חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

שתי חברות אודיו חדשות בארץ: Sac Thailand ו- Sun Union | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

שתי חברות אודיו חדשות בארץ: Sac Thailand ו- Sun Union

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Sac Thailand Sac Thailand

Sac Thailand מתמחה בהגברות ושנאים מבדלים, חברת Sun Union מייצרת רמקולים לסטריאו וגם עבור קולנוע ביתי.


SAC Thailand


זהו יצרן הגברה ושנאים מבדלים, יחודו בייצור / שימוש בטרנספורמרים שמתחרים בטרנספורמרים מיצרנים הנחשבים בתחום.
בקו המוצרים יש את כל מיגוון מגברי השפורפרות, מרביתם כהזמנה מיוחדת של הלקוח- מעל 40 אפשרויות.
בסידרת המוצרים 'השוטפת' יש מגבר כוח סטריאו המבוסס על נורת KT-88 , מגבר סינגל אנדד מונו המבוסס על מנורת B 300 מתוצרת WE ומנורת דרייבר A 45 מתוצרת WE, המפורסם שבהם הוא מגבר כוח מונו המתבסס על נורת GM-70, שנחשבת לאחת מהמעולות בתחום האודיו.

כמו כן קיים בקו המוצרים השוטף פרה אמפליפייר סטנדרטי ופרה פסיבי, ופרה לפונו MC שזמין החל מימים אלו.
בקו השנאים שלהם יש מוצר אחד בולט במיוחד-
Balanced Line Isolation Transformer (Zero Impedance) - B L I T Z
לארץ יגיע סט ההגברה של ה GM-70 ,+ שנאי מבדל K/V 2 מסדרת BLITZ
יש לציין שמחירי הציוד אינם בתחום האקזוטיקה- למרות שימוש ברכיבים איכותיים.

Sun Union


חברת רמקולים SUN UNION שמקום מושבה בהונג קונג- כולל היצור עצמו- ומייצרת רמקולים בלבד.


קו המוצרים כולל 3 סדרות - סדרת 'העל' DRAGON , סדרת היוקרה NOBLE וסדרת האיכות CLASSIC.
בשתי הסדרות העליונות ניתן מענה גם לחובבי הקולנוע הביתי היוקרתי והאיכותי ביותר עם רמקול סנטר מתואם לגוון צליל הרמקולים הקדמיים והאחוריים.
היצור מתבצע עם אלמנטים וחלקים מתוצרת חברות נחשבות כגון:
Audio technology (דנמרק), Alian (צרפת), WBT Signature (גרמניה) MONDOF (גרמניה).

בניית התיבות הינה מחומר MDF בעובי 50 מ"מ ובסדרת העל גם משולב עם אלומניום (25 מ"מ / 10 מ"מ).


טווח המחירים הינו מ 15,000 ש"ח לזוג רצפתי ועד 160,000 ש"ח לספינת הדגל DRAGON QUEEN החדש שיוצא בימים אלו.

לארץ יגיעו לתצוגה רמקולים בשני שלבים: בתחילה, SABOTEUR NOBLE , לאחר מכן דגמי CLASSIC INSPIRE ו- DRAGON ETERNAL.

יבואן: Audio Dreams
  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (12 תגובות פורסמו):

avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
בכותרת כתוב "שתי חברות חדשות בארץ"- קרי בהווה ולמטה מצויינת "יגיעו", קרי בעתיד. יש תצוגה בארץ?
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
בכותרת כתוב "שתי חברות חדשות בארץ"- קרי בהווה ולמטה מצויינת "יגיעו", קרי בעתיד. יש תצוגה בארץ? אני אתנצל- הכותרת מקדימה את המאוחר, אכן כך (אומנם אני אחראי על תוכן ההודעה בלבד, אך אין לי ספק שהכותרת נערכה בתום לב). לגבי העובדות- SUN UNION הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר. השבוע בחנו אולם תצוגה- בימים הבאים תוגש הצעת התקציב לשיפוץ המקום, להערכתנו תוך 3 עד 4 חודשים יהיה אולם תצוגה בין 2 חדרי תצוגה + שטחי תצוגה פתוחים נוספים. כמו שציינתי מספר פעמים אנחנו מתקדמים לאט בגין מחוייבויות אחרות מחד גיסא, ורצון להציג בצורה איכותית ציוד שעשוי לעניין מאידך גיסא, קצת סבלנות ואני מקווה שלא נאכזב את הממתינים.
avatar
meir78 1970-01-01 02:00:00
אני אתנצל- הכותרת מקדימה את המאוחר, אכן כך (אומנם אני אחראי על תוכן ההודעה בלבד, אך אין לי ספק שהכותרת נערכה בתום לב). לגבי העובדות- SUN UNION הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר. השבוע בחנו אולם תצוגה- בימים הבאים תוגש הצעת התקציב לשיפוץ המקום, להערכתנו תוך 3 עד 4 חודשים יהיה אולם תצוגה בין 2 חדרי תצוגה + שטחי תצוגה פתוחים נוספים. כמו שציינתי מספר פעמים אנחנו מתקדמים לאט בגין מחוייבויות אחרות מחד גיסא, ורצון להציג בצורה איכותית ציוד שעשוי לעניין מאידך גיסא, קצת סבלנות ואני מקווה שלא נאכזב את הממתינים. אבל אתר לא זמין.....:מבולבל:
avatar
arama-audio 1970-01-01 02:00:00
מאיר , כניראה עוד לא עלה רישמית לאויר , סבלנות.
avatar
tomertsin 1970-01-01 02:00:00
הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר. נראה לי לא לענין לפרסם משהוא שיגיע בעוד כמה חודשים, אם בכלל.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
תומר. כאשר יבואן מחליט ליבא מוצר אנחנו מפרסמים מיד. מדוע? נניח שאתה באמת מעוניין במוצר ועכשיו אתה יודע שישנו יבואן רישמי בארץ אך עדיין המוצרים לא עוגנים בנמל, יצירת קשר עם היבואן לצורך האזנה, רכישה או כל סיבה שתראה ליבואן מספיק מוצדקת יעלה המוצר על מטוס ותוך 24 שעות {אל תתפוס אותי על הדקה} המוצר יגיע לארצינו ויחכה ללקוח הממתין. אי לכך נראה לי שכאן חשוב מאוד לעדכן מוקדם.
avatar
mati 1970-01-01 02:00:00
אני אתנצל- הכותרת מקדימה את המאוחר, אכן כך (אומנם אני אחראי על תוכן ההודעה בלבד, אך אין לי ספק שהכותרת נערכה בתום לב). לגבי העובדות- SUN UNION הדגם הראשון הוא על מכולה שתגיע לארץ בשבועות הקרובים, SAC Thailand יגיעו לקראת ספטמבר. השבוע בחנו אולם תצוגה- בימים הבאים תוגש הצעת התקציב לשיפוץ המקום, להערכתנו תוך 3 עד 4 חודשים יהיה אולם תצוגה בין 2 חדרי תצוגה + שטחי תצוגה פתוחים נוספים. כמו שציינתי מספר פעמים אנחנו מתקדמים לאט בגין מחוייבויות אחרות מחד גיסא, ורצון להציג בצורה איכותית ציוד שעשוי לעניין מאידך גיסא, קצת סבלנות ואני מקווה שלא נאכזב את הממתינים. איך זה בדיוק מתיישב עם הסטנדרטים הרגילים ביותר שלך בהקמת עסק? לי הזמן נראה כאמור סביר, אבל אתה לא עומד בציפיות של עצמך. [url=http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45]http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
איך זה בדיוק מתיישב עם הסטנדרטים הרגילים ביותר שלך בהקמת עסק? לי הזמן נראה כאמור סביר, אבל אתה לא עומד בציפיות של עצמך. [url=http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45]http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=9921&postcount=45 אני משוכנע שקמת עסק בסטנדרטים רגילים, לפחות אצלי, לוקחת יותר זמן. במקרה הנדון האהבה לתחביב 'קיצרה' הרבה מתהליכי הבקרה ומנגנוני האיזון. כדי לסבר את האוזן- אנחנו בהוצאה של 500% ולא של 100% שתיכננו בתחילת הדרך- והסיבה לכך היא הרצון לתת אפשרות לקהל להנות ממיגוון מוצרים וחברות, ובתצוגה ראויה. אנחנו הולכים לייבא פי 3 יותר חברות ממה שתיכננו בהתחלה- והכפלנו את כמות הפריטים בתצוגה. בנוסף אנחנו בבדיקת אולם תצוגה גדול ששיפוצו יכפיל את ההוצאה המתוכננת לנושא התצוגה. האם אני עומד בצפיות של עצמי ? מהבחינה העיסקית- לא. אנחנו מוציאים הרבה יותר ממה שתיכננו, וללא שום פרופורציה להיקף פוטנציאל העסק. מהבחינת התחביב- במגבלות היכולות, כן.
avatar
diz1 1970-01-01 02:00:00
נשמע מוזר קודם כל שיהיה במזל והרבה הצלחה. היבואן הדנדש טען בפוסט אחר שהוא בדק 250 חברות ליבא ונבחרו הטופ שבטופ. אין ספק שלבדוק 250 חברות בצורה רצינית זה פרויקט של שנים. אותי מסקרנת החברה התאילנדית שמזכירה לי דוכן שעונים מזוייפים בשוק הלילה בפטפונג (על יד הקווינס). כ 40 סוגי מגברים בתצורות שונות? ואווווו....מדהים. חברות "רגילות" מתכננות תצורת הגברה במספר מצומצם עד בודד וכאן לחברה התארילנדית יש סופרמרקט. אז או שיש גדודי מהנדסים תאילנדים (שבזמנם החופשי עובדים בחקלאות בארץ) שמתכננים ומתכננים ומתכננים כל רגע מגבר שפופרות חדש-או שיש כאן חברה שעושה העתקים של מגברים שראו בתמונות ואתרי אינטרנט, ממש כמו שעונים. אין ספק שזו חברה מרתקת, ומעניין יהיה לראות אם הגם גילו משהו שאחרים אפילו לא חלמו עליו. בכל אופן, הם התברכו במשווק ישראלי רציני. (Y) בהצלחה ובשמחות(great)
avatar
meir78 1970-01-01 02:00:00
(great)(lol)(lol)(lol)(lol)(lol)קודם כל שיהיה במזל והרבה הצלחה. היבואן הדנדש טען בפוסט אחר שהוא בדק 250 חברות ליבא ונבחרו הטופ שבטופ. אין ספק שלבדוק 250 חברות בצורה רצינית זה פרויקט של שנים. אותי מסקרנת החברה התאילנדית שמזכירה לי דוכן שעונים מזוייפים בשוק הלילה בפטפונג (על יד הקווינס). כ 40 סוגי מגברים בתצורות שונות? ואווווו....מדהים. חברות "רגילות" מתכננות תצורת הגברה במספר מצומצם עד בודד וכאן לחברה התארילנדית יש סופרמרקט. אז או שיש גדודי מהנדסים תאילנדים (שבזמנם החופשי עובדים בחקלאות בארץ) שמתכננים ומתכננים ומתכננים כל רגע מגבר שפופרות חדש-או שיש כאן חברה שעושה העתקים של מגברים שראו בתמונות ואתרי אינטרנט, ממש כמו שעונים. אין ספק שזו חברה מרתקת, ומעניין יהיה לראות אם הגם גילו משהו שאחרים אפילו לא חלמו עליו. בכל אופן, הם התברכו במשווק ישראלי רציני. (Y) בהצלחה ובשמחות(great)
avatar
il1 1970-01-01 02:00:00
קודם כל שיהיה במזל והרבה הצלחה. היבואן הדנדש טען בפוסט אחר שהוא בדק 250 חברות ליבא ונבחרו הטופ שבטופ. אין ספק שלבדוק 250 חברות בצורה רצינית זה פרויקט של שנים. אותי מסקרנת החברה התאילנדית שמזכירה לי דוכן שעונים מזוייפים בשוק הלילה בפטפונג (על יד הקווינס). כ 40 סוגי מגברים בתצורות שונות? ואווווו....מדהים. חברות "רגילות" מתכננות תצורת הגברה במספר מצומצם עד בודד וכאן לחברה התארילנדית יש סופרמרקט. אז או שיש גדודי מהנדסים תאילנדים (שבזמנם החופשי עובדים בחקלאות בארץ) שמתכננים ומתכננים ומתכננים כל רגע מגבר שפופרות חדש-או שיש כאן חברה שעושה העתקים של מגברים שראו בתמונות ואתרי אינטרנט, ממש כמו שעונים. אין ספק שזו חברה מרתקת, ומעניין יהיה לראות אם הגם גילו משהו שאחרים אפילו לא חלמו עליו. בכל אופן, הם התברכו במשווק ישראלי רציני. (Y) בהצלחה ובשמחות(great) קודם וראשית לכל מי אמר שאני רציני- כבר סיכמנו שאני קונה ציוד אך ורק לפי תמונות, מה חדש? כמה זמן כבר צריך בשביל לראות 250 קטלוגים מצולמים, שעה? שבוע? חודש ? בסוף בחרתי 6 חברות כי היו תמונות של בחורות בביקיני, ולכן זכרתי את שמות החברות. האם אני יודע לבחור תמונות - זה בסדר כבר 'איימת' לבחון את חוש הראיה שלי, נחכה בסבלנות. עכשיו בטיפה יותר רצינות, 'החברה התיילאנדית' עוסקת בשני דברים: האחד, שיווק / בניה לפי הזמנה של קונפיגורציות מוכרות עם תוספת עבודתו בשיפור מעגלים ושנאים, וכל זאת במחיר סביר. אני מכיר / שמעתי / ראיתי איזה חובב או שניים שהצליחו לבנות כמה עשרות מגברים כחלק מתהליך הלמידה שלהם (והם התחילו גם בניסיון להשביח קונפיגורציות קיימות), אני מניח שאצלו ההליך עבר גם 'לפסים מסחריים' בניגוד לאחרים. האם זה שווה את 'הטוויסט' שלו כיצרן- לטענתו כן, לטענתי לא מעניין ולכן לא הזמנתי דוגמאות. יהיה לקוח שיחשוב שמעניין אותו- אשמח לנסות לשרתו, ולבחון איתו האם זו החלופה הנכונה. השני, האיש מפתח קו מוצרים יחודי שבו הוא משקיע את ידיעותיו / כישוריו, וזה עניין אותי כיבואן. יגיעו המוצרים, ואשמח לשתף אותך האם ה lcd הכחול הוא סימן למכשיר ראוי, או שמה האור הכחול 'סינוור' אותי וגרם לי להתבלבל. לגבי הספקי המתכננים- האם נדרשים 'גדודי מתכננים': אני עובד עם מספר חברות שהוציאו עשרות דגמים של מגברים ורמקולים כל אחת, ולכל אחת מהן מתכנן אחד בלבד. מה שווים אותם מתכננים, מאחר ואין אישור פיפ"א למשחק כדורגל הולנדי/ צרפתי כנגד הסינו- תיילאנדים, לא נותר לנו אלא לחכות לחוות דעתך 'המטילה' אימה. אני לפחות הייתי מצפה לאיזה הימור על קרב במשקל כבד- מה זה כל ההימורים על קרבות במשקל קל (כבלים???). לפחות יהיה עניין ויצטרפו מהמרים 'מכורים' נוספים, כך לפחות הקבוצה המנצחת תוכל לצאת לשייט תענוגות- מי אמר שאי אפשר להרוויח מאדיופילים ? תודה על האיחולים.
avatar
eyal_joshua 2008-04-07 18:11:42
בהצלחה הגימור שלהם מרתיע משהו עיצוב רובוטי כזה, היי טקי טוב נו, על אחד וטעמו הוא
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הצבע לכתבה
4.00
הרשם לעדכוני האתר
Email: