חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

YBA PASSION CD430 - נגן תקליטורים ו-DAC במבחן | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

YBA PASSION CD430 - נגן תקליטורים ו-DAC במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
YBA PASSION CD430 YBA PASSION CD430

נגן התקליטורים YBA PASSION CD430 עשוי לעילא ולעילא וגם נשמע כך, האם הוא מרשים רק כנגן CD או גם כיחידת DAC בחיבור למחשב ואיך הוא בהשוואה לפטיפון איכותי? ביקורת.

על נגני תקליטורים

הספידו אותם כבר בכל פורום אפשרי. אמרו שזהו, מספיק! לא מייצרים יותר נגנים עבור CD. אין למדיום הזה רלוונטיות. ואני מביט בעצמי ובחלק גדול מחברי ואינני מוצא סיבה טובה אחת, לפחות כרגע, לוותר על נגן התקליטורים.

בשלל בדיקות שיצא לי לעשות, מצאתי כי טרנספורט טוב ואיכותי אשר מחובר לממיר ראוי, מספק משהו שהמחשב אומנם גם מצליח לספק, אבל לא באותה רמת נוחות ואמינות. אם אינך איש מחשבים, או מחזיק אחד כזה בצרור של המפתחות, אין לך סיכוי לשרוד יותר משנה אחת ללא תקלה, עידכון, אי סינכרון בין ההוא להוא או חלילה תוכנת רקע שהתפגרה ואין לך שמץ של מושג מאיפה מגיע הניחוח הזה של נבלה שגורם למוסיקה להעלם לחלוטין.

משם נולדו הסטרימרים היעודיים. נקרא לזה מחשבי המוסיקה היעודיים. להבדיל מאותו מחשב ביתי המכוייל למוסיקה בעבודת יד של תותח בתחום, כאן כבר עשו עבורנו את כל העבודה במפעל. המוצר נראה כמו שרכיב אודיו צריך להראות, בקרביים שלו עשו את כל הבדיקות על מנת שכל אודיופיל שמרן ישתמש בו – גם כזה שעבורו מחשב הוא מכשיר שגולשים בו באינטרנט וכותבים מסמכים. חבר ושגר - זה הכיוון כרגע רבותי. אז כיצד זה מסתדר עם הפתיח? בחלק נכבד מהסטרימרים קיים גם חריץ המאפשר להשתמש באותו מדיום מעולה, שלא זקוק לשום מומחיות מלבד לחיצה על כפתור אחד, העונה לשם ״נגן״. זה מלמד אותי שאפילו היצרניות שהיו מעוניינות להפרד ממערכות מכניות במוצרים שלהן, טרם מסכימות עם זה שהמדיום הזה הלכה לעולמו. עם זאת, יגידו שהמטרה היא לאפשר במשיכת החומר הדיגיטלי מהמדיום ה"תקליטורי" לכונן הקשיח של המכשיר. ועדיין, אני אומר, כי שתי הסיבות הללו הן אלה שהביאו את היצרניות להחלטה הזו. עם חלק מאנשיהן אגב, יצא לי לשוחח.

את החלק הזה, שמספר קצת על המכשיר הנבחן, אני נוהג לכתוב בסוף המבחן וממקם אותו בהתחלה. אני לא נוהג לגלות את הסוף על ההתחלה אבל במקרה הזה אני חורג ממנהגי. זה משום שהיום אני רוצה לספר לכם על אחד מהנגנים הטובים ששמעתי. אני לא בקטע של לעשות ספויילר - ממש לא. אני יותר בקטע של לספר לכם שמעט מאוד פעמים סקרתי מוצר שהיה כמעט מושלם ביכולות שלו. אחד הקרובים ביותר לנגן אנלוגי אמיתי במחיר שפוי. כמה שפוי? חכו לסוף.

YBA CD ביקורת

YBA PASSION CD430 במבחן!

זה לא עוד סתם נגן תקליטורים. זהו נגן תקליטורים מושקע בכל אספקט: אפשר להתחיל בגוף עצמו שבנוי מאלומיניום עבה, בגימור מוברש, עם קווים עגלגלים וזורמים שרק מלהביט בהם מבינים כמה קשה עבדה מכונת ה-CNC שחרטה אותו. במרכז המכשיר צג דיגיטלי שיודע לספר לכם על מספר הרצועה והזמן שנותר לניגונה ובצד ימין כפתורי הרמה לפעולות השונות. היתרון הוא שניתן לשלוט על כל המכשיר גם ללא שלט כלל. וזה רבותי, משרה ביטחון מסויים. נתקלתי כבר במוצרים בהם אם איבדת את השלט אז כדאי שתלמד לשיר בעצמך.

בחלק האחורי נמצאת החגיגה האמתית. המוצר הזה יודע להיות כמה דברים: להיות ממיר, הוא יודע להיות טרנספורט והוא גם יודע לעבוד לבד כשניהם. במילים אחרות, הוא מסדר לכם עתיד ללא החלפות או שידרוגים.
ועבור מי שזה חשוב לו. ואני מאמין שיש לא מעט כאלה. קבלו ישירות מהמפעל את המפרט הטכני היבש.


Technical specifications
        System: High end Philips CD-PRO llm with patented Blue Diode® design
    Audio Inputs: CD, USB (USB2.0 High speed, up to 192kHz)
    Audio Outputs: 1 RCA, 1 XLR, 1 Digital (coaxial)
    Unbalanced output level: 2.3 V
    Balanced output level: 4.6 V
    SNR (RCA/XLR): 110 dB
    Frequency response: 20Hz - 20kHz (-0.5 dB)
    THD+N (20Hz - 20kHz): 0.0015% (16bit), 0.0008% (24bit)
    Drive compatibility: CD, CD-R, CD-RW
    Power Supply: Linear power supply with high performance UI-Core transformer 160VA
    Dimensions (w x d x h): 430 x 388 x 118 mm
    Weight: 12.8 Kg

באופן יחסי, כתבתי עד כאן הרבה מילים עבור אחד שאוהב להגיע מהר לתכל'ס. אז קדימה, בואו נתחיל לדבר על החשוב מכל - צליל.

מבחן האזנה

Britten - Young Persons Guide to the Orchestraאני פותח את הסקירה עם מה שמכשיל לא מעט נגנים דיגיטלים זולים. לעיתים במוצרים היקרים יחסית הללו, יש משהו בצליל ובקצב שממש מזכיר לי נגנים אנלוגים (פטיפונים) אך זה לא תמיד מתרחש. יצא לי לפגוש נגני תקליטורים יקרים להחריד שפשוט לא עשו את זה כמו שצריך. ואני, כאחד שמורגל מאוד לצליל האנלוגי, מחפש בדיוק את זה. את הקצב, המיידיות, הבמה והפרזנטציה בכלל. האם ה-YBA יצליח לשכנע אותי שמולי יש תזמורת אמיתית? אז זהו שכן. ‬Britten - Young Persons Guide to the Orchestra גילה לי את זה כבר בפתיח שיצר צליל מרשים מאוד, מלא אנרגיה, מלא דינמיקה. השקט שבין הכלים היה מהמרשימים שנתקלתי בהם. באמת חוויה מיוחדת. מצאתי גם את העידון שבצליל כשמתמקדים בכלים ספציפים. חליל פיקולו נשמע מדהים, בהיר, חריף כפי שהוא אמור להיות. אינו צבוע, ללא עיגול פינות אך לא כזה שחותך את האוזן. הכינורות שקיבלו מימד כל כך מציאותי התישבו בגובה הנכון משמאל כמו גם הויולות שהפרופורציות בניהן לבין הכינורות היו ברורות לחלוטין. הבס רבותי, הבס והחיבור שלו למידבס פשוט מטמטם. אין חורים, אין ליכלוך - מושלם! אני מוכרח להכיר את האדם שכייל את המוצר הזה.

YBA PASSION CD430 ביקורת
Ben Webster stormy weatHerאני ממשיך עם Ben Webster stormy weather בביטחון כזה שזה הולך להיות סטנדרט חדש בטווח המחיר הזה. אז זהו. זה לא סטנדרט חדש אבל זה בסטנדרט חדש במחיר הזה. אני מתנסה עם המון מוצרים בשנה. אני כותב על מעט מהם. את המוצר הזה השוואתי למארק לוינסון 390s שהיה ברשותי. ההבדלים בינם במוסיקה קלאסית היו דרמטים לטובת ה-YBA. אבל אמרתי לעצמי שמדובר עדיין ביצירה קשה, תובענית כזו שאולי משהו בדינמיקה ובעשור שהשתפרו במכשירים הללו ובמעבדים הללו הביאו כמה נקודות לא מבוטלות לצרפתי. אבל כאן, כשאני מכיר את המארק לוינסון כשיא העידון בשילוב משקל בריא שהפך להיות מגורען לעומת החלקות, הטבעיות והזרימה של ה-YBA. הוא שיחזר פסנתר משכנע באופן מרשים ביותר, קונטרבס ברור ומדויק, מלא וטבעי - פשוט נכון. אבל המרשים ביותר כאן היה התחום הגבוה. לא היה צריך להתאמץ בשביל להבין היכן מקל השערות של המתופף פגש את המצילה ועוד יותר ברור היה לשמוע את הרגע שהוא עזב אותה. הפרטים עפים עלי כמו חיצים שבקצותיהם ספוג רך כזה ומדגדג - ממש נעים.

בקולות אדם שקעתי בשלל תקליטורים. מאמה קירקבי המלכה ועד ליסמין לוי. בדרך פגשתי בעוצמה של פברוטי באיטליה ופיטר שרייאר באוסטריה. כולם, ללא יוצא מהכלל, היו נהנים לשמוע את עצמם דרך המערכת שלי באותה שניה. מהירות ומיקרו דינמיקה בשילוב דינמיקה ושקט מופתי הביאו אותי לשמוע כל פרט ולו הקטן ביותר בקולם. אנלוגי אמרנו? ההולוגרפיה היתה משגעת. במה ענקית, תלת מימדית, מוחשית כמו לקבל סטירה ממייק טייסון ואפילו להינות ממנה. כאילו נגעת באמת באבק הכוכבים. מצאתי את עצמי מגביר ומגביר ועוד תקליטור מתנגן ואחריו עוד אחד.

עם תוצאה משגעת כזו אמרתי לעצמי זהו! אני מוכרח להשוות לפטיפון שלי. נטלתי מהמדף כמה תקליטים עם ביצועים זהים וישבתי לבחון. חברים - הדיגיטל התקדם! נכון, האנלוגי יותר טוב בכל פרמטר. אבל יש לזכור שאצלי מדובר במערכת אנלוגית בה הזרוע של הפטיפון שלי עולה כפול מכל הנגן הזה. צרפו את הגוף, הראש, מגבר הפונו, כבל הזרוע ואביזרים נלווים וקיבלתם מוצר כל כך יקר לעומתו, שזה כמו להשוות חללית למטוס DIY מאמזון. וההבדלים רבותי, ההבדלים הצטמצמו - התרגשתי ממש. אולי עוד כמה שנים אצליח להפרד מהפטיפון שלי לטובת איזה נגן דיגיטלי שיצליח לעשות לי משהו בלב, בראש, ויחסוך לי כסף.

YBA PASSION CD430 ביקורת
ממיר vs טרנספורט vs אנלוג

אז גם את הממיר אנחנו בודקים. אני מחבר את ה-"מק מיני" החמודי שלי ומוציא את קבצי ההיי רז שקניתי במיוחד לרגעים הללו. פינק פלויד מהצד האפל עולים כבר על המסך ואני מתחיל בהאזנה והשוואה לטרנספורט ולפטיפון. אבל לפני אספר לכם שזה נשמע מעולה. מפורט, מאוזן, מהיר ודינמי אבל לא כמו שאני מכיר - משהו חסר. אני משתמש בתוכנת אמרה המצוינת. אני בספק אם היא החוליה החלשה. ואז התברר לי שאני בעצם לא משתמש בכל היכולת של המעבד. ומכאן, עברתי לחיבור USB איכותי ביותר של סטילס׳. התוצאה השתפרה פלאים - זה משהו שאני כבר מכיר ומרגיש בטוח איתו - קואקס אינו טוב מספיק בנגן הזה.

אז קדימה להשוות. ראשית אספר לכם שהמעבר בין המכשיר כנגן למכשיר כממיר הוא מיידי על ידי השלט או על ידי הבורר על המכשיר עצמו. ואין מה לעשות, פינק פלויד דרך המחשב נשמעו פשוט יותר טוב. יותר רזולוציה, יותר דינמיקה ויותר מאוזן. אבל זה לא משהו שהייתם חשים בו ללא השוואה ישירה. גם דרך הנגן כפי שהוא הייתם נופלים מהתוצאה - היא פשוט משגעת. אבל מה לעשות, עם כל הקושי להודות, המחשב עדיף. לעומת זאת, ואני מתאר לעצמי שיבואו ויגידו ״טוב - אצלך האנלוג תמיד הכי טוב״ אבל קל להשמיע את ההבדלים לכל דורש. האנלוגי עדיין טוב יותר, בפער עוד יותר מצומצם אבל טוב יותר במיוחד בקצב, באנרגיה ובטבעיות. אבל אם אני הייתי צריך לבחור בין מחשב לטרנספורט, הייתי בוחר בטרנספורט רק בגלל בעיות שעלולות לצוץ במחשב. ואם היו מבטיחים לי שלא יהיו כאלה? מחשב היתה הבחירה.

אז הנה. הגיע הזמן לסכם.

מיקום והעמדה
ה-YBA שומר על מסורת של שיכוך עוד מהמפעל. הרגליים שלו, שלושה במספר, משוככות היטב. זה עדיין לא מאפשר להניח אותו על המנוע של המזגן או על הבלנדר. אבל הוא חוסך לא מעט כאב ראש בשיכוך ויברציות. כמו שהוא, על מדף יעודי איכותי ואתם מסודרים, כמו שהוא, על מזנון מעפאן מאיקאה ואתם מסודרים יותר ממה שאתם חושבים לעומת כאלה שאין להם שיכוך.

משפחת צליל
זה משהו חדש שהולך להיכנס לכל הביקורות של 2017. ניטרלי, חם או אנליטי? הנגן שלפנינו ניטרלי לחלוטין עם נטיה קלילה, ממש קלילה לחמימות. הוא יתאים כמעט לכל סט שישודך אליו.

YBA CD סקירה
סיכום

למען האמת, המסקנה נשזרה כבר בשורות המבחן עצמו. הנגן הזה אינו נופל בשום פרמטר ואפילו נמצא מעל למצוין - הממיר למשל. אז ברור שמי שקורא את המבחן הזה לא יכול שלא להבין שאני רואה בנגן הזה את אחד מנגני התקליטורים הטובים ביותר, המרשימים ביותר ביכולת שלהם להתקרב לאנלוג אמיתי. היכולת להיות גם וגם, וגם הופכת אותו לעסקה משתלמת ביותר. אם היה יודע להיות גם סטרימר אלחוטי דרך הרשת הייתי לוקח אותו עבורי. הוא פשוט נגן מעולה!

איכות הבניה של המוצר הזה יוצאת מגדר הרגיל עם תשומת לב לכל פרט ופרט מהרגליים ועד לבוררים ומה שבניהם. הוא בנוי כמו שצריך בלי לחפף.
היכולת שלו לספק טונה של פרטים, לשמור על איזון טונאלי בכל עוצמה שתבחרו, עם דינמיקה מהמרשימות שנתקלתי בהן, אוויר בין הכלים, ביחד עם הולוגרפיה כמעט מושלמת – כל אלו הופכים אותו למוצר מדהים.

מחיר: 35,100 ש"ח
אחריות ושירות: אמנון סאונד

מערכת הבדיקה
רמקולים - tidal contriva diacera se
מגבר הספק - avm audio ovation sa8
קדם מגבר - constellation audio inspiration Preamp 1.0
מקור דיגיטלי - ear acute 2
אנלוגי:
פטיפון - NOTTINGHAM ANALOGUE - dais
זרוע - graham engineering elite
מעמד זרוע - diy podarm
ראש - shelter 9000
משקולת מייצבת לפטיפון - oyaide stb-ms
תוספת פלטה עליונה - oyaide MJ-12
מגבר פונו - asr basis exclusive mk2 HT phono stage
ארון ציוד - finite elemente pagode master reference heavy duty
כבלים:
כבלי רמקול - stealth dream v14
אינטרקונקט מקור דיגיטלי - ACOUSTIC ZEN silver reference
אינטרקונקט קדם מגבר למגבר - ACOUSTIC ZEN silver reference
כבלי כח 20 אמפר למגבר כח - stealth M-7000 with solid silver V10 wall plug and  V10 IEC
כבל כח לקדמגבר - stealth M-7000 with solid silver V10 wall plug and  V10 IEC
כבל כח לנגן הדיגיטלי - stealth M-7000 with solid silver V10 wall plug and  V10 IEC
כבל כח מהקיר למפצל החשמל - stealth M-7000 with solid silver V10 wall plug and  V10 IEC

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (59 תגובות פורסמו):

avatar
GROOPER 1970-01-01 02:00:00
ראשית כל, תודה על סקירה מפורטת וממצה שמצליחה להעביר לקורא את האינפורמציה גם מההיבט הטכני וגם החוויתי ישנם כנראה עדיין שרידי דינוזאורים (כמוני) שנצמדים לצורך הפיזי לגעת ולחוש במדיה מוצקה, ולהרגיע עצמם בתחושה שהגומי שלהם חסין בפני חורים, באגים ושאר מריעין בישין למרות שהסקירה הזו מכוונת לכולם עדיין חסר לי מוטיב אחד עריכת מבחן- group test זה בוודאי לא עניין פשוט, ואולי גם לא מצדיק את המאמץ כי ממילא היצע המכשירים האלה איננו גדול אבל נכון היה לפחות למקם אותו כהשוואה למכשיר מקביל ומאותה קטגורית מחיר כדוגמת מטרונום c-6 ניתן להתייחס לדברי כהארה או כשאלה שאשמח לקבל עליה תשובה. ושוב....תודה (ורד)
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
סקירה מצוינת ,באופן אישי אני שמח שעדיין מייצרים דינוזאורים כאילו ושנשמעים כך. לי ,כל הזמן מכשירי הסידי של החברה הזו נשמעו מצוין.
avatar
איציק ירקוני 1970-01-01 02:00:00
נמר סקירה מעולה. התחברתי לכל התיאורים שלך בסקירה:בעד:
avatar
zariel 1970-01-01 02:00:00
תענוג לקרוא ולהבין עד לאיזו רמה, ניתן להגיע שחושבים על כל פרט, והשיקול הכלכלי לא משחק תפקיד, נהניתי מהסקירה.
avatar
joda5 1970-01-01 02:00:00
שלום נמר חג שמח א. כמה עולה הcd לבד. לא מעניין דאק או שמאק. ב.האם אתה מכיר את ה YBa cd 2 שלהם שווה. או ללכת על למשל era acut 3. מטרונום הייתי רוצה אבל בנתיים זאת אשלייה. ג. אחלה כתבה. מילים כדבש. ומרגליות . תודה
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
אחלה סקירה אחינו. מרענן בהחלט! אני אישית לא רואה את עצמי מוציא את הנגן שלי מהמערכת בשנים הקרובות. בדיוק כפי שכתבת, מקור מומחשב באשר הוא וברמה אודיופילית מצריך ממך: "אם אינך איש מחשבים, או מחזיק אחד כזה בצרור של המפתחות, אין לך סיכוי לשרוד יותר משנה אחת ללא תקלה, עידכון, אי סינכרון בין ההוא להוא או חלילה תוכנת רקע שהתפגרה ואין לך שמץ של מושג מאיפה מגיע הניחוח הזה של נבלה שגורם למוסיקה להעלם לחלוטין." אז לי אין לא את זה ולא את זה. אחת הסיבות העיקריות שככל הנראה אוסף קופסאות הפלסטיק ימשיך לגדול והנגן CD רק יוחלף בטוב יותר. בתקופה האחרונה כבר מתגבשת לה wish list של נגני על וכנראה הרגע התווסף לו עוד מועמד לרשימה הנחשקת. אין על לחיצה על כפתור בודד שלעולם לא מאכזב אותך, נתקע, מספר סיפורים או "כרגע ביום רע". וכשכל הנאמנות הזאת מגיעה באיכויות האלו... תענוג! עכשיו רק צריך לחכות שהקופה תתמלא מספיק...
avatar
רוזי1 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה המעניינת. האם זה אותו נגן ששמעתי אצלך בזמנו?
avatar
itay123 1970-01-01 02:00:00
נמר אחלה סקירה תודה :שתוי:
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה המעניינת. האם זה אותו נגן ששמעתי אצלך בזמנו? לא יודע. אם נמר יאשר או לו אבל נדמה לי שההוא הגם שנשמע מצוין עלה פחות מחצי..
avatar
YORAMGROS 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה המענינת .
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
רוזי. מה שאתה שמעת זה אחד מתחת. עולה 16 בערך.
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
ואיך הוא לעומת הדגם שסקרת? אני מניח שאין יחס ישיר.
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
אחלה סקירה אחינו. מרענן בהחלט! אני אישית לא רואה את עצמי מוציא את הנגן שלי מהמערכת בשנים הקרובות. בדיוק כפי שכתבת, מקור מומחשב באשר הוא וברמה אודיופילית מצריך ממך: "אם אינך איש מחשבים, או מחזיק אחד כזה בצרור של המפתחות, אין לך סיכוי לשרוד יותר משנה אחת ללא תקלה, עידכון, אי סינכרון בין ההוא להוא או חלילה תוכנת רקע שהתפגרה ואין לך שמץ של מושג מאיפה מגיע הניחוח הזה של נבלה שגורם למוסיקה להעלם לחלוטין." אז לי אין לא את זה ולא את זה. אחת הסיבות העיקריות שככל הנראה אוסף קופסאות הפלסטיק ימשיך לגדול והנגן CD רק יוחלף בטוב יותר. בתקופה האחרונה כבר מתגבשת לה wish list של נגני על וכנראה הרגע התווסף לו עוד מועמד לרשימה הנחשקת. אין על לחיצה על כפתור בודד שלעולם לא מאכזב אותך, נתקע, מספר סיפורים או "כרגע ביום רע". וכשכל הנאמנות הזאת מגיעה באיכויות האלו... תענוג! עכשיו רק צריך לחכות שהקופה תתמלא מספיק... חברים, אני אוהב אתכם (את אלה שמצוטטים למעלה) אבל אתם מדברים שטויות. המחשב אצלי כבר שנתיים לא עושה שום בעיות ולא מגהק ואין לו מצב רוח. התקנתי לאחרונה, ובאיחור של שנה, ROON, והחוויה רק התעצמה. למשל: מכל מקום בבית אני יכול לשמוע את אותה ספריית מוסיקה, בנקודות קצה שונות (המערכת הראשית, סמארטפון, סט-אפ אוזניות.. הכל עם אותו ממשק, ועל אותם קבצים + חיבור לטידל). שחררו כבר את נושא התיפעול. זאת לא סיבה, זה תירוץ. לגבי איכות הסאונד? לא מתווכח איתכם. אולי. וזאת סיבה מספקת. אבל התיפעול? יאללה נו. אתם לא בני 80.
avatar
michael123 1970-01-01 02:00:00
חברים, אני אוהב אתכם (את אלה שמצוטטים למעלה) אבל אתם מדברים שטויות. כן, אבל למה להתרגש? לי כבר כמה שנים לא אכפת מה אומרים.. שכל אחד יעשה מה שטוב לו
avatar
ran_carney 1970-01-01 02:00:00
בתור אחד מאנשי המחשבים, שגם עובד עם מק מיני (וספק ליניארי, וחיבורים אודיופיליים וכו'), חייב לשאול - השווית את האמרה לאודירונה? יש לי את שתיהן על המחשב, ולהתרשמותי האודריונה פשוט טובה יותר בכל פרמטר. היא גרמה לאמרה להישמע סתומה ובאותו הזמן גם נפוחה.
avatar
Sol 1970-01-01 02:00:00
נמר תודה על הסקירה :בעד: מעניין היה לקרוא על ה- CDT450 CD TRANSPORT שלהם. שהוא למעשה טרנספורט ללא DAC.
avatar
רוזי1 1970-01-01 02:00:00
רוזי. מה שאתה שמעת זה אחד מתחת. עולה 16 בערך. תודה. אני מבין מתוך הסקירה שהנגן המסוקר ברמה גבוהה בהרבה מהנגן ששמעתי. אותי מעניין מאוד, איך הוא משתווה למטרונום למשל, ומה ההבדלים הטונאליים בינהם.
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
כן, אבל למה להתרגש? לי כבר כמה שנים לא אכפת מה אומרים.. שכל אחד יעשה מה שטוב לו כי אתה קו·ל, מיכאל. אני לא. אני סבתא מרוקאית סנטימנטלית!
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
חברים, אני אוהב אתכם (את אלה שמצוטטים למעלה) אבל אתם מדברים שטויות. המחשב אצלי כבר שנתיים לא עושה שום בעיות ולא מגהק ואין לו מצב רוח. התקנתי לאחרונה, ובאיחור של שנה, ROON, והחוויה רק התעצמה. למשל: מכל מקום בבית אני יכול לשמוע את אותה ספריית מוסיקה, בנקודות קצה שונות (המערכת הראשית, סמארטפון, סט-אפ אוזניות.. הכל עם אותו ממשק, ועל אותם קבצים + חיבור לטידל). שחררו כבר את נושא התיפעול. זאת לא סיבה, זה תירוץ. לגבי איכות הסאונד? לא מתווכח איתכם. אולי. וזאת סיבה מספקת. אבל התיפעול? יאללה נו. אתם לא בני 80. אתה אתה יחיד סגולה. אצל רב החברים שעובדים עם מחשב שביקרתי אצלם יש כל הזמן סיפורים. רובם כבר לא מספרים יותר. לגבי הסאונד... עד היום לא שמעתי מחשב שעושה knock out לנגן טוב. שמעתי כמה ממש עם תוצאה ממש יפה. אפילו טובה מאוד, אבל עדיין לא מספיק משכנע כדי לנטוש את ה-CD. מצד שני, לא שמעתי כל כך הרבה מקורות מחשב.
avatar
גיא 1970-01-01 02:00:00
כי אתה קו·ל, מיכאל. אני לא. אני סבתא מרוקאית סנטימנטלית! לגבי הסתבא מסכים, באשר למרוקאי... אההההה... לא בטוח.
avatar
ברקצ 1970-01-01 02:00:00
במחיר הזה הייתי מצפה ליכולות sacd ופיענוח dsd.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
בתור אחד מאנשי המחשבים, שגם עובד עם מק מיני (וספק ליניארי, וחיבורים אודיופיליים וכו'), חייב לשאול - השווית את האמרה לאודירונה? יש לי את שתיהן על המחשב, ולהתרשמותי האודריונה פשוט טובה יותר בכל פרמטר. היא גרמה לאמרה להישמע סתומה ובאותו הזמן גם נפוחה. לא השוואתי. מעניין. יש לך לינק לתוכנה?
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תודה. אני מבין מתוך הסקירה שהנגן המסוקר ברמה גבוהה בהרבה מהנגן ששמעתי. אותי מעניין מאוד, איך הוא משתווה למטרונום למשל, ומה ההבדלים הטונאליים בינהם. כן. הוא ברמה גבוהה משמעותית מההוא ששמעת. ולגבי המטרונום - לא השוואתי. אני משער שתהיה תחרות קשה. אבל משהו אחד בטוח, יש להם חתימת קול מאוד דומה על פי מיטב זיכרוני מהמטרונום שסקרתי בזמנו. שניהם נתנו תחושה מאוד אנלוגית.
avatar
miki185 1970-01-01 02:00:00
כרגיל כתבה רהוטה ,המבחן שלי לאיכות ,לא לראות בכלל ביד שניה ,לא מצליח להבין את הנוסח שניראה הרבה , מכשיר מעולה, אבל למכירה,מכיר גם את הפרשנות בלה בלה בלה,חג שמח.
avatar
ארז_וחני 1970-01-01 02:00:00
המבחן שלי לאיכות ,לא לראות בכלל ביד שניה . לשיטתך אם מכשיר מוצע למכירה ביד 2 אז הוא לא איכותי ? לדעתי לא ריאלי ולא נכון. איזה מכשיר לא מצאת למכירה ביד 2 ? ארז
avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
נמר, תענוג לקרוא, תודה רבה על הסקירה המעיינית. תומר
avatar
joda5 1970-01-01 02:00:00
שלום חברים ניכנסתי לאתר של אמנון סאונד. ראיתי איזה דגם שניקרא סיגנצר. עלות כ100 אלף שח. אולי זה יחליף את הפטיפון שלך נמר.;) יש אנשים שילשמו סכום כזה?מה כבר יכול להיות בו מבחינה ביצועית ?..
avatar
ran_carney 1970-01-01 02:00:00
לא השוואתי. מעניין. יש לך לינק לתוכנה? [url=https://audirvana.com/][url]https://audirvana.com/ עדכן!
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תודה יקירי. בשבוע הבא, אחרי הבלגן של סוף שנה, נעדכן.
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
במחיר הזה הייתי מצפה ליכולות sacd ופיענוח dsd. הפוך גוטה, הפוך. אין שום קשר בין מחיר המכשיר ליכולת הפענוח שלו. ואם יש קשר, הרי שהוא קשר הפוך. רוב רובם של המכשירים האוניברסליים מפענחים הכל כולל הכל, בדרך כלל במחיר של כמה עשרות עד כמה מאות דולרים, והבודדים האודיופיליים שבניהם, במחיר של כ1000 דולר. אחרי שהשקעת בקופסה, בדאק, בספק, בלייזר ובמכניזם, העלות (המקורית) של יכולת הפענוח הנוסף היא אפסית. כמה דולרים בודדים לכל היותר. אלא מה, מדובר פה במיצוב: על מנת למכור נגן CD בכמה עשרות אלפי שקלים אתה צריך למצב את זה כנגן עילאי, משכמו ומעלה, המנגן ברמה הגבוהה ביותר ועושה את מה שהוא עושה (נכון, סידי ONLY) באופן שמיימי. ועל זה שווה לשלם כמה עשרות אלפי שקלים. זה לא כולבויניק מהסופרמרקט, זה נגן אריסטוקרטי, אל תצפה ממנו לעשות הכל, הוא הרי אציל high born... זה כמו שהיית מתאכזב מכך שאין לחצן לפתיחת הבאגז' בשלט של הפרארי שלך. אתה לא מתפעל מהפיינשמקריות? מהארומה הקלאסית? מהייחודיות? מהמחיר? מה שמעניין אותך זה פאקינג הזרמת DSD? אתה כנראה לא ראוי לו. (למען הסר ספק, הפוסט נכתב בנימה סרקסטית :p).
avatar
michael123 1970-01-01 02:00:00
כן. הוא ברמה גבוהה משמעותית מההוא ששמעת. ולגבי המטרונום - לא השוואתי. אני משער שתהיה תחרות קשה. אבל משהו אחד בטוח, יש להם חתימת קול מאוד דומה על פי מיטב זיכרוני מהמטרונום שסקרתי בזמנו. שניהם נתנו תחושה מאוד אנלוגית. מטרונום זורם מבחינת הסאונד, עם חתימת צליל בשרני. והוא לא נמדד טוב :) לא הייתי נותן ציון 'אנלוגי' בשביל לשבח. סאונד זה סאונד. אולי נטול ארטיפקטים דיגיטליים
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
אולי נטול ארטיפקטים דיגיטליים הרבה זמן אני מחפש חלופה למונח ״אנלוגי״. לא חשבתי להישתמש בדבר הפשוט ״לא דיגיטלי״. לגבי מה שתארת - ״זורם״. כתבתי את המילה ״זרימה״ בביקורת. ולכן אני הצלחתי להתפעל ממנו כפי שהתפעלתי מהמטרונום. זו הסיבה שאני סבור שתהיה תחרות, אבל לא קלה. שניהם נגנים ברמה מאוד מאוד גבוהה.
avatar
איתי ו. 1970-01-01 02:00:00
במחיר הזה הייתי מצפה ליכולות sacd ופיענוח dsd. 1. למה ? 2. מיהם לדעתך המתחרים הישירים של המכשיר הזה?
avatar
ברקצ 1970-01-01 02:00:00
למה ? כי אני עדיין סבור שפורמט הsacd/dsd נותן לפעמים (לא תמיד) תוצאה שעולה על רד בוק ואפילו pcm hi rez.
avatar
motiaroshas 1970-01-01 02:00:00
אני עובד עם מחשב יעודי של hdplex כבר שנתיים בלי שום בעיה. אני לא זוכר מתח כיביתי את המחשב לאחרונה ( אולי לפני כמה חודשים) . עובד לי עם שתי תוכנות שונות עם ממשק למסכי מגע למינהם ושליטה עם כל המחשבים בבית. ללא כל צורך בידע יוצא דופן במחשבים. לגבי הסאונד, אני ממש מרוצה מהתוצאה והנוחות היא משהו משהו.
avatar
leni 1970-01-01 02:00:00
מי שלא מבדיל בין נגן של 30000 לנגן של 3000 הוא אדם מאושר,ׁׂ ִׂׂׂׂׂׂׂׂׂ(נכתב בנימה סרקסטית)
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
מי שלא מבדיל בין נגן של 30000 לנגן של 3000 הוא אדם מאושר,ׁׂ ִׂׂׂׂׂׂׂׂׂ(נכתב בנימה סרקסטית) מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר. (נכתב בלי נימה).
avatar
arye.gur 1970-01-01 02:00:00
קודם כל, אני מאוד אוהב את ההומור שלך, נמר: "נתקלתי כבר במוצרים בהם אם איבדת את השלט אז כדאי שתלמד לשיר בעצמך". לדעתי בהקשר להשוואה שבין אנאלוג לנגני תקליטורים יש לך התעוררות מאוד מאוחרת ובכתבה הזו שלך אתה מסביר מדוע: השוואה בהיבט ההשקעה הכספית בין הפטיפון שלי לבין נגן תקליטורים שעולה 35,000 ש"ח(!!!!!) כמוה כהשוואה בין חללית לבין מטוס DIY שנקנה באמזון. אני לא יודע להעריך היום כמה שווה פטיפון כמו שלי - LP12, זרוע LVTOK, ראש KARMA ומגבר PREFIX. נגן התקליטורים שלי NAIM CDX שנחשב לטוב מאוד עלה כ 25,000 ש"ח. בטווחי המחירים האלה, זה כבר מספר שנים לא מועט שנגן התקליטורים לא נופל מהפטיפון ויש תקליטורים שנשמעים פשוט פנטסטי. אבל - גם אם יהיה לי נגן תקליטורים שנשמע טוב יותר מפטיפון באופן מוחלט, הפטיפון והתקליטים ישארו. אריה
avatar
YOSSI24 1970-01-01 02:00:00
מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר. (נכתב בלי נימה). ומי שמבדיל ושומע הבדל הרי הוא לא היה מוותר על הרגישות הגבוהה כתכונה, שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה, הוא לא מרגיש מאושר?
avatar
arye.gur 1970-01-01 02:00:00
ומי שמבדיל ושומע הבדל הרי הוא לא היה מוותר על הרגישות הגבוהה כתכונה, שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה, הוא לא מרגיש מאושר? השוני בין מי ששומעים הבדלים בין פריטי ציוד לבין אלה שלא שומעים הבדלים, לא קשור בשום צורה לאינטליגנציה. אריה
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
ומי שמבדיל ושומע הבדל הרי הוא לא היה מוותר על הרגישות הגבוהה כתכונה, שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה, הוא לא מרגיש מאושר? אין לי שמץ של מושג באשר לשאלתך, הרטורית כנראה. אם התכוונת להעיד על עצמך כאדם רגיש ואינטליגנטי, אז סחטיין. אני שמח שאתה מרגיש כך. (אם כי יתכן וטעית בלשונית, זה פורום אודיו ולא לאב מי סי או איי אל). בכל מקרה הדיון התייחס לא לשמיעת הבדלים בין מכשירים אלא לשמיעת הבדלים בין מחירים.
avatar
YOSSI24 1970-01-01 02:00:00
השוני בין מי ששומעים הבדלים בין פריטי ציוד לבין אלה שלא שומעים הבדלים, לא קשור בשום צורה לאינטליגנציה. אריה אדם רגיש קולט ניואנסים אריה, שאתה לא יודע שהם קיימים, התודעה והרגישות לסביבה מאפשרת לו לחוות מציאות יותר מורכבת מהאדם סטנדרטי, אתה חושב שסופר דגול הוא בעל תודעה של עגלון? אמנם יש לנו חמישה חושים אך מיעוט יודע מה באמת מתרחש מסביבו. לא ניראה לי שפעם התעמקת בנושא.
avatar
YOSSI24 1970-01-01 02:00:00
מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר. (נכתב בלי נימה). אם הבנתי נכון אנשים מאושרים מקניות ציוד אודיו, שהמחיר משתקף את טיב סוני של אותו ציוד לדידם, הם שומעים את המחיר שמתעתע בהם, מה שמוזר שאתה אמור להיות המאושר מכולם,אתה יודע שאין הבדלים ממשיים בין הרכיבים יקרים לזולים וצוחק על כל האודיופילים הטרחנים והבזבזנים, לא כל דבר שהולך על ארבע זה כלב.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר. (נכתב בלי נימה). נכון. אם הסיבה שהוא רוכש דווקא את היקר מבניהם ולא את זה שנשמע טוב יותר. אבל באודיו, מנסיוני לפחות, טוב יותר הוא בדרך כלל גם יקר יותר. ולכן, למחיר יש משמעות במיוחד מצד היצרן (מאפשר לו להשקיע במוצר יותר). שנית. זה חלק מהכייף לשבת מול משהו שהשקעת בו הרבה מההון שלך. הרי רק באודיו צריך להתבייש או לא לחשוף או להסתיר או להמנע ממחירים. ואם נדייק, רק באודיו ישראלי. שהרי בפורומים לרכב (שיפורים, מערכות, ענתיקות) המספרים הללו שתחשוף לעולם לא יביאו תגובות נגד מעקצצות מהסוג הזה. שם לא תמצא סרקזם שנון על אושר וכסף. למה?
avatar
arye.gur 1970-01-01 02:00:00
אדם רגיש קולט ניואנסים אריה, שאתה לא יודע שהם קיימים, התודעה והרגישות לסביבה מאפשרת לו לחוות מציאות יותר מורכבת מהאדם סטנדרטי, אתה חושב שסופר דגול הוא בעל תודעה של עגלון? אמנם יש לנו חמישה חושים אך מיעוט יודע מה באמת מתרחש מסביבו. לא ניראה לי שפעם התעמקת בנושא. לא רק שהתעמקתי, אני יכול לומר לך בביטחון שמה שכתבת, וסליחה על הבוטות, זה לא יותר מגיבוב שטויות. אריה
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
נכון. אם הסיבה שהוא רוכש דווקא את היקר מבניהם ולא את זה שנשמע טוב יותר. אבל באודיו, מנסיוני לפחות, טוב יותר הוא בדרך כלל גם יקר יותר. ולכן, למחיר יש משמעות במיוחד מצד היצרן (מאפשר לו להשקיע במוצר יותר). שנית. זה חלק מהכייף לשבת מול משהו שהשקעת בו הרבה מההון שלך. הרי רק באודיו צריך להתבייש או לא לחשוף או להסתיר או להמנע ממחירים. ואם נדייק, רק באודיו ישראלי. שהרי בפורומים לרכב (שיפורים, מערכות, ענתיקות) המספרים הללו שתחשוף לעולם לא יביאו תגובות נגד מעקצצות מהסוג הזה. שם לא תמצא סרקזם שנון על אושר וכסף. למה? אני מתחבר לכל מה שכתבת ואני גם מתנצל בפני החברים אם תגובותיי משתמעות ככאלה שמזלזלות בתחום שגם אני עוסק בו כתחביב, תחום האודיו היי אנד. אבל, להזכירך, תת שרשור זה החל כאשר אחד החברים תהה מדוע בנגן כה יקר אין יכולת סופר אודיו והזרמת מדיה ותגובתי היתה שאין קשר בין המחיר ליכולות. זה הרבה פעמים עניין של מיצוב נטו. אני לגמרי איתך בזה שכיף גדול לאדם שמשקיע את כספו באהבותיו. זה הכי בריא והכי טוב בעולם וההערות שלי לא באות מכיוון פוריטני או צדקני. אבל, האם אתה כבעל ניסיון של שנים ארוכות בתחום, יכול לומר עם יד על הלב שהמחיר הוא קורלטיבי לאיכות? אם כך היה, אז היתה רק חברת היי אנד אחת בעולם ואנשים היו רוכשים רק את מוצריה ולעולם לא מחליפים. אתה יודע היטב שבעולם ההי אנד יש הרבה וודו, כשפים ולחשים. ובטח גם אתה נפלת פעם או פעמיים... יש עניינים שהם יותר שנויים במחלוקת, כגון "איכות דיגיטלית" או "איכות של כבלים". אתה שומע הבדלים סונים וזה סבבה אבל אתה גם יודע שיש דברים שאתה לא יכול להסביר מדעית. כאדם רציונלי, זה גורם לך לדואליות. וידועות פה בפורום הדוגמאות על נגנים אוניברסליים שאכלו בלי מלח נגנים אודיופילים שעולים פי עשר מהם. לכן, כשמציגים נגן, בעל יכולות מוגבלות שעולה עשרות אלפי שקלים וכאשר יש דיון נרחב על ידי מומחים גדולים ממני באשר לקיומם של הבדלים בין נגנים זולים ויקרים, אז אצלי לפחות, נוצרת התנגדות (עד שיוכח אחרת) שהבסיס שלה הוא: הוא יקר משמע הוא טוב יותר. לו היו לוקחים כמה נגנים בכירים מחברות המס פרודקשן (דנון, מרנץ, פיוניר וכאלה) והיו מברישים את הפח שלהם (תנאי הכרחי) והיו מוחקים את השמות ומחברים למערכת היי אנד, אני משוכנע באלף אחוז שלא היית מתמחר אותם באלף דולר. בשוק ההון יש מונח "מדברים מהפוזיציה". מי שהשקיע הרבה בפוזיציה מסויימת, נוטה להגן עליה, וזה סבבה לגמרי. הנגנים הם עניין טכנולוגי/דיגיטלי. ההתקדמות בהם עצומה דווקא פה קשה לי אישית להגן על ההגיון שברכישת נגן כזה. אבל מעבר להיגיון?? הכל דבש ואיש הישר בעיניו יעשה.
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
אם הבנתי נכון אנשים מאושרים מקניות ציוד אודיו, שהמחיר משתקף את טיב סוני של אותו ציוד לדידם, הם שומעים את המחיר שמתעתע בהם, מה שמוזר שאתה אמור להיות המאושר מכולם,אתה יודע שאין הבדלים ממשיים בין הרכיבים יקרים לזולים וצוחק על כל האודיופילים הטרחנים והבזבזנים, לא כל דבר שהולך על ארבע זה כלב. לא הבנת כלום. אני מניח שאת העניין הראשון סיכמנו. נשאר עכשיו לבדוק רק את נושא הרגישות.
avatar
YOSSI24 1970-01-01 02:00:00
פן פ לא הבנת כלום. אני מניח שאת העניין הראשון סיכמנו. נשאר עכשיו לבדוק רק את נושא הרגישות. הבנתי שאתה אוהב להתנצל בפני כולם ברוב הפוסקים שלך.
avatar
DavidGil 1970-01-01 02:00:00
פן פ הבנתי שאתה אוהב להתנצל בפני כולם ברוב הפוסקים שלך. לגמרי. שנה טובה!!
avatar
YOSSI24 1970-01-01 02:00:00
לא רק שהתעמקתי, אני יכול לומר לך בביטחון שמה שכתבת, וסליחה על הבוטות, זה לא יותר מגיבוב שטויות. אריה אריה, כנראה אין לך מה להפסיד, אם היה לך, לא היית עונה על דברים שאין לך מושג ירוק לגביהם.
avatar
arye.gur 2017-01-01 07:56:49
אדם רגיש קולט ניואנסים אריה, שאתה לא יודע שהם קיימים, התודעה והרגישות לסביבה מאפשרת לו לחוות מציאות יותר מורכבת מהאדם סטנדרטי, אתה חושב שסופר דגול הוא בעל תודעה של עגלון? אמנם יש לנו חמישה חושים אך מיעוט יודע מה באמת מתרחש מסביבו. לא ניראה לי שפעם התעמקת בנושא. ..... אריה, כנראה אין לך מה להפסיד, אם היה לך, לא היית עונה על דברים שאין לך מושג ירוק לגביהם. אשמח ללמוד: תתחיל בבקשה בהסבר מה זה "בן אדם סטנדרטי". אם תוכל גם תוסיף, מאיפה אתה לוקח ש"אדם סטנדרטי" אינטלגנטי פחות מסופר, או מודע לסביבתו פחות מסופר. (אני בכלל לא רוצה להתייחס לאודיופיל "שמבחין בניואנסים" כי קביעה שאודיופיל אינטלגנטי יותר מ"אדם סטנדרטי" מהווה פגיעה באינטליגנציה האישית שלי). עריכה: אני מתייחס גם למשפט שלך: "ומי שמבדיל ושומע הבדל הרי הוא לא היה מוותר על הרגישות הגבוהה כתכונה, שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה, הוא לא מרגיש מאושר?" אריה
avatar
tomertsin 2017-01-01 08:17:35
שלום, לפני כמה שנים פגשתי את YBA (זה ראשי תיבות של שמו) לשיחה קלילה באנגלית, אח"כ הופיע עם בנו, הם מאוד נחמדים. הוא סיפר לי שהחברה נרכשה למשקיע עקב קשיים (קושי במזומנים) ושהוא נשאר המנהל. מאז ומתמיד אהבתי את מוצרי החברה, היה בהם משהו מיוחד, לא רק בצליל הצלול והחלק גם בעיצוב המהמם. החברה "הסתדרה" ויצאה מהקשיים, הגיע ל"ארמה אודיו" ואחר ל"אמנון סאונד". הדגמים הפשוטים YBA WA/WM 202, נחשבים בעיני עותקי נשימה ופראייר מי שלא קונה אותם במחיר שהם מוצגים (כ-5,000 ₪ לפריט). [CENTER][ATTACH=full]31871[/ATTACH][/CENTER] תומר
avatar
yoav12 2017-01-01 11:09:51
הנגן הבכיר של מרנץ ה SA-10 שרק יצא לשוק עולה בארה"ב 7000 דולר ובאנגליה 7000 פאונד. הנגן הבכיר של דנון DCD-SX1 עולה ביפן כ 5500 דולר הנגן הבכיר של פיוניר הוא TAD-D-600 והוא עולה ביפן כ 25000 דולר. אין מה להשוות בין הנגנים האלו לנגנים האוניברסלים של חברות אלו. צריך להכין שיעורי בית לפני שמשמשים בטיעונים מופרכים.
avatar
joda5 2017-01-01 11:22:20
חבר עם כל הכבוד לא מראנץ . לא דנון ולא פיוניר. נימצאות בליגה של חברות ציוד קצה ולא מתקרבות לקרי era. מטרונום. YBA. מארק לוניסון ועוד . הם שואפות ליותר. והמכשירים שלהם מצוינים נישמעים ניפלא. אבל קשה לי להאמין . שהם יצליחו להתמודד מול הענקים האלה. נכון שלא יצא לי לשמוע . אבל אני בספק. כי אחרי שאתה בענין והאזנת לאחת מהם לחזור אחורה לא תרצה. אבל כבר התברר שאנחנו חוזרים לשחור הגדול. ישן אבל משתבח . ולא כולנו נולדנו עם כפית זהב בפה.
avatar
YOSSI24 2017-01-01 11:22:41
אשמח ללמוד: תתחיל בבקשה בהסבר מה זה "בן אדם סטנדרטי". אם תוכל גם תוסיף, מאיפה אתה לוקח ש"אדם סטנדרטי" אינטלגנטי פחות מסופר, או מודע לסביבתו פחות מסופר. (אני בכלל לא רוצה להתייחס לאודיופיל "שמבחין בניואנסים" כי קביעה שאודיופיל אינטלגנטי יותר מ"אדם סטנדרטי" מהווה פגיעה באינטליגנציה האישית שלי). עריכה: אני מתייחס גם למשפט שלך: "ומי שמבדיל ושומע הבדל הרי הוא לא היה מוותר על הרגישות הגבוהה כתכונה, שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה, הוא לא מרגיש מאושר?" אריה אריה, תעשה גוגל : אנשים רגישים מאוד, דע שאני מאוד מחבב אותך, אין בך שום פגם אתה אינטלגנטי ותמיד שואל שאלות נכונות ועונה לעניין, פשוט התפתח וויכוח על אלה שלא מבחינים בהבדלים סונים לבין אלה שמבחינים ולכן התערבתי בוויכוח, השאר תקרא ברשת :)
avatar
arye.gur 2017-01-01 13:23:39
היכולת שלנו להבחין בפרטים במצבים שונים היא ככל הנראה מוטבעת בנו. יש כמה סוגי "טיפוסים" שנבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כמו למשל יכולת הבחנה בפרטים. זה לא קשור לאינטליגנציה ולא קשור לעושר עולמו הפנימי של אדם זה או אחר. מפריעה לי גם ההתייחסות ל"אדם סטנדרטי". יש אדם "נעלה" ויש "אדם סטנדרטי". כל אדם הוא עולם ומלואו, כולל אלה שלא מבחינים בניואנסים באיכות הצליל של מערכת כזו או אחרת. אולי התנסחת לא טוב, אבל הדברים כפי שהבאת אותם גם לא נכונים וגם נשמעים רע מאוד, לדעתי. אריה
avatar
YOSSI24 2017-01-01 16:47:02
היכולת שלנו להבחין בפרטים במצבים שונים היא ככל הנראה מוטבעת בנו. יש כמה סוגי "טיפוסים" שנבדלים זה מזה בפרמטרים שונים כמו למשל יכולת הבחנה בפרטים. זה לא קשור לאינטליגנציה ולא קשור לעושר עולמו הפנימי של אדם זה או אחר. מפריעה לי גם ההתייחסות ל"אדם סטנדרטי". יש אדם "נעלה" ויש "אדם סטנדרטי". כל אדם הוא עולם ומלואו, כולל אלה שלא מבחינים בניואנסים באיכות הצליל של מערכת כזו או אחרת. אולי התנסחת לא טוב, אבל הדברים כפי שהבאת אותם גם לא נכונים וגם נשמעים רע מאוד, לדעתי. אריה לא היה נכון לכתוב אדם סטנדרטי ולא התכוונתי להשוות, מה שאמרתי שאדם שנופל בקטגוריה רגיש מאוד זה מוסיף לו נקודות לאינטליגנציה, מבלי להצביע שאדם אחר לא אינטלגנטי אתה נתפסת למילה אינטליגנציה וכנראה אי אפשר לרפא את זה.
avatar
eldo 2017-02-01 21:28:44
"מחיר שפוי" ? בדיחה עצובה, כמאמר הגשש.
avatar
איתי ו. 2017-03-01 18:35:55
1. למה ? 2. מיהם לדעתך המתחרים הישירים של המכשיר הזה? במחיר הזה הייתי מצפה ליכולות sacd ופיענוח dsd. 1. למה ? 2. מיהם לדעתך המתחרים הישירים של המכשיר הזה? למה ? כי אני עדיין סבור שפורמט הsacd/dsd נותן לפעמים (לא תמיד) תוצאה שעולה על רד בוק ואפילו pcm hi rez. יצרן ששם לנגד עיניו איכות גבוהה לא יתפשר על האיכות בשביל עוד פיצר כמו SACD שמחייבת אותו לעשות שינויים שלדעתו פוגעים בסאונד.
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: