חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סוני A7S II הוכרזה עם וידאו 4K | מצלמות | חדשות | ראשי

סוני A7S II הוכרזה עם וידאו 4K

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סוני A7S II סוני A7S II

המצלמה הרגישה ביותר לאור בקטגוריה מוכרזת בהפתעה היום בגרסתה השנייה, הפעם עם וידאו 4K, מייצב רעידות פנימי ואפילו S-Log3 מקצועי.

סוני מכריזה היום בהפתעה על גרסה חדשה – A7S II. מצלמת ה- Full frame הקודמת A7S הרשימה אותנו בביצועי ה- ISO המרשימים שלה בסטילס וגם בווידאו ובצילום 1080p איכותי. עכשיו מגיע הדור השני עם חיישן ששומר על אותה כמות פיקסלים של 12 מגה פיקסל, אבל עם שיפור יכולות רציני בסעיף הווידאו.

ה- Sony A7S II מוסיפה מייצב רעידות פנימי בחמישה צירים, צילום וידאו 4K פנימי בקצב 24p/30p (אינו דורש מקליט חיצוני כמו בדגם הקודם) עם קריאת פיקסלים משטח החיישן המלא (ביחס תמונה של 16:9) – כלומר, אורך המוקד לא משתנה במעבר בין סטילס למצב וידאו.

סוני A7S II
סוני הטמיעה כאן בפעם הראשונה כמה יכולות שראינו אותן עד עתה רק בקו המצלמות המקצועי שלה, כמו פרופילי תמונה סופר שטוחים - S-Gamut3.Cine/S-Log3 המאפשרים לחלץ טווח דינמי רחב של 14 סטופים. יש גם עזרי וידאו מתקדמים, כמו גם צילום 1080/120p והילוך איטי x4/x5 במצב Full HD.

החברה מצהירה כי מהירות המיקוד שופרה – יש לה 169 נקודות פוקוס עד לתנאי תאורה חלשים במיוחד של -4EV וכמובן ערך ה- ISO המקסימלי נשאר על 409600. גוף המצלמה גדל מעט והוא דומה או זהה לזה שקיים בדגם A7R II – כולל עינית XGA OLED.

המצלמה תחל להמכר באירופה בחודש נובמבר במחיר של €3,400.

סוני A7S II
סוני A7S II

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: