חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

נפתחה הרשמה מוקדמת למכירת ה- LG G5 | סמארטפונים | חדשות | ראשי

נפתחה הרשמה מוקדמת למכירת ה- LG G5

גודל אות: Decrease font Enlarge font
LG G5 LG G5

חברת LG מעלה הילוך בקמפיין המסחרי להשקת LG G5 ומבטיחה לנרשמים המוקדמים סוללה נוספת, מודול מצלמה וגם מטען שולחני המשמש כספק כח.

חברת LG ישראל תתחיל ממחר לבצע הרשמה מוקדמת של אנשים המעוניינים לקנות את ה-LG G5, וזאת עוד לפני תחילת השיווק הרשמי של המכשיר בישראל ב-6 לאפריל. הרישום המוקדם יעניק לרוכשים העתידים חבילה בסך של 750 ₪ והיא תכלול: סוללה נוספת, מטען שולחני המשמש גם כספק כוח וכן את המודול המצלמה בשם CAM Plus.

הנרשמים לא יוכלו לדעת מה המחיר של המכשיר החדש, מכיוון ש-LG ישראל תודיע מה המחירים רק ב-4 באפריל והם יידרשו לשלם מקדמה קטנה. מי שיירשם למכשיר G5, יוכל לבטל את ההרשמה ולקבל את כספו בחזרה, רק שאז גם יצטרך לוותר גם על חבילת הבונוס, שנכון לעכשיו, לא אמורה להיות מוצעת במועד מאוחר יותר, אחרי ההשקה בפועל.

LG G5 ביקורת ראשונית - הצצה
מודול ה"מצלמה פלוס", הכולל גריפ למצלמה של ה-G5, נותן שליטה ונוחות מרבית בצילום אנכי, גלגלת זום שאפשר למצוא במצלמות DSLR מקצועיות, כפתור ווידאו, וסוללה נוספת בסך 1,200 מילי אמפר לשעה, שתעלה את הקיבולת הזמינה הכוללת בטלפון ל-4,000 מילי אמפר לשעה. ההרשמה המוקדמת לרכישת ה-G5 תחל מחר אצל כל מפעילות הסלולר והמשווקים המורשים וכן אצל היבואן הרשמי, החל ממחר.     
 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: