חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מכשיר ״הכל באחד״ YBA PASSION IA350 במבחן | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

מכשיר ״הכל באחד״ YBA PASSION IA350 במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
YBA PASSION IA350 YBA PASSION IA350

היי אנד אמיתי מבית היצרן הצרפתי YBA. גם לו, כמו לרבים, יש הכל. אבל יש בו משהו נוסף שאין ברבים.

"המשולבים של היום זה לא המשולבים של פעם"

ככל שאני בוחן יותר מגברים משולבים ״הכל באחד״ אני מבין שהפער בין קדמגבר למגבר נפרדים או מה שהיינו נוהגים לכנות בשנות ה-90 ״מערכת חלקים״ מצטמצם. זה כמובן חלק מהעניין בכל הנוגע לקדמה טכנולוגית, גישה לחומרים ודרישות סאונד גבוהות יותר ממה שהיה נדרש בעבר.

החלטתי שבכל ביקורת למגבר משולב ״הכל באחד״ אני אזכיר את המגמה הזו, שבעבר היתה בגדר ״מוקצה״, לדרישה של אודיופילים למוצרים ״הכל באחד״. לזה תוסיפו מוצרי על כמו זה. בעלי תג מחיר של אלפי יורו, שוקלים המון, בנויים מדהים וקיבלתם באמת מתחרים ראויים ל״מערכת חלקים״. אבל לא, זה לא באמת יותר טוב. לטעמי ונסיוני עד מחיר מסוים זה יהיה עדיף אך מעבר למחיר הזה, קדמגבר ומגבר הספק יהיו תמיד טובים יותר. והיכן בדיוק התפר שמשנה את התמונה? חכו לסיכום.

ves Bernard André

YBA

החברה הוקמה על ידי מי ששלושת האותיות שמהוות את שמה של החברה הם ראשי תיבות של שמו -  Yves Bernard André החברה נוסדה בשנת 1971 בצרפת ומאז זו אחת מיצרניות האודיו המעודכנות שיש. במרוצת השנים קיבלו מוצרי החברה לא מעט פרסים, חברו בשיתוף פעולה לפוקאל (רמקולים) והמשיכו לבד לאחר מכן. החברה הזו היא אחת מהשחקניות החשובות בשוק האודיו העולמי. לחברה מספר דגמים יחסית מצומצם אך במחירים שבעולם האודיו היי אנד היום נחשבים לשפויים במיוחד. וזה, על פי דבריו של מקים החברה, המוטו שלו. ״למכור מוצר טוב משל המתחרים בזול יותר מהמתחרים״.

YBA PASSION IA350

מגבר משולב כבד בגודל מלא שנראה פשוט מהמם לטעמי. נקי מכפתורים מיותרים, שלט איכותי וכבד ובו כל הפונקציות שאפשר להעלות על הדעת. אחורי המכשיר מלמדים כי מדובר במוצר שלא חסכו עליו דבר. חיבורים איכותיים במיוחד, כניסה מאוזנת, מעקף לקולנוע ביתי, כניסה ויציאה לממירים דיגיטלים ובגדול, כל החיבורים שרק תזדקקו להם. איכות ההרכבה מעולה, זה מרגיש כך במיוחד אם מסובבים את בוררי העוצמה והכניסות. במרכז מסך בתאורה עדינה בצבע כתום המדווחת על העוצמה והכניסה הנבחרת. בהאזנה לדיגיטל תקבלו גם דיווח על סוג הקובץ. לצערי אין תמיכה ב-DSD אבל את זה תוכלו להשיג בממירים היעודיים שלהם.

 
YBA PASSION IA350

נתונים טכנים


YBA PASSION IA350

זה באמת מגבר משולב?

Mahler : Symphony no.2 London Symphony Orchestra, dir. Georg Solti

זה לא קל. לא קל לשחזר יצירות מהסוג הזה. התפקיד של המגבר הוא לא רק להעביר לי מידע מוסיקלי. תפקידו הוא לשחזר לי מציאות. לשקר לי, לשכנע אותי שמולי נמצא משהו שהוא אינו באמת קיים - תזמורת סימפונית. המגבר הזה מצליח לעשות משהו ששמור לכאלה בדיוק. מגברי היי אנד, מגברי על או איך שתרצו לכנות את הז׳אנר הזה. נתחיל בדינמיקה שאינה נגמרת. יש בו משהו שמצליח לייצר שקט כזה שאי אפשר להתעלם ממנו ומשם לטפס לעוצמה במהירות ויחד עם זאת לשמור על איזון מוחלט. לא יהיה מצב שהמגבר הזה ״יצרח״ את כלי הנשיפה כלפי. הוא כן ישמיע לי אותם. כך גם עם כלי קשת וכל כלי נגינה שיש לו נטיה להוציא את המיד הגבוה והטויטר מאיזון. לתוצאה הזו נוסף יתרון יחודי. המגבר הזה לא טרנזיסטור, לא מנורות ולא דיגיטלי. יש לו הכל מהכל. את הבס של הדיגיטלי המאוד מדויק ומהיר, המיד המנורתי העוטף והעשיר והטויטר הטרנזיסטורי במובן הטוב של המילה. גבוה בלי לחתוך, מדויק, אינו מעגל פינות. הבמה כמצופה חוצה את גבולות הרמקולים ומסתדרת לפני תזמורת סימפונית גדולה ומרשימה מאוד.

 

הערה: זו אחת התוצאות הכי טובות ששמעתי ממגבר משולב במוסיקה קלאסית סימפונית. ההגשה מעולה גם במובן החוויה עצמה וגם במובן הביצע הסוני בהיבט הטכני.

 
Scorpions - Still Loving You

במוסיקת רוק המגבר ממשיך להציג את אותן יתרונות שהציג במוסיקה קלאסית. עם זאת, כאן יש דרישה מסוג אחר. מוסיקת רוק מהסוג הזה אני אוהב לשמוע בעוצמה גבוהה. מדוע? כי ככה אני אוהב ולדעתי רוב חובבי הרוק יעדיפו לשמוע את המוסיקה שלהם בעוצמה שהיא מעבר לממוצע. אולי לא תמיד, אבל לפחות שתהיה את האופציה הזו. התחושה שהמגבר הזה מעביר היא שהוא בלתי כניע. הבס מדויק, חזק ועם זאת מאוד מאוזן. הגיטרה החשמלית נשמעת מלאה, עם משקל בריא. התחום הגבוה מפורט ביותר. לא מצאתי שהוא החסיר לי משהו בצליל. הבמה, כמו קודם, ענקית. המגבר הזה יודע להיות ״אלים״ שצריך. והתוצאה אלימה מאוד על הצד המרשים. הוא מצליח ״לפתוח״ את הרמקולים שלי, להוציא מהם את הביצועים האלה שגרמו לי לאהוב אותם אז, כשרכשתי אותם.Bebo Valdez & Diego El Cigala Inolvidable - דרך הממיר בדיגיטל, הכי אנלוגי שיש

כבר הפתיח מלמד אותי שיכולות המרה דיגיטלי לאנלוגי יש לו. אבל לא ממש הייתי צריך את הפתיח הזה בשביל להבין שכמקור הוא יהיה מעולה. בחנתי את נגן הדגל שלהם בשנה שעברה ואני בהחלט זוכר שהביצועים שלו היממו אותי. זה היה אחד מהנגנים הכי קרובים לאנלוגי שיצא לי לשמוע. כאן אני משדר דרך TIDAL ובנוסף את אותו הקטע דרך הכונן הקשיח שבמחשב שלי. התוצאה פשוט מהממת. אפס הערות על הפסנתר שנשמע פשוט כפי שפסנתר אמור להשמע. גדול, עשיר ומרשים. בתחום הבס כבר אמרנו שהביצועים הם של מגבר דיגיטלי. ההפרדה בתחום הבס והרזולוציה בשילב שליטה מעולה מזכירה לי ממש שילוב של מגבר וקדמגבר חזקים ואיכותיים. לטעמי זה אולי הבס הכי טוב שיצא לי לשמוע ממגבר משולב בטווח המחיר הזה. קולו של הסולן גם אינו מאכזב. מפורט, ״נכון״ ויחד עם הפסנתר והקונטרבס נישמע מגובש ועם פרופורציות נכונות ביחס לכלי הנגינה.

 


הערה: האזנתי לעוד שלל יצירות בדיגיטל. גם קלאסיות, שירה, רוק, האוס ומה לא. המגבר הזה בילה אצלי שלושה שבועות ברצף והיה קשה מאוד למצוא בו חסרונות. וגם אם היו, הם זניחים כל כך וכנראה רק רמקולים שקופים כשלי בכלל יצליחו לחשוף אותן או לחלופין, התרגלתי לאלקטרוניקה האישית שלי שלטעמי קשה מאוד להעמיד להם תחרות בארץ. אבל זה לא ממש חוכמה משום שזה עולה פי 10 מהמגבר המשולב הנבחן. אהבתי מאוד את היציבות של הממיר מבחינת האיזון הטונאלי. משום מה, כמה וכמה ממירים משולבים במגבר ששמעתי סבלו מסוג של חוסר טבעיות בתחום הגבוה. הממיר הזה פשוט נשמע נכון בכל עוצמה ובכל תדר במרחב הספקטרום.


המבחן האולטימטיבי

 Giuseppe Verdi "Il Trovatore" Pavarotti, Sutherland, Wixell, Horne, Ghiaurov, Bonynge 1976 I

בכל פעם שאני בוחן מוצר בביצועים שלו בקולות אדם, אני מחפש משהו אחד. אני מחפש את המגברים הללו שיתנו לי את התחושה המוחלטת של אדם בחדר. התחושה הזו שאם אעצום את העיניים ואושיט את היד לפנים אגע מחליפה של פברוטי. היו כאלה שעשו את זה, מעט מאוד אמנם אבל היו. היו כאלה שכמעט עשו את זה ובניהם כאלה לא יקרים כלל. אבל מעט מאוד מגברים עושים את זה באמת. מעט מאוד מגברים מצליחים להעמיד לי את הזמר לפני ולגרום לי לחוש שהזמר ממש עומד לפני ושר. אחד מהמגברים שעשה את זה הוא הדטרזיל המדהים, חשתי את זה גם במגברים של ויטוס, קונסטליישן ועוד כמה ממש בודדים. היתר עשו משהו שהוא כמעט כזה אבל לא קרוב לזה באמת. המגבר הזה גם לא מעמיד לי זמר אמיתי, מוחשי ״מפחיד״ כמו המגברים שציינתי את שמם. אבל הוא כן קרוב לשם. קרוב ממש.

 


נקודות ציון

העמדה

לא ממש מתחמם אבל מאוד רגיש למדפים. על הרצפה כמובן שלא בא בחשבון, על מזנון הטלוויזיה שלכם לא ישמע במיטבו. ככל שהשיכוך יהיה משמעותי יותר כך תוציאו ממנו יותר שקט, פרטים, רזולוציה. כמו כל מגבר טוב, שיכוך רזוננס הוא הכרח.

חשמל

מי שיחליט לחבר את המגבר הזה לכבל חשמל של הום סנטר עדיף שיחפש לו מגבר משולב סיני בסיסי NO NAME. המגבר הזה ידרוש כבל איכותי והדרישה הזו תתבטא ביכולות צליל אחרות לחלוטין.


התאמה לרמקולים

התחושה היא שלא רק שאין רמקול שהמגבר הזה לא ידחוף אם כי התחושה היא שאין רמקול שלא ישמע טוב יחד איתו.

סיכום

אמרתם היי אנד אמרתם YBA PASSION IA350. זה המגבר שיקח את הרמקולים שלכם למקום הזה שתגידו ״אה, אוקי - עכשיו אני מבין על מה האודיופילים הדפוקים האלה מדברים״. מעט הפעמים שאני משתמש בצמד המילים הללו בביקורות שלי. זה משום שאני שומר אותם רק לכאלה שממש מגיע להם שאשתמש בביטוי הזה. למגבר הזה יש את מה שאני מכנה ״צליל יקר״. זה מתבטא בכל תדר, בכל סגנון מוסיקה ובכל עוצמה שתבחרו להאזין. המגבר הזה שעולה לא מעט כלל אך בנוי מעולה, נקי ונאה מאוד לטעמי, בעל יכולות סוניות מהממות בדיגיטל ובכלל, הופך להיות עסקה סופר משתלמת גם במחיר הזה. זה משום שאת הסטנדרטים האלה של ״צליל יקר״ אני מכיר היטב וקשה מאוד לפגוש את היתרון הזה במחיר הזה. זה לא שאין כאלה בכלל. יש, ושמעתי כמה כאלה פה ושם ואפילו, תתפלאו, באותו מחיר בדיוק. אבל זה העומד למבחן וזה יקבל את הציון הזה כרגע, נכון ליום הזה, לתאריך הזה הספציפי הזה, כמגבר המשולב הטוב ביותר ששמעתי. כשיקום לו מתחרה, ואולי זה יהיה הבא בתור, אדווח שאני מעביר את הכתר לאחר. עד אז, לכו לשמוע.

 YBA PASSION IA350

שורה תחתונה: היי אנד אמיתי, בעל צליל יקר ומרשים ובמחיר שיראה יקר ללא מעט חובבים מתחילים אבל כשתשמעו אותו, יש בי תחושה שמחירו יהפוך לזניח.

מחיר: 19,700 ש״ח
אחריות ושירות: אמנון סאונד

 

 

 

Audio System

Speaker - tidal contriva diacera se

Power amplifier - constellation audio centaur

Preamplifier - constellation audio inspiration Preamp 1.0

Digital source -mac mini + RME Fireface 800

Analog

Turntable - DaVinci Audio - Gabriel Grand Reference DaVinci v3

 Tonearm - Graham Engineering - Elite

 Cartridge - Miyajima Madake

Phono Cable - Stealth Hyperphono XLR

Phono Stage - Asr Basis Exclusive MK2 HV

 Audio Rack - Finite Elemente Pagode Master Reference Heavy Duty

Cables

 Speaker Cables - Stealth Dream v14

 Interconnect Cables - Acoustic Zen Silver Reference XLR

Power Cables - Stealth M-7000 With Solid Silver V10 Wall Plug And  V10 IEC

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (35 תגובות פורסמו):

avatar
YORAMGROS 1970-01-01 02:00:00
כמו תמיד יופי של כתבה
avatar
partner11 1970-01-01 02:00:00
נמר, מאיפה הפצצת את מקבץ הסקירות האלו, אין חיים יותר? חייב לציין שסדרת המגברים המשולבים שנסקרו לאחרונה, עושים חשק לחזור ל"הכל באחד"
avatar
FOXY 1970-01-01 02:00:00
נראה מוצר מאוד מעניין. אילו מגברים משולבים אחרים היו הכי קרובים אליו ברמה הסונית?
avatar
ronensud 1970-01-01 02:00:00
יאללה מבחן השוואתי- הגל, avm, אייס, yba ומה שיצוץ עוד.
avatar
במבי 1970-01-01 02:00:00
יאללה מבחן השוואתי- הגל, avm, אייס, yba ומה שיצוץ עוד. רונן הייתי מוסיף גם את לימה :בעד:
avatar
yeuda27 1970-01-01 02:00:00
בהחלט לימה!!
avatar
למה 1970-01-01 02:00:00
יש לי תחושה מאד חזקה ש leema quasar היה לוקח בהליכה.;)
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
הכתבה עושה חשק לרוץ ולשמוע את המגבר, YBA עושים מוצרים מצויינים, גם כשזה מגיע למכשיר משולב הם לא מפסיקים להדהים.
avatar
רוזי1 1970-01-01 02:00:00
נמר, האם טוב לאוזניך מהאקיופייז שבחנת?
avatar
gds 1970-01-01 02:00:00
יש לי תחושה מאד חזקה ש leema quasar היה לוקח בהליכה.;) למה לימה ;) הכל באחד, זה הטרנד, שמעתי שניים מהנ"ל וזה לא שהם רעים כי אין ממש משהו רע במוצרים של העת האחרונה אבל בתכלס הם גם לא בסטנדרט האודיופילי, אבל כרגיל בפורום זה יש את החברים של היבואנים שיעזרו להם ביח"צ, למה לא, עיני לא צרה, שיבורכו וירוויחו, שלוס'רה תלפים, אפשר לקנות מוצרי חשמל למטבח שלם אבל מה זה לעומת דפקטים ששמים ארבע וחצי כל שנה על אייפון חדש..
avatar
j w 1970-01-01 02:00:00
שמתי לב שהמינוח "הכל באחד" כאן בפורום לא כולל תכונות כמו רדיו FM ונגן CD. רק רציתי להעיר שלדעתי יש ציבור שמוצא ענין בתכונות אלו ומוכן לשלם כדי לכלול אותן במכשיר אחד ולהפעילו בשלט אחד (או אפליקציה אחת).
avatar
k12 1970-01-01 02:00:00
רק לשם ענין, בארץ האקיופז E-470 שהוזכר פה עולה יותר מכפליים מה YBA ואילו ביפן המצב כמעט הפוך ה YBA עולה 950000 ין לעומת המחיר של האקיופז שהוא 540000 ין. זה אומר שאם מניחים שיקר יותר הוא טוב יותר אזי לא ניתן להשוות ביניהם .
avatar
YB-7 1970-01-01 02:00:00
כן.. זה די ברור מדוע המכשיר הזה מוציא צליל "יקר".:) [ATTACH=full]37531[/ATTACH] [ATTACH=full]37532[/ATTACH]
avatar
dor_s 1970-01-01 02:00:00
כן.. זה די ברור מדוע המכשיר הזה מוציא צליל "יקר".:) [ATTACH=full]37531[/ATTACH] [ATTACH=full]37532[/ATTACH] יתכן שהמגבר מעולה אבל על פי תמונה לקבוע למד אותי חוץ מהמקבילות מה מיוחד כאן?
avatar
ארמה אודיו 1970-01-01 02:00:00
שמתי לב שהמינוח "הכל באחד" כאן בפורום לא כולל תכונות כמו רדיו FM ונגן CD. רק רציתי להעיר שלדעתי יש ציבור שמוצא ענין בתכונות אלו ומוכן לשלם כדי לכלול אותן במכשיר אחד ולהפעילו בשלט אחד (או אפליקציה אחת). הכל באחד או ALL IN ONE יכול להיות : מגבר עם ממיר\מגבר עם ממיר וסטרימר ,או עם פונו \ נגן \ טיונר \ וי פי\בלוטוט וכו . כלומר תבדוק לפי הצרכים שלך מה מתאים לך כי המילה הכל באחד לא בהכרח מעידה שיש בו הכל ....
avatar
YB-7 1970-01-01 02:00:00
יתכן שהמגבר מעולה אבל על פי תמונה לקבוע למד אותי חוץ מהמקבילות מה מיוחד כאן? האמת האמיתית היא שאין בו שום דבר מיוחד.. (ואני מתייחס רק למגבר ההספק). חוץ מזה שזה מגבר בי-פולארי סימטרי, בטופולוגיה קלאסית, בן ארבע דרגות בלבד, עם ארבעה טרנזיסטורי הספק לכל ערוץ, בקיבולת של 150 וואט כל אחד... ורכיבים איכותיים נוספים. למעט... ולזה צריך להתבונן בקפידה בתמונה השנייה. אפשר לראות שהדביקו חתיכות קטנות של עץ אלון על הטרנזיסטורים הדיפרנציאליים בדרגת הכניסה.... זה אולי תובנה של היצרן הצרפתי בעקבות תעשיית חביות היין שמאד מפותחת במדינתו...;)
avatar
j w 1970-01-01 02:00:00
אמיר, תודה על התגובה. אכן, יש לשים לב מה בדיוק אתה מחפש, ולבחור לפי הצרכים וזה מעבר לאיכות הצליל, כמובן.
avatar
gds 2018-01-02 10:23:04
יתכן שהמגבר מעולה אבל על פי תמונה לקבוע למד אותי חוץ מהמקבילות מה מיוחד כאן? בהנחה שכל הדברים השחורים האלה הם קבלים, נראה שכתוב עליהם YBA והם מסוג פילם הרי שכן יש השקעה ברכיבים איכותיים. יש היום מגברי "היי אנד" שהם די דלים מבחינת רכיבים בניגוד לפעם שהיו עמוסים, מרק לוינסון וכד' היום חברות הבינו שאפשר לייצר מכשירים ברמה גבוהה עם מינמום רכיבים, רוטל הוציאו בשנות 80-90 סי די'ם עם מעגלים עמוסים בכל טוב והיום נגנים יוקרתיים מכילים מעגל שבקושי תופס שליש מהמארז, דווקא השקעה ניכרת הולכת היום למארזים שעלות יצורם מגיעה לשליש מהמוצר לדברי מקינטוש למשל, כשרואים מכשיר שרובו אוויר צריך להצדיק את מחירו איך שהוא. קיראו לי מיושן אבל אצלי רמה גבוהה זה מגבר שמשמש כ..מגבר בלבד עם ווליום אנלוגי ובורר מכני.
avatar
arix 2018-01-02 10:50:55
מגברי CLASS-D דורשים פחות רכיבים, השאלה מה האיכות של מגברי class-d , הדעות חלוקות, יש שטוענים שקיימים בשוק מגברי CLASS-D טובים מאוד..
avatar
נמר 2018-01-02 11:50:41
נמר, מאיפה הפצצת את מקבץ הסקירות האלו, אין חיים יותר? חייב לציין שסדרת המגברים המשולבים שנסקרו לאחרונה, עושים חשק לחזור ל"הכל באחד" זה החיים שלי חביבי. כשכתבתי פחות לא היו לי חיים. דבר שני, אל תשכח, באנו לעבוד, לא לשחק.
avatar
YB-7 2018-01-02 12:09:02
הנחה שכל הדברים השחורים האלה הם קבלים, נראה שכתוב עליהם YBA נגדים איכותיים. היום חברות הבינו שאפשר לייצר מכשירים ברמה גבוהה עם מינמום רכיבים זה תמיד היה כך... פחות יכול גם להיות יתרון. העניין עם מינימום רכיבים הוא, שהיצרן צריך לברור את הרכיבים בקפידה.. וגם זה עבודה, ולפעמים גם יותר יקרה.
avatar
yoav12 2018-01-02 12:46:04
שימו לב איך בנוי קומפקט הדגל של YBA מסדרת signature: [url=https://www.hifilink.fr/yba-cd-signature-chez-hifi-link/][url]https://www.hifilink.fr/yba-cd-signature-chez-hifi-link/
avatar
gds 2018-02-02 12:03:10
נגדים איכותיים. זה תמיד היה כך... פחות יכול גם להיות יתרון. העניין עם מינימום רכיבים הוא, שהיצרן צריך לברור את הרכיבים בקפידה.. וגם זה עבודה, ולפעמים גם יותר יקרה. מעניין אם רק את הנגדים הם עשו על שמם או גם את הטרנזיסטורים ועוד, מה שמסביר צליל יחודי שיש לחברות אודיו. בוא לא נשכח שיש רכיבים שלא היו פעם כמו SMT\SMD וצ'יפ ממיר משולב מעגלים דיגיטליים ואנלוגים נוספים שלא היו פעם, מצמצם המון מקום ויוצר פחות בעיות תכנון למהנדסים. שבת שלום.
avatar
YB-7 2018-02-02 13:36:01
מעניין אם רק את הנגדים הם עשו על שמם או גם את הטרנזיסטורים ועוד, מה שמסביר צליל יחודי שיש לחברות אודיו. YBA לא מייצרים נגדים. גם אתה יכול להזמין נגדים מיצרן נגדים עם השם שלך מוטבע עליהם, בתנאי שההזמנה שלך גדולה מספיק בכדי להצדיק את עלויות ה-SET UP. בוא לא נשכח שיש רכיבים שלא היו פעם כמו SMT\SMD וצ'יפ ממיר משולב מעגלים דיגיטליים ואנלוגים נוספים שלא היו פעם, מצמצם המון מקום ויוצר פחות בעיות תכנון למהנדסים. תכנון מעגל ב- SMT/SMD מצריך ראייה שונה של הטופולוגיה, כי ישנן מגבלות מסויימות ברכיבים הללו. בעיקר מגבלות הספק ...
avatar
Sol 2018-03-02 08:30:04
מגברי class-D הם העתיד. בעבר היו לי מונובלוקים של Jeffroland. אכלו בלי מלח מגברים של חברות ידועות מאוד(class-AB). נמר תודה על הסקירה :בעד:
avatar
YB-7 2018-03-02 11:51:26
מגברי class-D הם העתיד. הם אולי העתיד בעתיד. אך בהווה הם עדיין לא ההווה המזהיר.
avatar
ronenperetz 2018-04-02 12:36:39
הם אולי העתיד בעתיד. אך בהווה הם עדיין לא ההווה המזהיר. מזמין אותך אליי לשמוע TACT MILLENNIUM .
avatar
YB-7 2018-04-02 16:21:18
TACT MILLENNIUM . אתה קצת מגזים... לא כתבתי שמגברים דיגיטליים ברמת מחירים כמו זה ($10000) נשמעים גרוע. חוץ מזה זה מגבר ללא כניסות אנאלוגיות בכלל, דיגיטלי נטו... זה קצת מגביל, לא?? טוב, אתה כנראה כבר בעתיד.:)
avatar
ronenperetz 2018-04-02 17:33:10
למי שאין פטיפון -זה לא משנה. גם כך רב השוק עובר היום לדיגיטל .אני עדיין חושב שלאנלוג יש מה למכור אבל לי לא מתאים להרים סטאפ אנלוגי כרגע ולבנות גם ספריית תקליטים. אני עובד גם עם סטאפ מנורתי. נהנה מכל העולמות. מסכים שרב הדיגיטלים צריכים להמתין לעתיד. אתה עדיין מוזמן.
avatar
נמר 2018-04-02 22:08:42
למי שאין פטיפון -זה לא משנה. גם כך רב השוק עובר היום לדיגיטל .אני עדיין חושב שלאנלוג יש מה למכור אבל לי לא מתאים להרים סטאפ אנלוגי כרגע ולבנות גם ספריית תקליטים. אני עובד גם עם סטאפ מנורתי. נהנה מכל העולמות. מסכים שרב הדיגיטלים צריכים להמתין לעתיד. אתה עדיין מוזמן. התגעגעתי אלייך יאחביבי.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
נראה מוצר מאוד מעניין. אילו מגברים משולבים אחרים היו הכי קרובים אליו ברמה הסונית? כתבתי בכתבה לאיזה מגברים אני משווה אותו. כדאי לקרוא...:)
avatar
zariel 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה, על פניו נראה מכשיר עם איכויות מוכחות, האם לא יתקשה בהנעת רמקולים 4 אום, ונצילות 86db,
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה, על פניו נראה מכשיר עם איכויות מוכחות, האם לא יתקשה בהנעת רמקולים 4 אום, ונצילות 86db, לא אמור להתקשה בכך. לפחות על פי האופן שהניע את הרמקולים שלי.
avatar
במבי 1970-01-01 02:00:00
כתבתי בכתבה לאיזה מגברים אני משווה אותו. כדאי לקרוא...:) נמר, אם אפשר ברשותך להדחף לשאלה של פוקסי ובעצם של כמה מאיתנו כאן. ההשוואה שהעלת בין היתר לדרטזיל, ויטוס, קונסטליישן, הייתה במקטע על יכולת של שיחזור נוכחות קול אנושי בחדר (ששם ציינת כי המגבר הנבחן לא באמת "שם" אבל כמעט שם. מה שמעניין אותי - ונראה לי שגם לא מעט מהחברים - הוא, איך הוא בהשוואה למגברים משולבים מהוללים אחרים בשאר האספקטים כגון דינמיקה, פירוט, הפרדה, במה וכו. ובהשוואה למגברים מהוללים אני מתכוון למשולבים סביב רמת מחירו וקצת יותר כגון הלימה שניבחן כאן, ההגל h360 ועוד שאתה וודאי מכיר היטב מתוקף עיסוקך.
avatar
FOXY 1970-01-01 02:00:00
במבי, זה גם מה הייתי שמח לשמוע.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: