חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

מה היא עלות החלקים של גלקסי S7 | סמארטפונים | חדשות | ראשי

מה היא עלות החלקים של גלקסי S7

גודל אות: Decrease font Enlarge font
גלקסי S7 גלקסי S7

מה היא עלות החלקים של טלפון הדגל החדש של סמסונג – גלקסי S7 ובהשוואה ל- S5 מלפני שנתיים?

לפי הדוחות האחרונים של חברת האנליסט IHS, כלל החלקים של סמסונג גלקסי  S7עולים כ- 255 דולר (לדגם הרגיל), זה דולר פחות, מאשר עלות החומרים של גלקסי S5, מלפני שנתיים. חברת IHS מדווחת על החלקים היקרים ביותר של S7 גלקסי, בניהם שבב סנאפדרגון 820 של קוואלקום בעלות משוערת של 62 דולר. מצלמת ה-12 מגה פיקסל בטכנולוגיה Dual Pixel עולה כ-14 דולר, בעוד שעלות ההרכבה הכוללת של המצלמות מגיע ל-5 דולר. חשוב לציין שהעלות של חומרים אינה כוללת עלות פיתוח תוכנה, שיווק, הפצה או מחקר ופיתוח.

גלקסי S7האתר iFixIt בדק ופרסם את נתוני קלות הפירוק וההרכבה של ה-S7. המסקנה היא שלא רק שמורכבות הפירוק גדלה פי כמה מאז המכשירים הקודמים בסדרה, אלא לדברי האתר, כמעט בלתי אפשרי להחליף מסך שבור, משום מורכבות החלקים הזעירים הקשורים לתצוגה ומחוברים למסך, שעלולים להיהרס בתהליך ההחלפה. כפי ש- iFixit מצאו, הגלקסי S7 ואדאג' קשים לתיקון וקיבלו ציון 3/10. בהשוואה, הגלקסי S6 מקבל ציון 4/10 והגלקסי S5 קיבל ציון 5/10. 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: