חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

אוזניות אלחוטיות E8 ל- B&O | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

אוזניות אלחוטיות E8 ל- B&O

גודל אות: Decrease font Enlarge font
E8 - B&O E8 - B&O

ארבע שעות האזנה, אפליקציה למוזיקה לפי הטעם - אלו האוזניות החדשות של B&O בתצורת In Ear.

מותג B&O הדני הציג בתערוכת IFA הנערכת בברלין אוזניות אלחוטיות במסגרת תת המותג Play. אוזניות In Ear אלה מאפשרות האזנה רצופה של 4 שעות. האוזניות שוכנות בנרתיק הטענה בגימור עור השוקל 45 גרם, וזה יכול לטעון אותן לעוד שני מחזורי האזנה, לזמן כולל של 12 שעות.

 לפי B&O, אוזניות אלה מיועדות לחובבי המוזיקה המעוניינים באיכות צליל איכותית. לאוזניות גם מיקרופונים לניהול שיחה בסלולרי והן נשלטות על-ידי משטחי מגע. ניתן להוריד את אפליקציית  Beoplayוליצור פרופיל האזנה אישי לפי סוג המוזיקה הנשמעת, והמעבר בין הפרופילים נעשה בלחיצה קלה על המשטח החיצוני של האוזניות.
יבואן B&O בישראל, ביקונט, ישווק את אוזניות E8 ב-1299 שקלים.

 

E8 - B&O

 

E8 - B&O

E8 - B&O

 

 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (1 תגובות פורסמו):

avatar
menahem 2017-05-09 19:27:10
ה-"גליק" האמיתי של האוזניה הזו הוא שהיא באמת אל-חוטית. האוזניה השמאלית היא המאסטר. היא זו שמתחברת לטלפון הנייד על גבי פרוטוקול Blouetooth. לאוזן השנייה,ערוץ ימין,האודיו מועבר על חוטית על גבי פרוטוקול NFMI שזה פרוטוקול שידור אל-חוטי לטווחים קצרים מאוד ובעוצמות נמוכות מאוד שאין להן השפעה על ריקמה אנושית (גוף האדם) ואשר הותאם להעברה באוויר של אודיו,אך לא רק וגם:צורך מעט מאוד אנרגיה שבמקרה הזה מגיעה מסוללה נטענת. ברמת העקרון: משדר ה NFMI מיצר שדה מגנטי קצר מרחק בצד המשדר (במקרה שלנו אוזנייה שמאל) ובצד השני (במקרה שלנו אוזניה ימין) ישנו "מקלט" שקולט את השדה המגנטי ששודר והופך אותו לזרם ו/או מניע באמצעותו את הרמקול - תלוי איך B&O יישמו את הרעיון. מנחם.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: