חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה

סלקום מציעה טריפל טלוויזיה, ספק ותשתית אינטרנט ב- 149 ₪ | מחשבים | חדשות | ראשי

סלקום מציעה טריפל טלוויזיה, ספק ותשתית אינטרנט ב- 149 ₪

גודל אות: Decrease font Enlarge font
סלקום טריפל סלקום טריפל

חברת סלקום הכריזה על חבילת הטריפל שלה במחיר נמוך בעשרות שקלים מהמתחרים, מה מקבלים בתמורה?

סלקום מכריזה על חבילת טריפל חדשה המציעה ללקוחות שירות טלוויזיה, טלפוניה, ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט בקצב גלישה של 40Mbps במחיר 149 ₪ לחודש לשנה הראשונה. בהשוואה, חבילת טריפל של הוט עולה כ- 200 ₪ ללקוחות חדשים. בכך, סלקום הופכת למעשה לחברת תקשורת המספקת פתרון כולל ולא רק סלולר, זאת לאחר מיזוג נטוויז'ן וסלקום והשקת שירות הטלוויזיה.

סלקום חשפה כי עד עתה, נרשמו 30,000 מנויים לשירות הטלוויזיה – מספר קטן שאינו מאיים בשלב זה על הוט או יס, אבל עם השקת חבילת הטריפל, מספר זה צפוי לעלות. החברה מצהירה כי מאז השקת השירות הוכפל היקף התוכן בסדרות רכש, נוספו 100 סרטים חדשים, 600 פרקים חדשים של תוכן ילדים ושירות המוסיקה הייחודי בסלקום tv מתרחב כל העת עם השקות בכורה ועם מעל מיליון שירים להאזנה. עד עתה, 36% מלקוחות הטלוויזיה של סלקום עברו מחברת HOT ו- 34% מ- YES.


כדאי לדעת כי לאחר שנה, מחיר החבילה של סלקום עולה ב-20 ₪ ל-169 ₪, הטלפון הקווי לא כולל במחיר החבילה שיחות לחו"ל ונדרשת תשתית בזק בבית להתקנה. בנוסף, שדרוג אינטרנט למהירות 100 מגה כרוך בעלות של 20 ש"ח נוספים לחודש. עלות טכנאי להתקנת טלפון: 150 ש"ח. ממיר נוסף: 29 ש"ח לחודש.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (0 תגובות פורסמו):

כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: