חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

Aries Cerat Incito - קדם מגבר קפריסאי במבחן | רמקולים & אודיו | ביקורות | ראשי

Aries Cerat Incito - קדם מגבר קפריסאי במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Aries Cerat Incito Aries Cerat Incito

למבחן מתייצב קדם מגבר Incito מתוצרת חברה קפריסאית - Aries Cerat, ארץ המוצא אינה שגרתית בתחום האודיו, כמו גם העיצוב החלק שאינו כולל כפתורים והביצועים מצליחים להפתיע אותנו ולהשאיר חיוך. ביקורת.

אם תסתכלו על תמונה של המכשיר הזה, לא תוכלו לדעת באיזה רכיב מדובר: הוא נטול כפתורים לחלוטין. ולא, אין לו לחצנים נסתרים והם אינם נמצאים מאחורי תריס אוטומטי שנפתח בשתי מחיאות כף. אין גם כאלו מאחור, לא מלמטה ולא מהצד. בעצם מאחורה יש כפתור אחד – עבור הדלקה. את כל שאר הפעולות רבותי, עושים דרך השלט הרחוק. אבל רק ממנו. זה כאילו היפוך ממה שהאודיופיל המעונה המצוי מחפש, כאן יש נקיון עיצובי מוחלט, והכל ממש נוח. מלבד כמה דברים שעלולים ממש לבאס, אבל הם פתירים. אסביר בהמשך.

קדם מגבר מתוצרת האי השכן

מסתבר כי מקפריסין השכנה יש בשורה והיא מחלחלת אט אט במהלך כמה שנים לישראל. לחברה קוראים Aries Cerat והיא בהחלט ראויה לשבח במיוחד לאור העובדה שמדברים עליה בעולם, המגברים במימדים הדמיוניים שלה, העיצוב המודרני והמיוחד, והעובדה שהיא מגיעה ממקום שלא ממש מצפים לפגוש שם יצרני היי אנד – קפריסין. כן, אותו אי פיצפון שפתאום ישראל מרגישה על ידו אימפריה ענקית, כמעט יבשת.

אז מה עושים בקפריסין? חוץ מהעובדה שמדובר באי תיירותי מהמם (ולא הייתי שם, אבל כך שמעתי) עושים שם גם מגברים, רמקולים, מגברים משולבים ומגברי פונו. נכון, גם קדם מגברים שהיום ניגע באחד מהם. וכן, כמו שדיווחתי לכם על ההתחלה. יש שלט, אבל רק שלט.

כבדה, שחורה, מבריקה ונקיה: זו הקופסה שקיבלתי. חוץ ממנה קיבלתי גם שלט וכמה דקות של הסבר כיצד מפעילים אותו. ההפעלה שלו מתחלקת לשני חלקים. מפעילים, ממתינים, מכבים, מפעילים שוב ומנורה ירוקה מספרת לנו שניתן כבר להאזין למוסיקה. את הפעולה הזו, כדברי היצרן, עושים פעם אחת בלבד. את קדם המגבר הזה לא מכבים לעולם. כן, הוא הייברידי ויש שפופרות ("מנורות"), אבל עדיין, לא מכבים לעולם. ההמלצה שלי היא לכבות בכל זאת כשהשמיים מחליטים להאיר לנו קצת ברקים או בסערות חורפיות בכלל. גם בתקופות השיא בקיץ חברת החשמל מחליטה להתעלל בנו קצת ולהפסיק לנו את החשמל. הם קוראים לזה ״הפסקות יזומות״, אני קורא לזה ״אנחנו מתקמצנים לבנות עוד טורבינה״. אבל זה כבר משהו שאין לי ספק שלא ישתנה. לכן, נחיה עם זה ונדאג לא לשכוח לכבות את ה"בלתי נכבה".

Aries Cerat Incito

בתוך הקופסה

באתר היצרן לא תמצאו נתונים מקיפים כל כך על המוצר. היחידים שניתן למצוא הם הענות תדר שנעה בין 4 הרץ ל-100 קילוהרץ, אחוזי עיוות של 0.005 אחוז שזה מאוד מרשים אבל לא ממש מעניין ת׳אוזן ונתונים שמדווחים לכם שהגב שלכם ממש הולך להשבר כשתרימו אותו. דהיינו, 33 קילו. אבל אני יכול לגלות לכם שנתונים טכנים מעניינים אותי כשלג אשתקד. מדוע? משום שעד היום הם לא רמזו לי כיצד המוצר ישמע מלבד נתון אחד חשוב – יחס אות לרעש. שאת הנתון הזה אני לא מכיר מהקדמגבר הזה אבל נסיוני לימד אותי שהמספרים הגבוהים הללו בנתון הזה, מסדרים לנו שקט ומיקרו פרטים שלא ניתן להתעלם מהם. אבל אם ממש בא לכם לחפור ולמצוא עוד נתונים טכנים ספציפים, היצרן בוודאי יענה על הדרישה. או שלא.

Aries Cerat Incito

מבחינה חיצונית, מדובר בקדמגבר נאה מאוד למראה. אפשר להגיד שהוא מתקבל בעיצובו על כל מדף, בכל בית. השילוב של הפרספקס השחור והתאורה הכתומה שמציגה מספרים אינה מבוססת נורת לד אם כי שפופרת של ממש. לא שזה משפיע על איכות הצליל אבל משום מה ממש רציתי לכתוב את זה. איכות הבניה היא בהחלט מהמרשימות שיצא לי לראות. איכות החומרים, ההרכבה, המשקל הקיצוני הזה שרגילים למצוא מאוד במגברים משולבים מהזן הבריא.

אחרי שצחקנו נעבור לחלק האומנותי: מוסיקה, האזנה ומסקנות.

מבחן האזנה

Ben Webster stormy weather
Ben Webster stormy weatherאני פותח את המבחן בגזרה הרגועה. התחושה הראשונה היא כי בן וובסטר מצליח ממש להגיע אלי פיזית לסלון. אם לא הייתי יודע שהוא כבר מזמן לא איתנו, הייתי בטוח שאני נמצא בהופעה חיה שלו בביתי. הריאליסטיות של הקדמגבר הזה פשוט מרהיבה: זה מתחיל בבמה הענקית שנפתחה מעבר לגבולות הרמקולים, ממשיך בעומק הבמה וסידור הנגנים במרחב. משם בגזרת השיכנוע אני מקבל גודל מאוד טבעי של כלים. פסנתר מדויק, אמיתי, בגודל מוחשי, סקסופון פשוט מדהים. הצליל מאוד מפורט, מאוד מהיר ומיידי. בסולו הקונטרבס קל מאוד להבחין שמדובר בקדמגבר בעל רזולוציה יוצאת מהכלל בתחום הנמוך. הבס מאוד מגובש, אין בורות או פיקים בצליל, מאוזן להפליא. כך גם בשאר תחום התדרים. בכלל, הוא מצליח להוריד את הרמקולים שלי מאוד נמוך וזה מבלי לנפח את התוצאה. וזה בהחלט משהו שאני מצפה לקבל מקדמגבר במחיר הזה. התחום הגבוה, כמו המיד, גם מגלה איכויות פנומינליות. יש משהו בצליל שלו, באיזון הזה, שממש מצליח להציג לי את הרמקול כמקשה אחת מאוד מאוזנת. וזה בשילוב דינמיות מעולה. פשוט כייף של תוצאה במוסיקת ג׳אז.

זו אולי אחת התוצאות המרשימות שנתקלתי בהן. שמעתי לא מעט מוצרים טובים ויקרים מאוד שלא תמיד כתבתי עליהם. לפעמים היו אלה מוצרים של חברים להם האזנתי אצלי בשביל הכיף, לפעמים מוצרים ששקלתי לרכוש. המוצר הזה הוא אחד מאותם מוצרים שפשוט הזכירו לי שוב לאן אפשר להגיע עם קדמגבר ברמה כל כך גבוהה. המוצר הזה, כמו מעטים וטובים אחרים, נמצא ממש שם. הוא ממש במקום ההוא שבוקעים ממנו הצלילים כפי שהם - בלי צבע, בלי תיבול, שקוף, נכון, מדויק ומוסיקלי להפליא.

Britten - Young Persons Guide to the Orchestra
Britten - Young Persons Guide to the Orchestraממשיך עם מוסיקה קלאסית. כרגיל אני בוחר ביצירה המוכרת לי על מאות מוצרים שבחנתי. היצירה הזו, שנפתחת בסערה הוצגה במלוא הדרה. הדינמיות, ההפרדה, הפרופורציות בין הכלים בהחלט מתארים קדם מגבר מצוין. השקט ברקע והנקיון מאפשרים לנו לשמוע את הפרטים הקטנים ביותר שביצירה, כמו למשל צליל הדעיכה שלאחר נקישה במשולש מבעד לשאר כלי התזמורת. יחד עם זאת במיקוד כלים ניתן ממש לחוות את הכלים בחלל. חליל הפיקולו נשמע פשוט מצוין, יש בו את כל מה שמאפיין אותו. החריפות הטבעית שלו, הקלילות, המהירות ואפילו המיקום שלו במרחב הבמה, בגובה הנכון. כלי קשת נשמעים גם כן מצוין, הפרופורציות הנכונות בין כינור לויולה, המרקם הטונאלי של כלי הקשת פשוט משכנע וריאליסטי להדהים. כך זה חוזר עם כלי הנשיפה. הצליל מאוד מאוזן, אינו מרמז אפילו על הסיכוי לצרוח גם בעוצמות כאלה, שהשכנים מביטים החוצה מהחלון במבט של ״הוא אדם לא מתחשב״ למרות שעכשיו השעה היא חמש אחר הצהריים. הקדמגבר הזה יודע להעביר את המסר במדויק גם בעוצמות גבוהות במיוחד.

ManOWar Warriors Of The World
ManOWar Warriors Of The Worldכבר סיכמנו שדינמיות טובה יש לו, גם בעוצמות בלתי שפויות, אנרגיה ופירוט גם לא חסר. במוסיקה כזו, מדובר בתנאי הכרחי משום שלשמוע רוק מטאל בעוצמה נמוכה זה כמו למצוץ סיגריה כבויה, לנהוג בפרארי עם פנצ׳ר, לאכול חומוס עם שוקולד או ללכת לראות סרט עם משקפי רתכים – פשוט לא לעניין. אז זהו. שהגברתי והמון - ניסיתי לגרום לקדמגבר לשנות את האיזון הטונאלי שלו. זה לא קרה. הוא שמר על איזון מוחלט בכל הגבר שבחרתי וזה גבירותי ורבותי, מרשים בהחלט. נכון, יש עוד כאלה שעושים את זה, אבל מדובר במכשירים עם שושלת מלכות ארוכת שנים, שנחשבים בשוק האודיו העולמי לטובים ביותר שיש. המוצר הזה, עלום שם יחסית, מנסיוני, "שותל" לא מעט קדם מגברים מאוד נחשבים. הדיסטורשיין בגיטרה מרשים, מרגיש כאילו מגבר הגיטרה נמצא אצלי בחדר, הנוכחות האנושית שלו כמעט מפחידה, המציאות המדומה שהוא יוצר בחלל מסדרת לי תחושה של פארק אדיר מימדים כאשר ההרכב המוסיקלי מנגן מולי. הקדמגבר הזה לקח את המערכת שלי למקומות הללו שאני ממש גאה בה. היא פשוט מנגנת אדיר והרבה מאוד נזקף לזכות אותו קפריסאי לא ממש מפורסם.

הדינמיות הזו שבוקעת מה-Incito היא בהחלט אחת מהמרשימות שנתקלתי בהן. התחושה היא שאין יצירה שהוא לא יצליח לנגן. כאילו הוא לא יודע להיכנס לרוויה. הדינמיות המרשימה בשילוב הטונאליות המאוזנת בכל עוצמה שנבחרה מעצימה את החוויה במיוחד ביצירות מורכבות במוסיקה קלאסית ובקטעי מוסיקה ״אלימים״ בז'אנר רוק מטאל.

Aries Cerat Incito
קולות זמרים

שיחזור קול אנושי מהווה מכשול עבור לא מעט מוצרים. כשמדובר במוצר יקר כמו זה אני בהחלט לא מקבל פשרות. לכן, על מנת לבחון היטב את הביצועים של ה-Incito בקולות אדם החלטתי לשמוע מספר זמרים שאני מכיר היטב. אמה קירקבי פותחת את החלק הזה במבחן. אני מאוד מתחבר לקולה הרך אך הדינמי. התנועה שלה, התזוזה שלה בקול היא משהו שפשוט שואב אותי למוסיקה. ה-Incito מצליח לשחזר את הפרטים הקטנים ביותר בקולה. מהפרט הקטן הזה של הרטבת השפתיים ועד מיתרי הקול הרוטטים. הפרטים והמקרו דינמיות של הקדמגבר הזה נטולי פשרות. גם  נשמע דרכו נהדר. Peter Schreier - das schönste גם כן נשמע מעולה. קולו העמוק נשמע נהדר דרך ה-Incito. הבמה מרשימה מאוד. עמוקה, מסודרת מאוד, ברורה ועם פוקוס מדהים. האיזון הטונאלי המצוין של ה-Incito מאפשר לו לשמור על צליל מגובש גם כאשר הזמר מחליט לשיר בקול רם. גם כאן, כמו ביצירות הקודמות, התוצאה מעולה.

נקודות ציון

אז זהו. אני מתלונן כשאין שלט ומתלונן גם כשיש רק שלט. נכון, העיצוב הנקי הזה, נטול הכפתורים, יכול לרגש לא מעט חובבי אודיו. אבל בסופו של דבר, לא מעט אודיופילים רוצים לשלוט גם מהמכשיר עצמו כ״גיבוי״ למקרה בו נגמרו הסוללות בשלט או בכלל, כי הם רוצים את האופציה הזו. אז כאן אין אותה. או שלט או טלפטיה. מכיוון שטלפטיה לא עבדה (כנראה לא תומך) נותרנו עם שלט שעלול חלילה, חס ושלום, רחמנן ליצלן, ללכת לאיבוד או להתקלקל פשוט. ואז חברים, תאלצו ממש להתאמץ על מנת להתקשר למוצר טלפטית עד שישלח לכם שלט חדש. לא מבטיח שזה יצליח אבל לנסות תמיד אפשר. לעומת זאת, ניתן לפתור את הבעיה בקלות. רוכשים שלט אוניברסלי, לא חייבים את הכי חכם שיש, כזה בסיסי בהחלט יתאים. מקודדים אותו על פי התכונות של המקור וקיבלנו יופי של גיבוי.

עוד חסרון שמצאתי והוא כבר בעייתי יותר. דרגות הגברת העוצמה מתחלקות לספרות מלאות (1-2-3) כאשר כבר בעוצמה הנמוכה ביותר הווליום אינו ממש מאפשר להאזין בשקט כשכולם ישנים. זה מתבטא בכך שבבדיקה הזו, כשאישתי בדיוק ניכנסה לשעת החלום שלה על בעלה המושלם, יהודית רביץ ניכנסה לה לחלומה עם השיר ״ארבע לפנות בוקר לא נרדמת״. אבל זה עוד בסדר, אישתי יכולה לחזור לישון, אבל הקטנה שלנו, לא נרדמה עד 4 לפנות בוקר. במילים אחרות, לא שומעים עם הקדמגבר הזה בלילה אחרת תאלצו לבלות אותו ערים. כמובן שאני מתאר התרחשות שלא באמת היתה. אבל היא בהחלט היתה קרובה לכך. והפתרון כאן מורכב יותר. לאחר שיחה עם היבואן על החסרון הזה, דווח היבואן שלאחר בדיקה עם היצרן ניתן לטפל בבעיה הזו על ידי הורדת הרגישות ועוצמת הקול מתחילה כך משלב נמוך יותר. בנימה אישית יותר, אני תמיד מעדיף בורר עוצמה אנלוגי בסיסי נטול מגבלות מובנות.

Aries Cerat Incito

סיכום

מלבד החסרונות הללו, שאחד מהם פתיר באופן מיידי ומוחלט, מדובר בקדם מגבר המיישר קו עם הטובים ביותר בשוק: איכות הצליל, הרזולוציה, המהירות, ההפרדה, במה ושאר הפרמטרים שהופכים את הצליל לכזה טוב ונכון. איכות הבניה הגימור והעיצוב שלטעמי מרהיב במיוחד מוסיפים ליתרונות שלו.

אהבתי מאוד את השקט שלו, הוא מאפשר למאזין לגלות צלילים שאני לא בטוח שהוא נחשף אליהם קודם עם המערכת הנוכחית שלו. וזה כמובן, בתנאי שהיא שקופה מספיק על מנת להמחיש את היתרונות של הוספת ה Aries. מה שממש הדהים אותי זה היכולת של הקדמגבר הזה לשמור על טונאליות זהה בכל עוצמה. היכולת של הקדמגבר לשחזר כלים אקוסטים, קולות אדם, וכלי תזמורת שמנגנים יחדיו היא פשוט פנומינלית. יש בו את הקסם הזה שקשה שניתן למצוא במוצרים שממוקמים בקצה העליון של הקרחון בתעשיית האודיו העולמית. אמנם לא מדובר בסטנדרט חדש במחיר הזה, אבל כן מדובר בקדמגבר שיכול לתת פייט רציני ללא מעט קדמים מדופלמים, מוכרים ממנו, ואף טוב יותר מחלקם. זה פשוט תענוג לפגוש מוצרים כאלה. מוצרים שנותנים את מלוא הערך לכסף ויותר ברמה הסונית. אבל יש לי הערה נוספת. מעבר להעדר שליטה מהמכשיר עצמו, והעוצמה הנמוכה ביותר שהיא לא ממש פרקטית לשעות לילה מאוחרות. הייתי רוצה שיהיה משולב ממיר בקדמגבר. אפילו כזה בסיסי יחסית שייתן פתרון הולם לתנופה הדיגיטלית. מלבד זה, פשוט קדם מגבר אדיר.

מחיר: 40,000 ש״ח

אחריות ושירות: אורק אודיו היי אנד

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (40 תגובות פורסמו):

avatar
hbs 1970-01-01 02:00:00
מעניין לשמוע על החברה , לא הכרתי , תודה .
avatar
TakeOne 1970-01-01 02:00:00
התגעגתי לסקירות האלה של נמר. תענוג. שאלה - איך הקדם הזה ביחס לקדם מצוין אחר של אותו יבואן, שנדמה לי שסקרת כאן בעבר, ה - Nat Magnetic ?
avatar
ayal30 1970-01-01 02:00:00
תודה על הסקירה נמר המכשיר ניראה מקצועי מאוד אבל חבל שאין כפתורים בפנל הקדמי ורק יש דרך לשלוט עם השלט
avatar
M0TI 1970-01-01 02:00:00
גם אני התגעגעתי לביקורות של נמר, פשוט נהנה לקרוא (ורד)
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
התגעגתי לסקירות האלה של נמר. תענוג. שאלה - איך הקדם הזה ביחס לקדם מצוין אחר של אותו יבואן, שנדמה לי שסקרת כאן בעבר, ה - Nat Magnetic ? :בעד: אני באמת חושב שכדי לקבל ערך אמיתי ולהבין מה המוצר באמת, ההשוואה לאחרים היא מתבקשת, בייחוד כשמדובר על אותו יבואן. בלי קשר לזה, יהיה נחמד להשוות אותו למוצרים אחרים באותה רמת מחיר, כמו הלקסמן 900 או הקאראן של מישל שהוא קצת יותר זול. הבעיה שכאן נכנסים לפוליטיקה מול יבואנים ולא משנה כמו יכחישו, זה שיקול.
avatar
ayal30 1970-01-01 02:00:00
:בעד: אני באמת חושב שכדי לקבל ערך אמיתי ולהבין מה המוצר באמת, ההשוואה לאחרים היא מתבקשת, בייחוד כשמדובר על אותו יבואן. בלי קשר לזה, יהיה נחמד להשוות אותו למוצרים אחרים באותה רמת מחיר, כמו הלקסמן 900 או הקאראן של מישל שהוא קצת יותר זול. הבעיה שכאן נכנסים לפוליטיקה מול יבואנים ולא משנה כמו יכחישו, זה שיקול. צודק בהחלט:בעד:
avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
נמר, סקירה מעולה. תודה רבה (ורד) בהזדמנות זאת ברצוני לציין שהמחיר הוקלד לא נכון והמחיר של קדם מגבר זה הוא: 40,000 ש"ח בברכה.
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
לוני, ככה הורדת 9000 ש"ח בלי להתמקח? :-) עדכנתי בכתבה.
avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
זה לכבוד חג העצמאות :-) תודה רבה ליאור. בהזדמנות זאת, חג עצמאות שמח למנהלי האתר וגולשיה.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
:בעד: אני באמת חושב שכדי לקבל ערך אמיתי ולהבין מה המוצר באמת, ההשוואה לאחרים היא מתבקשת, בייחוד כשמדובר על אותו יבואן. בלי קשר לזה, יהיה נחמד להשוות אותו למוצרים אחרים באותה רמת מחיר, כמו הלקסמן 900 או הקאראן של מישל שהוא קצת יותר זול. הבעיה שכאן נכנסים לפוליטיקה מול יבואנים ולא משנה כמו יכחישו, זה שיקול. את הקראן מאוד אהבתי. אבל הוא שונה לחלוטין מזה בוויסינג שלו. הקראן קצת יותר נטרלי מה שעלול להחשב כיבשושי (מאוד מזכיר את האודיו ריסרצ׳) וקצת יותר בהיר. שניהם מפורטים מאוד, מאוזנים בהחלט עם יתרון לקפריסאי ודינמים בהחלט. עם זאת, אהבתי יותר את המרקם של הקפריסאי על המערכת שלי. על מערכת אחרת, מסקנות יכולות להשתנות. לגבי ה-nat. אני אישית מעדיף את ה-nat. אני חושב שהוא עשיר יותר, מדויק לא פחות וחשוב מאוד, הבמה שלו היסטרית. טובה יותר מאשר הקפריסאי. את הלקסמן 900 לא שמעתי. אמור להיות לפחות ברמה הזו.
avatar
רועי51 1970-01-01 02:00:00
מתעורר לו הרושם שלוני דנן מביא מוצרים באמת משובחים ומאוד מרשימים באיכותם וכנראה גם יודע לברור אותם כמו שצריך ועל כך יבוא על הברכה.
avatar
gtr 1970-01-01 02:00:00
נמר שאפו! תענוג לקרוא. כן,לוני מביא כמה פנינים,יאמר לזכותו. תקפיד לפנק אותנו בסקירות שכאלו. איתן
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
נהנתי לקרוא אבל נגמר לי מהר מדי. יכול להיות בגלל שהיה מעניין? וללוני כל הכבוד שהנך מוצא מוצרים טובים ומענינים במרחק שחיה מהארץ.
avatar
איתי ו. 1970-01-01 02:00:00
מתעורר לו הרושם שלוני דנן מביא מוצרים באמת משובחים ומאוד מרשימים באיכותם וכנראה גם יודע לברור אותם כמו שצריך ועל כך יבוא על הברכה. מבחינתי, הרושם התעורר כבר מזמן. אכן, לוני משווק את הקדם-מגברים היותר "מעניינים" ולטעמי הטובים שניתן להשיג. (ולמען הגילוי הנאות אין לי מוצרים שהוא משווק. אבל אולי יהיו בעתיד) אני חושב שהתאור של נמר- מדוייק. ובנימה אישית ללוני - צא מהתרדמת. רבים לא מכירים את המוצרים שלך.
avatar
partner11 1970-01-01 02:00:00
כיף לקרוא ולהכיר חברה חדשה באסה רמות המחירים
avatar
רוזי1 1970-01-01 02:00:00
נמר, לפחות בייצור חשמל אתה לא מעודכן. אין כרגע חוסר בחשמל, גם לא בקיץ הקרוב. ומי ש"חסך" עליך זה הממשלה ולא אף אחד אחר (רצון להכניס יצרנים פרטיים לשוק ולכן עצירה של בניית תחנות חדשות ע"י חח"י). חוץ מזה, לא מספיק לחץ יש במדינה הזאת? בנוסף צריך את הסטרס ליכולת איך לשמוע מוזיקה אם השלט יתקלקל או ייעלם....?
avatar
matanoosh 1970-01-01 02:00:00
ובנימה אישית ללוני - צא מהתרדמת. רבים לא מכירים את המוצרים שלך. ללא ספק. את לוני אני מכיר בדיוק 30 שניות, כשפעם אחת השאלתי ממנו כבל מצוין של ARGENTO לבדיקה, באמצע כביש סואן :). אם יש משהו שלוני ללא ספק גרוע בו, הוא שיווק. עכשיו רק נשאר לנו לחשוב אם זה טוב לנו, או רע לנו. לדעתי זה רע לנו כי בתור משועממי אינטרנט, אנחנו מקבלים ממנו פחות מידע על המוצרים שלו. וחבל. תהליך קניה של מוצרים בתחום שלנו מתחיל און ליין. וכשאין כמעט מידע שנדחף לנו לגרון סטייל פור בשעתו (שהיה עושה פוסטים מסחריים מצויינים) או לסרי או זיו, אז המוצרים האלה פשוט פחות בתודעה. וחבל.
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
את הקראן מאוד אהבתי. אבל הוא שונה לחלוטין מזה בוויסינג שלו. הקראן קצת יותר נטרלי מה שעלול להחשב כיבשושי (מאוד מזכיר את האודיו ריסרצ׳) וקצת יותר בהיר. שניהם מפורטים מאוד, מאוזנים בהחלט עם יתרון לקפריסאי ודינמים בהחלט. עם זאת, אהבתי יותר את המרקם של הקפריסאי על המערכת שלי. על מערכת אחרת, מסקנות יכולות להשתנות. לגבי ה-nat. אני אישית מעדיף את ה-nat. אני חושב שהוא עשיר יותר, מדויק לא פחות וחשוב מאוד, הבמה שלו היסטרית. טובה יותר מאשר הקפריסאי. את הלקסמן 900 לא שמעתי. אמור להיות לפחות ברמה הזו. שלום נמר , אני יכול להסכים איתך לגבי ההשוואה בין מכשירים , אבל לגבי היבשושיות של קאראן לעומת אחרים לא נכונה , כי הציוד של קאראן רחוק מלהיות יבשושי ונוטה יותר לחמימות עם מיד שקרוב מאוד לאנלוג , וזו דיעת 100% מהלקוחות שרכשו מוצרי קאראן . צריך לזכור שגם שהגעתי אליך עם הקאראן , המערכת שלך היתה עדיין לא בשלימותה ושהגעתי אליך עם האקוסטיק , הסאונד ממש היה שונה לחלוטין והרבה יותר טוב עם אותו ציוד שהיה לך , לכן הייחוס למוצר כבר משתנה במשוואה . ללא ספק. את לוני אני מכיר בדיוק 30 שניות, כשפעם אחת השאלתי ממנו כבל מצוין של ARGENTO לבדיקה, באמצע כביש סואן :). אם יש משהו שלוני ללא ספק גרוע בו, הוא שיווק. עכשיו רק נשאר לנו לחשוב אם זה טוב לנו, או רע לנו. לדעתי זה רע לנו כי בתור משועממי אינטרנט, אנחנו מקבלים ממנו פחות מידע על המוצרים שלו. וחבל. תהליך קניה של מוצרים בתחום שלנו מתחיל און ליין. וכשאין כמעט מידע שנדחף לנו לגרון סטייל פור בשעתו (שהיה עושה פוסטים מסחריים מצויינים) או לסרי או זיו, אז המוצרים האלה פשוט פחות בתודעה. וחבל. מתנוש , הרבה פעמים היתה לנו שיחה לגבי הנושא של שיווק ופרסום וכו .... , ולדעתי אתה לא צודק בעניין הזה , כי הלקוח הישראלי מקובע על מצב , קו מסויים ולא מוכן לסטות ממנו ואפילו שתסביר לו הרבה פעמים שאם יסטה אולי ייתקל בהפתעות . לכן כמה שנכתוב לא יעזור כלכך . הדרך היחידה בעיני זו לשנות גישה ותפיסת עולם בנושא הזה ולהתנסות לפני רכישה במוצרים מהקטגוריה הזו גם . השבוע להפתעתי התקשר אלי בחור שאני לא מכיר ומתברר שיש לו קדם מאוד יקר מחברה שלא מוכרת שאני מייבא , ושאלתי אותו למה קנית את המוצר הזה הרי יש הרבה מוכרים יותר , התשובה שלו היתה לא מחפש מותגים שרוב הכסף הולך על קופסאות יפות ופרסום וגובים המון כסף דרך המוצר , קנה את הקדם שלו כי ידע שיקבל סאונד נטו . הוא התנסה עם יותר מ 20 קדמים וטען זה אחד הקדמים הטובים ביותר ששמע אי פעם . הטענה שלו גם זהה לשלי שאנשים לא מעונינים לשמוע דברים אחרים וזה חבל . אני חושב שגם לוני בצד שלי . מישל .
avatar
איתי ו. 1970-01-01 02:00:00
הטענה שלו גם זהה לשלי שאנשים לא מעונינים לשמוע דברים אחרים וזה חבל . אני חושב שגם לוני בצד שלי . מישל . לא מבין איך הגעת למסקנה הזו? למיטב ידיעתי (ואני יודע) מספר לא קטן (יחסית לפונציאל) של אנשים נחשף למוצרים שלך. לדעתי, עשית בראשית הדרך שלך טעות אסטרטגית ענקית וחשפת את הקראן למספר אנשים "מהבראנג'ה", אנשים שיש להם "ציוד על" , ולא היו בכלל עם כוונה לקנות או לשדרג.... אותם אנשים שהם נחשבים "מובילי דעת" לא עשו לך טוב.... בשיווק - כדאי גם לגעת מי "מבלבל מח" ומחפש לסגור "זמן פנוי" על חשבונך ומי באמת מחפש ובעל יכולת לרכוש את המוצר. זו גם הסיבה מדוע ישנם יבואנים שלא שמים ז על חפרני הפורום- קח לדוגמא את אלון ליפשיץ (שהוא ממש לא לבד). ועוד משהו- לעתים כדאי לקרוא בין השורות .. נמר כתב "בנשימה אחת על מוצר שאתה מייבא עם מוצר אחר מחברה מאד ידועה ומכובדת (שבמקרה מייבא אותו יבואן לעיל)... אני במקומך לא הייתי כותב שזה לא נכון.. אם תקרא שוב את המשפט תראה שהוא החמיא למוצר שלך אבל מה אכפת לי. חג שמח ופרנסה טובה לכולם.
avatar
שניצל 1970-01-01 02:00:00
למי אתה מתכוון "חפרני על מובילי דעת"?
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
לא מבין איך הגעת למסקנה הזו? למיטב ידיעתי (ואני יודע) מספר לא קטן (יחסית לפונציאל) של אנשים נחשף למוצרים שלך. לדעתי, עשית בראשית הדרך שלך טעות אסטרטגית ענקית וחשפת את הקראן למספר אנשים "מהבראנג'ה", אנשים שיש להם "ציוד על" , ולא היו בכלל עם כוונה לקנות או לשדרג.... אותם אנשים שהם נחשבים "מובילי דעת" לא עשו לך טוב.... בשיווק - כדאי גם לגעת מי "מבלבל מח" ומחפש לסגור "זמן פנוי" על חשבונך ומי באמת מחפש ובעל יכולת לרכוש את המוצר. זו גם הסיבה מדוע ישנם יבואנים שלא שמים ז על חפרני הפורום- קח לדוגמא את אלון ליפשיץ (שהוא ממש לא לבד). ועוד משהו- לעתים כדאי לקרוא בין השורות .. נמר כתב "בנשימה אחת על מוצר שאתה מייבא עם מוצר אחר מחברה מאד ידועה ומכובדת (שבמקרה מייבא אותו יבואן לעיל)... אני במקומך לא הייתי כותב שזה לא נכון.. אם תקרא שוב את המשפט תראה שהוא החמיא למוצר שלך אבל מה אכפת לי. חג שמח ופרנסה טובה לכולם. שלום איתי לגבי לטעות האסטרטיגית מסכים איתך לחלוטין . אני יודע שנמר מחמיא למוצרים שאני מייבא וקראתי והבנתי את זה שכתב ככה על הקאראן , נסיתי להבהיר כי המערכת אצלו ממש השתנתה מהבחינת סאונד בין זמנים שונים לכן ייחוס שונה קצת . ובטח שאכפת לך כי כתבת ושמח שכתבת גם :) . חג שמח . מישל .
avatar
שניצל 1970-01-01 02:00:00
דוווקא החברה הקפריסאית הזו מאוד מעניינת ,אבל גם NAT חברה מדהימה ,אבל אני גמרתי לעכשיו עם שפופרות ,וודאי שלא אקנה מגבר עם "חימום ישיר" SE ,כמו ה"מגמה" של NAT ,אני טוב לי לגמרי עם שני הלקסמנים שלי ,יש לי עליו שני קדמים שקשה להתחרות בהם ,אחד פסיבי ואחד שפופרתי ,ואפילו התוצאה נניח תהיה יותר טובה עם מגברי על כמו של שני החברות הללו ,אני לא צריך יותר טוב ,שילוב של מגבר קלאס A ,עם קדם שפופרות נותן מספיק מוסיקליות ועדיין שומר על פרוט ודינמיקה שכל מיני שפופרתיים איטלקים יכולים לחלום עליהם !
avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
ראשית, תודה לכל המפרגנים (ורד) שנית, להתרשמות בפועל ניתן להגיע אלי בכדי להאזין לקדם INCITO ולשאר מוצריי החברה/החברות הקיימים אצלי. בברכת חג שמח. לוני
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
ראשית, תודה לכל המפרגנים (ורד) שנית, להתרשמות בפועל ניתן להגיע אלי בכדי להאזין לקדם INCITO ולשאר מוצריי החברה/החברות הקיימים אצלי. בברכת חג שמח. לוני גם אני מפרגן למוצרים המצויינים שלך לוני :) . חג שמח . מישל .
avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
תודה מישל :בעד:
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מישל. לא מומלץ להרים להנחתות. במיוחד שלום נמר , אני יכול להסכים איתך לגבי ההשוואה בין מכשירים , אבל לגבי היבשושיות של קאראן לעומת אחרים לא נכונה , כי הציוד של קאראן רחוק מלהיות יבשושי ונוטה יותר לחמימות עם מיד שקרוב מאוד לאנלוג , וזו דיעת 100% מהלקוחות שרכשו מוצרי קאראן . צריך לזכור שגם שהגעתי אליך עם הקאראן , המערכת שלך היתה עדיין לא בשלימותה ושהגעתי אליך עם האקוסטיק , הסאונד ממש היה שונה לחלוטין והרבה יותר טוב עם אותו ציוד שהיה לך , לכן הייחוס למוצר כבר משתנה במשוואה . אני לא יודע מה לגבי אחרים. אני יודע מה לגבי עצמי. אז ככה. מכיוון שהמטרה שלי היתה להיות מאוד עדין, משום שהקראן לא הגיע אלי לביקורת (ולכן אני לא מחוייב) אם כי להתרשמות אישית לאחר שאתה ביקשת שאאזין לו, את המסקנות שלי לגביו נתתי לך בטלפון באופן אישי. יש להפריד בין הצליל של הקדמגבר לעומת הצליל של הקדמגבר משודך למגבר ההספק מאותה חברה. אני בחנתי את שניהם יחד ולחוד. המערכת שלי, היא מערכת שאני מכיר מעולה. אני יודע איך היא מתנהגת עם מוצרים שונים מהעובדה שאני שומע רכיבים שונים עליה. האמן לי שאני יודע לזהות יתרונות וחסרונות במגבר ויודע גם להגיע למסקנות כיצד המוצר הספציפי ישמע במערכת אחרת שאני מכיר.
avatar
ni-ro 1970-01-01 02:00:00
סקירה מעולה וזה למה לא צריך לציין במסגרת הכתבה התרשמות מול מוצרים של ספקים אחרים. בשביל זה יש מפגשים יעודיים בנושא. מי שמעוניין להשוות, יואיל בטובו להאזין למוצרים ולהתרשם בעצמו. לדעתי האישית, זה גם לא פייר כלפי היבואנים. מאוד נהנתי מהכתבה- ישר כוח נמר ולאתר על הכתבות.
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
מישל. לא מומלץ להרים להנחתות. במיוחד אני לא יודע מה לגבי אחרים. אני יודע מה לגבי עצמי. אז ככה. מכיוון שהמטרה שלי היתה להיות מאוד עדין, משום שהקראן לא הגיע אלי לביקורת (ולכן אני לא מחוייב) אם כי להתרשמות אישית לאחר שאתה ביקשת שאאזין לו, את המסקנות שלי לגביו נתתי לך בטלפון באופן אישי. יש להפריד בין הצליל של הקדמגבר לעומת הצליל של הקדמגבר משודך למגבר ההספק מאותה חברה. אני בחנתי את שניהם יחד ולחוד. המערכת שלי, היא מערכת שאני מכיר מעולה. אני יודע איך היא מתנהגת עם מוצרים שונים מהעובדה שאני שומע רכיבים שונים עליה. האמן לי שאני יודע לזהות יתרונות וחסרונות במגבר ויודע גם להגיע למסקנות כיצד המוצר הספציפי ישמע במערכת אחרת שאני מכיר. האחרים , הם סוקרים מאוד מוכרים בעולם עם ציוד מרובה כדי למצות את רק הפוטנציאל שיש לרכיב מסוים ולא לבחון מוצר עם רמקול אחד , מגבר אחד , וכבל אחד בלבד שזה לא מוכיח כלום . האחרים הם אודיופילים ותיקים מאוד בעולם שידעו להחליט נכון . ואל תגיד לי אף פעם שהמסקנות היו רק בשבילי כי ידוע לי אחרת . לגבי המטרה שלך להיות עדין , מה זאת אומרת שכתבת לא נכון ? לא הבנתי ? פה סיימתי . מישל .
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מישל. התכתובות האחרונות שלך, במיוחד האחרונה הזו, מסביר לי היטב שהמקצוע הזה לא נועד לכל אחד. או שאתה היפוכונדר או שאתה לא יודע לקרוא. הקראן הוא לא העניין בכלל. ההתנהלות שלך מולי היא הדבר הבעייתי. במיוחד לאור העובדה שאתה ״מבקר״ את איכות הסקירות שלי וכך את המסקנות שלי. לא זכור שהפריע לך הציוד שלי (שהוא לא רע בכלל - בלשון המעטה) כשבחנתי את ה-valvet. העובדה שאתה ניכנס לשירשור בו אסור לך להתערב כלל וכלל על פי חוקי הפורום (וזו אינה פעם ראשונה). עם כל הכבוד מישל, אתה לא פיגורה בשביל להעיר לי בנושאים הללו. לא מבחינת ההבנה של איך צריך לשמוע ולא מבחינת ניתוח של מה שאתה שומע. מכאן אתה מוזמן לסיים כל התכתבות שלך עימי. על כל נושא. בפעם הבאה שתעבור על חוקי הפורום אתה פשוט תחסם, בלי הודעה מראש, בלי התראות נוספות.
avatar
zs 1970-01-01 02:00:00
סקירה מעולה וזה למה לא צריך לציין במסגרת הכתבה התרשמות מול מוצרים של ספקים אחרים. בשביל זה יש מפגשים יעודיים בנושא. מי שמעוניין להשוות, יואיל בטובו להאזין למוצרים ולהתרשם בעצמו. לדעתי האישית, זה גם לא פייר כלפי היבואנים. מאוד נהנתי מהכתבה- ישר כוח נמר ולאתר על הכתבות. לא מבין היכן הבעיה אם לא יוצרים אותה. סקירה מקצועית התרשמות והעמדת הבדלים בין מוצרים מאותה קבוצת מחיר לא צריכה להיות בעיה. הבדלים סונים לכאן ולכאן זה לא "זה יותר טוב מזה". אנשים לא שומעים ולא אוהבים אותו הדבר.אבל יכולים להנות ממוצר טוב . אני יכול לתת לך כדוגמה סקירה מצוינת בין שני מוצרים טובים העמדת הבדלים סונים בניהם וללא גריעה כהוא זה מאחד המוצרים. ואתה כצרכן פשוט לומד. [url=http://www.10audio.com/marantz_sa-7s1_cary_306pro.htm][url]http://www.10audio.com/marantz_sa-7s1_cary_306pro.htm והאמת ,גם היבואנים /חלקם רוצים כל הזמן עטיפת צמר גפן.
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
נירו ידידי. רובם המוחלט של היבואנים נוהגים בצורה מקצועית. הם אינם מתערבים בדיונים אשר מוצר שהם מייבאים מוזכר. מישל נוהג בחוסר אחריות וחוסר מקצועיות. לכן אני חושב שהדבר הנכון הוא פשוט לחדול מלכתוב כאן או להתנהל מולינו בכלל. עם זאת. במידה וישאלו אותי לגבי מוצר שהוא מייבא, בפורום או באופן אישי, לא אהסס לענות למרות ההודעה הפרטית ששלח לי ובה דרישה כיצד להתנהל שמדובר במוצרים שהוא מייבא. אנצל את ההזדמנות הזו להודות לכל היבואנים שמשתפים איתנו פעולה, מקבלים במקצועיות את המסקנות שלנו, גם אם הן אינן לרוחם. עניין מישל מאחורינו. אפשר להמשיך עם הקדמגבר המדהים הזה שסקרתי.
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
מציע לך להוריד קצת מהאגו שלך וקצת אויר , לא יזיק לנהל את האתר בצורה נורמלית ולא לזרוק משפט סרק .
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
מישל. לא מוצא חן בעינייך שא ברכה. אין כאן שום אגו מלבד האגו שלך. נראה לי שהייתי מספיק ברור עד עכשיו. לא מוצא שום סיבה שהיית צריך להחריב שירשור רק בגלל שאמרו על מוצר שאתה מייבא שהוא קצת יבשושי. ועם זאת, קיבל ממני גם לא מעט מחמאות מעצם העובדה ששמתי אותו במקשה אחת יחד עם הטובים שבחנתי. במקום לשתוק, קפצת והגבת נגד הכותב ולא נגד הנכתב. ואם אתה יודע מה אני חושב עליו באמת. היה עדיף שתשתוק ותתבשם במחמאות.
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
מישל, אלו חוקי הפורום לעוסקים מסחריים כבר כמה שנים טובות, כנראה אתה לא מצליח להבין אותם, אבקש ממך להתנהל בהתאם להם ואם לא, אז לא תכתוב כאן יותר: [url=http://www.dtown.co.il/forum/threads/חוקי-הפורום.2941/#post-28689]http://www.dtown.co.il/forum/threads/חוקי-הפורום.2941/#post-28689 תודה.
avatar
ni-ro 1970-01-01 02:00:00
אמרתי שזו דעתי ולראייה כתבה מצויינת, אבל ראה לאן השירשור נותב והכול רק בגלל השוואה שנמר התבקש לה. כמו כן, מצורת כתיבתו הייחודית של נמר (על פי רוב בוחן עם רשימת קטעים זהים של מספר סגנונות), ניתן להבין בין השורות איפה הצד החזק של אותו מוצר ואיפה פחות. סקירת מוצר מבחינתי היא, חשיפה למוצר חדש שלא הכרתי (כדוגמא המוצר הנ״ל), חשיפה למוצר שכנראה לא אוכל לרכוש או שאינו מתאים לי (כגון פרה, היות ואני משתמש בהגברה משולבת)... וכהנה וכהנה, לגבי השוואות יש לרוב, כתבות ייעודיות לכך, או בחירת מוצר השנה או אירועים שאלדר (לצערנו) רק הוא יוזם כמו מבחן הסידי , הפרהיים וכד׳.
avatar
ni-ro 1970-01-01 02:00:00
נירו ידידי. רובם המוחלט של היבואנים נוהגים בצורה מקצועית. הם אינם מתערבים בדיונים אשר מוצר שהם מייבאים מוזכר. מישל נוהג בחוסר אחריות וחוסר מקצועיות. לכן אני חושב שהדבר הנכון הוא פשוט לחדול מלכתוב כאן או להתנהל מולינו בכלל. עם זאת. במידה וישאלו אותי לגבי מוצר שהוא מייבא, בפורום או באופן אישי, לא אהסס לענות למרות ההודעה הפרטית ששלח לי ובה דרישה כיצד להתנהל שמדובר במוצרים שהוא מייבא. אנצל את ההזדמנות הזו להודות לכל היבואנים שמשתפים איתנו פעולה, מקבלים במקצועיות את המסקנות שלנו, גם אם הן אינן לרוחם. עניין מישל מאחורינו. אפשר להמשיך עם הקדמגבר המדהים הזה שסקרתי. :בעד:
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
:בעד: שתבין איך התנהל העניין פה אז היית מגיב אחרת . תודה .
avatar
liorkoren 1970-01-01 02:00:00
העניין התנהל פה בצורה פשוטה: נמר התבקש לכתוב את דעתו והתרשמותו מכל מגבר וזה מה שהוא עשה. מי שלא מסוגל לקבל ביקורת, שלא יכתוב כאן.
avatar
NStudio-Hiend 1970-01-01 02:00:00
ליאור אתה חושב שפה מעניין אותי מה הוא כתב על זה או עם מוצר ששייך לי . מה שקורה מאחורי הקלעים זה מה שגורם לי להגיב ככה . בקיצור למדתי בזמן האחרון לא להתלהב מדי מאנשים מסויימים פה כי גורמים אך ורק לנזק . לילה טוב .
avatar
ni-ro 1970-01-01 02:00:00
מוצה! שבת שלום וכן ירבו סקירות כאלו בעתיד
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: