חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

מארק לוינסון חושף פטיפון חדש ב- CES | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

מארק לוינסון חושף פטיפון חדש ב- CES

גודל אות: Decrease font Enlarge font
פטיפון מארק לוינסון פטיפון מארק לוינסון

מארק לוינסון - אחד ה"סלבס" של תחום האודיו היי אנד, מכריז בתערוכת CES 2017 על פטיפון חדש בשם No. 515 במחיר 10,000$ "בלבד".

אז CES 2017 כבר הצליחה לדווח לנו על כמה מהלכים מעניינים שבסופו של יום, למרות ההפתעה, לא מפילים אותי מהכסא.

נתחיל עם מהלך אנלוגי של לא אחר מאשר "מארק לוינסון". כן, אותו מארק לוינסון שעשה את ההיי אנד בשנים ההם, שחיבר ארבעה רמקולי קוואד 57 לשני סאבים וסופר טוויטרים והפך את הרמקול הזה למשהו שכולם מדברים על היכולות שלו, כשהוא מגיע עם תגבורת חברים. אז יש לו מה להגיד הגזרה האנלוגית. הלוק לא מיוחד במינו, שמרן יחסית וגם שם הדגם "No.515" היה יכול להיות צפוי לפחות ב-"No."

חוץ מהעובדה שהוא הראשון שלו, הוא גם פותח את חגיגות 45 שנות פעילות בתעשיית האודיו. סקרן להבין מדוע לא חשף אותו ב-50 שנות פעילות. אני מהמר על כך שהוא הבין שהעליה האנלוגית מספיק מלחיצה ומזרזת בשביל שהוא ימציא מנהג חדש.

פטיפון מארק לוינסון

הפטיפון שפותח יחד עם יצרנית הפטיפונים הנחשבת VPI נראה כמו הרדיוס על סטרואידים. יותר מרגיש לי שמארק לוינסון ביקש להכין פטיפון בשמו. זה משום שתכלס, אין שום דבר חדש בהיבט הטכנולוגי שהייתי מצפה ממתכנן שכמותו. גם המחיר, 10,000 דולר, מרגיש לי מסחרי מידי. נכון, לא זול כלל, אבל עדיין, לא משהו שהימם אותי.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: