חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סמסונג ו״עסקן״ מציעות סמארטפונים לקהל החרדי | סמארטפונים | חדשות | ראשי

סמסונג ו״עסקן״ מציעות סמארטפונים לקהל החרדי

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סמסונג עסקן סמסונג עסקן

שיתוף פעולה של סמסונג עם חברת ״עסקן״ הישראלית מציע פיתרון לקהל החרדי, עם מעטפת יחודית למערכת ההפעלה, חנות אפליקציות יעודית וגם מסלול ״לחומרא״.

סמסונג וחברת "עסקן" הישראלית הודיעו על שיתוף פעולה ראשון מסוגו במתן פתרון לקהל החרדי. חברת "עסקן" טכנולוגיות כשרות, פיתחה פיתרון מובייל על גביי פלטפורמת  Knox Customization של חברת סמסונג. שיתוף הפעולה מאפשר לקהל החרדי הזקוק למכשיר סלולר מוגן למטרות עבודה להשתמש במכשירי סמסונג מהדגמים החדשים, עם מאות אפליקציות מוגנות מותאמות. פיתוח מכשירי עסקן נעשה בשיתוף ומעקב ועדת רבנים ומומחי טכנולגיה חרדים. כמו כן, אלה מקבלים עדכוני תוכנה מ״האוויר״ (FOTA) ללא צורך בהגעה לנקודת שירות.

הפתרון של "עסקן" כולל שני מסלולים בסיסיים: "המסלול המלא", עם גישה מלאה ליישומים ו"עסקן לחומרא" לשימוש מוגבל.
מערכת ההפעלה של "עסקן" וחנות היישומים יתמכו במכשירי סמסונג בלבד: Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy A5 ו-Galaxy J1. המכשירים יוצעו לקהל הלקוחות במחירים דומים למחיר השוק, לטענת החברה ללא תוספת עלות.

במכשירי ״עסקן״ אין דפדפן אינטרנט והכניסה לרשת האינטרנט מתאפשרת אך ורק דרך חנות האפליקציות - ״עסקן Store". כל אפליקציה עוברת סט בדיקות מחמיר כדי לוודא שאינה כוללת תוכן פסול. כל דגם ״עסקן״ עובר תהליך של כתיבת מערכת הפעלה ייחודית הנבנית במיוחד בעבורו ועל גבי מערכת ההפעלה פרוסות מספר שכבות נוספות של הגנה המספקות את ההגנה המיטבית מבית סמסונג.
בחנות האפליקציות יימצא המשתמש מאות אפליקציות שעברו אישור רוחני מתאים. האפליקציות עוברות בדיקה וזאת כדי לוודא כי אינן מציגות תכנים שאינם הולמים. בין האפליקציות שניתן למצוא בחנות הן Waze, Gett, Pango ושלל יישומי עסקים.

סמסונג עסקן

גיא היבש, מנהל חטיבת האנטרפרייז בסמסונג ישראל: "אנו מחפשים ללא הרף דרכים להנגיש את הטלפונים המתקדמים שלנו לאוכלוסיות נוספות. בחרנו ב'עסקן' כשותף בשל יכולות החברה להנגיש את המכשירים המתקדמים שלנו לחברה החרדית, אשר מעוניינת לבצע שימוש חכם בניידים בהתאמה מלאה לאורח חייה. שימוש זה מתאפשר על-ידי שימוש בפלטפורמה עסקית חדשה מבית סמסונג, Samsung customization, המאפשרת ביצוע התאמות אישיות על מערכת ההפעלה והתאמת המכשיר לסגמנט מסויים. הפלטפורמה מתאימה לארגונים המעוניינים להתאים את המכשיר הסלולארי לצרכיהם הייחודיים. אנו מאמינים שבעזרת יכולות אלו, הייחודיות לסמסונג, ניתן יהיה להציע מגוון פתרונות לסגמנטים נוספים".

עמרם וויספיש, סמנכ״ל קהילות בחברת ״עסקן": "עד כה, אדם שרצה טלפון חכם כשר נאלץ להתפשר על מכשירים ישנים או לרכוש מכשיר חדיש ללא יכולות עדכון ועם יכולות מעוקרות באופן פיזי. מעתה, אנו מציגים את סדרת מכשירי 'עסקן' החדשים, העושים שימוש בטכנולוגיה שאפשרה חברת סמסונג. הפתרון הייחודי והמגוון הרחב של היישומים יענו על דרישותיהם וצרכיהם של המשתמשים החרדים הזקוקים למכשיר חכם, מפוקח ומוגן וזאת בלי לפגוע במחיר ובחוויית המשתמש".

מחיר

הדגמים תומכי עסקן, זמינים באופן מידי לרכישה באתר Askan.co.il עד 12 תשלומים ללא ריבית ועם משלוח חינם עד לבית הלקוח. העלות החודשית לשירות היא 29.90 ו-19.90 בהתאמה למסלול עסקן כשר (המלא) ולמסלול עסקן לחומרא (המוגבל יותר).

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: