חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מגבר משולב AVM A30 במבחן בכורה מחוץ לגרמניה | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

מגבר משולב AVM A30 במבחן בכורה מחוץ לגרמניה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
AVM A30 AVM A30

סימנתי V על כל הפיצ׳רים שאפשר לבקש. עכשיו, אחרי שכולנו יודעים שהם סופר מעודכנים הגיע הזמן לסמן V נוסף על היכולות שלו להפיק מוסיקה.

קדימון קליל

"הקטע הזה שהיום כמעט ואין מגברים משולבים הוא אחת המהפכות בתחום האודיו העולמי. כן כן, לא שמתם לב אבל לאט לאט, מתחת לרדאר, התחלנו לקבל באהבה מערכות ״הכל באחד״ מה שבעבר היה נחשב למוקצה. אז זה בדיוק מה שיצא לי לסקר בשנה האחרונה. מגברים משולבים שמה שצריך מסביבם בשביל להינות ממוסיקה איכותית זה רק טאבלט עם אחת מתוכנות הזרמת המוסיקה המוכרות."

אז הנה. יש לנו כבר את הפולמוס הראשון בתגובות לסקירה הזו.

ולעניין

סקירת מגבר משולב, הכל באחד, גרמני של חברת AVM

אז את היצרנית הזו אני מכיר היטב. יצא לי לשבת עם בעליו פעמיים וחצי. הכוונה היא שפעם אחת בביתי ששוחחנו על אודיו, באותו היום יצאנו למסעדה ושוחחנו שם בין היתר על השוק הזה בראיה אישית יותר. בפעם השניה נפגשנו אצל היבואן הנוכחי (סאונדקווסט) בראיון אחד על אחד שנגע בסדרות החדשות של החברה. כן, היא חוגגת 30 שנות פעילות בעולם ובארץ, אוטוטו, שליש מזה.

 AVM A30

גרמניה וישראל תחילה

קטע איתנו הא? או יותר נכון איתם. היצרן בחר לשווק את המוצר הזה קודם בישראל לפני שהוא יושק לכל העולם. זו כנראה בגלל איזו זיקה שיש לו למדינה שלנו שכן הוא נוהג לבקר בה לא מעט. יוצא טוב שיש אחד כמוני שמוכן ממש לספר לכם את זה ולנפח חזה - ״אנחנו על המפה״ לפחות בראות עיניו. במציאות חברים, אנחנו פחות מנמלה בגזרה הזו ביחס לעולם. אבל אין יותר כייף מלחשוב אחרת.

על המדף ממתין המגבר המשולב החדש של החברה הנקרא AVM A30 כאשר המספר מלמד על שנות הפעילות של החברה.

מדובר במגבר משולב בגודל מלא, המספק 125 וואט לערוץ בטופולוגיה טרנזיסטורית דואל מונו. המגבר מציע את כל מה שמתרחש בשנת 2017. זה אומר שיש לו ממיר התומך ב-96kHz/24bit  בעל כניסות USB, SPDIF ו-Koaxial. למגבר גם לופ לחיבור קולנוע ביתי, התממשקות עם בית חכם, בלוטות׳, 6 כניסות אנלוגיות RCA ו-XLR. למגבר פונקציות נרחבות הכוללות שליטה על בס וגבוהים, שליטה על כל ערוץ בנפרד. אז חוץ מכניסה לקפסולות קפה של כל החברות, תא חימום כוסות ומערכת שאיבת אבק מסביבו למגבר הזה יש את הכל בשביל להפוך ל״הכל באחד״ לאודיופילים קלאסי.

 AVM A30

איכות הבניה גרמנית. זה אומר טובה מאוד. מאוד מאוד. זה מתחיל באיכות הפוטנציומטרים, איכות מסך המידע, החיבורים והשאסי בכלל.
האמת היא שלא הייתי מצפה לפחות מהחברה הזו.

Mahler : Symphony no.2 London Symphony Orchestra, dir. Georg Solti

אז זה מתחיל טוב. כלי הקשת נשמעים היטב. הצליל דינמי, הדעיכה נשמעת היטב וזה כבר אומר לי שהוא שקט מאוד. רמת ההפרדה מעולה, הרזולוציה אפילו טובה יותר. התחום התחתון שהמגבר הזה מציג מלמד אותי על יכולת שליטה מרשימה מאוד בעוד היא נשמרת גם בקטעים מתפרצים בהם לא מעט מגברים משולבים קטנים נכנעים לחלוטין. המגבר מציג צליל מאוד מפורט, מאוד ״נכון״ וטבעי.

הבמה טובה, לא הטובה ביותר שנתקלתי בה אבל היא בהחלט מרשימה מספיק בשביל להמם את מי שנחשף פעם ראשונה בחייו לתלת מימדיות משני רמקולים. היכולת של המגבר לשמור על טונאליות נכונה לאורך כל היצירה בהחלט עשתה לי משהו שגם לי להבין כמה התחום הזה התקדם בעשור האחרון. 125 וואט בריאים ו״זולים״ כאלה שנשמעים כך היה קשה מאוד להשיג עשור אחורה. היום, מוסיקה קלאסית סימפונית אפשר לשחזר בצורה מרשימה מאוד.

 

Bebo Valdez & Diego El Cigala Inolvidable
 

את היצירה הזו ניגנתי דרך הממיר של ה-30. אני מכיר אותה היטב מהתקליטור עצמו. לטעמי, הקובץ המופיע בטידל הוא ברמה זהה לזה של התקליטור ואף טובה יותר. הצליל נשמע נהדר. הפסנתר מלא, מאוזן, טבעי וחי. בתחום הבס חשתי בהחלט שמדובר בבס מעולה אך משהו בתחום התחתון ממש חסר לי, הבס לא מספיק חזק. וכאן בא הפתרון.
 

AVM A30

כוון את הסיגלה
 

כנראה שלעומת האנלוג שלי, שהוא מלא ובריא, הדיגיטל נשמע קצת רזה וחסר בשר. הפתרון הוא נסיון לכוון בס וגבוהים. כן כן, אקולייזר. אני זוכר ששחקתי באקולייזר של האקיופייז וזה היה נשמע, איך נאמר, לא הכי טוב שבעולם. במקרה הזה החסרון הוא כל כך קטן שהייתי צריך להתרכז בשביל לגלות אותו. זה אומר שעם רמקולים פחות שקופים משלי, ואני מאמין שזה מה שירכוש מי שיחפש את המגבר הזה, הסיכוי שלו לשמוע נפילה בצליל בעת כיוונון הבס והגבוהים מקביל לסיכוי שעיוור יבחין בין בר רפאלי לסוזן בוייל במידה ושתיהן יעמדו מולו, זו לצד זו.
אז אחרי שפתרתי את הבעיה הזו, ולא, אני לא חסיד של בסים, מצאתי שאפשר ממש לקבל אנרגיה משמעותית מהיצירה הזו בדיגיטל דרך הטידל. הקונטרבס מדויק, קל מאו להבחין בניואנסים שמאפיינים אותו. אם זו מתיחה ושיחרור של המיתר, הגוף שלו, הדינמיקה בכלל והאיזון של התחום הנמוך עם יתר הספקטרום.


Scorpions - Still Loving You
 

השיר הזה מלווה אותי שנים רבות במבחנים שלי. נדיר שאני משתף אותו אבל שנת 2018, הגיע הזמן לרענן קצת. גם לי מותר לשנות קצת.
השיר הזה סוגר לי כמה פינות. מעבר לזה זהוא בלדה מקסימה שבהחלט מעבירה לי את הסקירות בטוב, הוא גם מציג היטב את הפער בין שקט לרעש. או שאיך שאנו מכנים אותו בעדה - דינמיקה. הצליל הראשון כבר מגלה לי כמה המגבר הזה שקט. הוא מציג המון פרטים מתוך רקע שחור. קולו של הסולן הוא אחד מהבעייתיים בגזרה. הוא מאוד ״קל״ עלול להיות ״מציק״ במערכות לא מאוזנות. במקרה הזה, מכיוון שהמגבר הזה מאוזן למהדרין הוא עובר את השלב הווקאלי בשיר הזה. לכך תוסיפו את זמרות הליווי מאחור שגם הן, כמוהו, נשמעות נהדר.
הגיטרה החשמלית מתפרעת בפזמון השני של השיר. שם קל להבין שאנרגיה לא חסרה למגבר הזה. הוא חזק באמת, מדויק להפליא והרזולוציה, כמו היתר, מעולה.
קולות אדם הם הקשים ביותר לשיחזור. במיוחד כאשר מדובר בזמרים כמו פברוטי, קירקבי, שרייר וכאלה שבאמת מצליחים להניע את מיתרי הקול שלהם באופן כזה שיאתגר עוד את המקרופון עצמו לפני שזה בכלל מוקלט. מה שמערכת צריכה לעשות זה לקלקל כמה שפחות את מה שהקליטו. מגברים טובים מאוד מצליחים לשחזר קולות אדם ברמה כזו שיכולים לבלבל אותנו ולחשוב שהזמר אשכרה בחדר. ואם הוא זמר שהלך לעולמו, זה עלול להיות די מפחיד. במקרה הזה המגבר הזה הוא לא מאלה. למה? כי אלה שעושים את זה עולים הרבה יותר ממנו. למה? כי ככה החליטו. אבל ביחס למחירו, הוא מצליח לעשות כמה דברים שמעט מאוד מגברים משולבים מקבילים מצליחים. למשל לשמור על טבעיות באמינות מאוד גבוהה, לתאר את החלל בו הם שרים, לגלות לי לא מעט ממה שמתרחש שם בהקלטה.


מגבר אוזניות

אז לא. זה לא המגבר הזה שתחברו אליו את הפוקאל אוטופיה שלכם. הוא בסדר גמור, לא הטוב ביותר שמצאתי במגבר משולב. הוא שם, והוא מהנה למדי, יניע אוזניות ממוצעות אבל תשכחו מזה שיניע אחת של 300 אוהם ובטח לא של 600 אוהם שיגרום לו להתעלף כבר בהתפרצות הראשונה של הזמר למקרופון או של התזמורת על המנצח. לעומת זאת הוא מאוזן מאוד, מפורט למדי ועם רמת הפרדת כלים טובה מאוד. אבל שום דבר בו אינו חלופה למגבר אוזניות יעודי איכותי במידה וזה הקטע שלכם. 

AVM A30


נקודות ציון

התאמה לרמקולים

זהו מגבר חזק מאוד. הוא יניע את רוב הרמקולים בשוק. אני משייך אותו למשפחה הנטרלית עם נטיה קלה מאוד לחמימות. אי לכך, רמקולים מהמשפחה החמה והנטרלית יתאימו לו מאוד. לעומת זאת זאת, רמקולים בהירים באופים עלולים להשמע חריפים מידי.

העמדה ורגישות למשטחים

רגיש יחסית. רצוי ומומלץ לשכך אותו בעזרת שיכוך בהתאם לטעמכם והצרכים שלכם. על מדף הפיניט אלמנט שלי הוא נשמע נהדר ללא שיכוך נוסף. ישמע נורא ואיום על הרצפה והצליל ישתפר במעלה איכות השיכוך.

חשמל

רגיש יחסית. רצוי לשלב לו כבל חשמל נחושת איכותי. כבלי כסף מוציאים ממנו מעט חריפות.

AVM A30


סיכום

את הסאונד של היצרן הזה אני מכיר היטב. מכיר את הקדמגבר שלו (היה לי כזה) את המגבר המשולב שלהם (גם כזה היה לי לתקופה לא מבוטלת), את מגבר ההספק שלהם ששרת אותי נאמנה שלוש שנים ועוד שלל מוצרים מתוצרתם. אני יכול להעיד שעל חתימת הקול שלהם הצליחו לשמור היטב גם במוצר הבסיסי שלהם. היכולת של המגבר הזה להישאר מאוזן ומגובש בכל עוצמה שתבחרו היא בהחלט מהמרשימות שיצא לי לשמוע. הדינמיקה, הפרטים והרזולוציה, כמו היתר, גם היא שייכת לאותה קטגוריה של מוצרים ברמת ביניים מהמעולים שיש.

עם זאת מצאתי יכולות דומות במחלקה הדיגיטלית של המגבר. היום, מה לעשות, dac הופך להיות מיותר. ברוב הקדמגברים תמצאו ממירים מעולים או בכלל סטרימרים שמבטלים את הצורך בקופסאות מיותרות על הסטנד.

אחת ההפתעות באו דווקא מהאקולייזר המצוין שלו. הוא פשוט נהדר. זו בין הפעמים הבודדות שאני ממש יכול לשחק עם תדרים מבלי שזה יחריב לי את כל התוצאה. אי לכך, כל חובבי המשחקים מהסוג הזה, יש נביא בעירכם.

שורה תחתונה: היה יכול להיות נבחר השנה של 2017 אם הייתי מסיים את העריכה בזמן.קטגוריה: ביניים
מחיר: 11,450 ש״ח
אחריות ושירות: סאונדקווסט

 

 


Audio System

Speaker - tidal contriva diacera se

Power amplifier - constellation audio centaur  

Preamplifier - constellation audio inspiration Preamp 1.0 

Digital source -mac mini + RME Fireface 800

Analog

Turntable - DaVinci Audio - Gabriel Grand Reference DaVinci v3

 Tonearm - Graham Engineering - Elite

 Cartridge - Miyajima Madake

Phono Cable - Stealth Hyperphono XLR

Phono Stage - Asr Basis Exclusive MK2 HV

 Audio Rack - Finite Elemente Pagode Master Reference Heavy Duty

Cables

 Speaker Cables - Stealth Dream v14

 Interconnect Cables - Acoustic Zen Silver Reference XLR

Power Cables - Stealth M-7000 With Solid Silver V10 Wall Plug And  V10 IEC

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (36 תגובות פורסמו):

avatar
איציק ירקוני 2018-07-01 02:39:17
נמר סקירה מעולה. טוב לראות שניתן לרכוש מוצר איכותי במחיר שפוי:בעד:
avatar
גיא 2018-07-01 06:36:53
סקירה מעולה נמר. נהנתי לקרוא. המחיר הפתיע אותי לגמרי! יש כאן ערך לכסף שהוא פשוט יוצא דופן. גם העובדה שכל כך הרבה בקופסה אחת מראה שהיום גם בהיי אנד יש ראש פתוח ויכולת לתת משהו אחר מהנורמה. כל הכבוד לחברה שם ב-AVM.
avatar
carmi 2018-07-01 06:43:10
קראתי את הסיקור, וחשבתי מגבר טוב, מגבר טוב, כמה הוא עולה, אז בסוף ראיתי את המחיר - ובאמת הפתעתי (לטובה, כמובן לטובה :) )
avatar
pruym 2018-07-01 08:00:15
כל ביקורת של מכשיר חדש שאני רואה שנמר מתלהב ממנו, יצר הרכישה שלי מתעורר למרות שאין לי שום צורך במכשיר. זו דוגמה מצויינת...
avatar
alokink 2018-07-01 08:11:47
סקירה די דיפלומטית. לא הייתי ממליץ לקנות היום מגבר משולב חדש עם DAC מובנה ללא תמיכה ב- DSD ו- MQA
avatar
גיא 2018-07-01 08:40:54
קראתי את הסיקור, וחשבתי מגבר טוב, מגבר טוב, כמה הוא עולה, אז בסוף ראיתי את המחיר - ובאמת הפתעתי (לטובה, כמובן לטובה :) ) בדיוק מה שקרה לי! אגב, טוב שלא באת ביום חמישי הלכו כמה בקבוקים. היה אחד שאפילו עשה קולות של ינשוף על הספה ולא היה בקרבנו שוטר תנועה.
avatar
carmi 2018-07-01 08:47:38
סקירה די דיפלומטית. לא הייתי ממליץ לקנות היום מגבר משולב חדש עם DAC מובנה ללא תמיכה ב- DSD ו- MQA מאוד תלוי מה מצפים מה DAC, אם רוצים חיבור לסטרימיג בלבד, אז למה צריך DSD בקשר ל MQA, אם עובדים עם מקור שיודע להמיר את ה MQA ל PCM אז זה מפחות חשוב. מצד שני לא בטוח כמה זמן ה MQA יחזיק לאורך זמן (למרות שאני מאוד אוהב את הפורמט הזה)
avatar
efi1965 2018-07-01 09:12:35
המחיר ללא ספק מפתיע מאוד בהתיחס ליכולות שלו ולכל החבילה שהוא מספק. ללא ספק מציאה לאודיופיל מתחיל או לאודיופיל שפוי ........ ;)
avatar
גיא 2018-07-01 09:50:12
אפי, המילים "אודיופיל ושפוי" לא יכולות להיות באותו המשפט. אני קורא אותך לסדר! ;)
avatar
carmi 2018-07-01 11:48:09
בדיוק מה שקרה לי! אגב, טוב שלא באת ביום חמישי הלכו כמה בקבוקים. היה אחד שאפילו עשה קולות של ינשוף על הספה ולא היה בקרבנו שוטר תנועה. ביום חמישי לא הייתי צריך בקבוק להיות כמו ינשוף על הספה
avatar
exupgh12 2018-07-01 11:54:24
תודה על סקירת המכשיר נמר, המגמה של מכשירים הכוללים מספר תכונות לטובת אלו שמחפשים All in One הולכת ומתפתחת, חברות כמו Simaudio, Cary, Hegel, Lumin, Technichs נמצאות גם הן בתחום. אם באפשרותך להוסיף הייתי שמח לדעת איך ה AVM בהשוואה למכשירים למתחרים בקבוצת המחיר שלו ובייחוד מול Simaudio שקוטפים אין ספור פרסים של מוצרי ה All in one שלהם. אגב, מבחינתי האישית ויש שלא יסכימו איתי, חוסר תמיכה ב DSD או MQA למרות שצורם בעיניים לא צריך להיות Deal Breaker , יש דברים חשובים מכך למרות שבאופן אישי היה לי קשה להכניס הביתה מכשיר שאינו תומך DSD.
avatar
נועםמ 2018-07-01 12:42:45
לפי דעתי הוספת DAC למכשיר זה מגבלה. עוד פעם לפי דעתי תחום ה DAC הוא תחום שעוד יכול להתקדם במהירות כל כמה שנים לעומת חידושים במגברים. ככה שאם לא תהיה אפשרות לעדכן בעוד כמה שנים אולי תתקע עם מגבר טוב ועם DAC מיושן. כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור.
avatar
efi1965 2018-07-01 13:02:16
אפי, המילים "אודיופיל ושפוי" לא יכולות להיות באותו המשפט. אני קורא אותך לסדר! ;) לקחתי לתשומת ליבי ואני מעדכן לאפשרות שלא כללת, אפשר במשפט אחד את שני המילים ......... "אודיופיל בלתי שפוי" :שתוי:
avatar
איציק ירקוני 2018-07-01 13:04:40
כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור. העניין שהמגבר הנסקר נמכר במחיר שפוי, וניתן יהיה ליהנות ממנו לעוד שנים ארוכות, גם במידה והדאק שבתוכו יהיה מיושן.
avatar
נועםמ 2018-07-01 13:07:36
העניין שהמגבר הנסקר נמכר במחיר שפוי, וניתן יהיה ליהנות ממנו לעוד שנים ארוכות, גם במידה והדאק שבתוכו יהיה מיושן. לא אמרתי שלא, באמת נשמעת הצעה טובה. רק ציינתי...
avatar
איתי ו. 2018-07-01 18:59:07
לפי דעתי הוספת DAC למכשיר זה מגבלה. עוד פעם לפי דעתי תחום ה DAC הוא תחום שעוד יכול להתקדם במהירות כל כמה שנים לעומת חידושים במגברים. ככה שאם לא תהיה אפשרות לעדכן בעוד כמה שנים אולי תתקע עם מגבר טוב ועם DAC מיושן. כבר היום אני רואה כאלו שמנסים למכור DAC שלפני עשור עלו עשרות אלפי שקלים וכיום עם השבבים החדשים הם נתקעו קצת מאחור. להוספת דאק למכשיר בתחום מחיר זה יש מספר יתרונות: הראשון כמובן הוא מסלול קצר מאד. השני- חסכון בכבל חשמל השלישי - חסכון בכבל אינטרקונקט לא מסכים שבאופן "אוטומטי" שבב חדש הוא טוב יותר. למעשה מעדיף בהרבה את ה- PCM1704 מתחילת שנות ה- 90 שנשמע נפלא וטוב בהרבה מאלו החדשים. עכשיו, תן לי דוגמא אחת למי שמנסה למכור דאק שעלה לפני עשור עשרות אלפי ש"ח ורוצה למכור אותו. משימה לא פשוטה לדעתי. ובחזרה למכשיר הנסקר- אם הוא נשמע טוב לאזנייך בשנת 2018 איזו סיבה שישמע אחרת בשנת 2020?
avatar
menahem 2018-07-01 19:15:51
להוספת דאק למכשיר בתחום מחיר זה יש מספר יתרונות: הראשון כמובן הוא מסלול קצר מאד. השני- חסכון בכבל חשמל השלישי - חסכון בכבל אינטרקונקט לא מסכים שבאופן "אוטומטי" שבב חדש הוא טוב יותר. למעשה מעדיף בהרבה את ה- PCM1704 מתחילת שנות ה- 90 שנשמע נפלא וטוב בהרבה מאלו החדשים. עכשיו, תן לי דוגמא אחת למי שמנסה למכור דאק שעלה לפני עשור עשרות אלפי ש"ח ורוצה למכור אותו. משימה לא פשוטה לדעתי. ובחזרה למכשיר הנסקר- אם הוא נשמע טוב לאזנייך בשנת 2018 איזו סיבה שישמע אחרת בשנת 2020? מסכים איתך ויש לי אבל,והוא: יש אנשים שקונים מגבר,כמו זה,כדי להאזין למוזיקה ויש אנשים שקונים בשביל להאזין לטכנולוגיה וגם...למוזיקה. לגבי האחרונים המגבר הזה,לא ממש בהגיון צרוף,הוא להיתקע ב 2018 עם טכנולוגיה של 2018. נסה לשכנע...את המשוכנעים. מנחם
avatar
למה 2018-07-01 20:09:45
תודה רבה לנמר על הסקירה המעניינת. האמת קיבלתי רמז מגבי עוד בתערוכה, שעוד מעט תצא סקירה משבחת למכשיר. רוצה לציין שההספק 125 וואט לערוץ ב 4 אוהם ו 80 וואט ב 8 אוהם בהתאם. מה שחסר לי בסקירה ההתייחסות למגבר פונו,אשר נימצא במכשיר ולא ניסקר ביכלל. אותי אישית כלל לא מעניין לא דאק ולא סטרימינג,במיוחד אם זה חלילה בא על חשבון ההגברה. המכשיר דואל מונו מלא,אבל גודל השנאים לא משכנע. [url=https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto%20Produkte/AVM/DSC05386.jpg][url]https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto%20Produkte/AVM/DSC05386.jpg
avatar
איתי ו. 2018-07-01 20:11:48
נמר , נהניתי מהסקירה. כל הכבוד על הבחירה של הרפרטואר החדש לבחינת מוצר. צריך לא מעט תעוזה "להתקיל" מגבר (ונצ'יק) כזה בקטעים כאלה וכל הכבוד למגבר שעומד בכך בהצלחה רבה. וכעת מילה ליבואן - כבוד גדול שהיצרן בחר בישראל להשיק את המוצר החדש. לא טרוויאלי ולא מובן מאליו. כל הכבוד !!
avatar
נמר 2018-07-01 20:47:33
תודה רבה לנמר על הסקירה המעניינת. בשמחה. מה שחסר לי בסקירה ההתייחסות למגבר פונו,אשר נימצא במכשיר ולא ניסקר ביכלל. אין לו פונו סטייג׳. לפחות לא לזה שהיה אצלי בסקירה. כפי שידוע לי אין אפשרות כזו בהזמנה. את זה צריך לברר מול גבי. מה שכן, יש להם פונו סטייג׳ שעולה לצרכן 3200 ש״ח בערך. תהיה עליו ביקורת בקרוב. אותי אישית כלל לא מעניין לא דאק ולא סטרימינג,במיוחד אם זה חלילה בא על חשבון ההגברה. המכשיר דואל מונו מלא,אבל גודל השנאים לא משכנע. [url=https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto]https://www.timbre.de/files/media/img/produkte/Foto Produkte/AVM/DSC05386.jpg מדובר במגבר גבוה יחסית עם שני שנאים. שים אותם אחד על השני וקיבלת שנאי מגודל מרשים מאוד גם ביחס למגברי הספק גדולים. בלי קשר לגודל השנאים והתחושות שיוצרת התמונה, אין דבר טוב יותר ממשמע אזניים. אני שמעתי, כתבתי על מה שהתרחש ברמקול שלי שאי אפשר להאשים אותו בסלחנות יתר עבור מגברים משולבים.
avatar
למה 2018-07-01 21:45:42
נמר, לא חולק עליך חלילה וחס. ראיתי התיחסות לרגישות לראשים בדף הנתונים והבנתי שהמכשיר תומך בכניסת פונו. ברור, שחייבים לישמוע,בשביל להסיג מסכנות. אגב מה דעתך על שילוב אפשרי עם ASW GENIUS 310 מבחינת סינרגיה ? [url=https://www.hifi-regler.de/shop/avm/avm_a30-silber-100007525-si.php][url]https://www.hifi-regler.de/shop/avm/avm_a30-silber-100007525-si.php
avatar
נמר 2018-07-01 23:38:30
יכול להיות שיש גרסה עם פונו. זה שהיה אצלי היה בלי. אחרת היה לו בורג הארקה. לגבי השילוב. לא שמעתי אותם יחד אבל ההימור שלי הוא שזה יעבוד טוב ביחד. אני לא יכול להגיד לך ״קנה אותו - יעבוד״. אבל לבדוק תמיד כדאי.
avatar
arix 2018-08-01 00:08:12
סקירה יפה ועניינית לגבי ביצועי האודיו, חסר קצת נתונים לגבי "משולב" , מה זה "התממשקות עם בית חכם" , הכוונה. האם זה גם סטרימר ? , ואם כן באיזה פורמטים וכו... אם אין לו כניסת פונו אז השילוב של DAC בלבד ?
avatar
למה 2018-08-01 08:34:33
וואלה שווה ביקור.
avatar
lion77 2018-08-01 19:33:35
האם יצא לך לסקור את המגבר: parasound halo ואם כן איך הוא לעומת המגבר הנ"ל ?
avatar
נמר 2018-08-01 20:44:26
האם יצא לך לסקור את המגבר: parasound halo ואם כן איך הוא לעומת המגבר הנ"ל ? לא יצא לי. אני משער שמדובר במגבר מצוין שכן מדובר ביצרן מעולה. אך מכיוון שלא שמעתי את המגבר המשולב שלהם (שמעתי את מגברי ההספק) לא אוכל לתת לך חוות דעת מלומדת.
avatar
DavidGil 2018-08-01 21:43:43
אחלה סקירה שמעלה הרהורים על מעמדם של המכשירים המשולבים לעומת הנפרדים. אני חושב שיש היום מספיק דוגמאות בשוק למכשירים משולבים טובים, מצויינים וחלקם אפילו עילאיים, שמייתרים את הצורך בקופסאות הנפרדות. נכון, שמבחינה מסחרית, התעשיה לעולם תעדיף למכור לנו עוד קופסאות ועוד חוטים שמחברים בינהם, אבל האם באמת זה עדיף? מה שכן, האפשרות למשחקים אין סופיים בין פרה ופאואר מחברות שונות ומלא אפשרויות לאינטרקונקט שביניהם, מאפשר יצירת חותם סאונד אישי, לפי טעמו של הבעלים, שלא קיים במשולב שמגיע as is לטוב ולרע.
avatar
איציק ירקוני 2018-08-01 23:43:00
אחלה סקירה שמעלה הרהורים על מעמדם של המכשירים המשולבים לעומת הנפרדים. אני חושב שיש היום מספיק דוגמאות בשוק למכשירים משולבים טובים, מצויינים וחלקם אפילו עילאיים, שמייתרים את הצורך בקופסאות הנפרדות. נכון, שמבחינה מסחרית, התעשיה לעולם תעדיף למכור לנו עוד קופסאות ועוד חוטים שמחברים בינהם, אבל האם באמת זה עדיף? מה שכן, האפשרות למשחקים אין סופיים בין פרה ופאואר מחברות שונות ומלא אפשרויות לאינטרקונקט שביניהם, מאפשר יצירת חותם סאונד אישי, לפי טעמו של הבעלים, שלא קיים במשולב שמגיע as is לטוב ולרע. 1. נכון שיש בשוק מכשירים משולבים מצוינים, בשידוך נכון לרמקולים מתאימים הם מייתרים את הצורך ברכישת קופסאות נפרדות. 2. לגבי שילובים בין רכיבים שונים, (פרה ופאוור). לטעמי שמגיעים לרף יוקרתי, עדיף לרכוש פרה ופאוור מאותו מותג.
avatar
partner11 2018-09-01 21:58:17
נמר, תודה על הסקירה כשקראתי מיד עלתה לי השאלה איך הוא בהשוואה ל HEGEL H160 ? שניהם באותה קטגוריית מחיר וגם אותו יבואן
avatar
נמר 2018-09-01 21:59:00
סאונד שונה, גישה אחרת. שני מגברים מעולים שכל אחד מהם יתאים למישהו אחר.
avatar
pruym 2018-09-01 23:22:23
נמר, תודה על הסקירה כשקראתי מיד עלתה לי השאלה איך הוא בהשוואה ל HEGEL H160 ? שניהם באותה קטגוריית מחיר וגם אותו יבואן מה שהופך את הבדיקה לפשוטה ביותר, הולכים לגבי משווים ומחליטים....
avatar
zvi-ka 2018-10-01 07:45:05
מה לגבי ההבדל עם המכשיר "הכל כלול" של naim, שהיה בתערוכה ? (במערכת "הקטנה" של ניים שהיתה) גם אותו מחיר ?
avatar
motorica 2018-10-01 08:27:19
נמר, תודה על הסקירה כשקראתי מיד עלתה לי השאלה איך הוא בהשוואה ל HEGEL H160 ? שניהם באותה קטגוריית מחיר וגם אותו יבואן H160 יקר יותר במידה לא מבוטלת.
avatar
ronensud 2018-10-01 08:49:24
נמר סקירה מעולה, תודה. מת על הקונספט של הכל באחד. איך הוא מול ההגל המקביל?
avatar
liorkoren 2018-10-01 09:12:03
ההגל שדומה יותר בתמחור (זול יותר?) זה H90.
avatar
roberts 2018-10-01 19:24:14
מה לגבי ההבדל עם המכשיר "הכל כלול" של naim, שהיה בתערוכה ? (במערכת "הקטנה" של ניים שהיתה) גם אותו מחיר ? כל מערכת "הכל כלול" של Naim אפילו מרמי לוי אוכלת כל מערכת על נפרדת על פני הגלקסיה שלנו - מה איכפת לי לפנק קצת את אריה גור סתם ביום חול שכזה (ורד);)
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: