלם בחלל. וזה בדיוק הקטע של אוזניה. זו רק המוסיקה וכשהיא טובה, ובאה ישירות למוח, התחושה נפלאה. והתחושה כאן, היא כזו בהחלט.

בקטעי ג׳אז המגבר מצליח להעביר את כל היכולות שאני מחפש. מהירות, שקט, איזון, במה ופוקוס. יחד עם זאת, הבס המעולה של המגבר הזה מציג רזולוציה נפלאה בתחום הנמוך. במילים אחרות, שליטה מוחלטת באוזניות קשות להנעה כמו Beyerdynamic T1 בעלת ה-600 אוהם וכך גם יכולות מרשימות ודומות עם ה-kennerton בעלות המצילות הגבוה (32 אוהם).

 

הפסנתר נשמע מצוין. מלא, מפורט, בגודל הנכון. בכלל, הדינמיקה מעולה. פסנתר הוא אחד הכלים הקשים ביותר לשיחזור. הוא גם בעל מנעד צליל רחב, הוא דינמי מאוד גם במיקרו וגם במאקרו. הוא בעל גוף גדול שעל המערכת להצליח לחשוף אותו. המגבר הזה מצליח להכיל את כל הניואנסים המאפיינים פסנתר אמיתי ולהעביר אותן לאוזניות. אהבתי מאוד את היכולת של המגבר להעביר טרנזיינטים וזה ניכר כמובן בתופים. הוא מאוד מדויק, טבעי, שקוף ואינו ״מתבל״ את הצליל. לכל תוף המאפיינים שלו.

התחום הגבוה עשיר, מפורט, מדויק ומאוזן. עם זאת, בקטעים מעודנים מאוד של מכות רכות על המצילה חשתי מעט מתכתיות. אבל זה משהו שהאוזניה היחידה שחשפה אותו היא ה-קנרטון. ה- Beyerdynamic T1 שהיא סלחנית יותר, לא ממש הצליחה לחשוף את החסרון הזה. עם זאת, למרות המתכתיות הקלה הזו (והיא ממש קלה) לא חשתי איזה רגע של חריפות או בהירות יתר. כלומר, הצליל מאוזן מאוד.

אותו חסרון קליל אינו קיים בכלי נשיפה למשל שגם הם מטיילים בתחום הגבוה מלבד המיד. זה אומר שחצוצרות, קרנות יער במוסיקה קלאסית, חליל פיקולו וכ״ו, לא יסבלו מכך עם אוזניות מאוד שקופות ולא יורגשו כלל גם במצילות עם אוזניות סלחניות יותר.

לעומת זאת, בקטעי שירה המגבר מציג צליל טבעי בכל ספקטרום התדרים. זה התרחש גם בקטעי שירה חזקים. כלומר, כשהזמר ״דוחף״ מרגישים שהמגבר יודע להתמודד עם האתגרים הללו בקלות יתרה. בכלל, הוא פשוט חזק מספיק בשביל להניע כמעט כל אוזניה שתעמוד מולו.

מצאתי במה מרשימה מאוד שמבדילה בין מיקום הזמר/ת לבין שאר כלי התזמורת המנגנים מאחור. וגם הם, כלי התזמורת ממוקמים באופן משכנע מאוד. בכלל, התוצאה בהפקת קולות אדם היא פשוט נפלאה.

 xindak-H1

נקודות ציון

העמדה

כמו כל מגבר שיכוך מביא לשיפור. גם כאן, שיכוך ראוי מביא לשיפור בשקט, בפרטים ובמיקרו דינמיקה.

חום

הוא מתחמם יחסית. זה לא מגבר שאפשר לשים עליו ניירת בחדר המחשב. החום יגבר ככל שהאוזניות שאליו תשדכו יהיו פחות נצילות.

שידוך לאוזניות

בביקורת ביצעתי מבחן ל-3 אוזניות שונות. בניהן אוזניות תוך אוזן של rha מהדגם הבכיר ביותר, אוזניות Kennerton Vali בעלות נצילות גבוהה של 32 אוהם ו-Beyerdynamic בעלות נצילות נמוכה מאוד של 600 אוהם. מצאתי מגבר חזק שיצליח להתמודד עם כל אוזניה ולשמור על איזון ודינמיקה ראויים בהחלט.

סיכום

מדובר במגבר אוזניות מהטובים שיש למחירו כשהוא מחובר ב-usb וטוב מספיק כשהוא מחובר אנלוגי. לזה נוסיף גם יכולות המרה מעולות, התממשקות קלילה למחשב ואיכות בניה, כיאה לשינדק - מעולה! מצאתי שיש לו כוח להניע אוזניות Beyerdynamic T1 מבלי לרמוז על חוסר דינמיות, הפרדה ורזולוציה. המגבר שקוף, מפורט, מהיר ומאוזן להפליא. הוא מייצר במה מעולה, מפוקסת ורחבה מאוד.

ההפתעה הגדולה היא בניטרליות של הצליל. אין כאן צבע, תיבולים מיותרים. נקיון ושקט הם גם מנת חלקו של המגבר המצוין הזה. היתרונות הללו הופכים אותו למוצר שהוא לא רק מוצלח סונית, אם כי משלב תמהיל לא מדויק בין אותן יכולות למחיר כזה שקל מאוד לחיות איתו. זאת אומרת שהוא בנוי באיכות כזו ומפיק צליל כזה שאין ממש קשר בין ה-1600 פפלינוס שיסתלקו לכם מהכיס לבין מה שתקבלו לתוך האוזן. וזה כמובן, שלא יתבלבלו כאן, אומר שהוא לא רק תמורה מעולה לכסף, הוא מעבר לכך.

אוזניה נוספת ומאתגרת שהמגבר הזה נבחן דרכה היא ה-Kennerton Vali שרמת השקיפות שלה היא מהיותר פסיכיות שנתקלתי בהן. היא חושפנית ביותר, מאוזנת בטירוף ובהחלט עלולה לחשוף לא מעט ״בעיות״ במגבר. התוצאה נפלאה. המגבר הזה מציג צליל שהוא פשוט ״נכון״. לא גדול מידי, לא קטן מידי - פשוט נכון. את התוצאה הטובה ביותר מצאתי בחיבור לאוזניה של kennerton מדגם וואלי (ביקורת בקרוב).

שורה תחתונה: אם יש לכם מגבר אוזניות בסיסי אז תקשיבו לו. הוא עשוי להיות טוב יותר. במידה ואין לכם מגבר אוזניות, ואתם משתמשים באוזניות טובות, עשו לעצמיכם טובה - תפנקו את עצמיכם באחד כזה.

מחיר: 1600 ש״ח
אחריות ושירות: אודיוזיפ

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (40 תגובות פורסמו):

avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
לגבי איכות בנייה חייב לא להסכים אולי זה לא ריאלי ולא במבט ראשוני אך מניסיון שלי עם מוצרי החברה, כבלי XLR בעבר יצא לי לפתוח כמו כן פרה סטריאו ששבק, איכות הבניה ירודה הכל מגיע באריזה יפה ומכובדת כשמתחת הכל אשפה, לא מאמין לסינים האלה, פתח את המכשיר ותראה מה יש בו. איכות הבניה של השינדק הם מהגרועות. בדומה לאימוטיבה. יש ציוד סיני איכותי אבל זה לא שינדק, לפחות לא עבורי.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
משה. אין לי מושג על מה אתה מדבר. מה פתחת, מה לא פתחת ומה ראית בפנים. דוגמאות לאיכות בניה ״גרועה״ וה״אשפה״ שיש בפנים. [ATTACH=full]38177[/ATTACH] [ATTACH=full]38178[/ATTACH] [ATTACH=full]38179[/ATTACH] [ATTACH=full]38180[/ATTACH] [ATTACH=full]38181[/ATTACH]
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
אני עוד זוכר את הסידי שלהם נדמה לי מאוס 1 שנתן בראש להרבה מכשירים יקרים ממנו. ולגבי המכשיר הזה לאנשים כמוני שאינם פריקים של אוזניות ומחזיקים אוזניות "נורמאליות"פחות או יותר ליד המחשב, נראה לי ש 1500 שח יכול להתאים. לא נראה לי שלפי הסקירה אני הולך לסכן פה משהוא...
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
היי. אמרתי שעל פניו זה נראה טוב. כאחד שמתעסק עם אלק וחשמל ביומיום. אם תסתכל לעומק תבין שההחלמות על הפנים. הרכיבים קבלים וכו מעבר לזה שהם נוצצים מונדורף לא תמצא שם אלה רכיבים באגורה ורבע וכל הכרטיס הצבעוני הזה מצופה בלקה כך שהוא מבריק. אני לא מדבר באויר אלה מנסיון. ויצא לי לפתוח רמקולים סינים וכמה מכשירים ורציתי למות באותו רגע למרות שהייתי מרוצה מהצליל זה גרם לי לזרוק מכשירים לכל הרוחות. פניתי ליצרנים ולעולם לא חזרו אלי. ואז הבנתי שזה מה שזה=מוצר סיני. ולגבי איכות הצליל. .. זה דווקא נשמע טוב ולאט לאט אתה גם מגיע למסקנה שגם ממכשירים עם רכיבים באגורה ורבע, אלק' וחיווט על הפנים, ועוד... ניתן כן, להגיע לתוצאה יפה בשלב אחרי אפשר גם יכול להגיע לעוד מסקנה ואת זה תבין לבד. או שלא. מצטער אם אני הורס למישהו משהו אבל זאת ההתרשמות נטו שלי על סמך נסיוני בלבד.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
איך אתה רואה את ההלחמות בתמונה בגודל כזה? ואם זה נשמע טוב, אז איפה הבעיה? לגבי אמינות. לא מצאתי בעיה במוצרים שלהם. ואני מכיר אותם היטב. אמינים מאוד. אני לא מדבר באויר אלה מנסיון. איזה קבלים יש שם ואיזה חיווט?
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
אני סומך על נמר שהמכשיר נשמע טוב ובכל זאת רוצה להזהיר את החברים. גם הנסיון שלי דומה לשל משה, ניסיתי שלושה מכשירים סיניים מחברות מוכרות (שני ספקי כוח ומגבר של שינדק) ושלושתם נראים מצוין, לכאורה נראה כאילו הם בנויים טוב, שלושתם שבקו, אחד אחרי חצי שנה אחד אז עוד היה באחריות והוחלף, אחד אחרי שנתיים ואחד אחרי שלוש שנים. הרכיבים הם ברמה מאוד נמוכה ולא עמידים, כל טכנאי שמתקן מכשירים וניסה להזמין מסין רכיבים שנראים יפה ולהרכיב במכשירים שהוא מתקן נכווה כמה וכמה פעמים ומי שאיכפת לו מהשם שלו מפסיק להשתמש ברכיבים משם. דיברתי עם 5 טכנאים על העניין הזה. המגבר אוזניות הזה הוא מכשיר שנמכר בחו"ל ב 750-800 שח כולל משלוח (כן גם לארץ) ועלות הייצור שלו כולל הכל היא 100$ מקסימום, בתוך זה החומרים, ההנדסה, התכנון, השיווק, השכ"ד, ארנונה..מכונות הייצור, שכר עובדי הייצור וכולי והרווח.. קחו בחשבון שעלות הרכיבים האלקטרוניים לא עולה על כמה עשרות דולרים, זה מחיר של קבל מנדורף אחד... [url=https://www.hifiprestige.it/en/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=h1&submit_search=][url]https://www.hifiprestige.it/en/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=h1&submit_search=
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
נמר. בחברות והאמן לי אני מבין הכל. זה היי-אנד בכאילו...אם תיכנס לקרביים של המכשיר אתה תבין. וכמוהו רוב רובם של המוצרים הסינים האלו הכל נוצצ ומבריק מבחוץ. איכות בניה ורכיבים של אגורה ורבע. כאמור... זה לא משקף את איכות הצליל. ו זה לא נכנס לקטגוריית מוצרי הייאנד כי זה בדיוק ההיפך מהם.
avatar
arix 1970-01-01 02:00:00
אם כבר סיני אז SMSL גם לא יקר ושומעים חבל על הזמן... למוצרים שלהם מצורפים תוצאות של בדיקות AUDIO מעולות וגם ביקורות מעולות
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
נמר. בחברות והאמן לי אני מבין הכל. זה היי-אנד בכאילו...אם תיכנס לקרביים של המכשיר אתה תבין. וכמוהו רוב רובם של המוצרים הסינים האלו הכל נוצצ ומבריק מבחוץ. איכות בניה ורכיבים של אגורה ורבע. כאמור... זה לא משקף את איכות הצליל. ו זה לא נכנס לקטגוריית מוצרי הייאנד כי זה בדיוק ההיפך מהם. אאני מתייחס לאיכות הצליל. היו לי כמה מוצרים של שינדאק כולל מגבר משולב במשרד. מעולם לא היתה לי בעיה והצליל תענוג.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אני סומך על נמר שהמכשיר נשמע טוב ובכל זאת רוצה להזהיר את החברים. גם הנסיון שלי דומה לשל משה, ניסיתי שלושה מכשירים סיניים מחברות מוכרות (שני ספקי כוח ומגבר של שינדק) ושלושתם נראים מצוין, לכאורה נראה כאילו הם בנויים טוב, שלושתם שבקו, אחד אחרי חצי שנה אחד אז עוד היה באחריות והוחלף, אחד אחרי שנתיים ואחד אחרי שלוש שנים. הרכיבים הם ברמה מאוד נמוכה ולא עמידים, כל טכנאי שמתקן מכשירים וניסה להזמין מסין רכיבים שנראים יפה ולהרכיב במכשירים שהוא מתקן נכווה כמה וכמה פעמים ומי שאיכפת לו מהשם שלו מפסיק להשתמש ברכיבים משם. דיברתי עם 5 טכנאים על העניין הזה. המגבר אוזניות הזה הוא מכשיר שנמכר בחו"ל ב 750-800 שח כולל משלוח (כן גם לארץ) ועלות הייצור שלו כולל הכל היא 100$ מקסימום, בתוך זה החומרים, ההנדסה, התכנון, השיווק, השכ"ד, ארנונה..מכונות הייצור, שכר עובדי הייצור וכולי והרווח.. קחו בחשבון שעלות הרכיבים האלקטרוניים לא עולה על כמה עשרות דולרים, זה מחיר של קבל מנדורף אחד... [url=https://www.hifiprestige.it/en/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=h1&submit_search=][url]https://www.hifiprestige.it/en/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=h1&submit_search= ה-8550 שרכשתי ב-2005 נמכר אחר כבוד לחבר שמשתמש בו עד עצם היום הזה. השאלה היא כמה עולה לייצר מגבר אוזניות של דנון למשל, שעולה אותו מחיר. תהיה בטוח שלא רחוק מזה.
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
אין לי ספק שחלק מהמגברים של xindak מחזיקים מעמד..בטח הטובים יותר ביניהם כפי שהיה לך, הכל עניין של סטטיסטיקה. אם המוצר נשמע טוב, בסופו של דבר זה עניין של תמחור. לא איכפת לי כלקוח לשלם כמה מאות שח גם על מוצר סיני, אפילו אם אני יודע שעלות הרכיבים האלקטרוניים + ספק וכולי לא יכולה לעלות על על 30 דולר, אבל בתמחור מתאים, נניח כמה מאות שקלים וגם אם יעבוד שנתיים-שלוש לא קרה שום דבר, נהנתי ואקנה מוצר חדש עם טכנולוגיה מעודכנת. במקרה הזה לשלם 1600 שח על מוצר שרכיביו עולים מקסימום 100-120 שח, מה שסביר שיפגע מאוד באמינותם ועמידותם, זה לא סביר בעיני.
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
כל עוד הכל עובד ואתה לא מודע אז הכל טוב. היה לי כבלים שלהם עד שפעם התחילו בעיות רעשים.פירקתי קונקטור לבדוק וחשכו עיניי.כשקניתי היה נוצצ ויפה באריזת בונבוניירה. סיים את חייו בפח האשפה. היה נגן דיסקים שלהם שהתחיל לעשות בעיות. פתחתי לבדוק אולי כיוונון אולי משהו השתחרר רצועה וכ... חשכו עיניי. סיים את חייו במגרש ליסינג. היה גם פרה. מגבר כוח דו ערוצי ואחד 3 ערוצים. היו גם רמקולים. תמיד אותו הסיפור. על אותו בסיס. עלות ייצור אפסית רכיבים עלומי שם.תג מחיר גבוהה בשביל להיכנס למעגל הקסמים הלו הוא שוק ההייאנד. תג מחיר גבוהה לצרכן ונמוך ליבואן יוצר בסיס רווח. תכתוב ליצרן שיאמר בבקשה באיזה קבלים הוא משתמש או באיזה ספק כוח/קונקטורים/מי עושה לו בדיקות איכות חיצוניות וכו.. תשובה לא תקבל!
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
במקרה הזה לשלם 1600 שח על מוצר שרכיביו עולים מקסימום 100-120 שח, מה שסביר שיפגע מאוד באמינותם ועמידותם, זה לא סביר בעיני. אני מצטט אותך בפוסט של CH Precision שמייבא אביעד. ״יסלחו לי החברים והיבואן הטרי על הפוסט הלא מרים הזה, אני גם אוהב מאוד מוסיקה והפרטים מאוד חשובים לי וגם הציוד שבו אני שומע את המוסיקה. אבל, יש כאן אבל גדול. האמת, ממש לא איכפת לי אם הכסף שמשלמים על פונו כזה הושקע עד הגרוש האחרון בייצור שלו ולכן המוצר מאוד שווה את הכסף שהושקע בו או שבכלל נועד לתחזק אורח חיים מלכותי של יצרני הפונו. אני רק מאוד רוצה לקוות שאם היה לי את הממון והייתי יכול לבחור בין לקנות פונו משוויצרים אנליים ב 50 אלף דולר או יותר לא עלינו, לבין לקנות פונו אחר באיכות מצויינת ב 2000-3000 אולי אפילו 5000 דולר ואת הכסף שנשאר לתרום כדי שיוכל להאכיל כמה מאות אנשים רעבים בעולם השלישי במשך שנה ויותר, הייתי הולך על האופציה השניה. יש גם עוד מטרות אחרות מאוד חשובות כאן אצלנו.. אני מאוד מקווה. עם כל הכבוד לתחביב שלנו ויש לי הרבה כבוד. פרופורציות בחיים זה מאוד חשוב.״ כמו כאן, גם שם, תגובה שלא קשורה לאודיו. אם היית יודע איזה רכיבים יש במוצרים דומים, במחיר דומה, שמגיעים מארצות הברית ואירופה היית מבין שמה שחשוב זה לא שיכלול מחיר הרכיבים אם כי איכות הצליל. ובזה אנו עוסקים. אם היית באמת מתמצא בנושא. היית מבין שנגן תקליטורים של wadia היה אחד מהלא אמינים שיש והרכיבים שהיו שם עלו כמו מכונית חדשה. ישנה יצרנית גרמנית בשם aron audio עם רכיבי על ואמינות בקרקע. אז מה תגיד אז? להשקיע ברכיבים טובים פוגעת באמינות? רוצה עוד דוגמאות? תקבל. יש לי תחושה עזה שאין לך באמת מושג על מה אתה מדבר כשאתה משכלל את מחיר הרכיבים וקובע על האמינות.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
נמר אחלה סקירה. טוב לראות עוד מוצרי אודיו מאזורים שונים בעולם.
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
יש לי תחושה עזה שאין לך באמת מושג על מה אתה מדבר כשאתה משכלל את מחיר הרכיבים וקובע על האמינות. זה מחמיא לי שציטטת הודעה שלי מלפני כמה חודשים, כמו שאמרתי אז, כך גם היום, הכל עניין של פרופורציות. מה שטענתי קשור לצרכנות נבונה, שהיא רלוונטית בהחלט גם לתחום האודיו והיא נידונה כאן לא מעט גם על ידך. לא חלקתי על כך שהמגבר נשמע טוב, להיפך אמרתי שאני סומך על סקירתך, אך זה אינו השיקול היחיד בקניה. הדוגמא שהבאת אינה סותרת את מה שטענתי. העובדה שחברה כלשהי שפכה הרבה כסף ולא הצליח לייצר מוצר טוב, אינה סותרת את חוסר האפשרות לייצר מוצר טוב ואמין מאוד בסכום נמוך מאוד. אתן דוגמא: האם ניתן לבנות בית יפה בשטח של 100 מ"ר, יציב ועמיד בפגעי מזג אויר ב 100,000 שח בישראל ? בהחלט לא. האם אפשר להשקיע 10 מליון בבניית בית שיהיה בנוי באופן שלא תואם לאקלים, חומרים שלא מתאימים אחד לשני, יצריך המון תחזוקה בצורה קיצונית ובאופן כללי יהיה מאוד לא מוצלח, בהחלט כן. כשמוצר נמכר ב 180 יורו כולל משלוח לחו"ל, אנחנו מבינים שסך כל ההשקעה בייצורו אינה יכולה לעלות על 100$ כולל כל מה שמושקע בייצורו שכבר פירטתי וכולנו ילדים גדולים ומבינים. לא צריך להיות גאון כדי להבין שהושקעו כמאה שקלים ברכיבים במוצר הזה, על כל המשתמע. למי שזה מתאים על הכיפאק, אני את דעתי כתבתי, לא חייבים להסכים איתי, זה בסדר.
avatar
Andrewv 1970-01-01 02:00:00
ועוד דבר, נמר, עם כל הכבוד ויש כבוד, לסקירות המלמדות ובכלל לידע ולאתר וכולי אין יותר מיסי יבוא על מוצרים כאלו ואין שום סיבה שיהיה הבדל מחירים בין ישראל לבין אירופה על מוצר שאינו מיוצר באירופה. אם מוצר נמכר בארץ בפי 2 מהמחיר שמבקשים עליו ברחבי העולם ואיש התייחסות בסקירה לעלות המוצר, ראוי והוגן לציין במקרה כזה שהמחיר המבוקש כאן גבוה פי 2 מהמחיר בחו"ל. (אפשר וכדאי לתת התראה מוקדמת ליבואן על כך, כך שאם ירצה יוזיל את המוצר).
avatar
YB-7 1970-01-01 02:00:00
זה מחמיא לי שציטטת הודעה שלי מלפני כמה חודשים, כמו שאמרתי אז, כך גם היום, הכל עניין של פרופורציות. מה שטענתי קשור לצרכנות נבונה, שהיא רלוונטית בהחלט גם לתחום האודיו והיא נידונה כאן לא מעט גם על ידך. לא חלקתי על כך שהמגבר נשמע טוב, להיפך אמרתי שאני סומך על סקירתך, אך זה אינו השיקול היחיד בקניה. הדוגמא שהבאת אינה סותרת את מה שטענתי. העובדה שחברה כלשהי שפכה הרבה כסף ולא הצליח לייצר מוצר טוב, אינה סותרת את חוסר האפשרות לייצר מוצר טוב ואמין מאוד בסכום נמוך מאוד. אתן דוגמא: האם ניתן לבנות בית יפה בשטח של 100 מ"ר, יציב ועמיד בפגעי מזג אויר ב 100,000 שח בישראל ? בהחלט לא. האם אפשר להשקיע 10 מליון בבניית בית שיהיה בנוי באופן שלא תואם לאקלים, חומרים שלא מתאימים אחד לשני, יצריך המון תחזוקה בצורה קיצונית ובאופן כללי יהיה מאוד לא מוצלח, בהחלט כן. כשמוצר נמכר ב 180 יורו כולל משלוח לחו"ל, אנחנו מבינים שסך כל ההשקעה בייצורו אינה יכולה לעלות על 100$ כולל כל מה שמושקע בייצורו שכבר פירטתי וכולנו ילדים גדולים ומבינים. לא צריך להיות גאון כדי להבין שהושקעו כמאה שקלים ברכיבים במוצר הזה, על כל המשתמע. למי שזה מתאים על הכיפאק, אני את דעתי כתבתי, לא חייבים להסכים איתי, זה בסדר. יתכן מאד שזה מוצר נהדר.. במיוחד אם הרכיבים בו עולים רק 100ש"ח, כי אז כולם יכולים להרוויח...:) כשאני מציץ פנימה לתוך המכשיר אני לא יכול שלא לחוש שהטכנולוגיה שלו מושאלת (ברשות או לא) מהמגבר האינטגראלי KARAN 180, ויושמה במכשיר הזה בגרסא מוחלשת כמגבר אוזניות . יתכן שזו אכן עיסקת המאה...:D
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
יתכן שזו אכן עיסקת המאה... כנראה.אני שוב אומר שבמקרה דנן אין פה מה לסכן....
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
הדוגמא שנתתי רלוונטית וחצי. הרי אתה טענת שרכיבים זולים הם ערובה לחוסר אמינות. זה אומר שרכיבים יקרים הם גם ערובה לאמינות. שתי ראיות שמוכיחות שלא בהכרח. לגבי המחיר. אני אף פעם לא מתייחס למחיר בחול ביחס לישראל. אני גם משתדל לא לעודד רכישות מחול. איכות סונית היא הדבר היחיד שאני מתייחס אליו בסקירות. לגבי התחום הזה. הוא חסר פרופורציות בהחלט. התרגלנו לזה ולא ממש ניתן לשנות זאת.
avatar
arix 1970-01-01 02:00:00
לאיכות הרכבים יש כמובן השפעה על איכות סונית. יכול להיות שיהיו 2 יצרנים שיש להם אותם רכיבים וישמעו זהה בשניהם, אבל יהיה הבדל גדול באיכות ההרכבה , הלחמות, ובגימור החיצוני וגם ביקורת האיכות של המוצר , חברת שיש להם שם טוב ישקיעו יותר בגימור החיצוני ובבקרת איכות ההרכבה. גם מוצרים איכותיים (אפל למשל) מרכיבים בסין בגלל כח האדם הזול, אבל משקיעים שם הרבה בביקורת הסופית.
avatar
moshem74 1970-01-01 02:00:00
בד"כ למכשירים הירודים הללו גם מבחינה אלקטרונית וחשמלית אין הגנות שזה אומר שבמקרה של תקלה במכשיר, הנזק יכול להמשיך ולדפוק לך את כל השרשרת וגם את הרמקולים. ושמעתי ונוכחתי לראות שני מקרים כאלה פעמיים עם מגברים של אימוטיבה. אני לא מבין כ אודיופיל איך אפשר להכניס קופסא שבתוכה אשפה, לסט-אפ אודיופילי כלשהו באשר הוא. בגלל זה קודם כל שלמכשיר יהיה אבא ואמא ואני יחקור כל מכשיר עד לקרביים שלו ורק אחרכך אני אשפוט אותו מבחינה סונית אם הוא יתאים/ישתלב יפה עם הציוד שלי. וכן, גם יצא לי להיכוות עם מכשירים ורמקולים יקרים מאוד שנשמעו פח זבל וכל מה שעשיתי לא עזר וגם אותם העפתי. כמובן שאפשר גם אחרת, שכל אחד יעשה ככל העולה על רוחו.
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
YB-7 ראה מוצרי EAR ....אין קשר בין האיכות הסונית לבין איכות הרכיבים. בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בקבלים הלחמות כסף חוטים וכל מני מהשורה הראשונה אדון טים פרבצ'יני לועג לכולם.קונה בתחנה המרכזית הישנה ומציג תוצאות מצוינות.
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
YB-7 ראה מוצרי EAR ....אין קשר בין האיכות הסונית לבין איכות הרכיבים. בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בקבלים הלחמות כסף חוטים וכל מני מהשורה הראשונה אדון טים פרבצ'יני לועג לכולם.קונה בתחנה המרכזית הישנה ומציג תוצאות מצוינות. אגב... גם גוגל הבינו את זה. יש להם עשרות אלפי שרתים סיניים פח במקום חומרה איכותית יותר שעולה הרבה יותר, גם לקניה וגם לתיחזוק.
avatar
YB-7 1970-01-01 02:00:00
[RIGHT]YB-7 ראה מוצרי EAR ....אין קשר בין האיכות הסונית לבין איכות הרכיבים. בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בקבלים הלחמות כסף חוטים וכל מני מהשורה הראשונה אדון טים פרבצ'יני לועג לכולם.קונה בתחנה המרכזית הישנה ומציג תוצאות מצוינות.[/RIGHT] בשירשור הזה לא כתבתי דבר על איכות הרכיבים....!:מבולבל: אבל עכשיו אני כן. [RIGHT] מאז ש-סימן-טוב אלקטרוניקה עברו מתחנה מרכזית הישנה לפתח תקווה ,לא כל כך בטוח שנותרו רכיבים איכותיים בסביבה הזו... ועכשיו ברצינות.. אני מתכוון בעיקר למוליכים למחצה/שפופרות איכותיים... לא ניתן לבנות מכשיר איכותי ללא אלמנטים אקטיביים איכותיים, או לכל הפחות, על המתכנן ללכת מסביב לבעיות ולפתור אותן בדרך שונה. אני בכלל לא מדבר על חלקי בוטיק. מעבר לזה, בעיות באמינות של מכשירים חדשים נובעות 99.99% מהנדסה לקוייה.[/RIGHT] מי זה אדון טים פרבצ'יני??? * * *
avatar
YB-7 1970-01-01 02:00:00
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tim_de_Paravicini והוא קונה רכיבים בתחנה מרכזית הישנה??:) מה בכלל ניתן להשיג שם שמתאים לאודיו...:מבולבל:
avatar
menahem 1970-01-01 02:00:00
מה בכלל ניתן להשיג שם שמתאים לאודיו...:מבולבל: צרות,ובשפע. ואם לדייק:שנה את ה"צ" באות השביעית של הא"ב :confused:
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
והוא קונה רכיבים בתחנה מרכזית הישנה??:) מה בכלל ניתן להשיג שם שמתאים לאודיו...:מבולבל: תשמע,הבחור גאון כנראה זוורמים לו בגוף סוגים שונים של כל מני אלקטרונים .אלקטרונים פרוטונים אלקטרונים חופשיים ועוד....(תכלס לא מבין בזה כלום) עברו דרכי כמה מכשירים של aer.כשאתה מביט בפנים אתה מבין שישנה שם חכמה מאוד גדולה עקב התוצאה הסונית. אבל היא גדולה יותר כאשר אתה מבין שאילו רכיבים מאוד זולים. תביט על פונו 834 למשל....שוב כל הכבוד לבחור.וaer אחת החברות הטובות.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
קטונתי מלדעת אלו רכיבים משמשים את שינדק לייצור המוצרים שלהם, כאחד שבעבר החזיק כעשור פרה, מגבר ודיסק של שינדק אני יכול להעיד על שני דברים בציוד מתוצרת החברה: א. אמינות, מעולם לא חוויתי בעיה כל שהיא בכל שנות השימוש במוצרי החברה. ב. תמורה סונית טובה למחיר. לאור האמור אני קצת מתקשה להאמין שמדובר באיכות רכיבים ירודה, אולי לא מדובר ברכיבים שהם מהעלית שיש אבל מדובר ברכיבים מוכחים ולניסיוני האישי אמינים. לגבי תמחור, כמו כל מוצר אם המחיר אינו פרופורציונאלי תמיד יש אפשרות לייבוא אישי או לחפש מוצר אחר, רבותי הכפר הגלובלי הופך לקטן מיום ליום.
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
הציוד של ear בהחלט נשמע נהדר. טים פרביצ'יני לעולם יזכר אצלי בעקבות ה M6000 האגדי ו-המעולה של LUXMAN. לגבי XINDAX, עברו אצלי נגן/קדם/מונו בלוקים (לפני 15 שנים בערך), חזות מרשימה מראה SOLID מוברש מוגדר היטב ובעל הימרת יוקרה, בזמנו גם דיי נהניתי מהם. תודה על הסקירה.:שתוי:
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
תביט על פונו 834 למשל....שוב כל הכבוד לבחור.וaer אחת החברות הטובות. לא יודע. היה אצלי. נשמע... עייף. האינשטיין העיף אותו מכל המדרגות. נקי יותר, דינמי יותר, גדול יותר, מפורט יותר. אז קצת פחות עושה נעימי בבטן. נו פסדר.
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
לא יודע. היה אצלי. נשמע... עייף. האינשטיין העיף אותו מכל המדרגות. נקי יותר, דינמי יותר, גדול יותר, מפורט יותר. אז קצת פחות עושה נעימי בבטן. נו פסדר. אבל האינשטיין הרבה יותר יקר אינגלה.והוא כבר ברמה אחרת. ב"ה שתשקיע במשהוא יקר יותר מהאינשטיין (מגיע לפט שלך) תזכור שהוא היה פעם טוב לא?:)
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
לגבי הטענות על המחיר. הנה המוצר באנגליה. [url=https://www.audioemotion.co.uk/xindak-h1-headphone-amplifier-1875-p.asp][url]https://www.audioemotion.co.uk/xindak-h1-headphone-amplifier-1875-p.asp בלי שום הבדל מהארץ . אז שוב, מה הבעיה?
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אורי. אתה לא יודע איך זה? מוצאים אתר אחד שמוכר ממש בזול וזה הופך להיות המחיר הרשמי בחו״ל לשיטתם.
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
אבל האינשטיין הרבה יותר יקר אינגלה.והוא כבר ברמה אחרת. ב"ה שתשקיע במשהוא יקר יותר מהאינשטיין (מגיע לפט שלך) תזכור שהוא היה פעם טוב לא?:) למה הרבה יותר יקר? אותו מחיר. זה עלה קרוב ל-20 וגם ההוא.
avatar
web 1970-01-01 02:00:00
למה הרבה יותר יקר? אותו מחיר. זה עלה קרוב ל-20 וגם ההוא. EAR 834P קרוב ל 20K? אתה בטוח?
avatar
efi1965 1970-01-01 02:00:00
EAR 834P קרוב ל 20K? אתה בטוח? מתנצ'וק קצת מתבלבל עם ה 88 ........ :שתוי:
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
מתנצ'וק קצת מתבלבל עם ה 88 ........ :שתוי: נכון. צודקים. אז אני כבר לא יודע מה היה אצלי. בכל מקרה האינשטיין לקח בהליכה.
avatar
אורי_ו 1970-01-01 02:00:00
לי יש הוקינג.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: