חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

סאונד-בר בעיצוב ופיתוח מיוחד של פורשה | רמקולים & אודיו | חדשות | ראשי

סאונד-בר בעיצוב ופיתוח מיוחד של פורשה

גודל אות: Decrease font Enlarge font
פורשה GT3 911 פורשה GT3 911

סאונד בר חדש עם 2.1 ערוצים, מגיע בעיצוב מיוחד וכוחני של אגזוז מכונית פורשה GT3 911.

מ-0 ל-100 ב-3.3 שניות, עד 9,000 סיבובים לדקה, מהירות שיא של 330 קילומטר לשעה. אלו הם רק מספרים לאנשים מסוימים, עבורנו הם מציינים בסימפוניה של מכונית הספורט, את הצליל של פורשה 911 GT3. עם המסר הזה, חברת פורשה עיצבה ופיתחה סאונד-בר 911, למי שצליל מכונית הספורט עם ביצועים גבוהים לא מספיק. משתיק הקול האחורי מקנה לצליל חוויה עמוקה יותר, חזק יותר, מדידה עם נפח מרבי גבוה יותר. בקיצור: יותר כוח.

פורשה GT3 911
 ביצועי המערכת הם: 2.1 במערכת היקפית וירטואלית וסאב והסבה ממשתיק הקול האחורי המקורי. 200 וואט, מפענחי אודיו נתמכים: DTS TruSurround, טכנולוגית רדיו Bluetooth לשידור אודיו אלחוטי מטלפון חכם. יציאות וכניסות: כניסת RCA אנלוגית, 2 כניסות דיגיטליות (אופטית וקואקסיאלית), יציאה לסאבוופר, שליטה על באס וטרבל, תצוגת נוריות לד, שלט רחוק למערכת ועוד.

מידותיו של מקרן הקול עומדות על: רוחב 74 ס"מ, גובה 28 ס"מ, עומק 32 ס"מ ומשקלו 19 קילוגרם. מחירו עומד בחו"ל על 2,900 יורו, חברה פורשה תתחיל בשיווק בחודש מרץ השנה.

קישור: אתר החברה

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: