חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

Google Takeout - לגבות למחשב את ג'ימייל, יוטיוב, אנשי קשר ועוד | מחשבים | מדריכים | ראשי

Google Takeout - לגבות למחשב את ג'ימייל, יוטיוב, אנשי קשר ועוד

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Google Takeout Google Takeout

מדריך: Google Takeout הוא שירות שרבים אינם מכירים ומאפשר לגבות ולהוריד למחשב את כל הנתונים משירותים כמו Gmail, יוטיוב, גוגל פלוס, יומן, דרייב ועוד.

גיבוי נתונים אישיים ממוצרי גוגל

Google Takeout הינו שירות גיבוי נתונים אשר חברת גוגל יצרה עבור משתמשיה. באמצעות שירות זה תוכלו לגבות את כל הנתונים והקבצים שנמצאים בחשבונות היוטיוב, גוגל פלוס, ג'ימייל, יומן גוגל, בלוגר, הנגאוט, גוגל דרייב, אנשי הקשר ועוד..

את כל הקבצים והמידע ניתן להוריד ישירות למחשב, לדרופבוקס, גוגל דרייב או One Drive. את הסרטונים מיוטיוב תקבלו כקבצי MP4 ואת אנשי הקשר כקובץ VCF כמקובל.

דרך אגב, גם חברת פייסבוק מספק שירות גיבוי דומה אשר דרכו ניתן לגבות את כל התמונות, השיחות והנתונים מפרופיל הפייסבוק שלכם.


איך לגבות את כל התמונות והמידע שלי מגוגל


אז בכדי להוריד את כל המידע שלכם מגוגל בצעו את השלבים הבאים:

1.    היכנסו לשירות Google Takeout.
2.    וודאו שהנכם מחוברים לחשבונכם האישי (מופיע בצידו העליון השמאלי של החלון).
 
Google Takeout

3.    הקליקו על השירותים אשר אינכם מעוניינים להוריד מהם מידע (בתור ברירת מחדל יסומנו להורדה כל שירותי גוגל). לדוגמא: אנו בחרנו לגבות את המידע מחשבון היוטיוב, ג'ימייל, אנשי קשר והתמונות שלנו --> וודאו שכל השירותים אשר מהם אתם מעוניינים לייצא מידע מסומנים ב- V ירוק --> הקליקו על הבא.
 
Google Takeout

4.    בחרו את סוג הקובץ אשר אליו המידע יהיה מגובה (הסוג הפופולארי ביותר הוא.zip ,ניתן לפתוח את הקובץ באמצעות תוכנת Winrar) -->בחרו את המיקום הרצוי שאליו גוגל תשלח את הנתונים האישיים שלכם (אימייל, גוגל דרייב, דרופבוקס, One Drive) -->  הקליקו צור ארכיון.
הערה: אנו בחרנו להוריד את הקובץ דרך האימייל, לדעתנו זו היא השיטה העדיפה ביותר.
 
Google Takeout

5.    המתינו עד שגוגל תיצור עבורכם את הקובץ שמכיל את כל הנתונים והמידע שלכם (משך זמן העבודה של יצירת הקובץ תלוי בכמות הקבצים והנתונים שיש לכם בשירותים השונים של גוגל).
 
Google Takeout

6.    בכדי להוריד את הקובץ עם כל המידע האישי, הקליקו על הורד.
    
Google Takeout

7.    אם אינכם מעוניינים לחכות עד שהקובץ יהיה מוכן, גוגל כבר תשלח לכם אימייל ברגע שהקובץ יהיה זמין להורדה.


Google Takeout

במידה ונמחקו לכם הקבצים לאחר שהורדתם אותם למחשב, תוכלו לנסות ולשחזר אותם.

מקווים שנהניתם מהמדריך, וכעת אתם יודעים כיצד לגבות את כל הנתונים והקבצים האישיים שלכם מחשבון גוגל.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (5 תגובות פורסמו):

avatar
SONYES 1970-01-01 02:00:00
מעולה תודה על הסקירה נפלאה זו (ורד)(ורד)(ורד)(ורד) דברים שיש לנו מה ללמוד המון פעמים אני נתקל בבעיות ואין מי לשאול האם הפעם יהיה לי את מי לשאול ??
avatar
partner11 1970-01-01 02:00:00
לא הכרתי, תודה
avatar
hbs 1970-01-01 02:00:00
גם אני לא הכרתי את זה , תודה רבה !
avatar
רוזלי 1970-01-01 02:00:00
תודה רבה על הכתבה במקרה הגעתי לכתבה הזו כי חפשתי דרך לשנות את השם של חשבון היוטיוב שלי מבלי לשנות את השם של חשבון הגוגל שלי. חפשתי בהגדרות של גוגל ומצאתי את האפשרות של הגיבוי ושל המחיקה וחשבתי אולי אם אפשר לגבות את היוטיוב ואז להעביר את הגיבוי שנוצר לערוץ יוטיוב אחר אבל נראה לי שזה או לא אפשרי וגם אם כן זאת נראית דרך מסובכת לעשות משהו פשוט. אולי אתה תדע איך אפשר לשנות את שם חשבון היוטיוב מבלי לשנות את שם חשבון הגוגל?? ניסתי לפתוח ערוץ יוטיוב אחר אבל זה לא עזר.. הגעתי לדברים האלו - [url=https://support.google.com/analytics/answer/1033961?hl=iw][url]https://support.google.com/analytics/answer/1033961?hl=iw [url=https://support.google.com/adwords/answer/6181127?hl=iw][url]https://support.google.com/adwords/answer/6181127?hl=iw [url=https://support.google.com/youtube/answer/3063482?hl=iw][url]https://support.google.com/youtube/answer/3063482?hl=iw [url=https://support.google.com/youtube/answer/1722060?hl=iw][url]https://support.google.com/youtube/answer/1722060?hl=iw אני מרגישה שלגמרי הסתבכתי בדבר שלכאורה אמור להיות פשוט אולי אתה או מישהו אחר כאן תוכלו בבקשה לעזור לי??
avatar
רוזלי 1970-01-01 02:00:00
עכשיו מצאתי משהו שאולי יכול להיות פתרון - [MEDIA=youtube]k9Ul8rsXzkY[/MEDIA]
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: