חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

מסך מחשב 8K של Dell ב-5,000$ | טלויזיות & וידאו | חדשות | ראשי

מסך מחשב 8K של Dell ב-5,000$

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Dell 8K Dell 8K

חברת דל מכריזה על מסך מחשב ראשון UP3218K ברזולוציה אסטרונומית של 8K, קרי תמונה של 33.2 מגה פיקסל.

לכמה פיקסלים אתם זקוקים כיום? סביר להניח כי למצלמה שלכם יש הרבה פחות מאשר 33.2 מגה פיקסל. אבל, מה שמכונה 8K (פי ארבעה יותר מאשר 4K) עתיד להכנס לתעשיית הטלוויזיה ותאגיד השידורים היפני NHK אף קבע תאריך יעד של שנת 2020 להתחלת שידורים מסחריים בפורמט העתידני.

מסך המחשב החדש של חברת Dell שהוכרז בתערוכת CES מציע מבט חד אל העתיד, עם 7680x4320 פיקסלים שמתפרשים על פני שטח מסך של 32" ליצירת צפיפות של 280dpi. המסך אשר כולל פאנל LCD IPS (עם תדר תצוגה של 60Hz) מסוגל להציג מיליארד גוונים בזכות תמיכה בהצגת צבע של 10 ביט, עם כיסוי מלא של מרחב הצבע Adobe RGB וכמובן גם sRGB.

Dell UP3218K
מחיר המסך עומד על 4,999$ "בלבד" והוא יחל להמכר בחודש מרץ הקרוב. קחו בחשבון כי לא מספיק לחבר אותו למחשב על מנת לראות תצוגה ברזולוציית 8K אלא צריך לרכוש גם כרטיס מסך (GPU) תואם –רוב הסיכויים הם כי אין לכם עדיין דבר שכזה. דגם ה- UltraSharp 32 Ultra HD 8K מציע שני חיבורי DisplayPort בתקן החדיש 1.4 אשר מסוגל להעביר תמונת 8K, אבל לא כולל חיבורי וידאו אחרים, כמו למשל שקע HDMI 2.1 החדש.

Dell Canvas - משטח עבודה חכם

דל הכריזה בתערוכה גם על "קנווס" - משטח עבודה חכם. זהו למעשה משטח תצוגה בגודל 27" אותו מניחים על השולחן. הוא מיועד לאנשי מקצוע כמו צלמים, גרפיקאים וגם לאומנים והוא מאפשר ליצור, לצייר ולשרטט בעזרת אביזרי שליטה כמו עט חכם (סטיילוס), חוגות וכמובן מגע ביד. למשטח המגע רזולוציית 2560x1440 פיקסלים והוא מתחבר למחשב.

Dell Canvas

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: