חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

פנסוניק 65EZ1000 - טלוויזית OLED שמציגה קפיצה בבהירות | מסכים | חדשות | ראשי

פנסוניק 65EZ1000 - טלוויזית OLED שמציגה קפיצה בבהירות

גודל אות: Decrease font Enlarge font
פנסוניק 65 EZ1000 OLED פנסוניק 65 EZ1000 OLED

פנסוניק חושפת בתערוכת CES 2017 את EZ1000 - טלוויזית OLED חדשה עם 4K ועצמת תאורה חזקה מתמיד בקטגוריית ה-OLED של 800 ניטס לאפקט HDR משופר.

פנסוניק חשפה מסך OLED 4K עם עוצמת הארה חסרת תקדים - EZ1000 של פנסוניק מסוגלת להגיע לעוצמת הארה של 800 ניטס מה שמציב אותה גבוה בקטגוריה של טלוויזיות OLED.

חברת פנסוניק חשפה בתערוכת CES המתקיימת בלאס וגאס את מסך הדגל EZ1000 - מסך ה- OLED שמציג תכני HDR - High Dynamic Range עם שחור מוחלט ובהירות מרשימה ליצירת תמונה דינמית עם אופי קולנועי.

המסך על פי פנסוניק, מסוגל להגיע לעוצמת הארה של 800 ניטס, מה שעומד בסטנדרט ה-Ultra HD Premium החדש. על פי החברה, "עד היום, טלוויזיות OLED הצטיינו בשחור מוחלט והכי טוב בקטגוריה, כעת פנסוניק דואגת לצד השני והבהיר של המשוואה ומכריזה על טלוויזיית OLED אשר מציגה בהירות כפולה בהשוואה לטלוויזיות OLED אחרות - עם יכולת להציג תמונת HDR בכל הדרה".

פנסוניק 65 EZ1000 OLED
תקן ה- Ultra HD Premium קובע כי תמיכה ב- HDR מחייבת שילוב של רמת שחור מינימלית 0.05 ביחד עם בהירות 1000nits או רמת שחור חשוכה עוד יותר 0.0005 ביחד עם בהירות של לפחות 540nits. כלומר, מותר לטלוויזיה להציג שחור מוחלט כמעט עם רמת הארה בינונית או שחור בהיר יותר ובהירות חזקה. כאן נראה כי פנסוניק מכוונת להציג שחור מוחלט כמעט אך עם בהירות חזקה יותר מאשר ממסכי העבר. האם השיפור בעוצמת ההארה משמעו גם עמידות חזקה יותר לתופעת הצריבות? יכול להיות.

מסך ה- 65EZ1000 של פנסוניק תומך בהצגת פרופיל תמונה Hybrid Log Gamma כפי שצולם ונערך במקור באולפני הוליווד ותומך בסטנדרט HDR10. עוד מציגה פנסוניק במסך מעבד תמונה חדש HCX2 המאפשר לו להתמודד עם אחת הבעיות השכיחות במסכי OLED - איבוד פרטים כהים באזורים מסוימים על גבי המסך. המסך תומך גם במרחב הצבע 4K DCI P3 ומציג 98% ממנו.

לדברי פנסוניק, "לאור הניסיון הרב שצברנו בתחום מסכי פלזמה הצלחנו לייצר טכנולוגיה שתאפשר להקפיץ את תחום מסכי ה- OLED צעד אחד קדימה ובבסיסה אפשרות לשלוט על עוצמת ההארה של כל פיקסל ופיקסל במסך ולא על אזורים קטנים, מה שמאפשר לקבל תמונה עשירה ועמוקה מתמיד במסכים ההלו גם בסצנות הכהות ביותר".  

פנסוניק 65 EZ1000 OLED
מערכת האודיו של המסך פותחה בשיתוף עם חטיבת האודיו היוקרתית של פנסוניק Technics והיא כוללת לא פחות מ-14 יחידות רמקולים במסך - כולל ארבעה וופרים וסאב פאסיבי להפקת בס עמוק. ה- EZ1000 אף תומכת בהצגת תכני HDR 4K בשידורים של ספקי תוכן אינטרנטיים כמו נטפליקס ואמזון - שירותים שנפתחו גם לקהל הישראלי בשנה החולפת.

EZ1000 יוצע בגודל 65 אינץ' ושיווקו יחל באירופה ביוני הקרוב.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: