חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

גיא חורש בוחן את ה- Marantz AV7703 & MM8077 ומגיש לנו דו״ח מסודר | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

גיא חורש בוחן את ה- Marantz AV7703 & MM8077 ומגיש לנו דו״ח מסודר

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Marantz AV7703 & MM8077 Marantz AV7703 & MM8077

לא נחשוף לכם ישר את המסקנות. אבל אין מה לעשות, הנסיון שלי מלמד שפיצול מערכת הקולנוע הביתית למעבד ומגבר הספק נפרדים הופכים את החוויה לכזו שקשה לחזור אחורה. כמה זה טוב וכמה הסט הזה יתאים לכם? כנסו ותחליטו בעצמכם

רובנו השלמנו עם העובדה שסאונד טוב בד"כ לא מגיע בזול. את אותה המשוואה ניתן לומר גם בגזרת הקולנוע הביתי. אומנם יש אין ספור רסיברים ומגברים עבור ק"ב, אך לצערי ברובם נמצא שרכיבי ההגברה אינם מספקים בדגש על הרגע שבו נרצה לעבור מפס קול של סרט לאודיו דו ערוצי. אלו הרוצים למצות את החוויה יבחרו  בד"כ ברכיבים נפרדים כשהפיצול מאפשר גמישות בבחירת הפרוססור (שהוא כנראה הרכיב בעל ההשפעה הגדולה ביותר על הסאונד אחרי הרמקולים) ובמגבר המכיל מספר ערוצי הגברה ע"פ הדרוש.

פרוססור AV7703
 

Marantz AV7703ההשפעה הגדולה ביותר על אות נעשית בפרוססור. זהו המקום שבו האות הדיגיטלי מעובד ומופץ לערוצים השונים החל משני ערוצים וכלה ב 11.2 במקרה של ה-AV7703. נוסף על ערוצי האודיו, פרוססור מודרני יכיל גם מעגלי וידאו המסוגלים לבצע עיבוד תמונה, כיול אקוסטי המבוצע ע"י מיקרופון. מעבר לאמור לעיל פרוססורים מודרניים מאפשרים פעולות נוספות כגון התחברות לרשתות DLNA, הזרמת תוכן ועוד....

 

ה-AV7703 פענח 11 ערוצי שמע ועוד שני ערוצי סאב-וופר עצמאיים. הפרוססור תוך בתצורה הנחוצה עבור DTS X ו-Dolby Atmos, כמובן שפורמטים ישנים יותר נתמכים גם הם, שידרוג ל-Auro 3d ניתן להוסיף בתוספת תשלום.
ה-AV7703 יכול לספק עד שני אזורים נוספים של שמע סטריאו. בנוסף, הפרוססור תומך גם בשני אזורי ווידאו ממקורות שונים, תמיכת ווידאו היא עד 60hz4K (HDMI 2.0, HDCP 2.2).

עבור עיבוד האקוסטיקה בחדר ה-Marantz עושה שימוש במערכת room correction מסוג Audyssey MultEQ XT32. למיטב ידיעתי זהו תיקון חדר המתקדם של Audyssey עבור השוק הצרכני. המערכת מאפשרת ביצוע מדידות וחישוב של עד שמונה מושבים בחדר. ועם רזולוציה של 32 סיביות. (ניתוח המדידות מבוצע במהירות ולפחות אצלי בצורה טובה מאוד).

Marantz AV7703

מקורות נוספים

בנוסף לחיבורי האודיו והווידאו הדיגיטלי ווידאו באמצעות HDMI , CoaX, Toslink ישנה אפשרות לחבר פטיפון ע"י כניסת ה-phono המובנת, כמו כן יש תוכנת רשת מובנית עבור חיבור DLNA, כלומר דרך חיבור ה WIFI ניתן להזרים מוזיקה ישירות ממחשב רשת המאפשר תמיכה בפורמטים שונים של מוזיקה כולל Apple Lossless, FLAC, MP3  WAV וגם  AirPlay. כלומר: יש אפשרות לנגן מוזיקה באופן אלחוטי ישירות iPhone או iPad באיכות lossless .

נוסף על המקורות המוזכרים לעיל הפרוססור תומך גם בשירות Spotify , השליטה בפרוססור יכולה להתבצע באמצעות השלט החכם או ע"י אפליקציה של Marantz בשם Marantz Remote עבור מכשירי Android או iOS .

ה-Marantz מכיל כמעט כל צורת חיבור אפשרית, 7 כניסות ו 3 יציאות HDMI, ישנם כניסות ויציאות מאוזנות XLR ולא מאוזנות RCA, כניסות Coax ו-Toslink וכניסה עבור 7 ערוצים אנלוגיים למכשירים שאינם תומכים העברה דרך HDMI, תודה לאל ש-Marantz בחרו לנטוש כניסות ויציאות ישנים כגון S.Video.


הערה: תצוגת הפרוססור פשוטה ומובנת, המעבר בין התפריטים השונים ברור ואינטואטיבי.

Marantz MM8077

מגבר כוח MM8077

כל ה"חוכמה" לעיל לא תהיה שווה אם לא נוכל להעביר את האות שפוענח ע"י הפרוססור אל הרמקולים, כאן מגיע בן זוגו של הפרוססור - מגבר ה-MM8077.מדובר במגבר 7 ערוצים (תמיד ניתן להוסיף את מגבר 5 הערוצים המקביל של Marantz עבור תמיכה בכל 11 הערוצים), ה-MM8077 הינו מגבר בעל 7 ערוצי הגברה של 150W. (המדידות של Marantz נעשות בשני ערוצים ולפי חישוב צריכת החשמל של המגבר שעומדת על 800W בפועל לא תקבלו יותר מ 115W עבור 7 ערוצים הפועלים בו זמנית – די והותר לרוב המשתמשים).

ה-MM8077 מכיל 7 כניסות מאוזנות XLR ולא מאוזנות RCA, כמו כן ניתן יש חיבור עבור Remote כך שבהדלקת הפרוססור גם המגבר ידלק.
מבנה המגבר והרכבתו טובים גם אם אינו יכול להתחרות ביצרני בוטיק, החזית עשויה מאלומיניום והתחתית עשויה מפלטת נחושת המקנה בידוד ומשקל.
בתוך המגבר נמצא שנאי טורואידאלי ופילטרים בעלי קיבולת של 100,000µF, בין צלעות הקירור ישנו מאוור, דבר שמאפשר הקטנת צלעות הקירו ובכך הקטנת משקל המגבר.

שלט

השלט צר וארוך, נוח לאחיזה ומסודר בצורה אינטואיטיבית, ע"י לחיצה על כפתור בצד השלט נין להאיר את שאר הלחצנים. זהו שלט אוניברסלי וקל ללמד אותו להפעיל מכשירים שונים.

ביצועים
הסקירה מבוססת על שימוש במקורות השונים שברשותי, סטרימר מסוג X92, נגן אוניברסאלי Marantz U5007 מזרים מדיה Pioneer N50A ונגן דיסקים Unison Research Uno.

סטאפ

מקורות – ראו לעיל
רמקולים קידמיים -  Opera Quinta SE
רמקולים אחוריים -  Opera Prima
סנטר - Mirage MC2
סאב - JLAudio E110
מסך - Samasung KS8000
קונקטורים - Chord C Line
כבלי רמקולים - QED Reference XT40
כיול המערכת בוצע באמצעות מערכת ה-Audyssey המובנית ב-AV7703

אודיו וידאו - סרטים

ה-AV7703 תומך בווידאו ב 4K, ומסוגל להפוך כל מקור וידאו (אנלוגי או HDMI) ל 4K יתרון כאשר משמשים בתוכן בעל רזולוציה נמוכה יותר.

Lucy, זוהי גרסת Remux של הסרט ב HDR. הסרט מכיל צבעים מרהיבים ונועזים וברזולוציה של 4K קשה להחסיר דברים, ההמקדתי האם הפרוססור מוסיף ארטיפקטים שונים לעומת חיבור ישיר של המקור למסך. לשמחתי הרבה לא הבחנתי בארטיפקטים שכאלה, מעבד התמונה של ה-AV7703 עושה עבודה טובה מאוד, הוא נטרלי והתערבותו במעבר אות הוידיאו אינה מורגשת – אין האטה, אין ארטיפקטים והסנכרון בין סאונד לתמונה מצוין.
מבחינת הסאונד, המערכת שלי מוגבלת ל-5.1 ערוצים כך שלא יכולתי לבחון את הפורמטים החדשים, זוג ה-Matranz מתגלה ככוכבים אמיתיים. הסאונד דינאמי ופתוח, הדיאלוגים ברורים והצליל הנמוך הדוק ומהיר. המעבר בין הערוצים השונים מבוצע באופן מושלם ולא פעם מצאתי את עצמי נפעם מחדש מפס הקול הריאליסטי הבוקע מהרמקולים.

Quantum of solace – גרסת הסרת אצלי ב- 1080P

המעבד במרנץ מבצע upscaling ל- 4K ב 60hz. התמונה חלקה, סצינת הפתיחה של הסרט בה מכוניות האלפא של ה"רעים" רודפות אחר האסטון מרטין של בונד היא סצנה תזזיתית ועמוסה מבחינת ווידאו וסאונד. בשני התחומים זוג ה-Marantz מבריקים, ל-AV7703 יש שליטה מלאה בכל מה שקורה בגזרת האודיו. המעבר של הכדורים השורקים בין הרמקולים מבוצע באופן חלק ושקוף ובקטעי המנהרה עומק הצלילים הנמוכים מאיים לפרק את החלונות בסלון - בהחלט מרשים.
התמונה לא פחות ממדהימה, שומרת על גרעיניות המקור והווידאו חד כתער ומהיר בשל ביצוע Upscale מצוין.
Hacksaw Ridge  - גרסת Remux ב- 4K HDR, גם כאן התוצאות חוזרות. התמונה מצוינת, חדה וללא ארטיפקטים, הצבעים בגרסת ה-HDR עזים והסצנות החשוכות כמו המוארות מצליחות לשדר דינמיות הודות לתוכן ה HDR. הסאונד ברור וצלול, אין ספק שמדובר בפרוססור מבריק, הן בדיאלוגים, הן בסצינות הקרב שנותנות אשליה שהכדורים והפיצוצים חולפים מעל לראשי ומצדדי באופן מעורר הערצה והן בפס הקול המלווה את הסרט, ה-AV7703 שולט בכל ביד רמה.
סאונד רב ערוצי

Marantz MM8077

Pink Floyd - High Hopes, DTS Demo Music Blu-Ray vol. 14

מדובר בהקלטה רב ערוצית של השיר, קול הזמר בוקע בצורה צלולה מהרמקול המרכזי יש הרגשה כאילו הזמר ניצב מולי, צלילי הפסנתר והגיטרה עולים לסרוגין מהרמקולים השונים, אומנם בזמן הקלטת השיר לא היו אמצעים למוזיקה רב ערוצית אבל אני לא מכיר הרבה להקות שהפורמט הזה תפור עליהם כמו היצירות של ה-Pink Floyed. המוסיקה נשמעת גדולה, אוורירית ומקיפה מדובר בחוויה נפלאה שלוקחת את השיר למקום הרבה יותר גבוהה וחוויתי מאשר המקור, צמד ה-Marantz מעביר את החוויה במלואה על כל הקסם שבא, כל מה שעובר בראשי – שלא יגמר לעולם, מושלם!ֿ

John Mayer – Clarity, Heavier Things SACD

באופן אישי אני אוהב את היוצר הזה, הוא מצליח להקסים אותי בשילוב הצנוע בין נגינת הגיטרה לקולו הנעים.
השיר נפתח בצליל מחיאות כפיים המלווה בפסנתר, אט אט מצטרפים כלים נוספים ואז קולו של הזמר.
גרסת ה-SACD ערוכה בצורה המדמה במה קדמית ועושה שימוש משני ברמקולים האחוריים לקבלת אפקט שמתקבל בהאזנה באולם גדול, כשמידי פעם יש מעברים של צלילים מסויימים אל הערוצים האחוריים. לדעתי טוב עשה העורך שלא הגזים בשימוש בפורמט. להבדיל משירם של Pink Floyed שיר של סולן פחות מתאים למשחקים רב ערוציים והשמוש בערוצים האחוריים בכדי לתת אפקט בלבד הוא חכם לא מתחכם ורק עושה טוב להקלטה.
מבחינת צליל הקול של הזמר ברור וניתן להבחין בגרעיניות שבקולו של מאייר. קולות הכלים המלווים אותנטיים, צליל הגיטרה והפסנתר המלווים את השיר מרשימים באמינותם. הפתעה לטובה ועדות לאיכות הפרוססור והמגבר.

סאונד דו ערוצי

בד"כ זו נקודת החולשה של רוב הרסיברים, אם באודיו רב ערוצי חלק מהרסיברים מניבים תוצאות מרשימות לרוב אך כאשר מגיע הרגע לעבור לסאונד דו ערוצי, ההבדל בינם לבין מגבר סטריאו בינוני הוא הבדל של שמיים וארץ, האם האלקטרוניקה של Marantz תפתיעה כאן ?
ל-Marantz יצא שם של רסיברים שיודעים גם לנגן מוזיקה דו ערוצית בצורה מכובדת, לשמחתי הזוג שברשותי אינו שובר את המוסכמה הזו.

Dire Straits Brother in Arms

את השיר הזה סקרתי מספר פעמים ואני שוב עושה בו שימוש לטובת מי שרוצה לקבל אומדן והשוואה לרכיבי אלקטרוניקה אחרים שכתבתי עליהם בעבר.

השיר נפתח בקצב איטי ושקט צובר תאוצה ככול שהשיר מתקדם, ה-Marantz  משודך לקומפקט Unison Research Uno, מצליח להעביר את חווית את הצלילים הנמוכים שבפתיח השיר בצורה טובה מאוד עבור מגבר רב ערוצי. הצלילים דינמיים, הגבוהים לא בהירים ונטולי גרעיניות, צלילי המיד וקולו של הסולן ברורים ודינמים, הבאס הדוק ופאנצ’י. אך חשוב לציין שזה עדיין לא מגבר סטריאו מהרמה הגבוהה אבל הרבה יותר טוב מכל רסיבר שהאזנתי לו. אוסיף שעוד קצת כוח ושליטה והייתי יכול לטעות ולחשוב שמדובר במגבר הספק וקדמגבר דו ערוציים. בגדול, רוב האנשים יחיו בשלווה ובאושר עם השילוב של ה-Marantz ורק אלו שנחשפו לאודיו ברמה גבוהה יותר ירגישו שיש משהו שקצת חסר עבורם גם אם הביצוע בסה"כ מאוד מרשים.
הסקרנות גורמת לי לבצע שרשור דרך ה-by pass  במגבר הסטריאו שלי (Unison Reaserch Unico 90) מבהיר לי שמגבר ה-MM8077 הוא מגבר טוב אבל הוא החוליה החלשה בצמד, בקולנוע ביתי ובמוזיקה רב ערוצית הוא עושה את העבודה בצורה טובה מאוד אך במוזיקה דו ערוצית חסר לו קצת כוח ודינמיות לעומת מגבר סטראו ברמות מחיר מקבילות או גבוהות ממנו. (יש שיאמרו שהשוואה כזו אינה הוגנת, אחרי הכול בעבור סכום מקביל ה-Marantz צריך להניע 7 ערוצים לעומת 2 בלבד במגבר סטריאו)

Marantz AV7703 & MM8077

 נקודות לחיוב

  •  שבעת ערוצי הכוח מספקים גמישות לכיסוי מערכת של 7.1 ערוצים או מערכת של 5.1 ו -2 ערוצים באמצעות מגבר אחד.
  •  רמת הביצועים של MM8077 היא צעד ברור מעל רסיברים ה MM8077 הוא מגבר רב ערוצי טוב עם צליל דינאמי, טבעי ומוזיקלי.
  •  Marantz מציעה גרסה של חמישה ערוצים, ה- MM7055, שניתן להשתמש בה לאולו הרוצים להגיע לשילוב ערוצי צליל נוספים הן עבור Atmos או Zones נוספים.
  • ה-AV7703 מתגלה ככוכב אמיתי בתחומי הווידאו והאודיו והוא החוליה החזקה בצמד, הוא מפענח את אותות השמע בצורה מעולה וזאת נקודת התחלה מצוינת לצליל מצוין. בזכות האפשרות לפעול ב 11.2 ערוצים, הוא גם גמיש ומאפשר עבודה עם הפורמטים החדישים ביותר או במספר רב של אזורים. יש לו כל מה שצריך מבחינת חיבורים ויציאות, כולל שלושה יציאות HDMI ושבעה כניסות. כניסת Phono עבור חובבי האנלוג והזרמת מדיה דרך רשת אלחוטית. מערכת הכיול מסוג ה Audyssey MultEQ XT32 עובדת נהדר.

נקודות לשלילה

  • למגבר מספיק כוח עבור רוב המצבים אבל הוא אינו חזק או מדויק כמו מגבר הסטריאו שברשותי. לדעתי ברמקולים קשים להנעה יחסר לו קצת אויר.
  • אין אפשרות לגשר ערוצים – חבל
  • למגבר אספקת חשמל יחידה עבור כל הערוצים
  • איכות הבניה טובה אך אינה מגיעה לאיכות הבניה של חברות בוטיק
  • האפליקציה של Marantz יכלה להיות טובה וידידותית יותר


סיכום

יש הרבה מה להרוויח על ידי פיצול מגבר קולנוע ביתי לשני חלקים. קל לשדרג, אבל הנקודה החשובה ביותר מתייחסת לסאונד, בד"כ האפשרות להשיג סאונד טוב יותר היא בשדרוג הרכיבים הקיימים, ע"י עבודה בשני רכיבים כל רכיב מקבל את החשמל שלו בפרד וזהו בסיס לסאונד מצוין. צמד ה-Marantz מצליח להוציא ביצועים טובים יותר ממכשירים משולבים ונמצא ליגה אחת מעל ממה שניתן לקבל בעבודה עם רסיבר.
בסך הכל, ה-MM8077 Marantz הוא מגבר טוב מאוד כשאופי הסאונד נוטה לכיוון החם והמלא יותר, ניתן להאזין דרכו למוזיקת סטריאו או רב ערוצי במשך שעות ללא כל עייפות. הגוון החם והמלא של הצליל תורם לצליל זורם ומאוזן אך אינו מחסיר דבר בפירוט הדרוש כל כך עבור פס קול של סרט.
ה-AV7703 מתגלה ככוכב של המבחן, הוא ממשיך במסורת הביצועים המצויינת של הפרוססורים שקדמו לו מבית Marantz ועושה זאת מבלי לוותר על התכונות החשובות בשוק הדינאמי של ק"ב בו מוצגים חדשות לבקרים חידושים שונים, Marantz  מאפשרת שמירה על הרלוונטיות של הפרוססור ע"י עדכוני תוכנה שוטפים, קונפיגורציה גמישה וכל זאת מבלי להתפשר על האיכות המוזיקליות.

גילוי נאות: כותב הכתבה רכש את המוצרים ומסקנותיו הן דעתו האישית

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (38 תגובות פורסמו):

avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
גיא יופי של סקירה, ויופי של פרוססור, ומגבר.:בעד:
avatar
partner11 1970-01-01 02:00:00
יופי של סקירה אני מבין שלאחרונה יצאת למסע רכש אודיו אגרסיבי ;)
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
גיא יופי של סקירה, ויופי של פרוססור, ומגבר.:בעד: תודה איציק, מדובר בצמד חמד מבריקים, מעולם לא נהניתי מק"ב כפי שאני נהנה מהצמד הזה, היו לי מספר מגברים ופרוססורים אבל אלה מצליחים בכל פעם להדהים אותי כבר חצי שנה.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
יופי של סקירה אני מבין שלאחרונה יצאת למסע רכש אודיו אגרסיבי ;) החלפתי את כול מערך האודיו וידיאו שהיה ברשותי ועדיין השוס הגדול מתחיל לעשות את דרכו ארצה מחר.
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
גיא - יופי של סקירות... לזכרוני היה לך סט של rotel לפני (ללא HD formats).
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
תודה איציק, מדובר בצמד חמד מבריקים, מעולם לא נהניתי מק"ב כפי שאני נהנה מהצמד הזה, היו לי מספר מגברים ופרוססורים אבל אלה מצליחים בכל פעם להדהים אותי כבר חצי שנה. כסקרתי את המרנץ 7011.. הרגשתי במיידי.. את ההבדלים בינו לבין ה 7010. ב 7011 הוטמנו.. מעבדים חדשים. דאקים חדישים... ועוד יכולות מתקדמות. הפרוססור שברשותך עבר שדרוג משמעותי מהדגם היוצא.. והתוצאה בהתאם... קולנוע במיטבו.
avatar
ronensud 1970-01-01 02:00:00
אחלה רעיון לתת לך להיות כתב. אוהב את הכתיבה שלך גם אם לא מתעניין ברב ערוצי. תודה
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
ה 7011 היה אצלי לצערי אני לא שותף "להתלהבות"...
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
מה שכן גיא - אתה בהחלט מצטיין ככתב, הסקירות שלך נעימות ומרגישים את הכיף שלך בכתיבה. עלה והצלח.
avatar
zariel 1970-01-01 02:00:00
נהניתי לקרוא את הסקירה, ואת החוויות שריגשו אותך, תודה.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
גיא - יופי של סקירות... לזכרוני היה לך סט של rotel לפני (ללא HD formats). הי איתי, תודה על המחמאות, שמח לדעת שאתה נהנה לקרוא את הדברים שכתבתי. אתה צודק, לפני כן היה לי סט של רוטל (rmb 1095, rsp 985 ) שנרכש אי שם בשנת 2001 ולפניו סט מגבר ופרוססור של Adcom.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
אחלה רעיון לתת לך להיות כתב. אוהב את הכתיבה שלך גם אם לא מתעניין ברב ערוצי. תודה תודה רבה על המחמאה, לשמחתי אני מצליח להנות מכמה תחומים (סטריאו, ק"ב ואף ממוזיקה רב ערוצית).
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
ה 7011 היה אצלי לצערי אני לא שותף "להתלהבות"... יחידת העיבוד דומה ברובה אם כי לא זהה לחלוטין לזו שברסיבר אך יחידת ההגברה שונה לגמרי.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
נהניתי לקרוא את הסקירה, ואת החוויות שריגשו אותך, תודה. תודה רבה לך על המילים, שמח שנהנית לקרוא.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
כסקרתי את המרנץ 7011.. הרגשתי במיידי.. את ההבדלים בינו לבין ה 7010. ב 7011 הוטמנו.. מעבדים חדשים. דאקים חדישים... ועוד יכולות מתקדמות. הפרוססור שברשותך עבר שדרוג משמעותי מהדגם היוצא.. והתוצאה בהתאם... קולנוע במיטבו. איציק, השיפור המתמיד באלקטרוניקה מנגיש כיום לצרכן מוצרים מעולים, בעבר ניתן היה לחלום על ביצועים כאלה ללא התערבות אנשי מקצוע ואלקטרוניקה יקרה להחריד.
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
הי איתי, תודה על המחמאות, שמח לדעת שאתה נהנה לקרוא את הדברים שכתבתי. אתה צודק, לפני כן היה לי סט של רוטל (rmb 1095, rsp 975 ) שנרכש אי שם בשנת 2001 ולפניו סט מגבר ופרוססור של Adcom. גיא מעבר מהרוטל הנ"ל לסט של marantz ברור שיניב קפיצת מדרגה שמיימית. תמשיך להנות...:שתוי:
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
יחידת העיבוד דומה ברובה אם כי לא זהה לחלוטין לזו שברסיבר אך יחידת ההגברה שונה לגמרי. לא ניסיתי את הסט הנ"ל כאצלך, מאמין שהסט אצלך בפוטנציאל יהיה בעל ביצועים טובים יותר מהרסיבר. למרות שגם ה רסיבר נוסה גם כפרוססור עם הגברה חיצונית וגם כרסיבר אצלי. לא אכנס לפירוט מה לא אהבתי בו, מאוד אישי (כמו סקירתך).
avatar
יעקב ח 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה ורהוטה. האם אפשר לפרסם מחיר של הזוג הנ"ל בארץ?
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
לא ניסיתי את הסט הנ"ל כאצלך, מאמין שהסט אצלך בפוטנציאל יהיה בעל ביצועים טובים יותר מהרסיבר. למרות שגם ה רסיבר נוסה גם כפרוססור עם הגברה חיצונית וגם כרסיבר אצלי. לא אכנס לפירוט מה לא אהבתי בו, מאוד אישי (כמו סקירתך). איתי, אחרי שמתרגלים ל IMAX שאצלך בבית קשה לחזור אחורה...;), הכל יחסי וגם טוב מאוד מחוויר ליד מצויין, המרנצים טובים ואני אישית מאוד נהנה מהסאונד שלהם, כמובן שיש אלקטרוניקה טובה יותר (גם מרנץ יוציאו בסוף השנה פרוססור שיעלה כפליים AV8804). לפחות אצלי בסלון ה room correction עובד מצויין, הסט מצליח להעביר סאונד מצויין בפורמטים החדשים ובפורמטים הישנים, ורק בגלל עצלנות אני לא רותם את המערכת לקונפיגורציה של Atmos. אתה מוזמן בכל עת למרות שההמלצה שלי תהיה להמתין לפחות עוד שבוע וחצי עד שההפתעה הגדולה תגיע מחו"ל.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
סקירה יפה ורהוטה. האם אפשר לפרסם מחיר של הזוג הנ"ל בארץ? תודה לך על המשוב החיובי. בינואר 2017 המחיר הרישמי לכול אחד מהחלקים עמד באזור ה 11500 ש"ח
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
גיא. לדעתי.. עדיף לוותר על ההגברה של המרנץ לרמקולים הקדמיים, ולשדך את הunico-90 לקדמיים. גם שמדובר בשמע רב ערוצי.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
גיא. לדעתי.. עדיף לוותר על ההגברה של המרנץ לרמקולים הקדמיים, ולשדך את הunico-90 לקדמיים. גם שמדובר בשמע רב ערוצי. איציק, עד שהשקעתי בשני סטים זהים של כבלים, ככה אתה רוצה לקחת ממני את טקס החלפת הכבלים לרמקולים חחחח:rolleyes:
avatar
למה 1970-01-01 02:00:00
אחלה כתבה ! אני רואה ניכנסת לעניין של כתיבה בכל הכח. מעניין אם יש אפשרות לקבל סיגנל מפרוצסור הישר ליחידת כח של יוניסון (כניסת מגבר כח)?
avatar
Sol 1970-01-01 02:00:00
גיא שאפו על הסקירה :בעד: כאחד שהפעיל לפני שנה בעם האחרונה את הקולנוע הבייתי. כתיבה כזו מעוררת לפעמים את החשק לחזור.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
אחלה כתבה ! אני רואה ניכנסת לעניין של כתיבה בכל הכח. מעניין אם יש אפשרות לקבל סיגנל מפרוצסור הישר ליחידת כח של יוניסון (כניסת מגבר כח)? כן, ל Unico 90 יש כניסת by pass שמאפשרת לפרוססור להעביר את הסיגנל אליו. אישית אני לא משתמש בפיטצ'ר הזה היות ורכשתי 2 זוגות כבלי רמקולים זהים ואני מחבר ומנתק אותם בהתאם לצרכי (ק"ב או סטריאו), המצב ישאר כך עד שאשבר חחחחח
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
גיא שאפו על הסקירה :בעד: כאחד שהפעיל לפני שנה בעם האחרונה את הקולנוע הבייתי. כתיבה כזו מעוררת לפעמים את החשק לחזור. תודה רבה על התגובה הנלהבת
avatar
SONYES 1970-01-01 02:00:00
.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איציק, עד שהשקעתי בשני סטים זהים של כבלים, ככה אתה רוצה לקחת ממני את טקס החלפת הכבלים לרמקולים חחחח:rolleyes: ללא קשר לכבילה. 1. לא מומלץ לחבר 2 הגברות לרמקולים. 2. ה unico90 יניב תוצאה טובה יותר מאשר המרנץ. 3. נוחות תפעול.
avatar
michael123 1970-01-01 02:00:00
1. לא מומלץ לחבר 2 הגברות לרמקולים. ? מחברים גם שלוש
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
? מחברים גם שלוש לא מדובר בחיבור ביאמפ! לא מקצועי לחבר 2 מערכות במקביל לרמקול.
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
החיבור הוא לרמקולים בכל פעם שהוא עובד. פעם אחת עם ההגברה לסטיראו עם הרמקולים ופעם עם ההגברה במגבר הכוח ק"ב עם הרמקולים...מה הבעיה בלחבר כך ??? פרט לעובדה המתישה בכל פעם ללכת מאחורי הרמקול ולהחליף בין הכבלים...ומה לא מקצועי בדיוק...???
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
החיבור הוא לרמקולים בכל פעם שהוא עובד. פעם אחת עם ההגברה לסטיראו עם הרמקולים ופעם עם ההגברה במגבר הכוח ק"ב עם הרמקולים...מה הבעיה בלחבר כך ??? פרט לעובדה המתישה בכל פעם ללכת מאחורי הרמקול ולהחליף בין הכבלים...ומה לא מקצועי בדיוק...??? לפי ההסבר של גיא, הוא לא מנתק את הכבלים מהרמקול. הוא דואג לא להניע בטעות את 2 ההגברות.
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
איפה ואך הבנת זאת איציק ? הוא רשם שלמגבר סטיראו יש bypass והוא לא משתמש בו...והוא מסביר שרכש שני זוגות כבלים זהים ומחבר ומנתק בהתאם לצרכיו עם זה ק"ב או דו ערוצי...מבינים יפה מאוד שהניתוק מהרמקולים. לא מהמגבר (לפחות כך אני מבין זאת)...
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
איפה ואך הבנת זאת איציק ? הוא רשם שלמגבר סטיראו יש bypass והוא לא משתמש בו...והוא מסביר שרכש שני זוגות כבלים זהים ומחבר ומנתק בהתאם לצרכיו עם זה ק"ב או דו ערוצי...מבינים יפה מאוד שהניתוק מהרמקולים. לא מהמגבר (לפחות כך אני מבין זאת)... בזמנו, פתח פוסט לגבי הסטאפ החדש שברשותו. שאלתי אותו, וכך הוא ענה לי. יתכן וכיום הוא עובד בצורה שונה. [url=http://www.dtown.co.il/forum/threads/%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%93%D7%A8%D7%92%D7%AA%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A8%D7%A0%D7%A5-sa7703-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8-mm8077-%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%93.45836/][url]http://www.dtown.co.il/forum/threads/%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%93%D7%A8%D7%92%D7%AA%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A8%D7%A0%D7%A5-sa7703-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%A8-mm8077-%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%93.45836/ קרא את תגובה 11
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
ללא קשר לכבילה. 1. לא מומלץ לחבר 2 הגברות לרמקולים. 2. ה unico90 יניב תוצאה טובה יותר מאשר המרנץ. 3. נוחות תפעול. איציק, הכבלים לא מחוברים במקביל (אני מנתק ומחבר את הכבלים ע"פ צורת האזנה). לגבי הנוחות אתה צודק חלקית, בכל זאת את הunico צריך להדליק ידנית....יגיע היום שאשבר משימוש בשני כבלים שונים.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
בזמנו, פתח פוסט לגבי הסטאפ החדש שברשותו. שאלתי אותו, וכך הוא ענה לי. יתכן וכיום הוא עובד בצורה שונה. [url=http://www.dtown.co.il/forum/threads/השתדרגתי-פרוססור-מרנץ-sa7703-מגבר-mm8077-ועוד.45836/]http://www.dtown.co.il/forum/threads/השתדרגתי-פרוססור-מרנץ-sa7703-מגבר-mm8077-ועוד.45836/ קרא את תגובה 11 איציק, מאז שדרגתי את הכבילה ורכשתי זוג כבלים נוסף לכל אחד מהמגברים, לא מחבר יותר כבלים מהגברות שונות במקביל.
avatar
exupgh12 1970-01-01 02:00:00
לפי ההסבר של גיא, הוא לא מנתק את הכבלים מהרמקול. הוא דואג לא להניע בטעות את 2 ההגברות. איציק.... היה יותר קל ומהיר לשאול את פי האתון (אני), לכל מגבר יש מערכת כבילה עצמאית, בכול פעם רק הסטאפ בו אני שומע מחובר לרמקולים, כלומר הכבלים מחוברים תמידית למגברים ומנותקים או מחוברים לרמקולים בנפרד עבור שני צורות האזנה (ק"ב או סטריאו) בהתאם.
avatar
למה 1970-01-01 02:00:00
מסכים עם איציק. אם מערכת כיול מסתדרת והקידמיים ברב-ערוצי משתלבים יפה עם יתר הרמקולים לא רואה שום סיבה לשחק. בסוף מהחיבורים/ניתוקים אין סופיים ילך הטרמינציה של הכבלים או הקונקטורים של הרמקולים.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: