חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

פוג'י מציגה את X-E3, קומפקטית ומוכשרת | מצלמות | חדשות | ראשי

פוג'י מציגה את X-E3, קומפקטית ומוכשרת

גודל אות: Decrease font Enlarge font
פוג'י X-E3 פוג'י X-E3

ל- X-E3 החדשה נטולת המראה של פוג'י יש 24.3 מגה פיקסל, וידאו 4K והמון נקודות מיקוד (325 למען הדיוק).

פוג'י הכריזה על דגם חדש למצלמה נטולת-מראה (לא יותר עדיף מאשר מירורלס? תגובות יתקבלו בברכה) עם החלפת עדשות. הדגם, X-E3, מחליף את X-E2S ומתמקם מתחת ל- X-T20 (לפי פוג'י, הדגם החדש נמצא במקום החמישי בהיררכיה), ממנו הוא לוקח את מערך המיקוד האוטומטי שלו, הכולל 325 נקודות. בנוסף, למערכת אלגוריתם מעודכן למעקב אחרי עצמים, ולפי פוג'י הוא מאפשר רמת הצלחה גבוהה יותר בעצמים קטנים יותר ומהירים יותר מאשר עד כה. עם 14 תמונות לשנייה, מדובר ביכולת ראויה. לדגם החדש אין מבזק פנימי כמו לקודמו, אבל בערכה מבזק EF-X8.

פוג'י X-E3

אגף הווידאו מאפשר הסרטה באבחנה של 4K ובמהירות 30 מסגרות/שנייה. ניתן לצלם במהירות כפולה באבחנת HD מלאה. גם לדגם החדש ווי-פי לתקשורת בלוטות' בצריכת סוללה מזערית לטלפון החכם.

המסך מאחור ("3, עם 1.04 מיליון נקודות) שודרג למסך מגע, אבל עדיין הוא אינו נע על צירו, מכיוון שאין לו ציר. השינויים כוללים, בנוסף, מערך תכונות לפי תכנות אישי הנשלט בקלות, ויש לו ג'ויסטיק למיקוד האוטומטי. במצב של צילום דרך המסך (live-view), ניתן להגיע ל-5 מסגרות לשנייה.

פוג'י X-E3
המצלמה זמינה בעולם הגדול מחודש זה. המחיר בארה"ב: 900 דולר לגוף, 1300 דולר כולל עדשה (יש לומר עַצְמִית; בעַצְמִית אחת מספר עדשות) 18-55 מ"מ, 1150 דולר עם 23 מ"מ 1:2. לפוג'י 23 עדשות (גם) למצלמה זו.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: